Screenshot Karl Casino
Ruaj RSS

Karl Kazino

KarlCasino është një kazino online që është krijuar për të ofruar lojra kazino posaçërisht për lojtarët Suedi. Kazino fokusohet vetëm në sigurimin e publikut suedez me përvojën më të mirë të mundshme online të kazinosë. KarlCasino ofron lojtarëve nga Suedia mundësinë për të luajtur lojëra të fatit të furnizuar nga ofruesi i softuerit Net Entertainment. KarlCasino gjithashtu u ofron lojtarëve mundësinë për të luajtur një përzgjedhje të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta të transmetuara nga 'Portomaso Casino' me bazë toke dhe NetEnt studiot në Maltë.

Autoriteti i Lojërave të Kazinosë (MGA) i ka dhënë KarlCasino një licencë për t'i ofruar klientëve në Suedi mundësinë për të luajtur lojëra të fatit dhe për të luajtur lojëra të kazinove. Licenca e dhënë është në përputhje me rregulloret strikte të vendosura nga Autoriteti i Lojrave për të operuar një kazino online. KarlCasino vepron me standardet më të larta të mundshme dhe është i rregulluar plotësisht nga Qeveria e Maltës, Qeveria e Kosovës Mbretëria e Bashkuar.

KarlCasino ka struktura 'të gjendjes së artit' në të cilën të kryejë të gjitha transaksionet, lojrat e fatit dhe administrimin e lojtarëve. Këto lehtësi sigurojnë që të gjitha transaksionet regjistrohen në një server të sigurt dhe përpunuesit e lojtarëve përfundojnë dhe regjistrohen në mënyrë të sigurt në sistemet online të Kazinosë.

KarlCasino është plotësisht i angazhuar për lojëra të ndershme dhe të sigurta dhe premton të ofrojë lojtarëve një shërbim plotësisht transparent. Përqindja zyrtare e pagimit gjenerohet çdo muaj nga Autoriteti i Lojrave dhe është në dispozicion sipas kërkesës për lojtarët. Lojrat e kazinosë mbështeten nga një RNG provuar (Random Number Generator) që do të thotë se rezultatet nuk mund të ndikohen. Lojërat e ofruara live janë luajtur të gjitha në të njëjtën kohë me lojtarët e tjerë fizikë dhe tregtarët e gjallë në Portomaso Casino, Malta.

KarlCasino është në veprim për t'iu ofruar lojtarëve nga Suedia mundësinë për të luajtur lojëra kazinoje të rastit vetëm për qëllime argëtimi. KarlCasino ka një ekip të posaçëm të trajnuar dhe të përkushtuar të agjentëve të shërbimit të klientit, të cilët mund t'u ndihmojnë lojtarëve me ndonjë pyetje apo probleme që mund të kenë kur përdorin objektet e Kazinosë. Lojtarët rezervojnë të drejtën për të vendosur limitet e tyre të lojrave, për të luajtur vetëm falas dhe për të mbyllur llogaritë e tyre në çdo kohë.

Të gjitha të dhënat personale të mbledhura nga KarlCasino janë vetëm për qëllime shërbimi dhe nuk do të ndahen me asnjë palë të tretë ose nuk do të përdoren për qëllime të tjera komerciale. Informacioni personal i lojtarit, shkrimet e lojës, bastet dhe fitimet dhe detajet private të ndjeshme do të sigurohen si të dhëna të koduara dhe të ruhen në mënyrë të sigurtë në parkun e serverave KarlCasino në Maltë. Detajet janë të arritshme vetëm për menaxhimin e KarlCasino dhe punonjësve të saj.

KarlCasino është e hapur për klientët nga Suedia 24 orë në ditë, 7 ditë të javës dhe 365 ditë në vit. Lojërat zbavitëse që lojtarët mund të gëzojnë përfshijnë: Video Slots, Slots, Video Poker, Kartela gërvishtëse, Ruletë, Blendë, Caribbean Stud dhe shumë lojëra të tjera online. Lojërat KarlCasino live janë operative në mes të orarit të hapjes të kazinosë Portomaso në Maltë që është 10am dhe 5am (CET, Koha Qendrore Evropiane). Lojërat e ofruara live përfshijnë Live Roulette, Live Blackjack dhe Live PuntoBanco.

Luaj Tanihttps://www.karlcasino.com

Bonuse aktive

Total: 955
44X Luaj me CasinoEURO 928000 Tërheqja maksimalePay Bonus: € 4175 Nuk ka depozitë në Zanzibar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 184000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 10 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Toyland Misfit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through Kazino € 924000 Bonus maksimale e tërheqjes shtesë: $ 490 Mobile freeroll slot në 40 Flaming Lines ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteve € 632000 Max cash outSpecial Bonus: $ 955 Freeroll freeroll në garën e sloteve të Jean Wealth Leander Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering $ 151000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: € 455 Çip i lirë në Winbledon Daub Games Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Luaj me Kazino $ 242000 Bonus Maksimumi Tërheqës: 405% Bonus i Ndeshjes në Slots Kazino Kazinoje Viking ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35x Kërkesat për bast $ 309000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: 30 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në krijesë nga loja e lojërave të lagjes së zezë të Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through Casino € Bonus 958000 Max CashOutExkluziv: 20 Pa pagesë Rrotullime në Lojrat Magjike Leander Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Luaj me Kazino $ 805000 Maksimumi i Tërheqjes së Bonusit shtesë: EUR Torneja e 700 në Kazino të Sloteve të Robo Smash Ipadbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Përmes CasinoEur 948000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: $ 530 FALAS CHIP në Sallon Bukuri Topgame Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me $ 478000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit shtesë: £ 690 freeroll në turneun e kazinosë në lojëra të thyera përbindëshi Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering € 796000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: € 205 Mobile freeroll turneu slot në ftohtë Gurë Kristali Novomatic Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 57000 Maksimumi i bonusit out ekskluziv: 60 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Esmeralda ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me bonusin 730000 maksimale të tërhequr: € 490 Free Ticket Kazino në kërkim për Minotaur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play përmes € 679000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 105 Mobile freeroll slot në kuzhinë kineze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes € 252000 Maximum Tërheqja Bonus Special: € 315 FALAS Kazino Chip në Kronos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me £ 556000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR 3970 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Candyland Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet Kazinosë £ 847000 Paratë e Parasë jashtë Bonusit Special: Eur 130 Nuk Ka Depozitë Bonus Kazino në Super Lucky Frog Netent Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Bastet e kërkesaveEUR 552000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 620 JO BONUS KASINË TË DEPOZITIMIT në lojrat e fatit të teknologjisë së Kazinosë Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through CasinoEURO 128000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: 250 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Lucky Diamonds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 832000 Max cash outSpecial Bonus: € 250 chip falas për kazino në The Craic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play përmes CasinoEUR 298000 Max cash outextra Casino Bonus: € 445 Free Chip në Fairytale Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40X Wagering $ 953000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: Bonus i Parë i Depozitës 790 në Fruta Mbretërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes £ 478000 Max CashOutexclusive bonus: € 195 Casino Tournament në xhungël Jim El Dorado ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast £ 935000 Max CashOutexclusive bonus: 480% Bonus ndeshje kasini në Rising Sun Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet CasinoEURO 915000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: EURO 485 FALAS CHIP CASINO në Disco Double ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes € 417000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 4680 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Top Deck Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering $ 191000 Max CashOutspecial bonus: £ 3865 nuk ka depozitë në gjinitë e yjor Jackpots ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering $ 538000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EUR 110 Tournament on Richards Maharaja ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering $ 479000 Max cash outextra Bonus: 185 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Robin Hood Openbet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEURO 831000 Tërheqja maksimalePas Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 105 FALAS Chip në Kazinotë në lojëra Jurassic Jackpot Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 674000 Max CashOutexclusive bonus: EUR 1275 Asnjë depozitë në Western Belles ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager £ 5000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: $ 320 Freeroll në Turneun e Kazinove në Lojrat e egra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat për bast € 797000 Max tërheqje bonus i veçantë: $ 360 Kazino falas në më të mirët e tyre Të gjithë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35x Wagering € 739000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 50 Mobile freeroll slot në Crystal Forest Wms Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering € 611000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: £ 3915 JO DEPOZITË në Rubin e egër Lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me Kazino £ 506000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: EURO 1040 Nuk ka kazino bonusesh depozituese në Lojë Lucky Leprechaun Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50x Play përmes Casino € 91000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 160% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Shia Safavids Treasure Topgame Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast $ 783000 Max Bonus CashOutSpecial: EUR 710 Nuk ka kod depozitash bonus në Ali Baba & s Thesari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEURO 899000 Bonus maksimal i parave të gatshme: Eur 450 Tournament në Sands Of Fortune Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering € 80000 Max Bonus CashOutSpecial: Ndeshja 385 në një Kazino në Shportat e Lojërave Shark Amatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me € 287000 Max cash outextra Casino Bonus: 605% Bonus i Mirëseardhjes në Lucky Angler Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Bast £ 28000 Max cash out Bonus ekskluziv: Bonus i Parë i Depozitave 450 në Lucky Queen Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me £ 144000 Max cash extraextra bonus: 50 Pa lundrime në Betejën e Erës Lindore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 796000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ Tournament 760 Casino në Guru I Lovebet Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Kazino € 574000 Max CashOutadditional bonus: EURO 3970 nuk ka depozitë bonus kazino në Cherry Mischief ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 572000 Max cash out Bonus shtesë: € Tournament 455 Casino në Million Coins Respin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through CasinoEUR 761000 Tërheqje Maksimale Bonus i Përjashtuar: € 590 Free Chip Kazino në Spellcast ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Bast $ 478000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 285 Casino Chip në Slammin 7s Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 180000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 4370 JO DEPOZITIM BONUS në Mermaids Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WageringEURO 738000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: $ 680 Casino Chip në Ditën e të Vdekurve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino € 308000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 135 JO DEPOZITË në Shining Crown Egt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj Nëpërmjet Casino € 507000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EURO 730 Turneu i Kazinosë në Reel Lojë Spinner Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat e bastit € 485000 Maksimumi i tërheqjes Bonus i veçantë: Bonusi i 45% në një histori të Dragon & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes CasinoEur 693000 Bonus Max CashOutExkluziv: 35 Rrotullime falas në Für Balls Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 662000 Bonus Max ExtraText: £ 420 Free Tournament Kazino në Cashwheel Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65x Luaj me € 404000 Max Bonus CashOutAdditional: 40 futet falas në kazino për Cowboys dhe Aliens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e bastit $ 611000 Maksimimi i shumës së Bonusit shtesë të Casino: $ 90 Pa pagesë në Blade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat për bast € 769000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 80% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Guruin e Dashurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering £ 558000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: £ 235 Free Casino Ticket në Nova 7s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play throughEURO 881000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € Kazino kazino 150 në Çmenduri Mugshot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering € 831000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 33 Pafundime në 4 Drejtime Fitimi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X WageringEUR Bonus 475000 Max CashOutExclusive Kazino: 610% Bonusin e Bonusit të kazinosë në Slots Casino Black Iron Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play throughEURO 650000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 440% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit në Sallonin e Bukurisë Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50x Wager $ 680000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: Bonus 590% në Bonus irlandez Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino