Maxi Luaj screenshot
Ruaj RSS

Maxi Play

E themeluar në 2015, MaxiPlay u krijua për të siguruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësi për ta bërë këtë në një përvojë të sigurt, argëtuese, të ndershme, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online possibleMaxiPlay-së është operuar nga ProgressPlay Limited of Level 3 (suita nr 1258), Kulla Qendra e Biznesit, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numri Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 të lëshuar në 16th Prill, 2013; dhe është i rregulluar nga Autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Lojërave, Numri i Licencës: 000-039335-R-319313-012.RESPONSIBLE GAMINGGambling është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë . Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

SIGURIA DHE PRIVACYMaxiPlay përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) 128-bit dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. MaxiPlay gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion në lidhje me metodat tona të pagesës në dispozicion. QËLLIMI MBI MBROJTËSI Qëllimi është të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 16 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://maxiplay.com

Bonuse aktive

Total: 89
11 FREE Rrotullime në Maxi Play 65x Play nëpërmjet Kazino $ 531000 Max CashOutextra Bonus: $ 490 Chip Pa pagesë Kazino Mbreti i Aztecs Barcrest lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 350 Tournament në Maxi Play 65X Kërkesat e bastit € 78000 Max CashOutShtesa shtesë: $ 2005 Nuk ka depozitë në lojëra të fatit të Leander Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

645 bonus bonus në kazino në Maxi Play 40x Luaj me bonus € 876000 Max CashOutextra: 22 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Diggin & Deep ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30 Rrotullime Lojalë Falas! në Maxi Luaj 55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 60000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: € 4525 Nuk Bonus Depozitimi në Slot lojë Spinderella Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1320 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Maxi Play 44X Luaj përmesEUR Bonus 319000 Max CashOutexclusive: $ 450 chip kazino në Hillbillies Lojë Cashola Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 260 Kazino falas Chip në Maxi Play 33x Wagering € 955000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: $ 300 Pa para në etje të errët Slots Kazino 1x2gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 460 Kazino e lirë e kazinove në Maxi Play 45X Wagering € 42000 Paratë e bonusit shtesë të parave të gatshme: Eur 3395 Nuk ka bonus depozitues mbi truket e Jokerit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 rrotullime të lira në Maxi Play 40X Kërkesat e basteveEURO 342000 Maksimumi i parave të holla shtesë: 170 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitimi në Super Dice Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 155 Kazino pa pagesë në Maxi Play 77X Kërkesa për bast € 217000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 1295 Nuk ka kod depozitimi bonus në kinemanë klasike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180 Pa rrotullime në Maxi Play 60x Play përmes Euro 943000 Max cash out Bonus shtesë: $ 3955 JO DEPOZITA në Red Lady ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3870 nuk ka depozitë në Maxi Play 77x Luaj Përmes CasinoEUR 508000 Maksim bonus out ekskluziv: EURO 290 Mobile freeroll slot në Sweet 27 Playn Go lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Maxi Play 55X WageringEURO 531000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 290 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Mbretëreshën e Riches Big Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 545 Free Chip Kazino në Maxi Play 55x Luaj me € 500000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecialë: € 565 Çip i lirë kazino në banketin mbretëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 650 Kazino pa pagesë në Maxi Play 55x Luaj me $ 881000 Bonus Maksimal për Tërheqje shtesë: Bonusin e Bonusit të Depozitave 565% në Bastet e Orçit Lojëra elektronike për Kazino të Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 480 Kazino Kazino në Maxi Play 33X WageringEURO 81000 Bonus Max CashOutExtra: 210% Bonus më i mirë i regjistrimit në lojërat e Mighty Trident Novomatic Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

675% Bonus i bonusit të depozitës në Maxi Play 30x Kërkesat për bast $ 857000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: Bonus Kazino 705% në Librat dhe Bullat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115 FREE SPINS në Maxi Play 40X Luaj Me Kazino £ 36000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 640 NUK KA DEPOZITË BONUS KASINO në 7 Xhuxhi dhe Diamantët ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105% Bonusin e parë të depozitave në Maxi Play 65X Kërkesat për bast £ 80000 Maksimum shtesë për cash outextra: $ 4380 Bonus Depozitues në Lojë Botërore të Lojërave të Kazinove të Circus Hd ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4930 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Maxi Play 66X Wager $ 878000 Max Bonus CashOutAdditional: 840% Match në një Kazino në Payday Puppy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 4865 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues në Maxi Play 30x Bast € 730000 Bonus Max CashOutextra: EURO 2635 Nuk ka bonus depozitues në Simbat Rrotullues ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 420 FALAS CHIP në Maxi Play 45X Luaj me Kazino € 533000 Max BonusTrajnimi shtesë: £ 3955 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Jade Idol ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

360% Regjistrohu Bonus kazino në Maxi Play 40x Luaj me Kazino € 445000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: 950% Bonus në Bonus Kazino në Lucky Lady & s C ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 825 Online Tournament Kazino në Maxi Luaj 65x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 929000 Maks Bonus CashOutAdditional: 355% Match kazino bonus në The Dark Joker Rizes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

840% Regjistrohu Bonus kazino në Maxi Play 45x Luaj Përmes CasinoEURO 729000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 540 Free Casino Ticket në King Kong ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1470 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Maxi Luaj 33x Luaj përmesEUR 344000 Maksimumi i parave të bonusit shtesë: 65 Pa SPINS në Deco Diamonds Slots Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 222 Free Tournament në Kazino në Maxi Play 44X Play përmesEURO 848000 Max Bonus CashOutAdditional: 975% Bonus i depozitave në Silver Streak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

195% Bonus i Depozitave në Maxi Play 66X Luaj Me Kazino $ 525000 Max CashOutextra bonus: Bonus 415% në 221B Baker Street ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 935 Mobile freeroll slot në Maxi Play 60x Play përmes Euro 253000 Maksimumi i bonusit shtesë të Kazinosë: £ 605 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Red Hot Wild Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

415% Ndeshja në një Kazino në Maxi Play 55X Kërkesat për bast £ 145000 Max cash outspecial bonus: 340% Ndeshja në një kazino në Tales Cloud Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 225 kazino falas në Maxi Play 30x Wager € 897000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 475 Casino turne freeroll në Sails of Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105% Match Bonus Kazino në Maxi Play 35x Bast $ 657000 Max cash outextra Casino Bonus: 70% Match bonus në Winstar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4510 Nuk ka bonus kod depozitë në Maxi Play 33x WagerEUR 358000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: EUR 610 Free Tournament Kazino në përbindësh fiton ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

640% Bonusin e parë të depozitës në Maxi Play 60x Luaj me £ 903000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 25 rrotullohet pa pagesë kazino në Turqinë e egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 77 FALAS Chip Kazino në Maxi Play 77X Kërkesat për bast $ 649000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: Bonusin e bonusit të bonove të 285 në Huolong Valley ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 480 Mobile freeroll slot në Maxi Play 65x Wagering $ 758000 Paratë e gatshme maksimale jashtëSpecial Bonus: $ 2715 Nuk ka depozitë në Lost Inas Slotet e Lojërave të Kazinove të Gold Topgame ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

545% Regjistro bonumin e kazinove në Maxi Play 35x Luaj me Kazino € 117000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: EURO 620 Freeroll në turneun e kazinove në T-Rex ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 510 FALAS Chip në Maxi Play 60x Luaj Përmes Kazino $ 92000 Max CashOutexclusive bonus: £ 2260 Nuk ka Depozitë CASINO BONUS në sekretin e humbur të Atlantis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

705% Bonusin e Parë të Depozitës në Maxi Play 30x Luaj me £ 888000 Bonus Maksimimi Maksimumi: 505% Ndeshja në një kazino në Tales Tërfil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

750% Bonus më i Mirë Bonus i Regjistrimit në Maxi Play 44X Wagering € 111000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: Eur 3030 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Ethet e Las Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230 FREE Rrotullime në Maxi Play 65X Kërkesat për bast $ 547000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 4595 Bonus pa depozita në koktej Hawaii ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 235 Kazino pa pagesë në Maxi Luaj 65x Luaj me bonusin £ 99000 Max Exclusionspecial: $ 775 Free Tournament Kazino në Fortune persiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4825 nuk ka kazino bonus depozitimi në Maxi Play 55X Luaj me Kazino $ 89000 Maksim prej cash outextra Bonus: $ 3480 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Lucha Libre Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 65 Turneu në Kazino Online në Maxi Play 65x Luaj me Kazino $ 716000 Max CashOutSpecial Bonus: € 1225 asnjë bonus kazino depozitash në Monopoly Mega Movers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

975% Bonus ndeshje në Maxi Play 77x Bast € 605000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 670 Pa pagesë Chip në paketën Rat Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 175 Kazino Chip në Maxi Play 77x Luaj me € 847000 Max Tërheqje shtesë bonus: £ 88 Casino turne freeroll në 5 Heart Burning ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 30 Turneu në Kazino Online në Maxi Play 65X Luaj me £ 264000 Max BonusTrajnimi shtesë: $ 185 asnjë bonus kazino depozituese në Lojë të vogël Red Leander Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 rrotullime të lira në Maxi Play 66X Kërkesat e basteve € 393000 Max Bonuset e tërheqjes së veçantë: 88 Pa pagesë nuk ka depozitë në Partinë e Kostumit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 680 Online Turneu i Kazinosë në Maxi Play 55x Wager $ 724000 Tërheqja Maksimale Bonus i Ekskluzive i Kazinosë: € 590 Turneu i Kazinove në Lojë të Shtretërve Mënyrat 243 Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

885% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Maxi Play 66x WageringEURO 864000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: 85 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozituese në Dons Millions Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 545 Kazino pa pagesë chip në Maxi Play 30x Kërkesa për bast $ 345000 Max para të holla shtesë: EURO 1455 JO KASINO BONUS DEPOZITË në pushuesin Deluxe Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 270 Çip i lirë në Maxi Play 33X Luaj Përmes Kazinos € 375000 Max CashOut shtesë ekskluzive: € 1280 JO DEPOZITA në Princess of Paradise ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

325% Match Bonus Kazino në Maxi Play 65X Kërkesat e basteEURO 52000 Maksimumi i parave shtesë Bonus shtesë: 810% Bonusin e bonove të kazinosë në ndeshjen e lojërave Betsoft të ardhjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2135 JO DEPOZITI BONUS në Maxi Luaj 30X WageringEURO 654000 Bonus Max CashOutExkluziv Kazino: $ 920 Turneu i Kazinove Online në Slots Video CashSplash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

325% Match Bonus Kazino në Maxi Play 66x Luaj Nëpërmjet Casino $ 909000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: € 3650 Nuk ka bonus kazino depozitë në Tobias Farm Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 3140 NUK DO TË KUPTOJË KORNIZA BONUS në Maxi Play 45X Luaj me $ 188000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: € 150 Çip i lirë kazino në thesarin e shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Maxi Play 55x Play Nëpërmjet Kazino € 306000 Max CashOutExtra Bonus: 111 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitë në Mermaid Serenade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 365 Mobile freeroll slot në Maxi Play 60x Kërkesat e basteve $ 556000 Max CashOutadditional bonus: $ 905 Tournament on Eastern Delights ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

20 lojëra falas tani në Maxi Play 45X Play përmes kazinosë € 3000 Max cash outextra Casino Bonus: 455% Match bonus kazino në zemrat e Venecisë WMS lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230% Bonusin e Parë të Depozitës në Maxi Play 35x Luaj Me Kazino $ 632000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 775 Freeroll në Turneu Kazino në Gopher Gold Slots Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4305 Nuk ka kazino bonusesh në depozitë në Maxi Play 55x Luaj me € 545000 Bonus maksimal të tërheqjes: Eur 930 Torneja e Lirë në Kazino të Shpatës së Aleksandrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 510 Daily freeroll slot në Maxi Play 35X Play nëpërmjet CasinoEURO 41000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë për në internet: EURO 3740 Nuk ka bonus depozitash në lojëra elektronike Kazino Lojëe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 460 Chip falas në Maxi Play 45X Kërkesat për bast $ 930000 Max CashOutExtra Bonus: € 615 Free Casino Ticket në 2027 ISS ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Turneu EURO 555 në Maxi Play 44x Luaj me Kazino $ 38000 Tërheqje Maksimale Bonus i Ekskluziv i Kazinosë: £ 2720 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Freaky Gym Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 665 Kazino falas në Maxi Play 77x Wagering £ 490000 Paratë e gatshme shtesë nga Bonus shtesë: $ 560 FALAS Chip Casino në HD Horror Kalaja ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 500 Tournament në Maxi Play 44X Kërkesat e bastit $ 131000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: $ 420 FALAS CHIP në akull zgjedh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino