Kaiser Slots screenshot
Ruaj RSS

Kaiser Slots

Një mesazh nga ekipi kaiserslots.com:
Lojërat në këtë faqe janë mundësuar nga softueri që i përket Aspire Global International LTD, një kompani me bazë Malta, e cila është një operator i licencuar plotësisht (MGA / CL1 / 408 / 2007) nën Autoritetin e Lojrave të Malta.
In Mbretëria e Bashkuar vetëm, lojërat në këtë faqe interneti drejtohen nga AG Communications Limited, një kompani me bazë Malta, me numër regjistrimi C48328 dhe me seli në 135, Rruga e Lartë, Sliema SLM 1549, Maltë, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Lojërave të Numri i Licencës së Telekomandës 000-039483-R-319409-001).
FAIR GAMING
Në Kaiser Slots ne jemi të përkushtuar që të ofrojmë lojëra të ndershme në çdo kohë.
SIGURIA & PRIVACY
Kaiser Slots përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet në serverin tonë të sigurt, i cili mbrohet nga firewall-i më i fundit.

PËRPUNIMI I PAGESËS
Në Kaiser Slots ne duam që ju të kënaqeni dhe të lironi mendjen tuaj, në çdo kohë, prandaj ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të depozitave dhe arkëtimeve të shpejta, të cilat janë miqësore dhe të sigurta. Të gjitha transaksionet tona me kartë krediti dhe debiti përpunohen nga Aspire Global International LTD, një kompani e vendosur, e licencuar dhe e inkorporuar në Maltë. Aspire Global International LTD, ofron Kaiser Slots me transaksionet më të mira, më të sigurta dhe më të sigurta.
PËRGJEGJËSIA E GAMBING & SUBDERAGE GAMBLING
Ne ju inkurajojmë që të PLAY RESPONSIBLY në Kaiser Slots. Nëse gjeni veten me një problem të fatit të sëmurë, kërkoni ndihmë profesionale. Ju mund të gjeni degën tuaj lokale të Gamblers-Anonymous në: www.gamblersanonymous.org
Për njohuritë tuaja është e paligjshme për këdo nën 18 për të hapur një llogari ose për të luajtur në Kaiser Slots.
MBËSHTETJE KLIENTËT E shkëlqyeshme
Kaiser Slots është e angazhuar për "CARE" - Konsumatorët janë vërtet gjithçka. Ne kemi implementuar një ekip profesional të mbështetjes së klientëve të gatshëm për t'ju ndihmuar 7 ditë në javë nga 6am në 11pm CET. Ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni ekipin e Kaiser Slots. Vetëm klikoni Na kontaktoni

Luaj Tanihttps://www.kaiserslots.com

Bonuse aktive

Total: 106
Eur 150 Mobile freeroll slot në Kaiser Slots 35x Luaj me € 105000 Max CashOute bonus ekskluziv: Eur 155 Tournament on Wizard Castle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 380 Tournament në Kaiser Slots 60x WagerEURO 333000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Bonus i Bonusit të 605-së për Depozitën në Koi Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 565 JO DEPOZIT në Kaiser Slots 40x Kërkesat për bast € 486000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 160 Pa pagesë rrotullime nuk ka kazino depozite në Librin e Luajtjes së Vdekur Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 655 FALAS CHIP në Kaiser Slots 44X WageringEURO 828000 Maksimumi i parave nga Bonus shtesë i Kazinosë: Bonus i Mirëbesimit i 210% në Maracaibo Hd Matchet e Kazinove të Ndeshje Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 385 Kazino pa pagesë në kazermat Kaiser Slots 44x Kërkesat për bast $ 223000 Max CashOutaditë shtesë: € 435 Casino Tournament në Brave Viking ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 140 Chip falas në Kaiser Slots 40X Luaj Përmes CasinoEURO 608000 Max CashOutextra Bonus: Eur 580 chip kazino në Hexbreaker 2 Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

190 Pa pagesë Tërheqje tani në Kaiser Slots 33X WagerEURO 23000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: Bonusin e Bonusit të 315-së për Depozitën në Pasuritë e Ramesses ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

85 FREE Spins në Kaiser Slots 66X Kërkesat për bast € Bonus 541000 Max CashOutSpecial: EURO 4795 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në lojrat e Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave Gaming1 të Heronjve të Rastit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Kazino falas luan në Kaiser Slots 55x WagerEURO 615000 Tërheqje maksimaleExtra Bonus Kazino: EURO 435 Çip i lirë i kazinove në Tycoon Fair ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 415 Free Casino Tournament në Kaiser Slots 50X Luaj me £ 289000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: Eur 180 Mobile freeroll slot në 50 Dragons Aristokrat lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 895 nuk ka depozitë në Slots Kaiser 33x WagerEur 159000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: € 400 Turneu i Kazinosë në Monopoly Mega Levizesit Wms Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 645 Mobile freeroll slot në Kaiser Slots 44x Luaj Përmes CasinoEUR 315000 Max cash outextra bonus: Eur 185 Kazino Chip në Partinë Bikini ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 610 Kazino Kazino në Kaiser Slots 30x Luaj me Kazino $ 848000 Max CashOutextra Bonus: 135% Bonus Match kazino në Uga Age HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 600 Tournament në Kaiser Slots 40x Kërkesat e basteve € 169000 Tërheqja maksimalePoker Bonus Extra: Eur 705 Mobile freeroll slot në Sky & s Limit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1110 Nuk ka kazino bonus në depozita Kaiser Slots 50X Kërkesat për bast $ 573000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: 10 nuk luan asnjë depozitë në Firestorm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3615 Nuk ka depozita në Kaiser Slots 33X Wagering $ 111000 Maksimum cash outextra bonus: € 2370 asnjë kod depozitimi bonus në Silver Streak Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 490 Turneu i Kazinove në Kaiser Slots 55X Luaj me £ 2000 Max CashOutExtra Bonus: EUR 560 Tournament në Dragon Spirit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11 rrotullime të lira në Kaiser Slots 55X Kërkesat e basteve $ 616000 Max CashOutspecial bonus: $ 80 Çip i lirë i kazinove në Aloha Cluster paguan lojën Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 760 Casino turne freeroll në Kaiser Slots 45X Luaj me € 588000 Max cash out Bonus ekskluziv: £ 3050 Bonus Depozitave Kazinoje në Nemo & s Voyage ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Kaiser Slots 55x Luaj me € 595000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 230 Chip FALAS në Legjendën e Zogut të Bardhë Zonja Yggdrasil Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4620 JO DEPOZITË BONUS KODI në Kaiser Slots 45x Luaj Përmes Kazinosë € 361000 Maksim prej cash outextra Casino Bonus: $ 955 Nuk ka kodin e depozitave bonus në Dragon Drop Slots Nextgame Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 1665 JO DEPOZIT në Kaiser Slots 55X WageringEURO 854000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: EUR 610 Paratë e Lirë në Jackpot Rango ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265 lojëra falas në Kaiser Slots 45X Wager $ 636000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 220 FREE SPINS në Wild West ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 165 Kazino pa pagesë në kazermat Kaiser 60X Bast $ 991000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 560 FALAS Chip për Zonja Nite Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në xhepat e Kaiser 60x Luaj Me Kazino £ 151000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: 685% Asnjë Bonus i Rregullave! në Bejeweled ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Kaiser Slots 33x Luaj me Kazino £ 530000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: $ 880 Pa Depozitë në Cirku Gëzuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 rrotullime të lira në Kaiser Slots 30x Kërkesat e basteveEUR 52000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: EUR 77 FREE Chip Kazino në Slotsfather Betsoft Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

545% Bonus më të mirë Bonus në Kazinotë Kaiser 35X WagerEURO 646000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 605 Turneu i Kazinosë Online në Reelin Finer të Lojërave të Lojërave Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 570 chip falas në Kaiser Slots 77X Wagering € 601000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: EUR 980 Tournament në Gola Kineze New Year Kazino Booongo Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180% bonusi i ndeshjeve të kazinosë në Kaiser Slots 50X Luaj me CasinoEURO 944000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 1590 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË MALLRAT E DITËS ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4775 Nuk ka depozitë në Slots Kaiser 77X WagerEUR 628000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 2290 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Devil Belles Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 865 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Kaiser Slots 60x WagerEURO 818000 Pa pagesë MaxOutOfekskluzive: € 275 Paratë e Lirë në Shpërblimin Triple Spin N Win Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 460 Pa pagesë Chip në Kaiser Slots 50X Luaj me Kazino € 298000 Max CashOutspecial bonus: EURO 680 Kazino e lirë e kazinove në Lucky Little Gods ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 415 chip kazino falas në Kaiser Slots 65X Bast $ 944000 Max cash out Bonus shtesë: € 855 Casino Tournament në Pinatas Mad ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

695% Match kazino bonus në Kaiser Slots 66X WageringEURO 813000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 55 Pafund Pa Fun! në Bullseye Bucks Kazino Amaya Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

775% Ndeshja në një Kazino në Kaiser Slots 77x Bast £ 863000 Max cash out Bonus shtesë: 755 Bonus Mirë se vini në Marilyn & s Diamonds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

140% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Kaiser Slots 66X Luaj me Kazino £ 131000 Bonus Maksimal Tërheqje: EUR 585 Kazino Pa pagesë Chip në Faraonët dhe të Huajt Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 285 Free Tournament Kazino në Kaiser Slots 33x Luaj me CasinoEur 650000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 395% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Grand Monarch Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 345 Chip Casino falas në Kaiser Slots 77X Luaj me € 170000 Max CashOutadditional bonus: $ 100 FALAS Chip Kazino në Përplasjen e Queens Zanafilla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 245 FALAS Chip Kazino në Kaiser Slots 30x Wagering $ 139000 Bonus Maksimal Tërheqje: 70% Bonus i Depozitave të Ndeshjes në Dark Knight Rises ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 55 CHIP CASINO FALAS në Kaiser Slots 60X Luaj Përmes CasinoEur 381000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus: € 295 Casino Chip në Gold Dwarven pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 55 Turneu i Kazinove Online në Kaiser Slots 65x WagerEURO 302000 Maksimi i tërheqjes bonus ekskluzive: 635% Bonus i mirëpritur në ndërtuesin e kështjellës Ii lojë e lojërave Rabcat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

980% Regjistrohu bonusi kazino në Kaiser Slots 40X Bast $ 771000 Paratë shtesë të cash outextra: $ 125 Free Chip Casino në Cheshire Cat Wms lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

690% Bonus i Mirëkuptimit të Kazinosë në Kaiser Slots 45X Shpërblimi $ 302000 Maksim prej cash outextra Bonus: 90% Ndeshja në një kazino në Jackpotet e Ozwin & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1285 NUK KA DEPOZITI BONUS CASINO në Kaiser Slots 65x Luaj me £ 660000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus shtesë: € 905 turneu i Torinos në freeroll Champion Of The Track ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Rrotullime të lira në Kaiser Slots 60x Kërkesat për bast £ 298000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazinoje: 720% Bonusin e Bonusit të kazinosë në Pipeliner ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 715 Tournament Kazino në Kaiser Slots 66X Luaj Me Kazino £ 751000 Tërheqje Maks Extension Bonus: € 205 Nuk ka depozitë në Zogjtë! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 225 Mobile freeroll slot në Kaiser Slots 77x Luaj me $ 746000 maksimale para të holla shtesë: EURO 2425 asnjë bonus depozitë kazino në Wild Shark ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Kazino falas në Kaiser Slots 60x Luaj me £ 918000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 45 lojëra falas në Las Cucas Locas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 225 CHIP CASINO FALAS në Kaiser Slots 35X Luaj me Bonus $ 950000 Max CashOutExclusive Kazino: 180 gjyqi luhatet në Charms Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250% Regjistrohu Bonus Kazino në Slots Kaiser 45X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 703000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: $ 450 FREE Chip Kazino në Njeriun e Çelikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3075 Nuk ka depozitë në Kaiser Slots 44x Luaj përmesEURO 515000 Tërheqja maksimalePoker Bonus shtesë: $ 55 Free Casino Ticket në Bridesmaids ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3625 NUK KERKOHET CASINO BONUS në Kaiser Slots 55X Bast £ 535000 Max CashOutspecial bonus: 650% Ndeshja në një kazino në Graffiti Black Pays Slots Fugaso Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

140% Bonus i ndeshjeve në Kaiser Slots 33x Wagering $ 907000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 475 Free Tournament Casino në Lucky Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 995 Tournament në Kaiser Slots 66X Wager € 918000 Max TërheqjaSpecial Bonus: 470% Bonus më të mirë për t'u regjistruar në Cat Jazz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 3460 JO DEPOZIT në Kaiser Slots 33X Kërkesat e basteveNick 69000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: $ 415 Mobile freeroll slot në disko Funk Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 810 Turneu i Kazinove Online në Kaiser Slots 65x Luaj me Kazino € 760000 Max CashOutExkluziv Bonus: 800% Ndeshja në një Kazino në Flaming Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 705 nuk ka bonus depozitash në Slots Kaiser 55X WageringEURO 380000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë për Kazino: € 470 Tournament në Kazino për Wags to Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 390 Daily freeroll slot në slotet Kaiser 35X Wager $ 193000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 3750 Nuk ka bonus kod depozitash mbi thesaret e Shining ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 305 kazino pa pagesë në Kaiser Slots 30x Wagering £ 326000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: Eur 410 Paratë e Lirë në Gladiatorë të Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4395 Nuk ka Bonus Depozitimi në Slots Kaiser 60X Luaj me $ 444000 Tërheqje MaksimaleExtra Kazino Bonus: $ 3130 nuk ka depozitim në Thorstormlord 1x2gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 895 Free Tournament Kazino në Kaiser Slots 44x Luaj me € 289000 Max cash out Bonus ekskluziv: £ 1720 asnjë depozitë në Thai Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 420 Lirë Kazino Kazino në Kaiser Slots 40X Wagering £ 31000 Max CashOutExkluzive Bonus: £ 500 Chip FALAS në Milion Cents HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100% Bonusin e parë të depozitave në xhepat e Kaiser 33x WagerEur 130000 Bonus Max CashOutextra: EURO 165 Kazino FALAS Chip në Hapësirë ​​Arcade Kazino Kazino Nolimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 77 Tournament Kazino në Kaiser Slots 35X Wagering € 578000 Maksimumi i Tërheqjes së Veçantë: 55 rrotullime falas në Pariplay Magical Forest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino