Screenshot Karamba
Ruaj RSS

Karamba

Karamba.com është shtëpia e argëtimit të lojërave elektronike për të gjithë mbi 18. Ne përpiqemi që të sigurojmë nivelin më të lartë të argëtimit dhe emocioneve në internet nëpërmjet gamës sonë të lojërave të reja dhe lojrave të fituara menjëherë. Me angazhimin tonë për sigurinë, mund të jeni të sigurt për të shijuar përvojën më të mirë të lojrave me një nivel maksimal të sigurisë dhe privatësisë. Karamba u themelua në 2005 dhe përmes përvojës sonë dhe një ekipi punonjësish të pasionuar ne kemi qenë të angazhuar që t'ju sjellim kartat më të bukura, të sigurta dhe argëtuese në rrjet. Aspire Global International LTD është një operator i licencuar plotësisht (MGA / CL4 / 400 / 2007) nën Autoritetin e Lojrave të Malta.
Vetëm në Britaninë e Madhe, lojërat në këtë faqe interneti drejtohen nga AG Communications Limited, një kompani me bazë Malta, me numër regjistrimi C48328 dhe me seli në 135, Rruga e Lartë, Sliema SLM 1549, Maltë, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Mbretëria e Bashkuar Komisioni i lojërave të fatit (Numri i Licencës së Telekomit të 000-039483-R-319409-001).
FAIR GAMING
Në Karamba ne jemi të përkushtuar për të ofruar lojëra të ndershme në çdo kohë. Fair play është baza e begatisë së përbashkët. Në Karamba, ne jemi gjithmonë të ngazëllyer dhe të gëzuar kur një nga anëtarët tanë fiton një Çmim të Madh dhe ne kemi rastin të ndihmojmë dikë të përmbushë ëndrrat e tyre. Çdo fitues është një ambasador i begatisë për ne, dhe kjo është arsyeja pse: kur të fitosh, fitojmë.

Luaj Tanihttp://www.karamba.com

Bonuse aktive

Total: 963
💎
sukses 100%
77x Play përmes CasinoEUR 995000 Max para nga Extra Bonus Kazinoje: Bonus i Mirëkuptimit 910 në Bonanza Barnyard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X WageringEURO 936000 Paratë maksimale të bonusit të veçantë: 140% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Klubi 21 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Përmes CasinoEUR 26000 Max cash outPlus bonus ekskluziv: Bonus 920% në Lojrat Bujare të Lojërave Olimpike të Santa Gamesos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Luaj me CasinoEURO 399000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 265 Pa pagesë Spins Kazino në Huolong Valley ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 982000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 495 Turneu i Kazinove Online në Tokën e Karamit Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me CasinoEur 455000 Max CashOutadditional bonus: 260% Bonus ndeshje kasini në All Stars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino $ 45000 Max TërheqjaSpecial Bonus: Eur 525 çip i lirë në Mbretëreshën e Shtërpëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Wager € 424000 Max CashOutExtra Bonus Kazinoje: $ 270 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Cash 300 Casino Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60x Luaj me $ 348000 Max cash out Extras Bonus Kazino: 125 Kazino falas luan në Amazon Quest Vista Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bastinEUR Bonus 638000 Maksimum shtesë: $ 4270 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në lojë me fruta të Spin Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino £ 199000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 360 pa depozitë në Sallonin e Bukurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Wager $ 155000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: £ 950 Turneu i Kazinove në Engjëjt Angry Hd Lojë Botërore Match Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through CasinoEur 398000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë i Kazinosë: $ 990 Freeroll në Turneun e Kazinove në Admiral Nelson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast $ 850000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: $ 333 Mobile freeroll slot në garën e gurëve të rrufeve Nextgeni për lojrat e lojërave të lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEUR 624000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 2480 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Monkeys Vs Sharks Hd Lojë Botërore Match Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering $ 550000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 120 Pa lundrime pa depozitime në Rregullat e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
35X Wagering € 280000 Maksimum tërheqje ekskluzive: Eur 425 Pa pagesë Chip në Beowulf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino € 560000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 40 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Luaj me CasinoEur 889000 Maksim prej cash outSpecial Bonus: 220% Regjistrohu Bonus Kazino në Reels Super Lucky Slots Kazino Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast $ 925000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 820% Bonusin e depozitës në Big Bunny Buck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e basteveEUR Bonus 884000 Max CashOutExclusive Kazino: xhiron 50 falas në Fruits & Royals n ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WagerEur 233000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: 125 FREE SPINS në Bell Of Fortune Playn Go lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Wager $ 901000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: 175 Spins Pa pagesë tani në The Lab ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEUR 826000 Tërheqja MaxSpecial Bonus: $ 320 FALAS Chip në Jackpot 3 × 3 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through CasinoEURO 614000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 235 Pa pagesë chip në karo me lule ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteveNjë 619000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 3100 Nuk ka depozitë tek Milionerët Club I Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Play Through Kazino € 632000 Max cash outextra Casino Bonus: € 70 chip lirë kazino në Maharaja Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering $ 301000 Max Tërheqje shtesë bonus: € 425 chip kazino në Sherif Vërtetë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 826000 Bonus Max CashOutAdditional: € Çipi i 420 falas në Lojrat e Rëndësishme të Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play Through CasinoEURO 701000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: 100 Pa pagesë Kazinove Kazino në 20 Diamante Eg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play përmes € 756000 Max CashOutSporte Bonus: $ 55 Freeroll në Turneun e Kazinove në Festën e Vampires ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e basteveEURO 496000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: € 140 Casino chip në Samba Spins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino 316000 Max Tërheqja Bonus i Ekskluzive Kazino: 395% Bonus më i mirë për tu regjistruar në Hockey League Match Wild Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X Luaj me Kazino $ 175000 Max CashOutspecial bonus: 33 FREE SPINS në Profesor Bubbles ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveNjë bonus 77000 Max nga bonuset ekskluzive: 195 Pa pagesë Spins Kazino në Spider Man: Sulmi o ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 304000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 305 Turneu i Kazinosë Online në Kodin 211 Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X Kërkesat për bast £ 750000 Bonus shtesë shtesë në para të gatshme: € 55 Freeroll për turneun e kazinove në Metal Detector ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play përmes Kazino £ 117000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: Xhërshime falas 160 në Fortunes Of The Amazons Gaming Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast € Bonus 620000 Max Tërheqje Bonus shtesë: € 855 Online Turneu i Kazinosë në Slots Kazino Rival Jenny Nevada ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 197000 Maks Bonus CashOutAdditional Kazino: € 1775 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Mbretëresha e Wands Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 40x WagerEUR 898000 Max CashOutExkluziv Kazino: Eur 470 Torneja e Kazinove e Lirë në Trupa të Mëdha Trident Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 513000 Bonus Max ExtraText: € 965 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi në Ice World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Through CasinoEur Bonus 858000 Max CashOutExclusive: 170 Kazino Pa pagesë Spins në Çfarë Hoot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e basteve € 669000 Maksimumi i parave të bonusit shtesë: 870% Bonus i bonusit të depozitave në yjet e futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me CasinoEURO 54000 Maksimumi i bonusit të parave shtesë: EUR 500 Chip Casino FALAS në Ujin e Egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering € 652000 Max CashOutadditional bonus: 60 Kazino Pa pagesë Spins në Ooh Aah Drakula Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Play Through Kazino € 614000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: Eur 4590 JO DEPOZITIM BONUS në Mermaids Play Diamond Play Play Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55X Play përmes Kazino € 277000 Maksimumi i bonusit shtesë: 255 Pa rrotullime pa depozitë në stuhinë siberiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
40X Play throughEUR 156000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: Bonus i Mirëkuptimit i 315% Bonusit në Diamantët e Egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast £ 248000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 88 Rrotullime të lira në Lojërat Heroike të Lojërave Lokale të Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me bonusin 420000 Max Excise bonus ekskluzive: Eur 3865 nuk ka bonus depozitues mbi Cops N Robber Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEURO 562000 Bonus Max CashOutExkluziv: £ 390 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Surf Safari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Play Through CasinoEur 471000 Bonus Max CashOutExclusive Casino: £ 195 Casino Tournament në Psycho ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 655000 Max para nga Extra Bonus Kazino: $ 222 CASINO FALAS CHIP në Ultra Hot Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast $ 732000 Max CashOutexclusive bonus: 855% Bonus ndeshje kasini në New York Gangs ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
35x Wager € 648000 Max cash extraextra bonus: Eur 630 Tournament në Lojërat Olimpike të Lojrave Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat për bast € 312000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 130 Pa lundrime tani në Retro Rrotullat - ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat për bast € 891000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 205 Pa pagesë rrotullon kazino në gëzimin e gjashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77X Wager $ 859000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë: EUR 170 çip i lirë kazino në Aladdin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through CasinoEURO 371000 Bonus maksimale cash outexclusive: 60 Pa pagesë Spins Kazino në Cat Scratch Fever ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj përmesEuro 930000 Bonus Max outexclusive maksimale: $ 245 Freeroll turneun e Kazinos në Buzz të Bees ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager Bonus $ 973000 Max CashOutExkluziv Kazino: 230 Pa pagesë Ndeshjet tani në Shadow Diamond ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino $ 31000 Max cash outextra Bonus: 810% Bonus fitimi i depozitave në Lojë Wild Playtech Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 822000 Max CashOutadditional bonus: Eur 610 asnjë depozitë në Play Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
40X Luaj me $ 791000 Max Bonusin e Tërheqjes shtesë: 665% Ndeshja në një Kazino në Piramidat Aztec Slots Kazinoje Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
66x Play Through Kazino € 508000 Max Tërheqja Bonus shtesë: $ 465 Casino Chip në Jackpot të gjithëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: