LV Bet screenshot
Ruaj RSS

LV Bet

LV BET është një markë e krijuar rishtazi në fushën e iGaming bazuar në Maltë. Ne ofrojmë një perspektivë të re në industrinë së bashku me një qasje të orientuar nga klientët për biznesin. Rregulli ynë i parë dhe më i rëndësishëm është: klientët tanë janë zemra e gjithë kompanisë LV BET. Kjo është arsyeja pse ne kemi vënë klientët tanë të parë dhe gjithmonë të ofruar shërbimin më të besueshëm të konsumatorëve.

Profili i Kompanisë

Ne jemi lojtarë të dashuruar dhe ndajnë pasionin tuaj të lojrave. Kjo është arsyeja pse ne synojmë t'ju ofrojmë shërbimin dhe ndihmën më të mirë. Përveç pasionit tonë për lojrat online, ekipi ynë me krenari promovon lojrat e përgjegjshme! Në mënyrë që t'ju sigurojmë një eksperiencë argëtimi dhe sigurie të lojrave, lejojmë vetëm regjistrimin e përdoruesve të 18 + dhe t'i përmbahen rreptësisht politikave të BE-së sa i përket mjediseve të sigurt të lojërave të lojrave. Këshilltarët e Shërbimit ndaj Klientit janë gjithmonë të gatshëm për të shpjeguar se si të përdorin mjetet tona të rrezikshme për lojërat e fatit dhe t'ju ofrojmë strategji praktike të lojrave të përgjegjshme.

SIGURIA

Ne duam që ju të shijoni përvojat më emocionuese të lojrave me LV BET. Kjo nuk do të ishte e mundur pa siguruar sigurinë e informacionit tuaj personal, detajet e pagesës dhe çdo dokument tjetër që na është dërguar. Kështu, sigurohuni që ne i përmbahemi Ligjit për Mbrojtjen e të Dhënave Personale - ligjin e BE-së që na obligon që të mbrojmë dhe sigurojmë të gjitha informacionet që na keni dhënë ndonjëherë - dhe t'i përmbaheni në mënyrë strikte politikave të Autoritetit të Lojrave të Malta rregullator. Për më tepër, skuadra jonë e dedikuar e sigurisë monitoron kërcënimet me qëllim që të luftojë dhe parandalojë çdo aktivitet të dyshimtë, duke u siguruar që askush nuk mund t'i qasë detajet tuaja.

PRODUKTET TONA

LV BET Kazino është mundësuar nga disa nga ofruesit më të mirë të lojrave rreth, të tilla si Thunderkick, NetEnt, Wazdan, Green Tube, Edict dhe Microgaming, dhe përmban dy lojëra elektronike të reja dhe klasike për t'u kujdesur për lojtarë të të gjitha llojeve. Ne jemi vazhdimisht duke punuar në zbatimin e produkteve të reja dhe zgjidhjeve të lojrave për të bërë përvojën tuaj me ne thjesht të paharrueshme!

Për të gjithë tifozët sportive, LV BET filloi rishtazi Sportsbook mbulon të gjitha turnet e mëdha sportive e gjithë bota. Nga UEFA Euro Cup në NBA, Formula 1 në turne të tenisit Grand Slam dhe madje edhe eSports, LV BET ofron lojtarëve mundësinë për të bast në qindra ngjarje me shanset e larta, bastet speciale, shpërblimet historike dhe një numër promovash ekskluzive LV BET .

LICENCAT

Ne veprojmë sipas ligjeve të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian të Maltës ku jemi të bazuara. Fairload Ltd operon nën licencën MGA / B2C / 282 / 2015 të lojrave MGA të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), organi i vetëm rregullator i Maltës.

Luaj Tanihttps://lvbet.com

Bonuse aktive

Total: 116
EURO 760 Free Tournament Kazino në LV Bet 45X Kërkesat për bast € 543000 Max cash out Bonus shtesë Casino: 760% Nuk ka Bonus Rregullash! në Wish Master ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në LV Bet 55x Luaj me Kazino $ 622000 Maximum Tërheqja Bonus i Veçantë: $ 1730 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Thesarin e Lojërave të Kazinove të Amis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 160 Turneu i kazinove në LV Bet 66X Luaj me Kazino € 7000 Maksimumi i parave nga bonus shtesë: EUR Chip 100 në Dolly Parton Leander Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 falas luan pa depozitë në LV Bet 45x Luaj Përmes Kazinos € 562000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: € 185 Free Chip Casino në Troll përballet me Slots Kazino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4380 nuk ka bonus kazino depozituese në LV Bet 77x WageringEur 667000 Max CashOutExtra Bonus: 111 Pa lundrime pa depozitë në Jackbots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 715 Turneu i Kazinove Online në LV Bet 30x Luaj Me Kazino € 805000 Max BonusTrajnim shtesë: € 55 pa pagesë në Magic Joker Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 635 Çip i lirë në LV Bet 77X Luaj me anë të kazinosë $ 289000 Largimi maksimal i Bonusit shtesë të Kazinosë: $ 66 Freeroll të turneut të kasinës në pëlhurë 4 Lojëra elektronike të lojërave të lojërave të frymëzuara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3090 Nuk ka depozitë në LV Bet 77X Kërkesat e basteveEUR 9000 Max cash outextra Bonus: 10 falas spins asnjë kazino depozitë në Katana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 FREE SPINS në LV Bet 60X Luaj me $ 352000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: € 140 Nuk Depozitë Bonus Kodi në Voyager & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 125 Kazino pa pagesë në LV Bet 44X Luaj me Kazino € 62000 Bonus Max CashOutextra: $ 200 Kazino Kazino në Strip për të fituar Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

990% Bonus i Ndeshjeve në LV Bet 50x Kërkesat e basteEURO 855000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: $ 2115 Nuk ka Bonus të Depozitave në Ferris Buellers Day Off Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 645 asnjë depozitë në LV Bet 35x Luaj me Kazino € 993000 Paratë e gatshme MaxSpecial Bonus: $ 4755 Nuk ka kazino bonus të depozitave në Wisps ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në LV Bet 33X Luaj me $ 5000 Max cash outSpecial Bonus: 100% Bonus Matching Kazino në Tahiti Feeling ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 985 Tournament në LV Bet 33X Wager $ 981000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 255% Match Bonus Kazino në Space Botz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 710 Tournament Kazino në LV Bet 65x Play Nëpërmjet Kazino $ 943000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: EURO 610 çip falas në Slots Deep Sea Treasure Propozimi Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4830 Nuk ka Depozitë në LV Bet 40X Luaj me £ 969000 Max cash out Extras Bonus Kazino: 270 falas luan asnjë kazino depozitimi në Arthurs Quest II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4130 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në LV Bet 33X Luaj Përmes CasinoEur 550000 Bonus Maksimizues Exclusiv: £ 585 Pa pagesë Cash në Bliss Verore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265% Bonus ndeshje në LV Bet 40X WageringEUR Bonus 152000 Max CashOutExkluziv: 88 Kazino Pa pagesë Spins në Cat Në Vegas Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 290 Tournament në LV Bast 55X Wagering € 227000 Max para nga Extra Casino Bonus: Eur 680 chip kazino në King Kong Skull Mountain Amaya Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 565 chip kazino falas në LV Bet 50x WageringEURO 511000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: $ 2290 Bonus pa depozita në Red Hot Wild Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 445 Tournament në LV Bet 40X Luaj me $ 938000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: £ 125 Free Chip Casino në Pirates Night Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

185 gjuan falas në LV Bet 66X Kërkesat për bast $ 434000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 610 Freeroll frekuentim i përditshëm në Botën e magjistarit Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1785 Nuk ka bonus depozitues në LV Bet 33x Wagering $ 562000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 345 Daily freeroll slot në Richie Piggy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 luan pa pagesë kazino në LV Bet 55x Luaj Përmes Kazinos € 782000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: EURO 390 NUK KA BONUS DEPOZITAL në Hani Të gjitha Spinomenal Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 85 Tournament në Kazino Online në LV Bet 44X Bast $ 520000 Max CashOutspecial bonus: 11 falas luan asnjë kazino depozitimi në Diamond Rival Slots Casino Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

140 FREE SPINS në LV Bet 45x Play përmes € 352000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 435% Ndeshja në një Kazino në Jollys Cap ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
155 FALAS SPINS në LV Bet 35X Kërkesat e bastitEUR 267000 Maksimumi i bonusit shtesë të kazinosë shtesë: € 265 FALAS Chip në Parajsën e Suite Wms Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 735 Mobile freeroll slot në LV Bet 35x WagerEUR 306000 Maksimumi i Tërheqjes së Veçantë: $ 440 Tournament në Shitjet e Lojrave Globale të Playtech Global ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

590% Bonusin e Parë të Depozitave në LV Bet 65x Play nëpërmjet CasinoEURO 571000 Tërheqje Maksimale Bonus i Veçantë: € 860 Daily freeroll slot në Diamond Cherries ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 515 Pa pagesë Chip në LV Bet 65x Luaj përmesEUR 463000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 610% Bonusin e Parë të Depozitës në Shtëpinë e Shtëpisë Rtg Rrota ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 660 Casino Tournament në LV Bet 50X Wagering $ 587000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Bonus i Parë i Depozitës 175 në Santastic Rtg Game Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

620% Bonus më i mirë për tu regjistruar në LV Bet 45X Luaj Përmes CasinoEURO 924000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: Eur 2145 Bonus Depozitues në Lojrat e Lojërave të Slotos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1175 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në LV Bet 50x Luaj me Kazino € 116000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: EUR 620 Pa pagesë Chip në Gryphon & s Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 60 Mobile freeroll slot në LV Bet 55X Wager € 904000 Max CashOutSpecial Bonus: € 920 Mobile freeroll slot në Phoenix dhe Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205% Nuk ka Bonus Rregullash! në LV Bast 60X Kërkesat e basteveEURO 362000 Tërheqja maksimaleExtra Kazino Bonus: $ 4950 Nuk ka depozitë bonus kazino në Club 2000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 555 FALAS Kazino Chip në LV Bet 55X Luaj me Kazino € 531000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 370 Casino turne freeroll në Highway To Hell Lojë Wazhan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30 rrotullime të lira në LV Bet 77X Play nëpërmjet CasinoEURO 183000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 825 Nuk ka bonus kasini depozitë në maksimum HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40% Match kazino bonus në LV Bet 50x Luaj me CasinoEURO Bonus 260000 Max CashOutExclusive: € 765 Free Tournament Kazino në Royal Frog Quickspin lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në LV Bet 44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 454000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: € 490 Free Casino Ticket në Tomb Raider Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 95 Torneja e Kazinove freeroll në LV Bet 55X Wagering € 341000 Bonus Max CashOutExtra: 180 FREE SPINS në lojë Extreme Stack Logic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 785 Casino turneu freeroll në LV Bet 50x Play Nëpërmjet Kazino $ 357000 Max Tërheqja Bonus shtesë: EURO 435 Kazino chip në Mis Red ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

255 Kazino falas luan në LV Bet 30X Luaj me $ 674000 Bonus Maksimal Tërheqje special: € 490 Pa pagesë Cash në Slot Cocco ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 415 çip i lirë në LV Bet 35x Luaj Përmes Kazinosë € 572000 Max CashOutexclusive bonus: 240 falas luan pa kazino depozitash në Reel Gems Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Match 275 në një Kazino në Bet LV 65X WageringEUR Bonus 102000 Max TërheqjeSporte shtesë: 70 Pa lundrime në lojë Dragonz Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200% Match kazino bonus në LV Bet 77X Luaj me Kazino € 35000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: £ 745 Tournament në Mega Glam Life ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 33 Free Tournament Kazino në LV Bet 40x Luaj me $ 942000 maksimale cash outspecial bonus: £ 275 falas CASINO CHIP në lojë King Kong Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30% Ndeshja në një kazino në LV Bet 33X Luaj përmesEURO 822000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit: 85 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozituese mbi krijesat e Rock ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 75 Free Tournament Kazino në LV Bet 77x Wagering € 678000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 4835 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Tokën e Bee Topgame Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 425 Turneu i Kazinosë Online në LV Bet 50x Wager € 693000 Max Cash nga Bonuset Ekskluzive Kazino: € 1205 Nuk ka kazino bonusesh depozituese në Wave Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

605 bonus për ndeshjen e kazinosë në LV Bet 40x Bast $ 304000 Bonus Maksimal TërheqjeShtyp shtesë: £ 110 Tournament Kazino në Marketplace Lojrat që zmadhojnë Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

695% Ndeshja në një Kazino në LV Bet 45x Luaj me anë tëEUR Bonus 757000 Max CashOutExclusive Kazino: Eur 685 Chip Casino FALAS në Black Knight 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 485 Bonuset e kazinove të kasinës në LV Bet 65x Kërkesat për bast $ 676000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: € 280 kazino falas në Santas Kiss Lulja e Lojërave Lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

75 luan falas në LV Bet 55X Play përmes € 367000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: Eur 295 Free Tournament Kazino në Lojë Babushkas Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50% Bonus ndeshje në LV Bet 77X Luaj me Kazino € 597000 Max CashOutextra bonus: 190 luan pa pagesë kazino në shumë Big Goats Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

950% Match kazino bonus në LV Bet 55x Wagering € 364000 Max TërheqjaSpecial Bonus: € 50 Kazino chip në Polar Tale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Pa pagesë Spins Kazino në LV Bet 77X Wager € 514000 Max CashOutSpecial Bonus: 265 pa pagesë pa depozitë në Tiki Shuffle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 645 Daily freeroll slot në LV Bet 33X Kërkesat për bast € 512000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: $ 4080 Nuk ka bonus depozitues në Heronj të Kupës së Botës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

615% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinosë në LV Bet 30x Wagering € 268000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 22 Pa rrotullime në Bomba larg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

120 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në LV Bet 40x Wagering € 124000 Bonus MaxTrajni shtesë: € 440 Online Turneu i Kazinove në Break Da Bank Përsëri Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 980 Tournament në LV Bet 65x Play nëpërmjet $ 976000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: Euro 75 Kazino chip në Gjashtë Million Dollar lojë Playtech Slot lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11 Rrotullime Lojalë Falas! në LV Bet 55x Luaj Përmes Kazinos € 70000 Max Cash Out Extras Casino Bonus: EUR 495 Chip Free Kazino në Fitimet e Oz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 755 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në LV Bet 55x Luaj me Kazino € 609000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 145 Chip falas në kazino për patate të skuqura ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 245 Paratë e Lirë në LV Bet 50X Wagering £ 750000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € Tournament 435 Casino në HOT Fruits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 595 Çip i lirë në LV Bet 33x Luaj Përmes Kazinosë € 899000 Bonus Max para të jashtme: 320% Bonusin e parë të depozitave në Black Rush Slots Slots Kazino Skillonnet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 250 Pa pagesë Chip në LV Bet 60X Kërkesat e basteveEURO 817000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: Eur 550 Tournament në Twintimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino