Xhupat 21 screenshot
Ruaj RSS

Jackpot 21

Gjetur. në 2018, Jackpot 21 u krijua për të ofruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësinë për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online. Limit ProgressPlay. i nivelit 21 (suita nr 3), Qendrës Kulla të Biznesit, Rrugës së Kullës, Swaim Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kufi. kompani përgjegjëse e regjistruar në Maltë (C1258), e cila është e licencuar për antl regulat. nga Ma. Autoriteti i Lojrave dhe vepron sipas një Numri Licence të lëshimit të MGA / B58305C / 2. në 23112012th Prill, 16, antl rregullohet nga Autoriteti në fjalë dhe është licencuar dhe rregullohet nga Komisioni i Licencave të Komisionit të Lojërave të Lojërave. 2013-000-0303381-313313.

Lojërat e Përgjegjshme
Bastet e lojërave të fatit janë një mënyrë emocionuese. Merr një pushim nga realiteti, qetësohuni dhe thjesht keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, ne u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin. Luaj. Ne gjithashtu zbatojmë rreptësisht lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

Siguria dhe Privacy
Jackpot 21 shfrytëzon encryption SSL dhe firewall.chnology të fundit 128-bit Secure Socket Layer (SSL) për të siguruar që të ndjeshme .. është transferuar në mënyrë të sigurt në brendësi. mbrojtja jonë. servers. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. Jackpot 21 gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të ewallet. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

Mbështetja e klientit
Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në mes 8: 00 AM-12: 00 AM 15m-r) për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://jackpot21.com

Bonuse aktive

Total: 107
$ 111 FALAS Chip në X Jackpot 21 60x Bast $ 266000 Max CashOutexclusive bonus: $ 280 Chip Pa pagesë në Run Wolf Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

510% Ndeshja në një Kazino në Xhekpot 21 77X Luaj me Kazino £ 855000 Max Bonus CashOutExkluziv: 190 Pa lundrime pa depozitë në lojëat Matrix Playtech të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 880 Mobile freeroll slot në xhekpot 21 40x Wagering £ 711000 Maksimum cash outextra bonus: 575% Bonus ndeshje në Samurai Split ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 155 Kazino falas në X Jackpot 21 55X Luaj Përmes CasinoEur 490000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: Bonus i Bonusit të 325% të Deposit në Luftëtarin e Romës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 295 Bonus në Depozitë në Xhekpot 21 60X Luaj me CasinoEur 994000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: 895% Bonus Match bonus në Leonardo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 525 Paratë e Lirë në Xhekpot 21 35X Shpërblimi € 636000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: Eur 245 Mobile freeroll turne në Mega Moolah ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

850% Bonus i bonusit të depozitës në X Jackpot 21 33x Luaj Përmes Kazinosë 475000 Bonus Max outexclusive Max: $ 375 FALAS Chip Kazino në Thesaret e Faraonëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 pa pagesë nuk luan asnjë kazino depozituese në Jackpot 21 33X Bast £ 915000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 60% Bonusin e parë të depozitave në Slots Kazino Multislot Chessmate ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 385 Kazino e lirë e kazinove në X Jackpot 21 35X Luani Përmes CasinoEUR 683000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: Eur 4245 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në King Colossus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

99 pa pagesë asnjë depozitë në Jackpot 21 40x WagerEur 765000 Maksimumi i bonusit të cash-it shtesë: EURO 655 Turneu i freerollit të përditshëm në Strip për të fituar lojëra elektronike Spinomenal në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70% Bonus më të mirë Bonus në Kazino 21 30X Luaj me Bonusin $ 25000 Max CashOutExclusive Kazino: 960% Bonus në Kazino në Toutans Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4560 nuk ka bonus depozitash në X Jackpot 21 35X Luaj me Kazino £ 528000 Max cash outs outs: Bonus EUR 250 Online Kazino në Jackpot Block Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1215 Nuk ka Bonus Kodi i Depozitave në X Jackpot 21 55x Kërkesat e BasteveEUR Bonus 481000 Max CashOutExtra: $ 4915 NUK KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Brazilia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2445 Nuk ka bonus depozitash në Xhekpot 21 44x Luaj me Kazino $ 892000 Max TërheqjeSpecial bonus: 111 FREE Spins në Jade Idol Amaya Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 725 Turneu në Kazino Online në X Jackpot 21 60x Luaj me £ 954000 Tërheqje Maksimale Bonus Ekzekutiv Casino: EUR 1155 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në karnaval Royale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në X Jackpot 21 35X WagerEUR 210000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 365% Bonus i Ndeshjeve në Kazino për Fitimet e Balenave O Rivalet e Kazinove Rivale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 luan pa pagesë kazino në X Jackpot 21 33X Bast $ 35000 Max Tërheqje bonus special: € 155 Freeroll Freestoll slot në Strip Për Win ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4005 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Xhekpoti 21 66x Luaj me € 815000 Maksimizo tërheqje shtesë: € 3865 Asnjë depozitë në Cherrys Land Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

375% Bonus i parë i depozitave në Jackpot 21 45x Kërkesat e basteveEURO 535000 Tërheqja maksimalePoker i veçantë: € 60 Daily freeroll slot në Vitamina HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 890 Free Tournament Kazino në Jackpot 21 50x Luaj me € 385000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 215 Free Chip Casino në Circus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 kazino falas luan në X Jackpot 21 50X Wagering $ 817000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: 570 Match në një Kazino në Shores Sunny Yggdrasil lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

655% bonusi i bonusit në kazino në Jackpot 21 66x Wager $ 897000 Bonus shtesë në cash outextra: EUR 2705 Bonus Depozitimi në Sizable Win Slots Kazino Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 Kazino falas luan në Jackpot 21 66X Luaj Nëpërmjet Kazinosë € 623000 Paratë e Parasë jashtë Bonusit Ekskluziv të Kazinosë: € 220 Tournament në Jazz Endorphina Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 680 kazino falas në Jackpot 21 50X WagerEUR Bonus 629000 Max CashOutExkluziv: € 1995 Nuk ka depozitë në Burglin & Bob ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4820 JO DEPOZITA në X Jackpot 21 40x Wagering € 606000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 415 Paratë e Lirë në Slotlandin e Humbur Botëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 655 Turneu i Kazinove në Xhekpot 21 55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 965000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: Bonusin e Parë të Depozitës në Cats lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125 Rrotullime të lira në X Jackpot 21 65X Bast £ 742000 Paratë maksimale të bonusit të posaçëm: € 570 Turneu i Kazinosë në Pesë Elemente Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 585 Casino Tournament në X Jackpot 21 65X Kërkesat e basteveNjë bonus 817000 Max tërheqje ekskluzive: 111 luan falas pa kazino depozitash në Manx përbindësh Microgaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

155 Pa pagesë Tërheqje tani në Jackpot 21 35x Kërkesat e basteve € 747000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 240 luan falas pa kazino të depozitave në nëngrowth ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 4215 nuk ka kazino bonus depozitash në Xhekpot 21 65X Luaj me £ 754000 Tërheqje Maksimale Bonus Extension Bonus: € 265 Tournament në The Pirates Tavernë Hd World Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 960 Daily freeroll slot në xhekpot 21 55X Play përmes Kazino $ 573000 Tërheqje maksimale Extra Bonus Kazino: € 2190 NUK BONUS DEPOZITON në lojën e Vjetër të Peshkatarëve Bally Wulff ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 66 Kazino falas në X Jackpot 21 44X Kërkesat për bast $ 768000 Max Bonus CashOutSpecial: 540% Bonus me bonus në Bonusin e zjarrit Lojëra elektronike të lojërave të lojërave të frymëzuara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4050 NUK KA DEPOZITI CASINO BONUS në Xhekpot 21 60x WageringEURO 421000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Eur 920 Turneu ditor i freeroll në Unicorn Gems ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2855 nuk ka bonus depozitash në Jackpot 21 55X Kërkesat e basteveEUR 89000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 655 kazino falas në Futbolfin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

395 bonus bonus për ndeshjen e kazinove në X Jackpot 21 60X Luaj me CasinoEur 99000 Maksimum shtesë në para të gatshme: EUR 1330 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në lojë Bruce Lee Dragons Tale WMS Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4065 Nuk ka Bonus Depozitues në X Jackpot 21 45x Kërkesa për bast € Bonus 602000 Max CashOutAdditional Kazino: £ 505 Free chip në Play Turbo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

270 Spin Pa pagesë Kazino në X Jackpot 21 44X Kërkesat e basteve 980000 Max para të holla shtesë: EURO 710 Freeroll turneu në Kazino në Age Of The Gods Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265% Ndeshja në një Kazino në X Jackpot 21 55X Kërkesat për bast € 738000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 250 Kazino falas luan në aventurën polare të Slotave të ndeshjeve botërore të Hd ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3620 Nuk ka bonus depozitash në Jackpot 21 45X Luaj me bonusin $ 774000 Max Tërheqje: EURO 225 Mobile freeroll slot tournament në Inspektori ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 325 chip falas në X Jackpot 21 66x Luaj me CasinoEUR 642000 Bonus Max CashOutextra: EUR 3090 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Dragon Ani Playn Go Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 930 nuk ka bonuse në kazino depozituese në X Jackpot 21 30X Luaj Përmes CasinoEur 355000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: Eur 1520 Nuk ka depozitë në Slotomoji ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

345% Bonus i garancisë së depozitave në Jackpot 21 66X Kërkesat e basteve € 767000 Tërheqja maksimale Bonus i vetëm: EUR 730 Free Tournament Casino në Planets ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

560% Bonus ndeshje kazinoje në X Jackpot 21 33X Wagering € 23000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra të Kazinos: EURO 520 Paratë e Lirë në Lule të Artë të Jetës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

190 luan falas kazinove në Xhekpot 21 45x WageringEur 973000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: Bonus 540% në Partinë Sweet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1720 NUK KA DEPOZITI BONUS CASINO në X Jackpot 21 40x Wagering $ 460000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 35% Match kazino bonus në Witch & s Brew ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 Kazino falas luan në Jackpot 21 66X Kërkesat e basteve $ 612000 Max Bonusi i tërheqjes shtesë: $ 22 Casino Tournament në rrethimin e kështjellës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 Pa pagesë rrotullime kazino në Xhekpot 21 60x Luaj me Kazino $ 748000 Maksimumi më i madh i tërheqjes: € 1111 Mobile freeroll slot në Mermaid Gold Slots Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 490 Turneu i Kazinove Online në Xhekson 21 65x WagerEURO 831000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë: € 210 Tournament Kazino në Lojë Betsoft Slot Viking Age ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3100 JO DEPOZIT BONUS në Xhekpot 21 55X Luaj Përmes CasinoEur 35000 Maksimumi i TërheqjeveSpecial bonus: 275 kazino falas luan në Thesaret e Piramidave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1475 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi në X Jackpot 21 77x Luaj përmesEUR 319000 Max CashOutShumë shtesë: EURO 425 chip falas kazino në Diamond Tower ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

155 Rrotullime Lojalë Falas! në Jackpot 21 35X Wagering € 392000 Bonus Max ExtraText: 210% Bonusin e parë të depozitave në Spinions Beach Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 21 45 170000 615 XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX Maksimumi i bonusit të parave shtesë: € XNUMX Çipi i lirë në Origami ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 falas nuk luan asnjë depozitë në Jackpot 21 77x WagerEUR 104000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 45% Bonusin e parë të depozitës në Fisherman Vjetër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2275 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Xhekpot 21 66x Luaj me CasinoEur 771000 Max CashOutEkskluziv Bonus i Kazinos: 260 luan falas kazino në thesaret kineze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

865% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në X Jackpot 21 35X Luaj me $ 907000 Max cash outSpecial Bonus: 785% Bonus në Bonus në Lock Link Link Nightlife ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

515% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Jackpot 21 55x Kërkesat për bast € 370000 Tërheqja maksimale Bonuset ekskluzive të kazinosë: 66 Pa rrotullime pa depozitë në Gladiatorët e Futbollit Lojë me Lojëra Logjike të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

910% Regjistrohu Bonusin e kazinosit në Jackpot 21 55x Kërkesat për bast £ 452000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 610 çip falas në Holly Jolly Penguins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

530% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Xhekpot 21 40x Wager $ 173000 Çmimi maksimal i tërheqjes ekskluzive: € 180 Çip i lirë në Happy Birds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3610 nuk ka bonuse në kazino të depozitave në Jackpot 21 44X Wagering $ 120000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: £ 245 Free Chip në Punch Tropical ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80% Bonus i bonusit në çmim në Xhekpot 21 77X Luaj përmesEUR 758000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 260 Pafund Pa Fun! në Paint ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 3965 asnjë bonus casino depozitë në X Jackpot 21 40x Luaj me Kazino € 745000 Max CashOutzgjedhje bonus: € 185 Cash falas në Moonshine Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4310 Nuk ka Bonus Depozitimi në X Jackpot 21 55x Kërkesat për faturim 798000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: Eur 365 FALAS Chip Kazino në Veprim Jewel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 595 Pa pagesë Chip në Jackpot 21 40X Wagering $ 66000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 905 Tournament on Monkeys Vs Sharks Hd Lojë Botërore Match Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 375 Kazino Kazino në X Jackpot 21 45X Luaj Përmes Casino € 783000 Max CashOutspecial bonus: € 295 Chip pa pagesë në Hawaii Koktej Softswiss Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 444 JO CASINO BONUS DEPOZITË NË Xhekpot 21 30x WagerEur 588000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: 22 Pa lundrime pa depozitë në Aladdins Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino