Screenshot Jet Bull
Ruaj RSS

Jet Bull

Mirë se vini në Jetbull Experience
Online që nga 2007 dhe i licencuar plotësisht në UK dhe Malta, Jetbull është një emocionuese lojra online dhe bast markë që kap thelbin e argëtimit dhe aftësi. Ne ofrojmë zgjedhjen më të madhe të lojrave online të kazinove në botë duke përfshirë të gjitha markat më të njohura dhe të besuara, një gamë të gjerë të lojërave të drejtpërdrejta të kazinove, një sportiv të dyfishtë të fituar me çmime, sportet virtuale dhe lojërat e lotarive të gjalla. Lojërat tona të sporteve, kazinove dhe kasetave të gjalla janë të disponueshme në shumicën e pajisjeve të internetit, duke përfshirë celularët dhe tabletët. Për të përmirësuar të gjitha, ne gjithashtu ofrojmë lojtarët tanë të plotë.

Pse bast me Jetbull?
Jetbull ofron kazino dhe produkte sportive të pashembullt. Kazino përfshin qindra lojëra kazinoje, lojëra të drejtpërdrejta për tregtarët dhe lojëra të lëvizshme kazino nga të gjitha markat kryesore në botë. Në fakt, ne kemi zgjedhjen më të madhe të lojrave kazino në botë! Libri ynë i sporteve mbulon të gjitha sportet kryesore dhe një numër të madh të llojeve të basteve. Çdo muaj ju mund të gëzoni mijëra aktivitete të drejtpërdrejta të basteve, dhe çdo bast i ofruar në faqen e internetit mund të gjenden edhe në celular, nëse vizitoni m.jetbull.com ose shkarkoni aplikacionet tona të njohura për pajisjet Android ose iOS. Platforma jonë Sportive ka fituar dy çmime, inovacionin në bastin e sporteve (EGR 2010 Award) dhe Sports Betting Rising Star (çmimin EGR 2011). Një përvojë e madhe e lojrave është shumë më tepër sesa vetëm produktet që ofrohen. Në Jetbull, depozitat bëhen falas dhe ka një gamë të gjerë të promovimeve dhe përfitimeve të besnikërisë që ju dispononi. Edhe më e rëndësishmja, të dhënat dhe fondet tuaja janë të sigurta me ne. Ne përdorim teknologjinë më të fundit të enkriptimit dhe paratë në llogarinë tënde janë të rrethuara, që do të thotë që ne i mbajmë fondet në një llogari bankare të veçantë që është e izoluar nga llogaritë e tjera të kompanisë. Ne jemi plotësisht në Mbretërinë e Bashkuar, Danimarkë, Irlandë dhe BE (Maltë) të licencuar, që do të thotë se i përmbahen rregullave dhe rregulloreve më strikte në industri. Në Jetbull.com, siguria gjithmonë vjen e para.

Licensimi dhe Ofruesit e Softuerit
Faqja e internetit është operuar dhe menaxhuar nga EveryMatrix Software Ltd., një kompani me numër regjistrimi C51832 dhe me adresën e regjistruar në Suite 10, Niveli 4, Portomaso Business Tower, Vjal Portomaso, St Julian, STJ 4011, Malta. ÇdoMatrix Software Ltd. licencohet dhe rregullohet me anë të një numri të licencës së kombinuar për punë të largët 000-039383-R-319384-003 lëshuar në 24th Gusht 2015 nga Mbretëria e Bashkuar Komisioni kumar.

Luaj Tanihttps://www.jetbull.com

Bonuse aktive

Total: 762
40X Luaj me CasinoEURO 950000 Max Tërheqje bonus special: $ 910 Tournament në Samba Sunset ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 958000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 30 futet në kazino falas në Mafia Boss Slots B3w Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55X Kërkesat e basteveNjë bonus 377000 Max cash outspecial: $ 455 Daily freeroll slot në Derby Dollars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Play përmes CasinoEURO 602000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonusi i Veçantë: $ 590 Casino Tournament në Gobblers Slots Rival i Kazinove të Avancuara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes Kazinosë £ 592000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 815% Bonusin e parë të depozitave në Transilvani ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveEUR 113000 Max CashOutspecial bonus: € 215 chip falas në ligat 20,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Përmes CasinoEUR 485000 Max Cash outextra Bonus: € 1290 JO DEPOZITIMI BONUS në Moonshine Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play nëpërmjet CasinoEur 388000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 10 Pa pagesë Spins Kazino në Pintat dhe Paundet Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x Wagering € 158000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 85 Pa pagesë Pirate Pirates ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wager $ 978000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 360 Free Chip Casino në Big Kahuna ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 963000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: 110 Rrotullime falas në Luginën e Vendeve të Zanafillës së Kazinove të Gjenezës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e bastit $ 363000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 100 Rrotullimet e lira të kazinos në funksionin e Geisha & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me CasinoEURO 997000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: Bonusin e parë të Depozitës 665 në numrin një ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Luaj me $ 725000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: € 420 kazino falas në Madame Monarch High5 Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj përmesEUR 393000 Max cash outSpecial Bonus: 355% Regjistrohu Bonus Kazino në Rrugën e Mëndafshit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino $ 5000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 140 Pa pagesë lojëra pa depozita në Bandits Afisho lojë Quickspin Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast £ 171000 Bonus Max out ekskluziv: $ 111 Kazino pa pagesë në lojën Vulcan Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager £ 549000 Max cash out Bonus ekskluziv: 10 Pa lundrime tani në Frankenslot & s ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveEUR 276000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: $ 600 FALAS CHIP në Lojëra Kështjellë të Kështjellës Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me CasinoEUR Bonus 756000 Maximum Outdrawalextra: £ Chip 60 FALAS në lojëra të ngadaltë të xhufkave ftohëse Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino $ 238000 Bonus Maksimumi Maksimum: 460% Bonusin e Parë të Depozitimit në Lojën e Ndezjes së Furrës së Rrufesë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e bastit $ 829000 Max cash outextra bonus: 335% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinos në karavidën e gangsterëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Wager $ 459000 Bonus maksimale të parave të gatshme: 935% Ndeshja në një Kazino në Beowulf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 468000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 300 Spins Pa pagesë tani në Fat Lady Sings ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wager € 89000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 735 Turneu i Kazinosë Online në Cats Slots Kazino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet CasinoEURO 24000 Maksimumi i tërheqjes Bonus i posaçëm: 105 luan pa pagesë në kazino në Casinomeister Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30X Kërkesat për bast € 992000 Max cash outSpecial Bonus: € 855 Casino turne freeroll në Thesaret Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 938000 Max Tërheqja Bonus shtesë i Kazinos: Match 905% në një Kazino në Amazon Amazing ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me CasinoEUR Bonus 325000 Max CashOutAdditional: € 222 FALAS CHIP në Joker Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X WagerEur 388000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 340 Pa pagesë Chip në Romën e Lavdishme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77X Luaj me $ 219000 Max CashOutExtra Bonus: Bonus 860% në ndeshjen e Sparks Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Nëpërmjet Casino £ 806000 Max para nga Extra Bonus Kazino: £ 685 FALAS CHIP në pushime Station ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Play Through CasinoEURO Bonus 804000 Max CashOutExclusive Kazino: EUR 410 Kazino pa pagesë në 777 Diamond Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WagerEUR Bonus 902000 Maksimumi shtesë i Kazinosë: Bonusi i 650% bonusit të depozitave në Nitro 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through Kazino $ 797000 Max TërheqjaPoker Bonus shtesë: $ 690 Çip i lirë i kazinove në Retromania Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me CasinoEURO 753000 Max CashOutexclusive bonus: Bonusin e Parë të Depozitave 315 në Binjakët e Sloteve të Kazinove Lojëra Kazino Spinomenale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Kërkesat e basteve € 457000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 2440 asnjë bonus kod depozitimi në Elite Commandos HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEur 540000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluzive: 130 Pa lundrime pa depozitë në Duck Of Luck Teknologji Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Luaj Përmes CasinoEur 84000 Max cash outA bonus shtesë: 105 kazino falas luan në Angel ose Devil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes CasinoEUR 501000 Maksimumi i parave të bonusit shtesë të Kazinosë: Bonus Kazino 385% në Dragons Pearl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play përmes CasinoEUR 647000 Max CashOutadditional bonus: € 855 Freeroll frekuentare në garën e slotit Samurai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Kërkesat për bast € 414000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 125 Free Chip në Kazino në Motrat Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Kërkesat për bast $ 279000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EUR 1135 Nuk ka bonus depozitash për Bugs Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me £ 329000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecialë: 300 Pa pagesë Tërheqje në Lojën e Lojrave të Cirkut Playson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager $ 624000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 295% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Viti i Majmunit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 96000 Max Tërheqje shtesë bonus: Eur 165 Kazino chip në Elephant King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Kazino $ 855000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 4425 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Hugo 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Kërkesat e bastit € 328000 Max CashOutExtra Bonus: 215 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Dragon Born ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat për bast £ 398000 Max cash outPoker bonus shtesë: 675% Bonus më i mirë i regjistrimit në The Codfather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play throughEUR 736000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 335% Bonus më i mirë i regjistrimit në kështjellën Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj Përmes CasinoEur 748000 Tërheqja MaksimalePoker Bonuset Exclusive: 125 Rrotullon Kazino falas në Betejën e Atlantikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 54000 Max para nga Bonuset ekskluzive të kazinosë: € 85 Kazino pa pagesë në Lucky Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me € 982000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 805% Bonus me Bonus në Slot Bound ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x bast kërkesatEUR 543000 maksimumi MaxTrajni shtesë: 60 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Money Mummy Slot machine Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 592000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: EUR 635 FALAS CHIP në Hot Safari Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager $ 973000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 135 Daily freeroll slot në Fortune Cosmic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Wagering £ 774000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 520% Bonus ndeshje bonus në lojë Zoom Slot Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Luaj Përmes CasinoEURO 766000 Maksimizo para nga Extra Bonus: 20 Kazinoja e lirë në Runner Unlimited ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Nëpërmjet Casino $ 347000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: $ 725 Freeroll turneu në Kazino në Happy 60 & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me CasinoEUR 745000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: $ 840 Free Tournament Kazino në Playtech irlandez Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes Casino € 976000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 475 Turneu i Kazinosë në Rrugën e Lojërave të Zanafillës së Magjistarit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj përmes Bonusit $ 555000 Max CashOutExclusive Kazino: $ 2655 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Halloween Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me $ 928000 Maksim shtesë cash outextra: EUR 4695 Nuk ka bonus depozitash për Frutat Ninja Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 32000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: € 250 Nuk ka bonus depozitues në Man Of Steel Slots Casino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast $ 379000 Bonus Maksimal për Tërheqjen e Extra Bonusit: Fitimet 135 Lojalë Falas! në Cirque du Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 121 2 3 ... 12

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino