Z. Jack Vegas screenshot
Ruaj RSS

Z. Jack Vegas

e krijuar në 2017, MrJackVegas u krijua për të ofruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësinë për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme

MrJackVegas është operuar nga ProgressPlay Limited of Niveli 3 (Suite nr 1258), Tower Business Centre, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numri Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 të lëshuar në 16th Prill, 2013; dhe është i rregulluar nga autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit, numri i licencës: 000-039335-R-319313-012.

Lojërat e Përgjegjshme

Bixhozi është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

Siguria dhe Privacy

MrJackVegas përdor teknologjinë më të fundit Encryption Secure SSocket (SSL) 128-bit dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. MrJackVegas gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

Mbështetja e klientit

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 16 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://mrjackvegas.com

Bonuse aktive

Total: 111
170 çip falas në Z. Jack Vegas 35x Wagering £ 591000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 810% Nuk ka Bonus Rregullash! në Master pak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 Rrotullime të lira nuk kanë depozitë në Z. Jack Vegas 60X Kërkesat për bast £ 76000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: $ 770 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Dallas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

820 bonus për ndeshjen e kazinosë në z. Jack Vegas 40X Kërkesat e basteveNjë bonus 876000 Max CashOutAdditional Kazino: 44 Play Pa pagesë Kazinoje në Blueprintin e Cat Top ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 1085 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Z. Jack Vegas 66x Luaj me Kazino € 504000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 99 Daily freeroll slot në Gopher Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230 Kazino falas luan në z. Jack Vegas 35x Kërkesat e bastit $ 742000 Maksimumi i tërheqjeve maksimale: Eur 50 Cash falas për të qenë Wild Vista Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 405 Çip i lirë në Z. Jack Vegas 50X Luaj me CasinoEUR 898000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 160 Bonusin e Parë të Depozitave në Spinën e Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 410 FALAS Kazino Chip në Z. Jack Vegas 33X Luaj Nëpërmjet CasinoEURO 101000 Tërheqje Maksimale Bonus ekskluziv: $ 1805 nuk ka depozitë në Slots Oxo Tom Horn Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 145 Mobile freeroll slot në z. Jack Vegas 60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 766000 Max cash out Bonus ekskluziv Kazino: Match 980 në një Kazino në Crusade HD fundit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 815 Mobile freeroll slot në z. Jack Vegas 66X Wager € 428000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 220 Asnjë depozitë në Tiki Shuffle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2685 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Z. Jack Vegas 55X Wagering £ 20000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: Bonus 245% në Qytetin e Ndaluar HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 300 Turneu i Kazinosë Online në Z. Jack Vegas 35X Luaj me CasinoEur 830000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: £ 685 FALAS CHIP në Viking Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

585% Bonus i Ndeshjeve në Z. Jack Vegas 77x Luaj me Kazino £ 358000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë për kazino: 70 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në lojën e lojërave të Mega Fortune Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2565 Nuk ka bonus depozitash në z. Jack Vegas 66x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 549000 Maksim prej Cash Bonus shtesë të Kazinosë: 860% Bonus i Mirëseardhjes në Slot Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 335 Poker turneun e freerollit në z. Jack Vegas 65x Kërkesat e basteveNjë bonus 515000 MaximumTrajni shtesë: $ 445 çip falas në Sytë irlandez NextGeni Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 kazino falas luan në Z. Jack Vegas 66X Wager € 191000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 630 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Kali të Zjarrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

590% Bonus i Ndeshjeve në Z. Jack Vegas 33x Wagering £ 21000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 220 Rrotullime të lira nuk kanë kazino depozituese në Samba Playtech Casino Slots në Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

665 Pa pagesë çip në Z. Jack Vegas 77x Luaj Nëpërmjet Casino $ 147000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: $ 4620 asnjë kazino bonus depozitash në Dhjetë Or Njëzet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 320 Free Tournament Kazino në Z. Jack Vegas 60X Kërkesat e bastit € 310000 Max CashOutPërdoruesi shtesë: 35 Pa pagesë rrotullon kazino në Arkën e Artë Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 140 Kazino Chip në Z. Jack Vegas 77X Bast $ 430000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: 90% Ndeshja në një kazino për lojë të lojërave të lojërave Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 505 Turneu në Kazino Online në Z. Jack Vegas 55X Luaj me $ 607000 Max në cash outextra Casino Bonus: 715% Bonusin e Parë të Depozitave në Dinastinë e Artë Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 830 Turneu në Kazino Online në Z. Jack Vegas 44X Bast 149000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: € 390 Casino Freeroll në Runecraft Viking ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 230 Tournament Kazino në Z. Jack Vegas 60x Kërkesat e basteve 238000 maksimale të holla cash outspecial: 44 kazino falas spins në lojëra magjepsëse lojë Pragmatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 750 Poker turneu me freeroll në z. Jack Vegas 65x Luaj me anë të kazinosë $ 802000 Tërheqja maksimalePlus Bonusi: 785% Bonus i Ndeshjeve në Wicked Circus Yggdrasil Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 165 FALAS CHIP në Z. Jack Vegas 30X WageringEUR 46000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 970 Turneu në Kazino Online në Ragnarok ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 135 JO DEPOZITIM BONUS në Z. Jack Vegas 35X Luaj Përmes CasinoEURO 217000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 895 Turneu në Graffiti Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 222 FALAS CASINO CHIP në Z. Jack Vegas 77x Luaj me CasinoEur 716000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: Bonus 690% bonus kazino në Fortune Fish ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2640 Nuk ka bonus depozitash në z. Jack Vegas 60x Luaj me Kazino £ 521000 Maksim prej cash outextra Bonus: € 525 chip falas në Slots Casino Global Slot Casino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Z. Jack Vegas 60x Kërkesat për bastinNjë 514000 Tërheqja maksimalePoker Bonusi i veçantë: 35% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinosit në Kawaii Dragons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 390 Tournament në Z. Jack Vegas 50x Bast £ 853000 Maximum Tërheqja Bonus Special: Eur Chip 590 FALAS në Spider-Man Revelations ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 580 Free Tournament Kazino në Z. Jack Vegas 40x Kërkesat e Bastit $ 480000 Max CashOutExkluzive Bonus i Kazinosë: £ 930 Mobile freeroll slot në Super 7s Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

800% Bonusin e bonusit të depozitës në Z. Jack Vegas 60X Luaj me anë tëEUR 216000 Max BonusTrajni shtesë: € 120 Mobile freeroll slot në Wildfruits Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 310 FALAS Chip në Z. Jack Vegas 50x Wagering € 313000 Max para të holla të jashtëzakonshme: 975% Bonusin e bonusit të depozitës në Mamma Mia 1x2gaming lojë me Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4680 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Z. Jack Vegas 55x Luaj me Kazino € 704000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: $ 1820 Pa Depozitim në Slots Video Cashsplash Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 Kazino falas luan në Z. Jack Vegas 33X Luani me $ 718000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: € 65 Casino freeroll në Stackën e Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 kazino falas luan në z. Jack Vegas 33X WageringEUR 926000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 222 Daily freeroll slot në Hotter Than Hot Ainsworth Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2115 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITIT NË Z. Jack Vegas 66x Luaj me Kazino € 983000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 310 chip kazino në Arcade Hapësirë ​​... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 gjyqi shpërthen në z. Jack Vegas 77X WageringEur 875000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: EURO 2195 Nuk ka bonus për kazino depozituese në cash shtesë! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 2780 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Z. Jack Vegas 33X Wagering £ 469000 Max Tërheqje bonus të veçantë: 240 Pa pagesë rrotullon kazino në Horrors Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 195 Kazino pa pagesë në z. Jack Vegas 65X Luaj Me Kazino € 833000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 705 Turneu i Kazinosë Online në Tiger Moon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 195 Chip Casino falas në Z. Jack Vegas 65X Kërkesat për bast € 948000 Max cash out Bonusi shtesë i Kazinosë: 105% Bonus Bonusin e Bonusit të Bonusit në Sea Hunter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 365 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Z. Jack Vegas 40x Wagering $ 234000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: 95% Bonus në Bonus në Lojë Wild Toro Elk Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 60 chip kazino në z. Jack Vegas 65X Wagering $ 483000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € 400 Free Tournament Kazino në Slots Casino Egt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1030 nuk ka depozitë në Z. Jack Vegas 35X Luaj Përmes Kazinos € 801000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë: € 760 Casino turne freeroll në Inspektori ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

720% Bonus i Mirëseardhjes në Z. Jack Vegas 30X Bast € 818000 Max CashOutekskluziv bonus: 250 Pa pagesë rrotullime në Piratët Plaçkitje Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

970% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Z. Jack Vegas 44X Luaj me $ 983000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: 180 pa pagesë nuk ka depozitë në Pallatin e Poseidon Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

930% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Z. Jack Vegas 60X Luaj me Kazino € 963000 Max BonusTërheqjeSpecialë: 50 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Taxi Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 415 Kazino në Kazino në Z. Jack Vegas 65x Luaj me Kazino £ 69000 Tërheqje Maksimale Bonus Extension Kazino: 390% Ndeshja në një kazino për Delights Lindore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 480 FALAS Chip në Z. Jack Vegas 55X Wagering $ 79000 Tërheqja Maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: € 105 Nuk ka bonus kod depozitë në Lady Of Hope Slots Kazino High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 735 Turneu në Kazino Online në Z. Jack Vegas 55X Wager $ 375000 Max Bonus CashOutAdditional: 65 Rrotullime të Lirë në Diamante Verbuese Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 340 Online Turneu në Kazino në Z. Jack Vegas 50x Luaj me Euron 360000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: $ 2855 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Ifiesta Cubana Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 690 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Z. Jack Vegas 77X Kërkesat për bast £ 148000 Bonus maksimum për tërheqje ekskluzive: £ 2050 Nuk ka bonus depozitash për të ngrënë ato Të gjitha Spinomenal Slots kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Z. Jack Vegas 45X Bast £ 200000 Max CashOutSpecial Bonus: 33 rrotullime falas në Pintat dhe Paundet Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2875 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Z. Jack Vegas 30x Bast $ 527000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 585 Nuk ka bonus kazino për depozita në Monopoly Sapo të gjeni lojë Deluxe Wms Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

710% Bonus i Mirëseardhjes në Z. Jack Vegas 50x Kërkesat për bast $ 541000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 520 CASINO FALAS CHIP në Money Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 80 chip kazino në z. Jack Vegas 30X Kërkesat e bastit £ 604000 Max cash jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: £ 3480 JO DEPOZITË BONUS në Santastic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

275% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Z. Jack Vegas 55x Luaj nëpërmjetEUR 239000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 585 chip falas në kazino në Jack On Hold Wazhan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 85 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues në Z. Jack Vegas 55x Luaj Përmes CasinoEUR 407000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: $ 935 Turneu i Kazinosë Online në Profesor Bubbles ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 320 Asnjë Bonus Depozitues Kazino në Z. Jack Vegas 55X Luaj Përmes Kazinos € 618000 Max TërheqjeSpecial Bonus: $ 410 FALAS Chip Kazino në Jurassic Giants ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 905 Asnjë depozitë në Z. Jack Vegas 65X Luaj me $ 526000 Max TërheqjeExtra Casino Bonus: Bonus 185% Match në Hot & Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1495 nuk ka bonuse në kazino depozitash në z. Jack Vegas 35X WagerEUR 302000 Maksimumi i tërheqjeve të veçanta: Eur 2530 Nuk ka depozitë në anijen e Ghost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 625 Mobile freeroll slot në z. Jack Vegas 77x Kërkesat e bastit $ 590000 Max CashOutadditional bonus: 190 falas luan pa depozitë në Happy Birds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200 Pa pagesë rrotullime kazino në Z. Jack Vegas 55X Bast $ 403000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 33 Pa pagesë rrotullime nuk ka kazino depozituese në Lojë Incinerator Yggdrasil Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 FREE SPINS në Z. Jack Vegas 50X Luaj Përmes Kazinos € 784000 Maximum Tërheqja Bonus i Veçantë: EURO 99 Chip Pa pagesë në Dragon Fiton Futbollin e Lojërave të Lojërave të Lojërave të Futbollit Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115 Pa pagesë Kazino Kazinohet në Z. Jack Vegas 65x WagerEURO 751000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 390 nuk ka bonus të depozitave në lojëra të shkëlqyeshme të Merkurit të Sparkle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100% Match bonus kazino në Z. Jack Vegas 44X Bast £ 572000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 125 Pa lundrime tani në Hotlines 34 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino