Z. Super Play screenshot
Ruaj RSS

Z. Super Play

Themeluar në 2017, MrSuperPlay u krijua për të siguruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësi për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme

MrSuperPlay është operuar nga ProgressPlay Limited of Niveli 3 (suita nr 1258), Tower Business Centre, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numër Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 lëshuar më 16th April, 2013; dhe është i rregulluar nga autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit, numri i licencës: 000-039335-R-319313-012.

Lojërat e Përgjegjshme

Bixhozi është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

Siguria dhe Privacy

MrSuperPlay përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) 128 dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. MrSuperPlay gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

Mbështetja e klientit

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 16 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://mrsuperplay.com

Bonuse aktive

Total: 98
Kazino kazino EURO 280 në Z. Super Play 44X WagerEUR 19000 Max CashOutspecial bonus: 300 gjyqi vishet në fantazi Park Slots Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 195 Tournament në Z. Super Play 55X Luaj me € 4000 Maksimum shtesë të parave të gatshme: 285 Spins Pa pagesë Kazino në Chilli Heat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80% Ndeshja në një Kazino në Z. Super Play 55x Luaj me Kazino $ 364000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: $ 555 Mobile freeroll slot në Pina Nevada 3 Reel Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 185 FALAS Chip në Z. Super Play 33X Luaj me CasinoEUR 453000 Max cash outspecial bonus: $ 55 Free Tournament Kazino në Stardust ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 luan falas kazino në Z. Super Play 66x Luaj me bonusin $ 506000 Max outextra: Bonusin e bonusit të bonusit 660% në Arcade Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

360% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Z. Super Play 33x Luaj me CasinoEur 167000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë i Kazinosë: 55% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Tempullin e Hënës Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 FALAS luan në Z. Super Play 55x Luaj me CasinoEUR 924000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: EUR 555 Chip FALAS në Mysteries Of The Notre Dames Lojë Playson Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

930% Bonusin e bonusit të depozitave në Z. Super Play 77x Wagering € 110000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 210 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Lojë Xoker Slot Microgaming Xoker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

865% Nuk ka Bonus Rregullash! në Z. Super Play 45x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 966000 Max CashOutSpecial Bonus: $ 4295 Nuk ka bonus depozitimi në Bregun Barbary ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 420 Casino chip në Z. Super Play 45x Luaj me Kazino $ 618000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 175% Bonus më të Mirë Bonusi në Bikini Island Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1111 Kazino Tournament në Z. Super Play 30X Kërkesat e bastitEUR 548000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 420% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus për Zhao Cai Jin Bao Jackpot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2755 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Z. Super Play 35X WagerEURO 767000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: Bonus i Mirëpritur i 100 në Kazinoja Jokers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

495% Bonus ndeshje në Kazino në Z. Super Play 60x Luaj me Kazino £ 206000 Max Bonus CashOutExkluziv: £ 440 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në lojë Sherlock Mystery Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 99 FALAS Chip Casino në Z. Super Play 40X Luaj me CasinoEur 792000 Bonus maksimum cash ekskluziv: Eur 425 Casino turne freeroll në Piramidën e Teknologjisë Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 1950 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Z. Super Play 55X Wagering $ 916000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Eur 685 Turneu i Kazinosë Online në Lojrat Rival të Kazinove të Luanëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3945 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Z. Super Play 33X Bast $ 880000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 4975 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Gurë të Rrufeshëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino 175 Pafund në Z. Super Play 60X Luaj me Kazino $ 569000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 85% Bonus i Mirëseardhjes në Lojrat e Ftohtë të Gurit Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4465 Nuk ka bonus depozitash tek Z. Super Play 60X Luaj Me CasinoEUR Bonus 329000 Max CashOutSpecial: € 1510 NUK KA DEPOZITUAR BONUS KAZINO mbi Secrets of Christmas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 1670 nuk ka bonus për kazino depozitash në Z. Super Play 66X Wager € 52000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: 80 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Honey Hot 22 VIP ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 690 Free Tournament Kazino në Z. Super Play 33X Luaj me $ 875000 Max CashOutExtra Bonus në Kazino: $ 490 Tournament në Roller Coaster Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Z. Super Play 77X Wagering $ 865000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 420 Casino Tournament në Diamond dhe Fruta Slotet e Kazinove Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 Rrotullime të lira nuk kanë depozitime në Z. Super Play 77x Luaj me £ 147000 Max cash out Bonus ekskluziv: 260% Match bonus kazino në karo janë përgjithmonë pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

615% Match Bonus Kazino në Z. Super Play 45X Luaj Përmes Casino $ 892000 Tërheqja Maksimale Bonus Extra: 275 Pafund Pafund Pa Fun! në Lojrat e Lojrave të Pavarura të Lojrave në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 430 FALAS Chip në Z. Super Play 33x WageringEURO 784000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: 770% Bonus i depozitave në lojrat e lojërave Jokers Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 50 turneu i tenisit në freeroll në Z. Super Play 55x Kërkesat e basteveEur 439000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset ekskluzive: £ 280 Tournament on Treasures Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

160 Free Kazino Kazinohet në Z. Super Play 44X Luaj me bonusin $ 144000 Max CashOutextra: EURO 885 Freeroll për turneun e kazinove në Vajzë e mirë, Vajza e keqe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 690 Mobile freeroll slot në Z. Super Play 60x Luaj Nëpërmjet Casino € 15000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 222 Pa pagesë chip në Highlander ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11 luan falas në kazino në Z. Super Play 60X Luaj me CasinoEur 407000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: £ 485 Daily freeroll slot në sustling Stars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 130 Mobile freeroll slot në Zyrën Super Play 35x Luaj Me Kazino £ 921000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 45% Nuk ka Rregulla Bonus! në Multitimer ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260 Rrotullon falas Kazino në Z. Super Play 55x Play përmesEUR 709000 Maksimumi i parave të gatshme të jashtme: EUR 320 JO DEPOZITË BONUS në Piramidën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 575 Biletën e Kazinosë së Lirë në Z. Super Play 35x Luaj me Kazino £ 95000 Maksimum të holla shtesë: $ 55 pa pagesë në Sharky Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 Pa pagesë Tërheqjet tani në Z. Super Play 44x WageringEURO 674000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: 150 Kazino Kazinoje në Super 81 Slots Kazino Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

745% Bonus më i Mirë Bonus i Ri në Z. Super Play 40X Luaj me £ 144000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: € 120 chip falas në kazino në Age Of The Gods Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Spins Pa pagesë tani në Z. Super Play 44X Wager € 136000 Max para të gatshmeSpecial Bonus: 55 FREE Spins në Një Night Out ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 Rrotullime të Lirë në Z. Super Play 55x Luaj me Kazino £ 144000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus ekskluziv: € 270 FREE CASINO CHIP në Nascash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1710 nuk ka bonus për depozitat në Z. Super Play 65X WageringEURO 874000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: EUR 555 çip i lirë i kazinove në Luginën e Amaya Skarës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3450 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Z. Super Play 77X Wagering € 406000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: $ 485 JO DEPOZITON BONUS CASINO në Miss White Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

275 Pa lundrime pa depozitë në Z. Super Play 60x Play përmes € 284000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: £ 130 Turneu i Kazinove Online në Fitimet e Playtech Oz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 905 Casino turneu freeroll në Z. Super Play 50x WagerEUR 907000 Paratë shtesë të cash outextra: 200 rrotullon falas kazino në Wild Catch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

730% Bonus i Mirëseardhjes në Z. Super Play 40X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 884000 Max CashOutextra Bonus: 185 Besnik Pafund Pa pagesë! në Quarterdecks Launch Portomaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 410 Tournament në Z. Super Play 35X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 728000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: Eur 535 chip falas në Jumping Fasule Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

140 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash në Z. Super Play 44X Luaj me $ 570000 Bonus Max ExtraDrawalAdditional Casino: $ 375 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS mbi fronin e Egjiptit Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

120 FREE Rrotullon në Z. Super Play 30X Wagering € 296000 Maksimum cash bonus outadditional: 700% Regjistrohu Bonus Kazino në Triple Bonus Spin N Win Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

450% Regjistrohu Bonus Kazino në Z. Super Play 77x Luaj me Kazino $ 633000 Max TërheqjeSpecial Bonus: Eur 490 Turneu Kazino në HD Cook meksikan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

430% Bonus ndeshje kazino në Z. Super Play 50X Wagering € 340000 Bonus Max Cash Out: 595 kazino pa pagesë në Gushers Gold Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 955 Mobile freeroll slot në Zyrën Super Play 35x Wager $ 69000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 420% bonus depozitash bonus në Safari Sam ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 1775 JO DEPOZITË BONUS KODI në Z. Super Play 50X Bast $ 657000 Max para nga Extra Bonus Kazino: € 1080 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Kobushi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 666 chip kazino në Z. Super Play 40x Kërkesat e bastit € 122000 Max cash outextra Casino Bonus: 50 Pa pagesë rrotullon kazino në Money Magjike Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260 Pa pagesë Kazino Kazinohet në Z. Super Play 40x Luaj me Bonus $ 889000 Max CashOutExtra: € 370 Kazino falas në Monty Pythons Spamalot Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 175 Casino turneu në freeroll në Z. Super Play 30x Luaj me € 338000 Max CashOutadditional bonus: 160% Match Bonus Kazino në Sizable Win Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 245 Kazino Tournament në Z. Super Play 60x Wager € 841000 Max CashOutekskluziv bonus: $ 4445 Nuk Depozitave Bonus Kazino në Le Mystere Du Prince ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2140 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Z. Super Play 66x Kërkesat e Bastit € 422000 Bonus Max Outextra: £ 2320 Nuk ka bonus depozitues në Tempullin e Lojërave të Artë të Kuq Tigër të Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 920 Turneu i Lirë i Kazinosë në Z. Super Play 66X WageringEur 996000 Maksimumi i ParasëFuturorja shtesë: € 690 Bonuset e turneut të Kazinosë në lojëra Detare të Lojërave të Deti Gjahtari Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

420% Bonusin e depozitave në Super Play 44X Luaj Përmes CasinoEur 543000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: 175% Bonus Bonusin e Bonusit të Bonusit në Devil Belles ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 650 Tournament në Z. Super Play 50x Play Nëpërmjet CasinoEur 542000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 290 Kazino pa pagesë chip në Unazën e Zjarrit Xl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1115 Nuk ka Bonus Depozitues Kodi në Z. Super Play 50x Kërkesat e bastit $ 841000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: EURO 666 Kazino Chip në Farm Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1145 Nuk ka bonus depozitash në Z. Super Play 40X Luaj Me Kazino £ 706000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë: 695% Bonus me bonus në Megasaur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 155 Casino turneu freeroll në Z. Super Play 50X Wagering € 208000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi i veçantë: € 465 Casino turne freeroll në Hirushja & s Palace ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 135 kazino pa pagesë në z. Super Play 50X Kërkesat e basteve € 848000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: £ 335 Paratë e Lirë në Vampires Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 80 Kazino në zyrën e z. Super Play 45x Kërkesat e basteveEURO 223000 Tërheqja maksimalePoker i veçantë: Bonusi i bonusit të bonove të 80% në lojëra Joker Jester Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

925% Bonus i Mirëseardhjes në Z. Super Play 44X Kërkesa për bast $ 473000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: $ 640 Paraja e Lirë në Ndeshjet e Lojërave të Lojërave Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Z. Super Play 65X Luaj me Kazino € 508000 Max CashOutadditional bonus: 340% Bonus i mirëpritur në Razorakoth Lojë Quickspin Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 1270 nuk ka depozitë në Z. Super Play 60X Kërkesat për bast € 17000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 3380 Nuk ka bonus depozitues mbi zhytësin e thesarit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 Chip Casino Pa pagesë në Z. Super Play 66X WageringEur 705000 Bonus Max para të jashtme: € 290 Pa pagesë chip në Big Bang Netent lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 bonus bonus në kazino në z. Super Play 45X Luaj me CasinoEURO 627000 Bonus maksimale CashOutexclusive: € 600 Mobile freeroll slot në slotin Persian Fortune Red Tiger Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino