Skedari i Lartë i Roller
Ruaj RSS

Roller lartë

Highroller Casino u themelua në premisën se bota e kazinosë online meriton më shumë se rrotullime të pakuptimta nga një dyqan pa fytyrë.

Nisë një udhëtim emocionues të heists dhe shpërblime, një botë ku luajnë dhe të jetës përplasen.

Ju nuk jeni vetëm këtu. Qindra të tjerë konkurrojnë për fitore, duke qëndruar në hije dhe do të plaçkitin monedhat tuaja në rastin e parë. Por herët a vonë ju do të merrni hakmarrjen tuaj, dhe - me mend se çfarë - ju do të gëzojë atë.

Lojra, lojra, lojra

Slots Online, Ruletë, Blendë, shitësi i drejtpërdrejtë, lojërat e aftësive, jackpotat më të mëdhenj online, gjithçka që lundron varkën tuaj, shanset janë që ju të gjeni këtu. Dhe më shumë lojëra shtohen çdo javë.

Nëse nuk arrini të gjeni atë që ju jeni pas, bisedoni me ekuipazhin tonë rezervë, diçka mund të bëhet.

#Protected

Casino Highroller rregullohet në BE nëpërmjet Autoriteti i Lojrave të Malta (MGA) dhe UK Komisioni i lojrave (UKGC).

Lojrat RNG (Random Number Generator) janë gjithashtu të certifikuara në BE. Të gjitha transaksionet financiare janë të koduara dhe Highroller Casino respekton rreptësisht legjislacionin e BE për mbrojtjen e të dhënave.

Highroller Casino mbështetet nga Gaming Innovation Group, një kompani inovative për lojra online e listuar në Bursa të Oslos.

Përhapeni dashurinë

Looting është kënaqësi. Kazinoja e Lartë është duke kërkuar për bashkëpunëtorët për të përhapur këtë fjalë të mirë në stratosferë dhe më gjerë.

Motori i besnikërisë është ndërtuar edhe për ju. Provoje.

Ekran i madh, ekran i vogël

Llogaria është në xhepin tuaj. Jo, seriozisht, është. Hidhi nje sy.

Punësimin!

Ti je një yll dhe ju e dini se si mund të ndihmoni. Tregoni historinë tuaj, mund të ketë hapësirë ​​për ju në Metrocity.

Le te flasim

Përshëndetje [at] highroller.com
Highroller Casino, Qendra Qendrore e Biznesit Veriut, Niveli 5 Fawwara Lane, Sliema SLM 1670, Malta.

Luaj Tanihttps://highroller.com

bonuse kazino

Total: 9,269
45x Play Through CasinoEURO Bonus 648000 Max CashOutSpecial: Bonus i Mirëseardhjes 645 në Partinë Pollen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play throughEUR 757000 Tërheqja MaxExtra Bonus i Kazinosë: Bonus i Bonusit të 70% të Deposit në Sekretet e Varrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e basteve $ 571000 Max CashOutexclusive bonus: 80% Ndeshja në një kazino të shkatërruar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 901000 Tërheqja MaxExtra Bonus: Eur 4950 nuk ka kazino bonus depozitash në Pashkët Coop ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering € 9000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 675 FALAS Chip në Topin e Kristal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me bonusin 911000 maksimum tërheqje ekskluzive: EUR 400 CHIP FALAS CASINO në lojën e humbur të Wazhan Treasure lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 670000 Max CashOutExtra Bonus: € 680 FALAS CASINO CHIP në Egjiptin Rebirth Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet CasinoEURO 532000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: £ 775 Free Tournament Kazino në Motrat Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino € 502000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë në Casino: £ 885 Casino Tournament në Festat e Karaibeve Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me € 655000 maksimale të tërheqjes së Taksave të Veçanta: 60 rrotullohet pa pagesë nga kazino në Cherry Blossoms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast € 81000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: 420% Bonus i bonusit të ndeshjes në stuhinë siberiane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat për bast € 579000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: 65 Besnikëritë e Lirë! në Nga Kina me dashuri Fugaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wager $ 450000 Bonus maksimale cash outexclusive: Eur 380 Daily freeroll turne slot në Librat dhe Bulls lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 564000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 185 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në orkestrën Mad Topgame Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat për bast € Bonus 696000 Max CashOut shtesë: EUR 220 Freeroll në turneun e kazinos në lojën e lojërave të egra të Lojërave të Ftohjes Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Përmes CasinoEur 384000 Max CashOutexclusive bonus: 60 Pa pagesë rrotullon kazino në Gods Of The Nile Ii Openbet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e bastit $ 660000 Max cash outSpecial Bonus: 65 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Guardian Of The Sand Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 227000 Max CashOutSpecial Bonus: $ 835 Mobile freeroll slot në Parajsën e Paqësorit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 795000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 320 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave tek miqtë e frikshëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 440000 Max cash outSpecial Bonus: 60 spins pa pagesë kazino në Pampa Thesaret lojë Leander Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveNjë bonus 385000 Max CashOutspecial: 500% Bonus i Mirëbesimit i Bonusit në Kings & Queens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e basteveEUR 799000 Max para nga Extra Bonus Kazinoje: £ 1925 JO DEPOZITË NË 1 Mund 2 Mund Lojëra Ndeshja e Lojrave të Lojërave të Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering £ 658000 Max Tërheqje bonus ekskluziv: 300 Pa lundrime pa depozitë në Kingwinter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 844000 Max CashOutExkluziv Bonus: € 630 Casino Tournament në Crazy Jungle Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Wagering € 878000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 285 Pa pagesë rrotullime në kazino në Overdrive 3 Reel Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast € 845000 Bonus maksimum cash outexclusive: € 565 chip lirë në Turbo Play Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes Kazinos € 223000 Max cash out Bonus shtesë për Kazino: Bonus 895% në Dragon Spirit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 430000 Max cash out Bonus ekskluziv: EUR 70 Chip falas në Guns N Roses Slots Kazino Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 157000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: Bonus 350% në Deposit Bonus në Dragon kinez ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WagerEURO 875000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 515% Bonus ndeshje në Spartania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 521000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 585 Freeroll në Turneun e Kazinosë në Warlords Kristalët e Fuqisë Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino € 128000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: € 3665 Nuk Ka Depozitë në Tokej Tycoon Lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play përmes CasinoEURO 978000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 145 Trial Spins në Loot Një Spinomenal Casino Slots Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play përmes £ 89000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: € 495 FALAS Kazino Chip në Faqe të Fortune Deluxe Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager € 589000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: 805% Bonusin e kazinosë në Romë të lavdishme Pragmatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 638000 Max Tërheqje shtesë bonus: € 4655 Nuk ka kazino bonus depozitash në Filma ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me $ 124000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: 110 FREE SPINS në Reels Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 481000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: € 460 Bileta Kazino e Lirë në Miliardat Bingo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering € 132000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 666 kazino falas në Worms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveEUR Bonus 440000 Max CashOutSpecial: 25 gjyqi spins në Gems glitter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEURO 199000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i kazinos: 185 gjyqi shpërthen në Tempullin e Hënës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino € 350000 Max Bonus CashOutAdditional: Eur 855 JO DEPOZITIMI KODI BONUS në Ronin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEur 301000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 150 Spin Kazino Pa pagesë në Win Mill Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEur 495000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 985% Bonus i fitimit të depozitave në Fronin e Ndaluar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEur 942000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: £ 950 Mobile freestoll slot në Totem Quest Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me $ 558000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte: 300 Spin Pa pagesë nuk ka Depozitim mbi Frutat Dimension Hd Matchet e Kazinosë Botërore të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 750000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 125 Çip i lirë i kazinove në yjet cëcëritës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e basteve $ 583000 Max CashOutExclusive Bonus: EUR 320 Kazino pa pagesë chip në lojëra elektronike Quickspin të Qu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering € 244000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: 50 Trial Spins në Temple Of Luxor Zanafilla lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WagerEur 787000 Paratë maksimale të bonusit shtesë të kazinosë: 285% Bonusin e parë të depozitës në Wildspins Rumpel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteve € 298000 Max CashOutexclusive bonus: £ 1115 Nuk ka depozitë bonus kazino në Crow Miss Universe '...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEURO 931000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: xhiron 200 falas në The Hulk Incredible ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager $ 121000 Bonus Max CashOutextra: Bonus i Ndeshjes 30% në Qytetin e Big Punk të Avullit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65X Wagering $ 68000 Bonus Max outexclusive maksimale: 85 falas luan kazino në Teddy Bear's piknik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 893000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 375% Bonus me Bonus në Gnome Sweet Slots Rival Slot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play throughEURO 43000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit ekskluziv: € 1860 Nuk ka bonus kod depozitash për karnavalin e Venedikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WageringEur 468000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 270 Besnikëritë Pa pagesë! në Tokën e Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveNjë bonus 422000 Max nga Bonusi i Posaçëm: 175 FREE SPINS në kraharorin e fateve Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet CasinoEURO Bonus 919000 Maksimensionimi shtesë i Kazinosë: 115 pa pagesë pa depozitim në Wheel Of Wealth Microgaming Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 846000 Max cash Bonus shtesë Casino: € 2220 asnjë bonus kazino depozite në Shpirtin që jeton në xhungël Thirrja e Wild Game Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me $ 449000 Bonus Maksimal Tërheqje: 60 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozituese në Wild Berry (Rrota 3) ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEUR 346000 Bonus Max outexclusive maksimale: Bonusin e Parë të Depozitave në 715 Slots O Blu propozim ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 247000 Bonus Maksimal për TërheqjeNjë Bonus shtesë: 105 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në 5 Hot Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino € 851000 Bonus Maksimal për Tërheqje: 325% Nuk ka Bonus Rregullash! në 5 Hot Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1431 2 3 ... 143

Bonuset e pabesueshme

Total: 7
Top Up € 50, luaj me € 150 + 50 Pafundime të Lirë në Online Ruletë Kazino të Lirë + 3 Rrotullime Pa pagesë të Përfshira .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 Spins Pa pagesë PLUS $ 200 Patate të skuqura falas në High Roller Casino. Vetëm sot! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

+ 2000 euro për depozitë të parë në Kazino të Lartë Roller ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Depozitoni 50 euro dhe luani me 150 euro në High Roller Casino. Marrëveshje e mirë!... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Top Up 100 Euro, luaj me 200 Euro + 50 Pa pagesë Rrotullime në Online High Roller Online ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WagerEUR Bonus 147000 Max Tërheqja Bonus shtesë: 390% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Lojëra Elektronike të Frymës së Ftohtë Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me CasinoEUR 239000 Max CashOutspecial bonus: 110% Regjistrohu Bonus Kazino në Sot & s Weather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: