Hippozino screenshot
Ruaj RSS

Hippozino

Themeluar në 2012, Hippozino u krijua për të ofruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësi për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të paanshme, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme Hippozino është opera. nga ProgressPlay Limited of Niveli 3 (suite nr 1258), Qendra Kulla e Biznesit, Kulla e Rrugës, Swatar, Birkirkara, Malta. 11 rogressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Mal. (658305), është licencuar dhe rregulluar nga Mal. Autoriteti i Lojrave dhe vepron nën një Numër Licence të AMA / B2C / 231 / 2012 lëshuar më 16th Prill, 2013, a. O rregulluar nga Autoriteti i lartpërmendur dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komiteti i Licencës së Komisionit të Lojërave të Lojërave. 000-033335,319313-012.

Lojërat e Përgjegjshme
Bastet e lojërave të fatit janë një mënyrë emocionuese. Merrni një pushim nga realiteti, qetësoni dhe thjesht kini një kohë të mirë. Aq sa duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne e inkurajojmë më shumë lojën e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, ne u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin. Luaj. Ne gjithashtu zbatojmë rreptësisht lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 16 e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

Siguria dhe Privacy
Hippozino përdor 128 më të fundit. Encryption Secure Socket Layer (SSL) dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. Hippozino gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

Mbështetja e klientit
Gory jonë është. të arrijë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë të disponueshëm në mes SOO AM-12: 00 AM (GMT) për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://www.hippozino.com

Bonuse aktive

Total: 108
660% Bonus i depozitave në Hippozino 40x Bast € 869000 Paratë e fituara nga jashtë Bonus shtesë: 490% Ndeshja në një Kazino në Wild West Lojë me Lojëra të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Tjera ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 660 Tournament në Hippozino 35X Play nëpërmjet CasinoEur 868000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të Casino: £ 265 Mobile freeroll slot në Lucky Little Gods Slots Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100% Bonus i Mirëkuptimit në Bonus në Hippozino 35x Bast $ 418000 Bonus Maksimal Tërheqje: 110 Pafundime në Horrow Show ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

565% Bonusin e Parë të Depozitës në Hippozino 55x Luaj Përmes CasinoEur 456000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 410 Çip i lirë i kazinove në Grabbers Grave Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 740 Poker turneu freeroll në Hippozino 35x WagerEURO 13000 Paratë maksimale të bonusit të lirë: 355% Bonusi më i mirë i regjistrimit në ndeshjet e Kazinosë së Burlesque Hd World Match ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125 luan pa pagesë në kazino në Hippozino 40x WageringEur 584000 Tërheqje Maks Extension Bonus Kazino: € 555 Kazino falas Chip në Star Fall Push Gaming lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

275 Rrotullime të lira nuk kanë depozitime në Hippozino 66x Play përmes Casino £ 119000 Bonus Max CashOutextra: $ 740 Nuk ka kazino bonus depozitash në Legends of Olympia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 765 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Hippozino 60X Kërkesat e basteve € 481000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 265% Bonus për bonus në Medusa s Lair HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 310 Free Casino Tournament në Hippozino 65x Luaj me € 424000 Max CashOutSpecial Bonus: £ 445 chip kazino në Wacky Monsters Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1990 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Hippozino 65X Wagering $ 959000 Tërheqja Maks Extension Bonus Kazino: EUR 545 Chip Casino FALAS në Bork Berzerker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 565 CHIP FALAS në Hippozino 40x Wager € 91000 Bonus Max CashOutextra: $ 750 Bonuset e turneut të kazinove në Aztec Moon Hd Matchet e Kazinosë të Ndeshje Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

895% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Hippozino 33x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 267000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 145 pa pagesë asnjë depozitim në monedhën e zotave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

275% Regjistrohu Bonus Kazino në Hippozino 44X Wagering € 773000 Bonus Max ExtraText: 60 FREE SPINS në Kazino Kazino Novomatic Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1705 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Hippozino 33x Bast € 64000 Maksimum shtesë në para të gatshme: $ 695 FALAS Chip Casino në The Explorers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170 Pa pagesë Tërheqjet tani në Hippozino 77x Play Through Kazino € 68000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 3770 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në shirit për të fituar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 225 Online Turneu në Kazino në Hippozino 77x WagerEUR 991000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 945% 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 165 Paratë e Lirë në Hippozino 30x Play Nëpërmjet CasinoEUR 732000 Max para nga Bonuset Ekskluzive Kazino: 960 bonus për ndeshjen e kazinosë në Slots Slot Leander Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 505 Turneu i Kazinosë në Hippozino 44X Kërkesat për bast € Bonus 313000 Max Tërheqje Bonus shtesë: 125% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Gladiatorë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 Rrotullime të lira nuk kanë depozitë në Hippozino 45x Play Nëpërmjet CasinoEUR 226000 Max Cash outextra Casino Bonus: $ 145 Tournament on In The Money ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 575 FALAS Chip Kazino në Hippozino 40x Luaj Përmes CasinoEur 349000 Max para të gatshmeSpecial Bonus: EUR 500 kazino falas në Diamond Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

595% Casino Bonus i mirëpritur në Hippozino 77X WageringEURO 766000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: $ 855 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Hani Të gjitha Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 Pa pagesë Spins në Hippozino 45X Wagering $ 109000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 470% Ndeshja në një kazino në Fortune Spells Slotet e Kazinosë Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 FREE Rrotullat në Hippozino 44x Play Nëpërmjet Kazino $ 964000 Bonus Maksimumi MaximumText: $ 3345 asnjë bonus kazino depozitë në Prince of Lightning ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

90 Spins Pa pagesë tani në Hippozino 44x Kërkesat e bastit $ 720000 Max cash outSpecial Bonus: 240 rrotullon falas në thesaret e Atlantikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 810 Tournament në Hippozino 50X WageringEUR Bonus 631000 Max CashOutAdditional: $ 935 Nuk ka bonus depozitash në klubin e natës 81 Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 575 Turneu i Kazinove në Hippozino 50x Luaj me Kazino $ 385000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 2115 Nuk ka Depozitim në Purple Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

860% Ndeshja në një Kazino në Hippozino 45x Luaj me CasinoEur 552000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: Bonus i Mirëkuptimit i 595% në Bare dhe Këmbana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

370% Ndeshja në një kazino në Hippozino 45X WageringEURO 357000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: $ 135 kazino falas në Roller Coaster ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 535 chip kazino në Hippozino 30x Luaj me $ 64000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 595% Bonusin e depozitave në Luftërat Elf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Hippozino 55x Luaj me Kazino € 927000 Max Tërheqje bonus special: 895% Asnjë Bonus i Rregullave! në bizhuteritë e Indisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 110 Daily freeroll slot në Hippozino 45X WagerEURO 118000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: € 860 Turneu i Kazinove Online në listën e keqe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

690% Bonus më i Mirë i Bonusit në Hippozino 77x Luaj me £ 374000 Tërheqje Maksimale Bonuset ekskluzive Kazino: EURO 270 Paratë e Lirë në Nova 7s Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

185% Bonus i parë i depozitave në Hippozino 44x Luaj me Kazino € 501000 Max Bonus shtesë CashOut: EUR 3820 JO BONUS DEPOZITAL në Lost Incas Top Slots Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino 145 falas në Kazino në Hippozino 35X Luani përmes Kazino $ 909000 Max CashOutExkluzive Bonus Kazino: $ 520 çip i lirë kazinoje në Dinastinë e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

730% Nuk ka Bonus Rregullash! në Hippozino 35X Luaj Nëpërmjet Kazino £ 447000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: EURO 1320 Nuk ka depozitë në lojë Alice Adventure Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170 Rrotullon falas kazino në Hippozino 30X Luaj Përmes CasinoEur 428000 Max para nga Extra Bonus Kazino: 155 Rrotullime Lojalë Falas! në mrekullitë e dimrit Slots Kazino Rivale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 190 Kazino Chip në Hippozino 33x Luaj Përmes Kazinos € 540000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: 30% Regjistrohu Bonus Kazino në Golden Cobras Deluxe Slots Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170 Pa pagesë rrotullime kazino në Hippozino 50x WagerEur 319000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: 10 Pa pagesë kazinove në Tomb Raider Ii Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

455% Nuk ka Bonus Rregullash! në Hippozino 77x Kërkesat për bast € 625000 Tërheqje maksimalePoker Bonus: EUR 2760 pa depozitë në Strip për të fituar Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 bonus për ndeshjen e kazinosë në Hippozino 40x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 520000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: Eur 475 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT në Futbollin Botëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 pa rrotullime asnjë depozitë në Hippozino 50X Wagering £ 318000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 820% Bonus ndeshje në Çikago Nights Lojrat që zmadhojnë Lojë me slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 340 Paratë e Lirë në Hippozino 45x Play Nëpërmjet CasinoEURO 465000 Max CashOutExtra Bonus: Eur 3070 Nuk ka kod bonus depozitë në Spartacus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 265 Turneu i Kazinosë në Hippozino 60X Wager $ 40000 Max Bonus CashOutAdditional: 130 Pa lundrime asnjë depozitë në Diamond Joker Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3430 Nuk ka depozitë në Hippozino 50X Luaj Me Kazino $ 962000 Maksim prej cash outextra Bonus: $ 795 Casino Tournament on The Hit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

520% Bonus i parë i depozitës në Hippozino 45X Luaj Përmes Kazinosë € 514000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: Bonusin 265% të Bonusit të Depozitave në Shtëpinë e Hen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 310 Kazino Kazino në Hippozino 30x Luaj me Kazino $ 492000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 300 Kazino falas luan në Banana King HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 315 Kazino Tournament në Hippozino 66x Luaj përmesEUR 215000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: 460% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinos në Fight Night HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170% Bonus i Mirëseardhjes në Hippozino 60X Luaj Përmes CasinoEURO 619000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: € 3635 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Batman & Ri ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 985 Daily freeroll slot në Hippozino 45X Luani përmes £ 578000 Max CashOutNdihmë shtesë: Eur 2395 nuk ka bonus depozitues në Archibald Orient HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4290 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Hippozino 55X Wager $ 378000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 55 FALAS CHIP në Pushime Island Pushim Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 455 Pa pagesë Chip në Hippozino 55x Wager € 684000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus: £ 4525 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Eastern Dragon Slots Nextgam Gaming Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 925 Torneja e Lirë në Kazino në Hippozino 50X Play nëpërmjet CasinoEUR 436000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 45 Pafund Pa Fun! në Spektakolare Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40% Ndeshja në një kazino në Hippozino 33X WagerEURO 523000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 385% Bonus i Mirëseardhjes në Lojrat Kazino të Openbet Casino Monster ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 610 Tournament në Hippozino 30X Kërkesat e basteveEUR Bonus 253000 Max CashOutexclusive: 395% Bonusin e Bonusit të Kazinosë në lojë me Double Wammy Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1365 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Hippozino 30X WagerEur Bonus 728000 Max CashOutExclusive Kazino: EURO 1675 asnjë bonus depozitë në Jade Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

210 FALAS SPINS në Hippozino 55X Luaj Përmes CasinoEUR 574000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 120 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Magic Target Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Hippozino 45X Bast $ 135000 Max para të holla shtesë: 215% Bonusi më i mirë i regjistrimit në Kitty Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

640% Bonus i parë i depozitave në Hippozino 55x Luaj me € 636000 Max para nga Extra Bonus Kazino: € 610 Turneu i Kazinove Online në Für Ball ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 nuk luan asnjë depozitë në Hippozino 55x Wagering € 156000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: € 340 Tournament në Mbretëreshën e Veriut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

88 rrotullime të lira në Hippozino 77X Play Through Kazino € 354000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: Eur 3480 nuk ka bon bonus depozitash në Wheel Of Wealth lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 FREE Rrotullon në Hippozino 33X Play përmes CasinoEURO 443000 Max para nga Extra Bonus Kazino: 265 FREE Rrotullime në Portalet Magjike Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

170 FREE SPINS në Hippozino 77x Luaj me € 242000 Bonus Maksimal Tërheqje special: EUR 125 Kazino Chip në Frogs 'n Flies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4215 JO BONUS DEPOZITON në Hippozino 55x Luaj me Kazino € Bonus 693000 Max CashOutSpecial: 870% Kazino më e mirë e regjistrimit në Dragon & Inferno ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 640 FALAS CASINO CHIP në Hippozino 77x Luaj me Kazino $ 730000 Tërheqje maksimale Bonus i Veçantë: $ 475 Turneu i Kazinosë Online në shpërthimin e parasë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 160 chip kazino falas në Hippozino 45X Bast € 158000 Max CashOutspecial bonus: € 285 Chip falas në kullën e Pizza Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino