Ekran i kuq magjik
Ruaj RSS

Magjike e Kuqe

Një mesazh nga ekipi magicred.com:
Magic Red është një markë në pronësi të Exit 42 LTD, një kompani e themeluar sipas ligjeve të Gjibraltarit.

Lojërat në këtë faqe janë mundësuar nga softueri që i përket Aspire Global International LTD, një kompani me bazë Malta, e cila është një operator i licencuar plotësisht (MGA / CL1 / 408 / 2007) nën Autoritetin e Lojrave të Malta.
Vetëm në Britaninë e Madhe, lojërat në këtë faqe interneti drejtohen nga AG Communications Limited, një kompani me bazë Malta, me numër regjistrimi C48328 dhe me seli në 135, Rruga e Lartë, Sliema SLM 1549, Maltë, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Mbretëria e Bashkuar Komisioni i lojërave të fatit (Numri i Licencës së Telekomit të 000-039483-R-319409-001).

FAIR GAMING
Në Magic Red ne jemi të përkushtuar për të ofruar lojëra të ndershme në çdo kohë.
SIGURIA & PRIVACY
Magic Red përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet në serverin tonë të sigurt, i cili mbrohet nga firewall-i më i fundit.

PËRPUNIMI I PAGESËS
Në Magic Red, ne duam që ju të kënaqeni dhe të lironi mendjen tuaj, në çdo kohë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të depozitave dhe arkëtimeve të shpejta, të cilat janë përdorues miqësore dhe të sigurta. Të gjitha transaksionet tona me kartë krediti dhe debiti përpunohen nga Aspire Global International LTD, një kompani e vendosur, e licencuar dhe e inkorporuar në Maltë. Aspire Global International LTD, ofron Magic Red me transaksionet më të mira, më të sigurta dhe më të sigurta.
PËRGJEGJËSIA E GAMBING & SUBDERAGE GAMBLING
Ne ju inkurajojmë të PLAY RESPONSIBLY në Magic Red. Nëse gjeni veten me një problem të fatit të sëmurë, kërkoni ndihmë profesionale. Ju mund të gjeni degën tuaj lokale të Gamblers-Anonymous në: www.gamblersanonymous.org
Për njohuritë tuaja është e paligjshme për këdo nën 18 të hapë një llogari ose të luajë në Magic Red.
MBËSHTETJE KLIENTËT E shkëlqyeshme
Magic Red është e angazhuar për "CARE" - Konsumatorët janë me të vërtetë gjithçka. Ne kemi implementuar një ekip profesional të mbështetjes së klientëve të gatshëm për t'ju ndihmuar 7 ditë në javë nga 6am në 11pm CET. Ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni ekipin Magic Red. Vetëm klikoni mbi Na kontaktoni

Luaj Tanihttps://www.magicred.com

Bonuse aktive

Total: 89
85 falas nuk luan asnjë kazino depozituese në Magic Red 77x Kërkesat për bast $ 815000 Max CashOutExclusive Bonus i Kazinos: 45 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në tregimet e lojërave elektronike të Pragës pragmatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 77 Çip i lirë në Magic Red 40x Wager $ 181000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: EUR 565 Tournament në Bier Fest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 375 FALAS Kazino Chip në Magic Red 65X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 545000 Tërheqje Maks Extension Bonus: $ 3205 Nuk ka bonus depozitave në Barnyard Bucks Slots Slots Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230 FREE Spins në Magic Red 44x Wagering $ 751000 Bonus MaxTrajni shtesë: 265 Pa pagesë rrotullime në Triple Diamond 1 Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 485 chip kazino falas në Magic Red 35x Play përmes € 708000 Max cash out Extras Bonus Kazino: 115 Pa pagesë Tërheqje tani në Mystic Dreams ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 2405 nuk ka bonus për kazino depozituese në Magic Red 55X Luaj me $ 864000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EUR 160 Nuk ka kod depozitë bonus në Steptimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4444 nuk ka depozitë në Magic Red 65x Wager $ 599000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 1920 Nuk ka bonus kod depozitash në Ring Of Zodiac ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 595 Mobile freeroll slot në Magic Red 65X Wagering £ 410000 Max Tërheqje shtesë bonus: $ 135 Free Chip Kazino në Triple Chance Slot Mercury lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 500 Kazino e lirë e kazinosë në Magic Red 30X Kërkesat për bast $ 738000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 150 FALAS Chip për kasetë në Lojërat e Gladiatorit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 520% në Magic Red 77x Luaj Me Kazino $ 943000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë Casino: 465% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Shpërthimi Boom Bang Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 995 Daily freeroll slot në Magic Red 65X Luaj Përmes CasinoEURO 860000 Max CashOutSpecial Bonus: 225 Pa pagesë rrotullon kazino në Cannonball Bay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3885 nuk ka kazino bonus depozitash në Red Magic 33x Play throughEur 517000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 2395 nuk ka depozitë në Michael Jackson Mbreti i Lojërave të Lojrave Bally Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 265 Tournament në Magic Red 44X Wagering $ 737000 Max Bonus CashOutExtra: Bonus i 495% në Bonus në Bicicleta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 4630 nuk ka bonus depozitash në Magic Red 33x Luaj me Kazino $ 486000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: £ 2110 asnjë bonus depozitues në Triple Cash Wheel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 135 Paratë e Lirë në Red Magjike 45X Play përmes € 744000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë: 895% Bonus me bonus për ndeshje në Jesters Follies Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 445 Kazino e lirë e kazinosë në Magjike 40x Wager $ 913000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 95 rrotullime të lira në Slots Kazino Rival Eggstravaganza ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 FREE Spins në Magic Red 45X Play përmes Kazino $ 808000 Max Cash Outspecial Bonus: 185 falas kazino spins në Magic Mirror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 2110 Nuk ka depozitim në Magic Red 60X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 104000 Maksim prej cash jashtë Bonusit ekskluziv: EUR 580 kazino falas në Goddess of the Moon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 50 FALAS Chip në Magic Red 44x Luaj me Kazino $ 463000 Max CashOutExtra Bonus: € 155 chip lirë kazino në Oliver`s Bar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 760 nuk ka bonus të depozitave në Magic Red 50X Luaj me $ 748000 Max CashOutExtra Bonus: $ 760 Turneu i Kazinove Online në Blackbeards Quest Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 395 Tournament në Magic Red 40X Play Nëpërmjet Casino € 997000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: 150 Pa lundrime pa depozitë në Tootin Car Man Nextgen Gaming lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Red Magic 44x Bast € 272000 Tërheqja Maks Extension Bonus Kazino: EURO 965 Tournament në Dougie & s Delights ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 Free Spins nuk ka depozitë në Magic Red 44x Play Nëpërmjet Kazino € 319000 Maximum Tërheqja Bonus Special: € 395 Paratë e Lirë në 221B Baker Street ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 55 Tournament në Kazino Magjike 45X WageringEUR 699000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: $ 215 FALAS CHIP në Sevens Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 60 CHIP CASINO FALAS në Magic Red 60X WagerEur 916000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: 11 Pa pagesë Spins nuk ka Depozitim në Diamante Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 80 Free Tournament Kazino në Magic Red 55X Wager € 281000 Maksimumi Tërheqje Bonus shtesë Casino: € 645 Nuk ka depozitë në Rickety Cricket ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 635 Casino Tournament në Magic Red 77x Luaj Përmes Kazinosë $ 764000 Max CashOutExkluzive Bonus i Kazinos: 140 Pafund Pa Fun! në idhujt Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 485 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Magic Red 66X Luaj me Kazino € 666000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: 350% Bonus i depozitave bonus në Archibald Orient HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 195 FALAS CASINO CHIP në Magic Red 55x Luaj Përmes CasinoEur 462000 Max CashOuteks bonus ekskluziv: € 680 chip lirë në Santa & s Kiss ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

370% Bonus i Depozitave në Magic Red 33X Bast Bonus $ 616000 Max CashOutAdditional Kazino: EURO 210 Chip Casino FALAS në Lojrat e Kazinove të Egër të Egër të Circus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

240 Pa pagesë rrotullon kazino në Magic Red 55x Wagering $ 992000 Bonus Max cash outs: 615% Ndeshja në një kazino në Lost Inca s Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 125 Turneu i Kazinosë Online në Red Magjike 77X WageringEur 146000 Max Bonus i Tërhequr: 90% Ndeshja në një kazino në Super 7 Reels Lojë Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 510 Casino turneu freeroll në Magic Red 60x Luaj me £ 286000 Max tërheqje bonus shtesë: € 2710 NO DEPOSIT KODI BONUS në Double Gjashtëmbëdhjetë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 290 Daily freeroll slot në Magic Red 44X Wagering € 212000 Max cash out Bonus shtesë: Bonus 880% Casino Welcome në Slots Oxo Tom Horn Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3350 nuk ka depozitë në Magic Red 60x Luaj me € 889000 Max cash out Bonus Extra ekskluziv: € 77 Kazino pa pagesë chip në New Year kineze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

930% Bonus për depozitë në Magic Red 30x Play përmes Kazino £ 168000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: Bonus 220% në Spin Or Reels Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2935 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Magic Red 30x Luaj Nëpërmjet Casino £ 505000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 125 Chip falas në Triple Diamond 5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4455 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Magic Red 50x Luaj me Kazino £ 327000 Max Bonus CashOutAdditional: 150 Kazino falas luan në Corrida De Toros Lojë Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 735 Free Tournament Kazino në Magic Red 60X Luaj me £ 948000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: EUR 395 Tournament në Slots Casino Treasure Ainsworth Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2785 Asnjë Bonus Depozitues Kazino në Red Magjike 77X Play Through CasinoEURO Bonus 85000 Max CashOut: $ 222 Freeroll në Turne në Turne ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4515 NUK KERKOHET CASINO BONUS DEPOZIT tek Magic Red 65x Wagering € 689000 Bonus Max ExtraText: 260 Lëreni Pa pagesë në Zogjtë Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4515 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Magic Red 60X Wager $ 750000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 300 Spins Pa pagesë nuk ka depozitim në lojë Betz Mega Glam Slot Lojë Betsoft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 Spins Pa pagesë tani në Magic Red 44X Wagering € 710000 Max para të gatshmeSpecial Bonus: $ 910 Turneu i Kazinove Online në Planet Zodiac Skillonnet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 255 Free Casino Chip në Magic Red 35X Luaj Përmes Kazinosë £ 998000 Max CashOutSpecifik shtesë: £ 875 Tournament në Shadow Barcrest Hënë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 265 FALAS CHIP në Magic Red 35x Luaj Nëpërmjet Kazino € 634000 Max BonusTrajnimi shtesë: 880% Bonus ndeshje Kazino në Casino Royale Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Rrotullime Lojalë Falas! në Magic Red 44X Luaj Përmes Kazinos € 403000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: Euro 440 chip kazino në Elementals ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 Pa rrotullime tani në Magic Red 45x Luaj me € 544000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 150 Pafund Pafund Pa pagesë! në Demi Gods Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

120 kazino falas luan në Magic Red 66X Luaj me Kazino € 863000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: € 305 Daily freeroll turne në Savanna Moon lojë Bally Wulff Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 650 Freeroll freeroll turneu në Magic Red 55X Kërkesat e basteve € 199000 Tërheqja maksimaleExtra Casino Bonus: € 385 Tournament on All Stars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 835 Tournament në Magic Red 55x Bast € 71000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: £ 222 chip falas në Mamma Mia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 360 çip falas në Magic Red 44X Luaj me Kazino € 630000 Maksim prej cash bonus shtesë: Bonus me ndeshje të 940% të kazinosë në Dino Reels Lojë 81 Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 315 Casino turne freeroll në Magic Red 45x Wager € 846000 Max CashOutSpecial Bonus: 735% Bonusin e parë të depozitave në Thesarin e Thesarit Topgame Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Magic Red 77x Luaj me Kazino $ 727000 Maksimum shtesë cash outextra: £ 540 Daily freeroll slot në lojën e tezës së çmendur Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 200 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Magic Red 33x Luaj me Kazino £ 249000 Maksimum cash outexclusive bonus: € 205 Casino Chip në Vikingët Fun ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 720 Tournament në Magic Red 44X Play nëpërmjet Kazino $ 531000 Maximum Tërheqja Bonus Special: £ 270 Free Kazino Ticket në shpërndara në ferr Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 395 FALAS Chip në Magic Red 55x Kërkesat e bastit £ 955000 Max Tërheqja Bonusi shtesë i Kazinosë: 675% Regjistrohu Bonus kazino në Arratisjen e Madhe për ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 225 chip kazino në Magic Red 44X Luaj me CasinoEURO 907000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € Kazino kazino 340 në Cash Extra Cash Slots Casino Gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 285 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Magic Red 77X Luaj Me Kazino £ 536000 Max Bonus CashOutExkluziv: $ 1230 Nuk ka kazino bonus depozitash në Draculas Bankën e Gjakut 1x2gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

75 Rrotullime Lojalë Falas! në Magic Red 30x Play Nëpërmjet Kazino $ 291000 Max CashOutexclusive bonus: £ 2780 Nuk ka depozitë në Cleopatra Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Magic Red 45X Luaj me Kazino € 720000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: $ 465 FALAS Chip Kazino në Las Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66 Rrotullon falas kazino në Red Magjike 60X Play nëpërmjet CasinoEur 934000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra: 270 FREE Spins në Master pak ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2670 Asnjë depozitë në Magic Red 65x Play nëpërmjet Kazino € 517000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 4750 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Slots Futboll 1x2gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 685 Casino Tournament në Magic Red 30X Luaj me Kazino $ 537000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: € 2275 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Lojërat Freaky Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 85 Tournament në Magic Red 55x Kërkesat e basteve € 856000 Max CashOutspecial bonus: $ 635 Free Tournament Kazino në Golden Gate ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 865% në Magic Red 55x Kërkesat për bast € 654000 Max Tërheqja Bonus shtesë për kazino: 55 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Wall St .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino