Lojëra të gjera screenshot
Ruaj RSS

Lojërat e Madhe

GrandGames Kazino konsiderohet nga lojtarët evropianë si numri i kazinove 1 në Belgjikë, dhe është e angazhuar që konsumatorët e vet evropian të ofrojnë shërbimin më të mirë të mundshëm në çdo kohë. Themeluar në 2005, GrandGames Kazino filloi në Danimarkë, pastaj edhe në Itali, dhe më vonë u transferua në Belgjikë në 2011. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Sonic SA dhe është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojrave të Belgjikës.

Kazinoja online është mundësuar nga softueri NeoGames, por gjithashtu merr ndihmë nga Net Entertainment në ngritjen e një platforme të lojrave, e cila funksionon në teknologjinë më të fundit të Flash për të luajtur në menyrë të menjëhershme, si në shfletues dhe në celularë. Një version i shkarkimit i softuerit nuk është i disponueshëm.

Edhe pse një listë e vendeve të kufizuara nuk është përmendur në Termat dhe Kushtet e kazinosë, duke synuar lojtarët e rinj mund të kontrollojnë së pari të drejtën e regjistrimit me 24 / 7 Live Support kazino.

Games
Shumica e lojrave në kazino GrandGames janë ose të ndryshme dhe ndryshueshmëri të Kartës së Gërvishtjes, ose lojëra me temë në zare, e cila duket se është shumë e njohur me lojtarët e saj evropianë.

Ku grafika superiore dhe tingujt e lojrave janë të shqetësuara, slotja e Gonzo Quest është e vetmja lojë me lojëra të mbushura me xhirime të mbushura me 5, të disponueshme në kazino, të siguruara nga Net Entertainment. Lojrat e tjera të lojërave të slot-it përfshijnë shtojcën 5-reel të ri, Mighty Sphinx, slotin 3-reel dhe pajisjet e luajtura me rrota. Spin the Gold.

Lojërat e reja të shtuara janë Magic Spinner, Astrodice, Cubis, Monte Carlo Dice, Royal Dice dhe Bejeweled, ndërsa lojërat e tjera përfshijnë Charms Lucky, I artë Pasuria, Fqinjët, Vezë Lucky, The Humbur Maya, Qielli apo Ferri? B & B, The Wild West, dhe shumë më tepër.

Lojtaret e lojrave të tabelave kanë Classic Ruletë, Ruletë Royal, Blendë, Baccarat dhe Joker Poker, ndërsa lojtarët e Dice Games do të duan lojëra të reja të Astrodice, Cubis, Monte Carlo Dice dhe Royal Dice. Lojrat e Dice janë lojërat më të njohura në Belgjikë.

Luaj Tanihttp://www.grandgames.be

Bonuse aktive

Total: 943
66x Wagering $ 115000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: 120% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus Super Lojë Lucky Frog Netent Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino € 416000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: € 85 FALAS Chip në Slot Live Spinomenal Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play nëpërmjet Kazino € 347000 Max cash outextra Casino Bonus: EURO 255 Freeroll në turneun e kazinove në Big Thunder ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEURO 208000 Max CashOutExkluzive Bonus Kazino: $ 3880 NUK BONUS DEPOZITË për të Lulëzuar Ari Lojrat që lulëzojnë lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast £ 675000 Max cash outextra bonus: Eur 845 Mobile freeroll slot në garën e Maniave të Fermes Wazhan Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 927000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: 500% Match bonus kazino në Sunny Shores ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me bonusin $ 121000 Max Exclusions bonus: £ 2470 nuk ka bonuse në kazino depozituese në lojë Anubix Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x luaj përmes kazinosë $ 374000 Max CashOutspecial bonus: $ 555 Kazino pa pagesë chip në slotet kazino të Japonisë Rama ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me $ 561000 Maximum Tërheqja Extra Bonus Kazino: $ 2515 Pa depozitë në La Cucaracha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play Through Kazino € 302000 Bonus Maksimumi Plus: EURO 666 Chip falas në Hulk Incredible ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEURO 775000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 50 Free Ticket në Casino në Bye Bye Spy Guy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 664000 Max cash outextra bonus: 895% Casino Bonus Mirë se vini në The Crackdown Lojrat lulëzim lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast € 720000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: EUR 2505 Bonus me Depozitim të Kazinos në Golën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X WagerEUR 277000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 610 Casino freeroll në 2027 ISS ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteveEURO 887000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: € 430 Chip Casino falas në Black Rush ari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet Kazinosë 392000 Maksimumi i Tërheqjes së Bonusit shtesë të Kazinosë: 230 Spins Pa pagesë Kazino në Pas Ngarkimit të Lojërave Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play nëpërmjet CasinoEUR 794000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 420 Chip Pa pagesë në Ndarjen e Zjarrit Hd Lojë Botërore Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through CasinoEURO 608000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 35 Spins Pa pagesë tani në Mystic Slots Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager $ 647000 Bonus Max CashOutextra: $ 950 Tournament në Play Play Go Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WageringEUR 340000 Tërheqja maksimalePërfundimi shtesë: EUR 65 Mobile freeroll slot në Wired Birds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me $ 238000 Max TërheqjaSpecial Bonus: 230 falas luan asnjë kazino depozitë në King Arthur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me € 49000 Max Tërheqje bonus special: Bonus i mirëpritur 610 në Bar-Bar-Black Sheep ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play throughEURO 175000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: € 260 Casino Chip në Indian Catcher Cash Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e basteve € 793000 Maksimimi i shumës së Bonusit shtesë të Kazinosë: € 510 Freeroll të turneut të kazinove në Freaky Fortune HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 825000 Max CashOutExtra Bonus: € 190 Free Tournament Kazino në Luftën e Botëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WagerEURO 13000 Bonus Max CashOutExkluziv: 175 Pa pagesë kazinonë në Ras Legend Lojëra të Red Tiger Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Bast $ 69000 Bonus Maksimal Tërheqje: EUR 111 Freeroll në Turneun e Kazinosë në Bboys Street Hd Matchet e Kazinosë Botërore të Ndeshjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes € 277000 Max cash out Bonus ekskluziv: 195 Pa lundrime tani në Mbretëresën e Lojërave të Lojërave Pragore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 991000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: Bonus i ndarjes së 770% Kazino në Casinomeister ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes CasinoEur 874000 Maksimumi i parave nga bonuset ekskluzive të kazinosë: $ 245 Casino Chip në Crazy Thing Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play throughEur 453000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: 600% Bonus Bonus në Bonus të Sands Of Fortune Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 154000 Bonus Max Cash Out: $ 205 Free Tournament Kazino në Slots Barnyard Bucks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino € 94000 Bonus Maksimumi Tërheqje ekskluzive: Bonus 240% bonus kazino në ishullin Treasure Island Slotet e Kazinosë Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 666000 Max cash outSpecial Bonus: $ 695 Nuk ka depozitë bonus kazinoje në aventurën që jeton në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Bast € 743000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: € 150 Çip i lirë i kazinove në Sevens të egra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WageringEur 992000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: 635% Bonus ndeshje në Lojë të Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteve $ 186000 Max cash outPoker Bonus shtesë: EURO 365 Çip i lirë në heronjtë e kafshëve Lojrat që zmadhojnë lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 731000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus i Ekskluzive: € 450 Kazino pa pagesë në Fat Lady Sings Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 657000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EUR 960 Free Tournament Kazino në Man Of Steel Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEUR 565000 Max para nga Extra Bonus Kazino: € 215 Mobile freeroll slot në Kupën e Shpërblimit të Codename Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Casino € 35000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 3425 Nuk ka kodin e depozitave bonus në Lojërat Olimpike të Lojrave Polare Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino $ 573000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv në kazino: $ 40 Casino Tournament në Lindjen e Diellit, Wes ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteveEUR Bonus 552000 Max CashOutAdditional: 460% Nuk ka Bonus Rregullash! në Stormin 7s Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me £ 456000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 1750 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Kingwinter Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
66x luaj me anë të kazinosë $ 854000 Tërheqja maksimale Extra Bonus: 111 Pafundime në Teller Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit $ 177000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: Bonus i mirëpritur për 665 në Candyland Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me € 754000 Max TërheqjaSpecial Bonus: $ 495 FALAS Chip në La Playa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEUR 639000 Maksimumi i parave të bonusit ekskluziv: $ 3260 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Fortunes e ardhshme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play përmes Kazino £ 379000 Max cash out Bonus shtesë Casino: £ 885 Mobile freeroll slot në Pin Up Girls Slots Isoftbet Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat për bast £ 376000 Max CashOutspecial bonus: $ 395 Turneu i Kazinosë Online në Pussn Boots Red Tiger Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e basteve € 846000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 475 Kazino e lirë e kazinove në shifrat e kazinosë të Figaro High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me $ 919000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 940 Tournament në Kazino nga Kina Me Dashurinë Slots Fugaso Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me CasinoEur 848000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 200 JO DEPOZITË në 3d XGUSHI Sterling Silver Microgaming Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino € 937000 Max Tërheqje bonus special: EUR 75 Pa pagesë në Kthim të Phoenix HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Bast £ 380000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: $ 770 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Piramidën e R ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering $ 487000 Bonus Max CashOutAdditional: $ 4495 Bonus me Depozitë të Depozitave në Jade Idol NextGenu Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino $ 948000 Max cash outspecial bonus: 40 Pa pagesë Spins Kazino në Kailash Misteri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through Kazino € 137000 Bonus maksimale për tërheqjen shtesë: 125 Pa pagesë rrotullon kazino në Rio Reels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager $ 751000 Max cash outSpecial Bonus: 40 Pa lundrime pa depozitë në Frogs N Flies Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Kazino $ 550000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i Kazinosë: € 585 Turneu i Kazinosë Online në Perandorinë Romake ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60X Luaj me Kazino £ 779000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: 215 luan pa pagesë në kazino në Taxi Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X luaj me anë të kazinosë € 897000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: EUR 105 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Rocky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WageringEUR 610000 Max CashOutadditional bonus: 135 Pa lundrime tani në Wings of Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager € 142000 Max CashOutzgjak bonus: € 525 kazino chip në Thunder Storm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 97000 Max CashOutadditional bonus: Kazino falas 50 kazino në Turbo Reel Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino