Z. screenshot Win
Ruaj RSS

Z. Win

INTRO

Z. Win është një kazino online që ofron tregun evropian me lojërat më të mira dhe më të njohura. I liruar në 2017, zoti Win ka për detyrë të ofrojë përvojën më të madhe të lojrave, me mundësinë për të zgjedhur midis një gamë të gjerë lojrash nga ofruesit më të mirë të softuerëve në botë.

Platforma jonë është projektuar për të luajtur të gjitha lojërat në kompjuter, telefonat celularë dhe pajisjet tabletë. Kur bëhet fjalë për sigurinë, me Z. Win mund të ndiheni plotësisht të sigurt. Ne veprojmë sipas një licence të lojrave të EveryMatrix Ltd dhe ne në mënyrë rigoroze në përputhje me Autoritetin e Lojrave Malta dhe The UK Komisioni kumar.

Në Z. Win ju mund të prisni që të merrni bonusin më të mirë të mirëpritur për lojërat e kazinosë. Gjithashtu do të gjeni promovime të përditësuara në mënyrë që të maksimizoni përvojën tuaj të lojrave.

Z. Win i merr klientët e tij shumë seriozisht, prandaj ne vendosim në shërbimin tonë të dedikuar të shërbimit të klientit. Ata gjithmonë do të jenë të gatshëm dhe të lumtur t'i përgjigjen çdo pyetjeje që mund të keni.

Në Z. Win, të gjithë kemi të njëjtin pasion për lojrat e kazinove. Në këtë mënyrë ne sigurohemi që ju do të keni përvojën më të mirë të lojrave dhe shërbimin e personalizuar për ju.

OPERATORET DHE LICENCIMI

Z. Win është operuar nga EveryMatrix Ltd., një kompani e integruar në Maltë, e cila mban licencën LGA Class 1 me numër LGA / CL1 / 497 / 2010 dhe Klasa 2 LGA / CL2 / 497 / 2008.

Lojërat e kazinosë mundësohen nga Net Entertainment, Microgaming, NYX, IGT, Play'n GO, Betsoft, OMI, Evolucion Gaming, iSoftBet dhe OneXTwo Gaming.

PSE LUFTA NE MR WIN?

Z. Win siguron lojtarët e tij me lojëra të jashtëzakonshme kazinoje. Lojërat e kazinosë ofrohen nga zhvilluesit më të besueshëm dhe më të njohur të softuerëve, dhe ju do të keni mundësinë të zgjidhni përmes një portofoli të mrekullueshëm të lojrave. Nëse doni të luani në celular, atëherë mund të vizitoni m.MrWin.com

Konsiderojmë se sigurimi i lojtarit me përvojën më të mirë të lojrave është një domosdoshmëri, prandaj ne nuk përqendrohemi vetëm në lojëra, por në aspekte të ndryshme si shpërblimet e mirëseardhjes, promovimet, tërheqjet pa pagesë dhe më shumë.

Z. e di se siguria është prioritet i kryetarit të komunës. Lojtari mund të ndihet i mbrojtur plotësisht sepse të gjitha detajet dhe të dhënat financiare mbahen të sigurta. Falë teknologjisë së enkriptimit dhe sistemit unazor, paratë tuaja sigurisht janë të sigurta. Po ashtu, ne jemi në pajtueshmëri me licencat në Mbretërinë e Bashkuar dhe Maltë (BE).

Nëse keni ndonjë pyetje ose dyshime, ekipi i mbështetjes së klientit do të jetë gati për t'ju ndihmuar. Ju mund të kontaktoni me ekipin tonë support@mrwin.com ose nëpërmjet Live Chat.

GAMING PËRGJEGJËS

Në Z. Win ne duam që lojtarët tanë të kenë një eksperiencë të këndshme duke u përpjekur të gjitha lojërat që duhet të ofrojmë. Qëllimi kryesor është që njerëzit të kenë disa zbavitje, ndjenja të mira dhe gjithashtu rekreacion.

Megjithatë, disa njerëz mund të shkojnë jashtë limiteve dhe aktiviteti i lojërave të fatit mund të krijojë disa probleme. Nëse mendoni se bixhozi po bëhet problem jo vetëm për veten tuaj, por gjithashtu po prekë dikë afër jush, ju lutemi kontaktoni mbështetjen tonë të klientit, në mënyrë që të merrni disa këshilla për veprimet që duhen marrë.

MBESHTETJE PER KLIENTET

Ekipi ynë i mbështetjes së klientit është gjithmonë i përgatitur për t'ju ndihmuar dhe për t'iu përgjigjur pyetjeve që mund të keni. Ju mund të kontaktoni me ekipin tonë me email në support@mrwin.com ose ju gjithashtu mund të merrni në kontakt duke përdorur chat live që është në dispozicion në çdo faqe në Z. Win.

Ekipi ynë i mbështetjes është shumë i kualifikuar, kështu që ata do të jenë të gatshëm t'ju ndihmojnë me çdo pyetje apo probleme që mund të keni. Përvoja e klientit është jashtëzakonisht e rëndësishme për ne. Kjo është arsyeja pse ne kemi vënë në dispozicion një staf shumë miqësor dhe të dobishëm.

Ne i konsiderojmë klientët me shumë seriozitet, prandaj nëse keni ndonjë rekomandim, ide, apo edhe disa reagime, ju lutemi të ndjeheni të lirë t'i shkruani support@mrwin.com me "reagimet" e subjektit.

Luaj Tanihttps://mrwin.com

Bonuse aktive

Total: 798
40X WagerEURO 567000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 80 Pa lundrime asnjë kazino depozite në Mbretërinë e Crystal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play Through Kazino € 380000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 240 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Sytë e Irlandës Nextgen Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play throughEur 894000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 4060 Asnjë depozitë në Pantera Mbretëresha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering £ 231000 Max në cash outextra Bonus: $ 705 Freeroll në turneun e Kazinove në Fenerë të Gjelbër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEURO 759000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: 140 FREE Spins në Freibier Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino € 277000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EURO 575 Freeroll Freestoll Tournament në Super Eighties ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino € 175000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: Bonus 860% në Fortune House ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35x Play Through Kazino € 190000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: € 3005 Nuk ka depozitë në Fantazi Fortune Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteve € 914000 Max cash outextra Bonus: EUR 120 çip i lirë në një lojë jashtë natës Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play përmes Kazino € 452000 Max CashOutspecial bonus: 990% Bonus Match Bonus në Thor ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X WagerEur 213000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: EUR 1410 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Polar Fox ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
66x Wagering £ 916000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 865% Bonus bonus për kazino në lojën e Medusa Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering £ 836000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: £ 3710 Nuk ka bonus për kazino depozitash në lojëra të lojërave të Star Trek Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 81000 Max CashOutspecial bonus: 630% Bonus ndeshje në kazino Cannonball Bay Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 30000 Max cash out Bonus shtesë: € 250 Freeroll të turneut të kasinës në kërpudhat magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEur 795000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: € 360 chip falas në kazino në Viking Vanguard Wms Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Kërkesat e basteveEURO 37000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonusi ekskluziv: EURO 590 Kazino pa pagesë në kazermën e pyjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
60x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 309000 Maksim prej Cash Bonusit Ekskluziv të Kazinosë: € 4235 nuk ka bonus depozitash në lojën e Harveys Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering $ 219000 Tërheqja MaxExtra Bonus Kazino: 180 Pa pagesë rrotullime në Medusas Gaze Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me $ 478000 Max CashOutadditional bonus: 425% Bonus më i mirë i regjistrimit në The Explorers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Wager Bonus $ 66000 Max CashOutSpecial: 25 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozituese në Cap & n Coins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 604000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 2840 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Kthehu tek 70 & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
Bonus 77X WagerEur 207000 Max CashOutExtra Kazino: $ 630 chip falas në kazino në Power Plant ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 718000 Tërheqja MaxExtra Casino Bonus: 400 bonus bonus për kazino në Wheres Aristokrat i Artë i Lojërave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Casino £ 73000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit ekskluziv: € 4355 nuk ka kazino bonus depozitash në Wild Pearl Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x WageringEUR Bonus 2000 Max CashUnderdues: Bonus 525% Bonus Kazino në Slots 3x3 1x2Gaming për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEURO 502000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: Eur 60 Daily freeroll slot në SpellCraft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through CasinoEUR Bonus 494000 cash outexclusive: € 425 FALAS CHIP CASINO në ndeshjen e lojërave Pragmatic të Catfather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WagerEur 452000 Bonus Max CashOutAdditional: 845% Bonus më i mirë i regjistrimit në Librin e Egjiptit Slots Novomatic Deluxe Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 500000 Bonus Maksimal Tërheqje: 155 falas luan pa kazino depozitash në Juke Box Skillonnet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30x Wagering $ 982000 Maksimum cash bonus outadditional: EUR 635 Cash falas në Turbo Reel Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 351000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 405 kazino falas në Cat në Vegas Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEURO 448000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 3665 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT në Thunder Bird Gameart Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering $ 33000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: £ 240 Tournament në Lojërat Cute Daub Shubby Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit $ 447000 Max cash outSpecial Bonus: Eur 275 Chip falas në Monster Mash Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 333000 Max para nga Bonuset Ekskluzive Kazino: EURO 3085 nuk ka depozitë në 50 Dragons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEur 655000 Maksimumi i tërheqjeve të veçanta: € 555 çip i lirë në portën magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play throughEur 897000 Tërheqja maksimalePlus Bonusi: 2170 pa bonuse të depozitave në The Last Crusade HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play përmes € 990000 Max cash out Bonus ekskluziv: € 185 Daily freeroll slot në të gjithë botën ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me CasinoEURO 738000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: € 850 Turneu i Kazinosë në Samurais Fortune Stake Logic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
65X WageringEURO 220000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 735 Online Turneu i Kazinosë në lojë me lojëra Sparks Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Wagering £ 509000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EUR 235 Chip falas në Shaolin Fortunes Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 413000 Max CashOutadditional bonus: 275 Pa pagesë tinguj pa depozitë në Mania Rtg lojë Slot Slam ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X WageringEur 961000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Eur 255 Pa pagesë Chip në Nights Of Fortune Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager € 142000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 825% Nuk ka Bonus të Rregullave! në lulëzimin e artë lulëzon lojë lojë lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Kërkesat e bastit $ 82000 Max para nga Bonuset ekskluzive të kazinosë: $ 805 Turneu i Kazinosë Online në Kartelat e Jokerit Lojëra elektronike të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 334000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: Bonusin e Bonusit të 265% në Kazino Rush Dimrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Kërkesat për bast € 235000 Max cash out Bonus ekskluziv: 135% Match në një Kazino në Joker Extra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WageringEUR 218000 Maksimumi i parave nga bonuset Extra: 222 Pa lundrime pa depozitë në mashtrim apo trajtim ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
50X Wagering $ 450000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: EUR 185 Chip falas për kasapin e Shpërthimit të Parasë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 220000 Maksim bonus nga shtesë: € 3550 Nuk ka bonus kazino për instinktin bazë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play nëpërmjet CasinoEUR 751000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset ekskluzive: EURO 550 çip i lirë kazino në teknologjinë amerikane të slotit Gigolo Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 203000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: Bonus 125% bonus kazino në Cat Master ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino $ 727000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: EURO 330 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Shefin Gorilla 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play Through Kazino € 754000 Max cash outextra Bonus: 90 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Kthimin e Rudolph ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e basteveEUR 658000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: € 3615 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Fairest Of Them All Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 439000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë: $ 33 Daily freeroll slot në Zeus God of Thunder ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast € 818000 Maksimumi i tërheqjes shtesëPërdorimi shtesë: 85 gjuan pa pagesë tani në një kalim në kohë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 426000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: EUR 1175 Nuk ka bonus për kazino depozituese në Revolucion Zgjimi Lojrat Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Kërkesat e bastit $ 43000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë: € 500 chip kazino në Slots për Kazino të Sunset Fugaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44X Kërkesat e basteveNjë Bonus 745000 Max CashOutExclusive Kazino: Bonus 625% në Scenario të Krimit Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 449000 Maksimumi i tërheqjes ekskluzive: € 60 Bonuset e turneut të Kazinos në Rumpel Wildspins Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play throughEURO 945000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 235 Pa pagesë rrotullime në kazino në Buzz Lucky B ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat për bast £ 776000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 160 FALAS Chip Casino në Milady X2 Teknologji Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Luaj me € 814000 Bonus Maksimumi Maksimumi shtesë: Bonus 350% Bonus në 50 Lions Aristokrat Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino