Giant Spins screenshot
Ruaj RSS

Rrotullat Giant

Vetëm lojtarë të rinj. E vlefshme për depozitimin e parë vetëm me kodin ONE. Vlefshme deri në njoftimin e mëtejshëm. Depozita Min £ 10. Kodi bonus Bonuset e lojrave 100% deri në £ 50 + 25 rrotullime të lira. Rrotullime të lira fitojnë maksimumin në £ 2.50 për depozitë dhe paguhen në bonus. Vlera e rrotullimeve të lira përfundon pas ditëve 7. Bast bonuset 50x për të kthyer në para të vërteta deri në £ 400. Vlejnë kufizimet e tërheqjes. UK lojtarët mund të tërheqin bilancin e tyre të depozitave në çdo kohë

Shërbimet e lojrave në këtë faqe operohen nga anëtarët e grupit 888 me seli në Gjibraltar: Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited dhe Virtual Digital Services Limited, të cilët mbajnë licencë për lojëra të Gjibraltarit dhe 888 UK Limited i licencuar dhe rregulluar nga Gaming Britania e Madhe Komisioni. Grupi 888 është një lider në industrinë globale të lojrave online, siç pasqyrohet nga numri i lojtarëve dhe kënaqësia e lojtarëve.

Të gjitha lojërat në këtë faqe janë të audituara dhe testohen gjerësisht për të siguruar lojëra të ndershme dhe pagesa të ndershme. Prioritetet tona kryesore janë Siguria, Privatësia dhe Panairi i Drejtë për të gjithë klientët tanë.

Luaj Tanihttps://www.giantspins.com

Bonuse aktive

Total: 778
30x Wagering € 566000 Tërheqja MaksimalePas Bonusit ekskluziv të Kazinosë: 245 Pa pagesë rrotullime në kazino të Diamond Strike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast € 326000 Max CashOutspecial bonus: $ 70 Chip Pa pagesë në Wheel Of Fortune Në Tour lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 260000 Max CashOutSpecial Bonus: EUR 665 Mobile freeroll slot në lojëra Legacy Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x luaj me anë të kazinosë $ 2000 Max CashOutspecial bonus: Eur 465 Freeroll në turneun e kazinosë në fatin e lojërave të fatit të Faraonit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager € 677000 Maksimumi maksimal i tërheqjes: 170 Rrotullime falas në Mega Moolah ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering $ 714000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 395 JO DEPOZITË në lojëra Royal Spins Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play Through Kazino $ 8000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: 66 Rrotullime të lira në Dhiun shumë të madh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e bastit $ 990000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë: € 4465 JO BONUS TË DEPOZITIMIT PËR BIBLIN E BESIMIT ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast $ 299000 Bonus maksimal për tërheqje: EURO 915 Mobile freeroll slot në lojën e Silver Plot Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me € 972000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: 185 rrotullime të lira në lojëra të lojërave Vampires Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me $ 932000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: Eur 415 Pa pagesë në Extra 10 Liner Merkur Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering £ 816000 Bonus Maksimal Tërheqje: 22 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozituese në Cherry Mischief ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e bastit $ 231000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: £ 925 Daily freeroll slot në Gamblers Gangster Lulja e Lojërave Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes € 303000 Bonus Maksimum Maksimumi: EUR 355 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË PARPEL ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play throughEURO 351000 Bonus Max CashOutExtra: 985% Bonus në Bonus në Lojërat Lokale të Lojërave të Fshehta të Playtech të Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering € 429000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 77 FREE Spins on Hairway në Qiell ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Casino € 224000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 15 Kazino falas luan në Scrooge's Jackpot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj Përmes Casino € 294000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: $ 2265 Nuk ka bonus depozitash në Majestic Forest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 349000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EUR 320 Paratë e Lirë në Shamrock Isle Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play throughEur 128000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 55% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Mystic Fortune Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x WagerEUR Bonus 851000 Max CashOutextra: Bonus i ndeshje në kazino të 85 në Lojrat Slots Mexican Slot Gamesos ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 110000 Tërheqja Maksimale Extra Bonus Kazinoje: Bonus me 225% në Multi Slots Kazino Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering £ 347000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 490 Free Casino Ticket në Kings & Queens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me CasinoEURO Bonus 383000 Maksimensionimi Plus Casino: Eur Chip 240 FALAS në Lancelot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEUR 344000 Bonus Max Exclatchespecial: Bonus 545% Bonus Kazino në Vendet e Kazinove të Rivalit të Rrugëve Bug të Blerjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino € 662000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: $ 755 Tournament në Shportat Amatoriale të Kazinove të Egra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 634000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 340 Freeroll për turneun e kazinove në Frogin e Egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet CasinoEur 930000 Max cash outPoker Bonus shtesë: EUR 195 Free Chip Casino në Arcade Bomb ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 892000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 1480 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË JETËN NEON 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast $ 770000 Bonus maksimal i tërheqjes së veçantë: EURO 77 Turneu i Kazinosë në Unicorn Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 187000 Max cash outextra bonus: 20 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Dragons Miti ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play throughEUR 117000 Paratë maksimale të bonusit të bonusit shtesë: EUR 666 FALAS CHIP në lojëra të lojërave të Galaxit Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me CasinoEURO 412000 Max CashOutadditional bonus: 205 FREE SPINS në Gorilla të Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play Through Kazino € 762000 Max CashOutExclusive Bonus: 40 falas luan asnjë kazino depozite në Shkencat e çuditshme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WageringEUR 709000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 965 Daily freeroll slot në xhungël Spirit Call o ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e bastit $ 460000 Max para nga bonuset ekskluzive të kazinosë: 955% Bonusin e parë të depozitës në Go HD Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me $ 746000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv Kazino: 90 Free Spins nuk ka depozitë në Scarface ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 302000 Bonus Maksimal Tërheqje: £ 3455 Nuk ka bonus kazino depozitë në Magic Mirror Deluxe Lojë me Lojëra Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play nëpërmjet Kazino € 438000 Bonus Maksimumi Maksimumi shtesë: 165 Trial Spins në Taiga ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50x Play nëpërmjet € 54000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: Eur 75 Tournament në Jester Follies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me € 338000 Max Bonus CashOutAdditional: $ 130 Freeroll në turneun e Kazinosë në Ndalimin e Lojërave të Kazinove të Ndeshjes Botërore të Ndalimit të Qytetit të Ndaluar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
30x Play Through CasinoEur 230000 Bonus Max ExtraText: EUR 105 Free Tournament Kazino në Lojë Simsalabim Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 71000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit të veçantë: Bonus 40% në Lucky Fortune Slot Wazdan Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 975000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Lojërave: $ 600 Turneu ditor i freerollit në Ditën Lucky në Slots Topgame Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit £ 880000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 285 Pafundime falas në Zare Rainbow ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Nëpërmjet Kazino £ 604000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: € 770 Free Tournament Kazino në ShowGirls ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat për bast £ 717000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 75 gjuan pa pagesë në Slot të ndaluar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Wagering $ 339000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë: $ Tournament 815 në Mermaids Diamond Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager € 696000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 55 FREE Spins on Double Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Përmes CasinoEURO 239000 Maksim bonus outexclusive maksimale: € 140 Çip i lirë kazino në Lojrat e Elf Wars Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEURO 376000 Bonus shtesë maksimale në para të gatshme: $ 610 Tournament on Extra Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 314000 Max Tërheqje bonus special: Eur 4555 NUK BONUS DEPOZITË NË GJENZAL Jazz Live ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me CasinoEURO 135000 Maksimumi i bonusit të parave të jashtme: £ 650 Free Casino Ticket në 40 Thieves ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play përmes CasinoEur 59000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë të Kazinosë: EUR 650 Kazino Chip në Tregun e Pulave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEUR 294000 Max tërheqje bonus ekskluziv: $ 2285 Nuk ka kazino bonus depozitash në Capt. Quid & s T ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play nëpërmjet € 23000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: 145 Pa pagesë rrotullon kazino në Waters Crystal Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 68000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: 815% Bonus në Kazino të Përshtatshme në Wolfin e Ftohtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 704000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: € 4895 Nuk ka bonus të depozitave në Grog Frog ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj Nëpërmjet Casino £ 765000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: Eur 1555 Nuk Ka Depozitë Bonus Kazino në Zotërinj të Lojërave Asgards Gaming1 Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WageringEur 249000 Bonus maksimum outexclusive: EURO 515 Kazino Chip më shumë Lucky & Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WageringEURO 945000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 345 çip i lirë në malin Olympus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering £ 167000 Max CashOutadditional bonus: Bonus 255% bonus kazino në Pallatin Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 458000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: 835% Bonus i depozitave në Bonuset në Yggdrasil Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager $ 564000 Max cash out Bonus shtesë në Casino: 845% Nuk ka Bonus Rregullash! në The Falcon Huntress Slots Kazino Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me bonus $ 371000 Max Excise bonus ekskluzive: 35 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Joker Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 121 2 3 ... 12

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
66X Kërkesat për bast £ 796000 Maksim i parasë jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 3270 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në rrotullime mëkatare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: