Sekuenca Hot Forex
Ruaj RSS

Hot Forex

Rreth HotForex

Kush jemi ne

HotForex është një ndërmjetës i fituar me çmime dhe mallra, duke ofruar shërbime tregtare dhe lehtësira për klientët e shitjes me pakicë dhe institucionale. Nëpërmjet politikës së saj për të ofruar kushte më të mira të mundshme tregtare për klientët e saj dhe duke lejuar që të dy scalpers dhe tregtarët duke përdorur këshilltarët e ekspertëve qasje të pakufizuar në likuiditetin e saj, HotForex ka pozicionuar veten si ndërmjetësi Forex e zgjedhur për tregtarët në mbarë botën.

Ajo që ne japim

HotForex ofron lloje të ndryshme të llogarive, programe tregtare dhe mjete për të lehtësuar individët dhe klientët institucionalë për të tregtuar Forex dhe CFD online. Të gjithë klientët me pakicë, Affiliates dhe White Label kanë mundësinë për të hyrë në përhapje të ndryshme dhe likuiditet nëpërmjet platformave të automatizuara të tregtimit të artit. HotForex ofron një shumëllojshmëri të pashembullt të opsioneve të llogarisë që klientët mund të zgjedhin për të shijuar një eksperiencë tregtare të përshtatur që i përshtatet krejtësisht nevojave të tyre. E shoqëruar me kushte më të mira tregtare dhe ekzekutimi të shpejtë të rrufesë, HotForex ofron të gjitha mjetet dhe shërbimet e nevojshme për klientët e çdo niveli për të realizuar ambiciet e tyre tregtare.

Vlerat tona

Vlerat tona janë mënyra se si ne vazhdimisht e arrijmë Misionin tonë.

 • Impress klientët tanë nëpërmjet shërbimit tonë
 • Jini të pasionuar dhe të vendosur
 • Kanë respekt të lartë për kolegët dhe klientët
 • Merrni reagimet e klientit me konsideratë maksimale
 • Ndërtoni një ekip pozitiv dhe një shpirt familjar
 • Jini të besueshëm dhe komunikoni në mënyrë efektive
 • Ndizni dhe përqafoni ndryshimin
 • Merrni përgjegjësinë për veprimet tona

Shtytja e kufijve

Me shumë vite eksperiencë tregtare aktive në platforma dhe tregje të shumta, ekipi menaxhues i avancuar dhe dinamik i HotForex-it e kuptoi se agjentët tradicional të Forex-it në internet do të vendoseshin nën presion në rritje për shkak të vonesave në ekzekutimin e tregjeve, dështimeve të shpeshta të sistemit dhe shërbimit të dobët të përgjithshëm të klientëve. Si rezultat, HotForex synon të udhëheqë rrugën përpara nëpërmjet përdorimit të teknologjisë së fundit, sistemeve të reja inovative, komisioneve me kosto të ulët dhe shërbimit të pakrahasueshëm të klientëve.

HF Markets Group

HotForex është një markë e unifikuar e grupit HF Markets:

 • HF Markets (SV) Ltd inkorporuar në St. Vincent & Grenadine si një kompani ndërkombëtare të biznesit me numrin e regjistrimit 22747 IBC 2015
 • HF Markets (Europe) Ltd një firmë qipriote investimi (CIF) nën numrin HE 277582. Rregulluar nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim të Qipros (CySEC) nën numrin e licencës 183 / 12.
 • HF Markets Ltd, i rregulluar nga Komisioni i Shërbimeve Financiare (FSC) të Republikës së Mauritius, kategoria 1 Global Business No. C110008214 Licenca | Regj. E Kompanise. Nr. 094286 / GBL
 • HF Markets SA (PTY) Ltd është një Ofrues i Autorizuar i Shërbimeve Financiare nga Autoriteti i Sjelljes së Sektorit Financiar (FSCA) në Afrikën e Jugut, me numër autorizimi 46632
 • Tregjet e HF (Seychelles) Ltd rregullohen nga Autoriteti i Shërbimeve Financiare Seychelles (FSA) me numrin e Licencës së Tregtarëve të Letrave me Vlerë SD015.

HotForex ofron shërbime tregtare të besueshme dhe të fituara me çmime për klientët e saj në të gjithë botën.

Nga ana juaj në çdo hap

Klientët HotForex janë me rëndësi të madhe, prandaj gjithçka që bëjmë është gjithmonë me qëllim përmirësimin e përvojës së përgjithshme të tyre tregtare. Përkushtimi ynë për klientët rrjedh nga besimi ynë në ofrimin e një niveli të shërbimit të klientit personal që është i pakalueshëm. Ekipi i mbështetjes së konsumatorëve HotForex përbëhet nga profesionistë të industrisë që janë të disponueshëm rreth orës 24 / 5 për të ndihmuar klientët me çdo gjë që mund të kenë nevojë nga regjistrimi fillestar në tërheqjen e fitimeve tregtare.

Luaj Tanihttps://www.hotforex.com

Bonuse aktive

Total: 16
ÇFARË JU OFROJMË? Me kriptocurrency e parë - BitCoin - që është krijuar në 2009, tani ekzistojnë mbi një mijë kriptocurente të ndryshme në ekzistencë. Cryptocurrencies janë duke transformuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

01 DIVIZOJË INVESTIMET TUAJA Zgjidhni për të investuar fondet tuaja nën Menaxherët e PAMM të shumta me vetëm një llogari 02 MANAGER ACCOUNTABILITY Menaxherët PAMM investojnë dhe tregtinë me fondet e tyre si ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100% BONUS KREDITË NDAJ TREGIMIN TANI DHE PRANË SHUMË $ 30,000 PËR LLOGARI ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Pushtoni degën tuaj me këshilla dhe njohuri të industrisë nga ekspertët tanë të Forex duke nënshkruar në uebfaqet tona të lira javore. Webinarët tanë janë të dizajnuara për të përmirësuar njohuritë tuaja të FX dhe t'ju ndihmojnë të ju grihë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Merrni tregtinë tuaj në nivelin e ardhshëm me mjete dhe shërbime tregtare të nivelit të lartë. Të gjithë ju duhet të bëni është të hapni një llogari të drejtpërdrejtë dhe t'i jepni tregtisë suaj një nxitje kur mësoni rreth zhvillimeve të fundit, m ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Platformat HotForex Në HotForex, ju do të gjeni platforma të mëdha Forex trading për t'iu përshtatur të gjitha nevojave tuaja themelore dhe të avancuara. Pra, nëse ju pëlqen të tregtisë nga tavolina juaj ose preferoni të tregtisë, ndërsa në g ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kohë e qetë kohore për përmbushjen e kërkesave - inkurajon tregti të kujdesshme Bonusi mund të TËRHEQET (në kushte të caktuara) Efektivisht sjell ndalimin nga LEVEL në llogarinë e parave të gatshme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Pagesat ditore të CASH prej USD 2 për shumë direkt në llogarinë tuaj Maksimumi kumulativ BONUS USD 50,000 Maksimumi i akumuluar REBATES USD 8,000 Zbatohet në çdo Depozitë mbi USD 250 Rritja ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

RREGULLUAR BROKER 500,000 + LIVE ACCOUNTS TREGU I HAPUR PROGRAMI I SIGURIMIT UDHËHEQËS SË SIGURISË SË FONDIT TË LARTË PROGRAMI MULTI-TIER AFFILIATE 20 + INDUSTRY PRIZE TRADE FOREX, CRYPTOCURRENCIE ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

HotForex VIPs gëzojnë qasje në një gamë të gjerë të përfitimeve ekskluzive: One-to-one CONSULTATIONS me HotForex Analist i Lartë, Stuart Cowell (prenotueshme paraprakisht) Abonim kompliment për Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Diversifikoni teknikën tuaj dhe mbrojeni portofolin tuaj për shkak të korrelacionit negativ me asetet e tjera. Gëzojnë likuiditet të lartë pasi metalet vendore janë një nga instrumentet më të zakonshme të tregtuara në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

DHËNIA E FITIMIT HotForex ka marrë tituj të shumtë nga disa prej organeve më të respektuara të dhënies së industrisë dhe gjithashtu është bashkuar me radhët e Global World Top Companies 100 Global. Besueshme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Legal: HF Markets (SV) Ltd është inkorporuar në St. Vincent & Grenadines si një Ndërmarrje Ndërkombëtare e Biznesit me numrin e regjistrimit 22747 IBC 2015. Objektet e kompanisë janë të gjitha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino