Hopa screenshot
Ruaj RSS

Hopa

Një mesazh nga Ekipi Hopa: Hopa u themelua në 2005 dhe përmes përvojës sonë dhe një ekipi punonjësish të pasionuar, ne kemi qenë të angazhuar që t'ju sjellim kartat më të bukura, të sigurta dhe argëtuese në rrjet. Aspire Global International LTD është një operator i licencuar plotësisht (MGA / CL4 / 400 / 2007) nën Autoritetin e Lojrave të Malta.
Vetëm në Britaninë e Madhe, lojërat në këtë faqe interneti drejtohen nga AG Communications Limited, një kompani me bazë Malta, me numër regjistrimi C48328 dhe me seli në 135, Rruga e Lartë, Sliema SLM 1549, Maltë, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Mbretëria e Bashkuar Komisioni i lojërave të fatit (Numri i Licencës së Telekomit të 000-039483-R-319409-001).
FAIR GAMING
Në Hopa ne jemi të përkushtuar që të ofrojmë lojëra të ndershme në çdo kohë. Fair play është baza e begatisë së përbashkët. Në Hopa, ne jemi gjithmonë të ngazëllyer dhe të gëzuar kur një nga anëtarët tanë fiton një Çmim të Madh dhe ne kemi mundësinë për të ndihmuar dikë që të përmbushë ëndrrat e tyre. Çdo fitues është një ambasador i begatisë për ne, dhe kjo është arsyeja pse: kur të fitosh, fitojmë.
SIGURIA & PRIVACY
Hopa përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet në serverin tonë të sigurt, i cili mbrohet nga firewall-i më i fundit. Informacioni juaj personal mbahet konfidencial dhe i sigurt dhe nuk ndahet me organizata të tjera për qëllime komerciale.

PËRPUNIMI I PAGESËS
Në Hopa ne duam që ju të kënaqeni dhe të lironi mendjen tuaj, në çdo kohë, prandaj ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të depozitave dhe arkëtimeve të shpejta, të cilat janë miqësore dhe të sigurta. Të gjitha transaksionet tona me kartë krediti dhe debiti përpunohen nga Aspire Global International LTD, një kompani e vendosur, e licencuar dhe e inkorporuar në Maltë. Aspire Global International LTD, siguron Hopa me transaksionet më të mira, më të sigurta dhe më të sigurta.
PËRGJEGJËSIA E GAMBING & SUBDERAGE GAMBLING
Ne ju inkurajojmë që të PLAY RESPONSIBLY në Hopa. Nëse gjeni veten me një problem të fatit të sëmurë, kërkoni ndihmë profesionale. Ju mund të gjeni degën tuaj lokale të Gamblers-Anonymous në: www.gamblersanonymous.org
Për njohuritë tuaja është e paligjshme për këdo nën 18 të hapë një llogari ose të luajë në Hopa.
MBËSHTETJE KLIENTËT E shkëlqyeshme
Hopa është e angazhuar për "CARE" - Konsumatorët janë me të vërtetë gjithçka. Ne kemi implementuar një ekip profesional mbështetës të klientëve të gatshëm për t'ju ndihmuar 7 ditë në javë nga 8am në 1AM CET. Ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni ekipin Hopa.

Luaj Tanihttp://www.hopa.com

Bonuse aktive

Total: 928
30x Wagering £ 417000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 1390 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në shpëtimin e egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through Kazino € 513000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: Bonus i Mirëkuptimit i 835% Casino në Kinë Lojrat e Kazinove të Megawild Gamesos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteveEURO 120000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë: 730% Bonusin e bonove të kazinosë në Playtech të heshtur samurai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast $ 142000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 3550 Bonus i depozitave në Slots Rival të Kazinove Rush ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WagerEur 947000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: Bonusin e parë të Depozitës 325 në Ariana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 10000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: 330% Bonus më të Mirë Bonusi në Thunder Stuhia Merkur Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
66X Luaj me Kazino € 307000 Max CashOutadditional bonus: Bonus 640% në Wild Safari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 282000 Bonus Maksimumi i Largimit të Extra: $ 360 Free Chip Casino në Thunder Big ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 547000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: $ 560 Nuk ka bonus depozitash për Pompein ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino € 106000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: 565% Nuk ka Bonus të Rregullave! në kampion i pista ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Wagering $ 921000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 570 Daily freeroll slot në garat Spartan Warrior Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager € 453000 Max CashOutgjik bonus ekskluziv: € 160 FALAS CHIP CASINO në Ndriçuesin Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 686000 Max CashOutadditional bonus: 715% Regjistrohu bonusin e kazinosë në thesaret e Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X WagerEur 915000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: Bonus i Bonusit të 55% të Lojërave të Lojërave të Lojrave në Venedik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager € 802000 Max cash out Bonus shtesë: € 420 Mobile freeroll slot në So Many Monsters ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager € 555000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: Eur 3840 NUK KA DEPOZITË CASINO BONUS në Nostradamus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
65x Kërkesat e basteve $ 966000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Bonus i 940% në Lojrat Kazinoje të Osbournes Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45x Play Through Kazino £ 645000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: $ 2205 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Loco 7 & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Luaj me CasinoEURO 266000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: EUR 210 Casino Chip në Run Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering € 862000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 560 Paratë e Lirë në Xcalibur HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66X Luaj me Kazino € 266000 Maksimumi i tërheqjes shtesë Bonus shtesë: $ 390 Tournament në Kazino në Crystal Magjike Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66X Luaj me bonusin $ 223000 Max CashOutextra: 505% Bonus më të Mirë Bonusi në Gingerbread Lane Genesis Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x Wagering € 654000 Tërheqja MaxExtra Bonus: € 4115 Nuk ka depozitë në Secrets Of Atlantis Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering € 638000 Max cash outPoker Bonus shtesë: € 55 Tournament në Amsterdam Masterplan Game Stack Logic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
77X Kërkesat e bastit $ 799000 MaxTroudimi i Bonusit shtesë të Kazinosë: $ 210 Tournament Casino në Family Guy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering £ 964000 Bonus Max outexclusive bonus: $ 2940 nuk ka kazino bonus depozitash në Scroll Of Slots Slot Casino Softswiss ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast € 168000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 895 Bonus i depozitave në Thunder Bird ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e basteveNjë bonus 558000 Max CashOutextra: Bonus i Mirëkuptimit i 720% në Fusion Fruit Beat Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30x Luaj Nëpërmjet Casino € 449000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 965 Freeroll turne në Kazino në Yggdrasil Pema e Jetës Zanafilla lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 856000 Max cash outSpecial Bonus: $ 270 chip lirë në Silver Fang Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast € Bonus 93000 Max CashOutextra: $ 3535 Asnjë Depozitë në Aladdin & s dëshirat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44x Play nëpërmjet CasinoEur 492000 Tërheqja maksimalePërballja e veçantë: 77 gjuan pa pagesë në ethet e futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
77x Luaj me CasinoEURO 339000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: 95% Ndeshja në një kazino në lojë me lojëra Wipeout Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteve € 760000 Maksimumi i parave nga bonus shtesë: € 950 Torneja e Kazinove e Lirë në Black Knight 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEUR 181000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 350% Bonusin e bonove të kazinosë në Zare në lojë me lojëra logjike të zjarrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 530000 Max cash outPoker Bonus shtesë: € 515 chip lirë në Tokën e Kangur Tokës Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45X Luaj me € 720000 Maksimum Tërheqje Bonus ekskluziv: Bonus i 110% në Deposit Safari në Super Safari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveEURO 185000 Bonus Max CashOutAdditional: $ 4800 Nuk ka kazino bonus depozitash mbi Thesaret e varreve Playson Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me bonusin $ 689000 MaxTrajni shtesë: 260 gjyqi shpërthen në perandorin e Kinës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Bast £ 205000 Max cash out Bonus shtesë: Bonus 755% në SNL SIlver ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast € 973000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 130 Kazino falas luan në Multistake Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 218000 Maksimumi i parave të gatshme të parave të jashtme: Eur 405 Free Ticket Kazino në Futbollin Royal të Kazinove Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x luaj me anë të kazinosë $ 469000 Pagesa maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: 215% Ndeshja në një kazino në Vegas 27 Slotet e Kazinove Kajot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Bast $ 611000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 160 Pa pagesë Tërheqje pa depozitë në Winbledon Daub Lojra Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Luaj me Kazino $ 580000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonusin e Parë të Depozitës 670 në Mythos HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55x Kërkesat për bast £ 181000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë të kazinosë: 165 luan falas kazino në ethet e futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Kërkesat për bast $ 27000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 445 Mobile freeroll slot në ujin e egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 337000 Tërheqje Maksimale Bonus ekskluziv: € 1285 asnjë kazino bonus depozitash në 100 Cats Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x Luaj përmes £ 850000 Max cash outextra bonus: $ 685 FALAS Chip Kazino në Planete ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj përmesEUR 726000 Max cash outextra bonus: Bonusin e Bonusit të Depozitave të 430 në Derrat e Vogla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X WagerEURO Bonus 931000 Maksimumi Plus i Kazinosë: 280 FALAS luhatet në Lojrat e Kazinove të Mbretit Arthur Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35x Wager € 714000 Bonus Max Exclatchespecial: $ 3270 NUK DEPOZITON BONUS KASINO në Fruta Vs lojë Candy Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me $ 197000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 666 Tournament on Durga ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast £ 731000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: 20 Spins Pa pagesë nuk ka Depozitim në Duzinë Diamant Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60x Luaj me Kazino € 800000 Bonus maksimal i tërheqjes: € 3625 Nuk ka kodin bonus të depozitës në lojë Robotick Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 133000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: Eur 835 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Devils Lair Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play përmes CasinoEur 37000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinos: 145 Trial Spins në Chilli Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
60x Wager $ 576000 Bonus maksimale për tërheqjen e bonusit: 955% Nuk ka Bonus të Rregullave! në 4 Drejtime Fitimi Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77X Wagering $ 700000 Paratë shtesë cash outextra: € 105 Free Chip Casino në Super Dragons Fire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEUR 158000 Maksimumi i parave nga bonuset ekskluzive: EUR 655 turneu i pokerit në freeroll Batman & The ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
40X Wagering € 471000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: $ 3820 Bonus Depozitues në Bonus në Deckin e Parë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj nëpërmjet Kazino $ 399000 Maksim prej cash outextra Bonus: 370% Nuk ka Rregulla Bonus! në Partinë e Gjuetisë Slots Kazino Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEUR 637000 Max para nga Bonuset ekskluzive të kazinosë: £ 115 freeroll në turneun e kazinove në fllucka të mrekullueshme Slots Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteve $ 606000 Max cash outSpecial Bonus: EUR 670 Chip falas në Madtimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WagerEUR 893000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: 590% Bonusin e bonove të kazinosë në lojën e lojërave të lojërave Jungle Boogie Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino