Golden Star Casino screenshot
Ruaj RSS

Golden Star Casino

I artë Star - Licensed Online Casino krijuar në 2012.

Gjatë shumë viteve të punës sonë, ekipi ynë ka fituar përvojë të çmuar dhe të nevojshme në fushën e lojërave të fatit në internet. Ne kemi trilluar të gjitha mësimet dhe përdorim vetëm të mirat. Ne e dimë saktësisht se çfarë kërkon Gambler moderne dhe të përpiqet të zbatojë të gjitha njohuritë tona në praktikë. Sot Golden Star është një politikë bonus bonus, oferta të rregullta, turne dhe gara. Ne përpiqemi të bëjmë më të mirën për lojën në Kazinonë tonë për të sjellë kënaqësinë maksimale tek Gamblers.

GAMES:
Më shumë se lojëra 600 nga NetEnt, Amatic, BetSoft + Shitësit 6 për të gjitha shijet. Lojëra të tmerrshme dhe shitje të parakohshme në lojëra nga NetEnt dhe Ezugi do të lë përshtypje.

PAGESAT:
Ne mbështesim të gjitha metodat e pagesave popullore. Depozitat dhe të luajë me valuta të ndryshme duke përfshirë Bitcoin popullor është në dispozicion. Pagesat e shpejta. Pagesa shumë të shpejta.
mbështetje

SUPPORT:
Ekipi mbështetës i përgjegjshëm është i gatshëm t'i përgjigjet pyetjes suaj në gjuhën angleze ose ruse. Dhe do t'ju ndihmojë të zgjidhni problemin tuaj sa më shpejtë që të jetë e mundur.

Promos:
Deri në € 300 ose 1.5 BTC në depozitat e para 3. Bonus i vlefshëm në fundjavë dhe bonus CASHBACK. Turne dhe dhurata. Të gjithë për ty.
Në kazinën tonë ekzistojnë lojëra 600 për çdo shije nga zhvilluesit kryesorë të botës si Netent, Amatic, iSoftBet, Betsoft, Endorphina dhe të tjera. Të gjithë lojtarët e furnizuesve për kazinën tonë janë të licencuar dhe kanë certifikata. Ai thotë për ndershmërinë dhe transparencën e garantuar të lojërave të fatit në Kazinonë tonë.

Ju mund të lexoni më shumë rreth licencave dhe certifikatave në faqen e lojërave të ndershme.

Ndërsa bixhozi me ne, ju nuk mund të shqetësoni për paratë tuaja dhe konfidencialitetin e të dhënave tuaja personale. Ne vazhdimisht rrisim nivelin e cilësisë së shërbimit dhe ndjekim risitë në botën e lojërave të fatit në internet.

Një avantazh i madh i Golden Star Casino është se së bashku me monedhat bazë të botës, lojtarët mund të luajnë lojë në Bitcoins - një kriptocurrency sigurt dhe më popullor në botë.

Casino Golden Star me kujdes i trajton lojtarët e tij dhe është gati në çdo kohë për t'ju ndihmuar në zgjidhjen e ndonjë problemi. Ju mund të merrni një përgjigje për çdo pyetje që ju jeni të interesuar në lidhje me punën e kazinosë. Ju mund të dërgoni email tek ne ose të na kontaktoni duke përdorur chatin.

Shërbimi ynë i Mbështetjes punon me 24 / 7 pa ditë pushimi.
Casino Golden Star ka një leje për të organizuar lojrat e fatit në internet bazuar në licencën Curacao.

Luaj Tanihttps://goldenstar-casino.com

Bonuse aktive

Total: 94
710% Bonus i Ndeshjeve në Golden Star Casino 55x Luaj me $ 494000 Max Bonuset e Tërheqjes: € 1615 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Sos Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

725% Bonusin e depozitave në Golden Star Casino 55X Luaj me CasinoEUR 433000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 620 bonus për ndeshjen e kazinosë në Tokio Nights Extreme Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 655 Mobile freeroll slot në Golden Star Casino 45X Luaj Përmes CasinoEURO 444000 Max CashOutAdditional Kazino Bonus: 45% Match kazino bonus në Fronin e Ndaluar Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250% Bonus i bonusit të depozitave në Golden Star Casino 50X Kërkesat e basteve € 299000 Bonus maksimal për tërheqje: Eur Chip 440 FALAS në Flakën e Fortësisë Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Golden Star Casino 40X Wager € 898000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 80 Chip Pa pagesë në Bejeweled 2 Slot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77 Pa pagesë Tërheqje tani në Golden Star Casino 40X Luaj me £ 623000 Bonus Max Getdrawalextra: 535% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus për Z. Toad Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 320 Free Tournament Kazino në Golden Star Casino 55x Bast € 593000 Max Bonuset TërheqjeSpecialë: 295 falas nuk luan asnjë depozitë në Elfstedenkoorts ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 735 Tournament në Golden Star Casino 77x Bast $ 147000 Max cash out Bonus Special: 335% Nuk ka Rregulla Bonus! në Kozmopolit të Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Kazino falas luan në Golden Star Casino 50X Luaj Përmes Kazinos € 160000 Tërheqja maksimale Bonus i vetëm: € 3785 Nuk ka kod depozitash bonus në Tropikale Holiday Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 205 FALAS CHIP në Golden Star Casino 55X Wagering € 417000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: € 155 Pa para në Nova 7s Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 565 Casino turneu freeroll në Golden Star Kazino 55X Wagering £ 626000 Max Tërheqja shtesë bonus: 670% Match Bonus në Fire Joker Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 3960 Asnjë depozitë në Golden Star Casino 60x Luaj Me anë të CasinoEur 366000 Max CashOutNdihmë shtesë: EUR 4150 JO DEPOZITË në Rock The Boat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 666 FALAS CASINO CHIP në Golden Star Casino 30X Luaj me € 29000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: 210 rrotullime falas në Oqeanin Magjik Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 555 Free Tournament Kazino në Golden Star Casino 60x Kërkesat për bastinNjë Bonus 692000 Max CashOutExtra: £ 3320 Bonus Depozitues në Kazino për Zogjtë e Gjelbër I2bet Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 270 Tournament në Golden Star Casino 45x Play nëpërmjet CasinoEUR 467000 Max Tërheqja Bonus shtesë në Casino: 185% Ndeshja në një kazino në Prince of Lightning ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2805 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Golden Star Casino 30X Play përmes CasinoEUR 928000 Max CashOutExtra Bonus: € 205 Tournament on Holiday Tropical ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 690 CHIP CASINO FALAS në Golden Star Casino 30x Luaj me € 169000 Bonus Max CashOut shtesë: 75 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozitimi në Vikings Fun Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 535 kazino pa pagesë në Golden Star Casino 45x Wagering £ 654000 Paratë maksimale të cash-it të jashtëzakonshëm: € 95 Free Casino Tournament në Heat është në ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4025 Nuk ka depozitime në Golden Star Casino 77x Kërkesat e basteve € 71000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 2850 Bonus me depozitë në kazino për çmenduri Slotet e kazinosë së Ash Gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

465% Bonus i ndeshje në Kazino në Golden Star Casino 55X Luaj me bonusin $ 939000 Max CashOutextra: EURO 1895 Nuk ka bonus depozitash në Rock On! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 810 Casino Tournament në Golden Star Casino 44X Bast € 501000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 210 Pa pagesë chip në Combat Romance Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 955 Tournament në Golden Star Casino 55X Luani përmes Bonusit $ 284000 Max CashOutSpecial: Bonusin e 400% të Depozitave në Magic & Wonders ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

760% Regjistrimi më i mirë i bonusit në Golden Star Casino 44X Play nëpërmjet CasinoEURO 329000 Maksimumi i parave të bonusit shtesë: 820% Bonusi i parë i depozitës në Shark Meet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 3455 Nuk ka bonuse në kazino në Golden Star Casino 66x Luaj me Kazino € 828000 Max Bonus i tërhequr shtesë: € 145 Freeroll për turneun e kazinove të shpërndara në ferr ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 200 Paratë e Lirë në Golden Star Casino 40x Play nëpërmjet Casino € 67000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: EURO 2800 Nuk ka bonus kod depozitash në Sumatran Storm Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 Rrotullime të lira në Golden Star Casino 44X WageringEUR 556000 Bonus maksimal i tërheqjes: £ 525 Casino Tournament në Luck O & The Irish ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165 Spins Pa pagesë Kazino në Golden Star Casino 55x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 664000 Max ExtraTrajni bonus shtesë: € 155 chip falas kazino në Double Dragons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2125 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Golden Star Casino 50X Kërkesat bast $ 951000 Max CashOutextra bonus: 55 pa pagesë nuk ka kazino depozitë në Hand Of The Devil Bally lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

290 rrotullime të lira në Golden Star Casino 55X Luaj me Euron 280000 Maksimumi i bonusit shtesë: 111 Pa pagesë rrotullon kazino në karnavalin e Pragës Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

780% Ndeshja në një kazino në Golden Star Casino 77x WageringEur 657000 Maksimumi i bonusit shtesë: £ 2335 asnjë bonus depozitues mbi Kitty Binjakët ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

610% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Golden Star Casino 40X Luaj me € 744000 Bonus Maksimum tërheqës ekskluziv: 260 rrotullime të lira në Blackbeards Gold Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 Pa pagesë Tërheqjet tani në Golden Star Casino 40X Kërkesat për bast £ 449000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: 77 Pa pagesë tituj pa kazino depozitimi në lojëra të Lojërave të Kazinove të Halloween Witch Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 55 Kazino falas Kazino në Kazino të Artë 55X Luaj Me Kazino $ 290000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: € 460 Tournament on Dice Supreme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 90 Free Tournament Kazino në Golden Star Casino 66x Wagering $ 252000 Maksimum cash outexclusive bonus: $ 1015 Nuk ka kazino bonus depozitash në Break Da Bank Përsëri Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200% Regjistrohu Bonus Kazino në Golden Star Casino 55X Kërkesat e basteve € 76000 Max tërheqje bonus special: € 570 FALAS CHIP CASINO në Chilli Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

720% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Kazino të Artë 77X Kërkesat për bast $ 136000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 25 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash në thesarin e shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 Pa pagesë rrotullime kazino në Golden Star Casino 55x Luaj me £ 174000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 99 Tournament në Olivers Bar Slots Kazino Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

290 Pa pagesë Rrotullime në Golden Star Casino 33x Bast £ 891000 Max CashOutextra bonus: € 555 Mobile freeroll slot në Gangster Gamblers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 625% në Golden Star Casino 55X WagerEUR Bonus 841000 Max CashOutextra: $ 3335 pa bonuse në kazino të depozitave në Slot Musketeer ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 44 Daily freeroll slot në Golden Star Casino 77X Bast £ 740000 Maksimizëm shtesë Bonus shtesë Casino: € 4155 asnjë kod depozitimi bonus në Lucky Twins Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 295 Turneu i Kazinove Online në Golden Star Casino 77X Luaj me CasinoEUR 234000 Max CashOutspecial bonus: $ 540 Casino Tournament në Secrets Of Slots Novomatic Slots Rërë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 505 Kazino falas në Kazino të Artë 35x Wagering $ 901000 Maksimum CashOutExkluziv Casino Bonus: $ 410 Nuk Depozitohet në Frutat Magjike 27 Lojë Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

435% Bonus i ndeshje në Kazino në Golden Star Casino 40x Luaj Me Kazino € 523000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë: £ 365 Mobile freeroll slot në numrin e parë Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 250 Free Tournament Kazino në Golden Star Casino 30x Luaj me Kazino $ 361000 Max CashOutExkluziv Casino Bonus: 225 falas spin kazino në Black Dragon Frymëzuar Lojëra Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 135 Mobile freeroll slot në Golden Star Casino 50X Play përmes Kazino £ 42000 Max cash outextra bonus: Bonus 855% Match në Supaflush Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 3330 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Golden Star Casino 55x Wagering € 920000 Tërheqja maksimale Bonus i vetëm: 160 FREE SPINS në Texas Toka Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Kazino të Artë 33X Luaj Përmes CasinoEURO 307000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: 280 luan falas pa kazino depozituese në 300 Shields Lojë tjetër të Lojërave të Lojërave të Lojrave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 550 Chip Casino falas në Golden Star Casino 50X Wager $ 805000 Max Bonus CashOutAdditional: 225% Bonus më të Mirë Bonusi në Snowflakes Nextgame Gaming Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260 pa pagesë asnjë depozitë në Golden Star Casino 50x Play Nëpërmjet Kazino € 567000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: € 885 Online Turneu Kazino në Slot Musketeer Lojë Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 70 Nuk ka bonus kazino depozituese në Golden Star Casino 60x Wagering € 338000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: € 220 chip kazino në Andy Capp Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 665 FALAS CASINO CHIP në Golden Star Casino 65x Wagering $ 994000 Max Bonus CashOutSpecial: 95% Bonus në Bonus Casino në Western Wildness ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 3595 Nuk ka depozitë në Golden Star Casino 65X Luaj me $ 447000 Max cash outextra Bonus: € 480 Turneu i Kazinosë Online në Captain America ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 365 Mobile freeroll slot në Golden Star Casino 33x Luaj Përmes Kazinos € 970000 Tërheqja MaksimalePërjashtim ekskluziv: 300 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Witches Kazan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220% Bonus i Mirëseardhjes në Kazino të Artë 50X Luaj Përtej CasinoEur 28000 Bonus Max ExtraText: 330% Ndeshja në një Kazino në Dhjetë Or Njëzet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

270 nuk luan asnjë depozitë në Golden Star Casino 44x Wagering € 88000 Paratë e gatshme shtesë nga Casino Bonus shtesë: € 520 Casino chip në Gëzuar Festat Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 540 Pa pagesë Cash në Golden Star Casino 55X Luaj me € 175000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: EURO 55 Tournament në nga Kina me Love Fugaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 luan falas në kazino në Golden Star Casino 35X Kërkesat për bast $ 295000 Max Bonus CashOutExkluziv: 255 Pa lundrime pa depozitë në Pjesën II të Catfather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 260 Paratë e Lirë në Golden Star Casino 33X WageringEur 375000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 410 çip i lirë në Wild 7 Fruta Slots Kazinoje Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 gjyqi shpërthen në Golden Star Casino 66X luan përmes kazinosë $ 32000 maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: 285 luan pa pagesë kazino në Classic Seven Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

185 Rrotullime të lira nuk ka depozitim në Golden Star Casino 65X Kërkesat për bast € Bonus 806000 Max CashOutExtra: $ 3150 Bonus Depozitues në Minierën Orbitale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

320% Bonus i Ndeshjeve në Golden Star Casino 45X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 697000 Bonus Max Out Exkluziv: £ 1025 nuk ka depozitë në Rainbow Riches Barcrest Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4085 JO DEPOZITË në Golden Star Casino 66X Kërkesat e bastit $ 421000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 675 Free Casino Ticket në Casino Royale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 FALAS SPINS në Golden Star Casino 45x Luaj Përmes CasinoEURO 185000 Max cash out Bonus shtesë Casino: falas 145 spins asnjë kazino depozitë në Fruta Smasher ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 666 Kazino falas Chip në Golden Star Casino 45X Kërkesat e basteveNjë bonus 926000 Max outextra: Bonusin e Bonusit të 495% në Shtëpinë e Horrorit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino 75 Pa pagesë Kazino në Golden Star Casino 55X Wagering € 596000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: € 2955 NUK KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Matching Magjike Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino