Insta Kazino screenshot
Ruaj RSS

Insta Casino

InstaCasino u themelua në 2014 nga një grup marketers me eksperiencë online të cilët kanë punuar në lojërat, lidhjet, mbështetjen e konsumatorëve, marketingun dhe të cilët janë të pasionuar për kazinotë dhe makinat e fatit.

Pas një viti planifikimi, hulumtimi dhe krijimi, InstaCasino.com përfundimisht shkoi në shtator në 2015.

Për të hapur kazinën e tyre në internet nuk ishte vetëm qëllimi. Për ta bërë atë zbavitës, të lehtë dhe të sigurt për t'u përdorur ishin disa nga faktorët e rëndësishëm. Dhe kështu InstaCasino - në çast u linda kazinoja juaj. Mbajtja e thjeshtë, por duke ofruar lojërat më të mira online, lojërat klasike të tryezave dhe jackpotet e mëdha fituese.

Misioni: Përveç ofrimit të një faqeje të lehtë dhe argëtuese që të gjithë mund të gëzojnë në 18, misioni kryesor është që lojtari të ofrojë një përvojë të madhe, të shpejtë, të sigurt, miqësore dhe unike të klientit.

Sot InstaCasino.com operohet nga MT SecureTrade Limited, një kompani e regjistruar në Maltë që ka numrin e regjistrimit të kompanisë C56545 dhe adresën e saj të regjistruar GB Buildings, Penthouse, niveli 4, Watar Street, Ta 'Xbiex XBX 1301 Malta. MT SecureTrade Limited rregullohet nga Malta Gaming Authority me numrat e licencës MGA / CL1 / 954 / 2014 dhe MGA / CL1 / 955 / 2014 lëshuar në 19th May 2014. Tregtia e Sigurt rregullohet nga Qeveria e Curacaos sipas licencës nr. 1668 / JAZ (CEG-IP / 2014-0110).

Nëse keni ndonjë pyetje, ide, mendoni se po bëjmë diçka të drejtë - ose nëse mendoni se po bëjmë diçka të gabuar, na bjeri një email

info@instacasino.com

Luaj Tanihttps://www.instacasino.com

Bonuse aktive

Total: 783
44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 453000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: 530% Bonus Bonusin e Bonusit në Z. Shumëzuesi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteveEURO 467000 Tërheqja maksimalePoker shtesë: Eur 3920 Nuk ka bonus për kazino depozitash në Jaguar Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 754000 Max cash outspecial bonus: $ 540 Freeroll freeroll frekuencën në Lucky Fishing Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit £ 879000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit të veçantë: 260 lojëra të lira në lojën e lojërave të yjeve Star Trek ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WagerEur 772000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 60 Rrotullon falas kazino në lojën e Goddessit të Artë Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
77x Bast £ 797000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 4365 asnjë bonus kazino depozitë në Slots Manga Slots Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager € 861000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: EURO 111 Freeroll freeroll turne në Book Of Egypt Deluxe Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 916000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: 415% Match Bonus Kazino në 5 Hot Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 251000 Paratë e gatshme MaxSpecial Bonus: € 4995 Bonus Pa Depozitë në Super Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 13000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 610 Turneu në Kazino Online në Sytë e Owl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Casino € 12000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EURO 270 FREE CASINO CHIP në perandorin e Detit Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino € 818000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 70 Turneu i Kazinosë në karvanin arab ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes CasinoEur 624000 Tërheqja maksimalePoker shtesë: Eur 555 Free Tournament Kazino në Cleopatra Ii Igt lojë me Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through CasinoEur Bonus 225000 Max CashOutExkluziv: EUR Chip 180 FALAS në Dragonz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Përmes Kazinos € 747000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: 285 luan falas pa depozitë në Dyqanin e Dhuratave Playn Go Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44X Kërkesat për bast $ 131000 Bonus Max CashOut shtesë: € 355 Free Chip Kazino në Wild Wild Spin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Bast £ 559000 Bonus Max CashOutExkluziv: 175 falas luan në kazino në Mania e Fruta Lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me € 455000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: $ 290 Free Chip Kazino në lojrat e kapitenëve të thesarit Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me € 411000 Max CashOutExtra Bonus: £ 20 Daily freeroll slot në Amazonia Amazing ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play throughEUR 295000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € Chip 222 FALAS në Starscape ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play Through Kazino £ 681000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: € 1860 Asnjë depozitë në Shark Njihuni me Lojrat që lulëzojnë Lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj Përmes CasinoEURO 233000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 200 Kazino falas luan në Cupid & Psyche ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager $ 28000 Max Bonus CashOutSpecial: 155 FALAS luhatet në Hockey League Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEUR 477000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: Bonus i Parë i Depozitave 90 në Chill Ngrënia Pragmatic Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65x Wagering $ 431000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 695 Tournament në Quarterdecks Launch Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wager $ 643000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: Eur 666 Chip falas në Pink Panther ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 959000 Max cash outspecial bonus: Eur 3975 nuk ka depozitë bonus në kazino të DaVinci Codex ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering $ 270000 Max TërheqjaSpecial Bonus: Eur 225 Turneu i Kazinove Online në Für Ball ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager € 356000 Bonus Max outexclusive: 30% Bonus me Bonus në Kitty Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e bastit $ 877000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: Bonusin e Parë të Depozitës 685 në Leprechaun Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino € 573000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 675 Freeroll në turneun e kazinove në Dons Millions Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 177000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: € 575 Free Chip Casino në Thunderstruck II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEur 630000 Max CashOutspecial bonus: 190 Pa lundrime në Hobo & s Hoard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 532000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: $ 350 Tournament në Plazh Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me £ 471000 Tërheqje MaxExtra Bonus: 220% Depozitave Bonus Match në magjistar Dreaming Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luani përmes Bonusit 566000 MaxTroudimi më i Ri i Kazinosë: £ 550 Chip Casino FALAS në Lojë Anubix Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit € 390000 Max CashOutSporte plotësuese: € 380 Tournament Casino në Shtëpinë e përhumbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast £ 499000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 760 Turneu i Kazinosë Online në Diamond dhe Frutat Slotet e Kazinove Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play nëpërmjet Kazino € 590000 Max Bonus CashOutAdditional: 20 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Charms & Clovers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Me Kazino £ 885000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë: € 4395 Asnjë depozitë në Alchemists Spell Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x WageringEur Bonus 240000 Max CashOutExkluziv: $ 2115 JO BONUS TË DEPOZITIMIT në Binjakët e Fshehtë të Candy Lojëra Kazino Spinomenale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me £ 422000 Max TërheqjeExtra Casino Bonus: 725% Ndeshja në një Kazino në Diamante verbuese Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 116000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: € 875 Daily freeroll slot në një mbrëmje me Holly Madison NextGen Lojë me Lojëra Lojëra elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e bastit $ 840000 Bonus maksimal i tërheqjes: 75 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në makinën e dashurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj Përmes CasinoEUR 532000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 3875 Pa Bonus Depozitues mbi Innocence Ose Temptation Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes Kazinos € 689000 Bonus Max outexclusive: € 475 chip lirë kazino në Perandorët Kopshti Nextgeni Kazino Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast £ 883000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: £ 95 Turneu i Kazinosë Online në Light Em Up ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65x Luaj nëpërmjetEur 79000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 860% Bonus i Ndeshjeve në Kazino të Topit Futboll Futboll Legjendat Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet CasinoEURO 99000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: 215 spinon falas kazino në Cash Reef ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
30x WagerEURO 368000 Max Bonuset e tërheqjes: $ 70 Mobile freeroll slot në Wild Girls Wazan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through Kazino $ 485000 Max cash outextra Bonus: € 245 Mobile freeroll slot në Premier Property ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me $ 211000 Bonus maksimale për tërheqjen e bonusit: EUR 60 Free Tournament Kazino në Ice Pirates Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e basteve € 513000 Max cash outSpecial Bonus: £ 755 Freeroll freeroll turneu i orëve në Slots Casino Playson të Fruitsnstars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X WagerEUR 233000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset ekskluzive: EUR 285 Çip i lirë i kazinove në lojëra të ideve të Jade Idah Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me $ 763000 Max Bonus CashOutAdditional: 535% Bonus i parë i depozitës në Skyway ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through Kazino $ 935000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 44 Play Pa pagesë Kazino në Botën Arktike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering $ 961000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: EUR 85 Free Tournament Kazino në Loot Një Lojëra Spinomenal Slots për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast € 451000 Tërheqja maksimale ExtraS Casino Bonus: $ 630 Free Tournament Kazino në 7 Dwarfs Diamonds Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEur 250000 Max Bonus CashOutSpecial: 825% Bonus i parë i depozitës në lojëra të Lojërave të Futbollit të Futbollit Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me € 695000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: 910% Bonus më i Mirë i Bonusit në Rodeo Drive Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play Through CasinoEUR Bonus 265000 Max CashOutExtra: Bonus i Ndeshjes së Kazinosë 780 në RetroReels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me € 628000 Bonus maksimum për tërheqjen e bonusit: Bonusin e Bonusit të Depozitave 100% në Planet e Lojërave të Lojërave të Aftës Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Kazino € 149000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 425 Tournament në Kazino në Twork Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEur 993000 Max CashOutspecial bonus: 195 FREE SPINS në Mbretin Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e bastitEUR Bonus 453000 Maksimum shtesë: EUR 470 Chip FALAS në Kazino të Top Debit Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino