Ekranin e lojrave të Klubit të Lojërave
Ruaj RSS

Klubi i lojrave

Kazinoja 1st e botës në botë ka trajtuar lojtarë për argëtim ekskluziv dhe shpërblime të kuqe të qilimit që nga 1994. Sot Gaming Club krenohet me një game të mbushur me lojëra të mbushura me tipare 500, promovime të pafundme me tema të mbushura me shpërblime, një program shpërblyes besnikërie që i kthen paratë në llogarinë tuaj dhe mundësi fitimprurëse të pakufizuara që mund të gëzohen në PC, laptop, tabletë ose pajisje të lëvizshme.

I sigurt, i sigurt dhe i drejtë

Detajet e kartës tënde të kreditit janë 100% sigurtë me Gaming Club! Ne e dimë se çfarë mendon t'i japim dikujt detajet e kartës së kreditit dhe pastaj merakosni nëse këto detaje janë të sigurta. Kjo është arsyeja pse ne kemi marrë çdo kujdes për të siguruar që të dhënat tuaja janë të encrypted plotësisht, madje edhe për anëtarët tanë të stafit. Ne gjithashtu kemi partnerizuar me një partner të njohur botëror të e-cash, Datacash Ltd, i cili ka përpunuar pagesa që nga 1997.

Datacash gjithashtu ka një Departamenti të Mashtrimit të nivelit të lartë të aftë të përdorë masat e fundit të kontrollit të kartës së kreditit për të siguruar konfidencialitetin e të dhënave tuaja personale. Gjithashtu, përpara se të kryhen transaksionet me kartë krediti, do t'ju duhet të furnizoni numrin tuaj të llogarisë reale dhe fjalëkalimin. Kjo do të thotë se askush, por ju mund të bëni me kartën tuaj! Detaje të tjera gjithashtu kërkohet për të depozituar kredi në llogarinë tuaj. Një rekord i çdo transaksioni që bëni bëni është mbajtur dhe është në dispozicion për ju që të rishikoni, kështu që nëse lind nevoja për një kontroll të plotë të letrës, informacioni është në dispozicion.

Gaming Club kurrë nuk do të kompromentojë privatësinë që ju jeni duke kërkuar duke shitur ose tregtuar detajet tuaja të kontaktit personal.

Ju jeni të sigurt me Gaming Club!

Gaming Club Casino ka marrë certifikatën eCOGRA të miratimit. eCOGRA (eCommerce dhe rregullimi i lojrave online dhe sigurimi) është një organizatë e pavarur e bazuar në Mbretëria e Bashkuar, të përkushtuar për përmirësimin dhe sigurimin e integritetit dhe sigurisë së lojërave të fatit në internet.

Vula e miratimit eCOGRA është dhënë në njohjen e:

  • Lojë e drejtë në lojë
  • Pagesat e shpejta
  • Shërbimi i lojtarëve
  • Sjellja e përgjegjshme e kazinove

Shitjet Super Fast

Ne do të largohemi nga mënyra jonë për të siguruar që fitimet tuaja paguhen për ju sa më shpejt që të jetë e mundur. Shumica e tërheqjeve janë të disponueshme brenda orëve 48, varësisht nga opsioni bankar që keni zgjedhur. Klientët tanë VIP mund të kërkojnë zhdoganim më të shpejtë të fondeve të tyre. Mbani mend, nëse vendosni të bëni pagesën, kërkesa juaj mbahet në një shtet në pritje. Nëse zgjidhni, mund ta ndërroni këtë dhe të luani me këto fonde pa bërë një depozitë shtesë.

Loja e ndershme e lojës

Ne përdorim teknikat e shkëmbimit të kartës dhe randomizimet për të siguruar lojëra të ndershme. Kjo do të thotë që çdo herë që një lojtar bastet në një lojë, softueri përdor një Gjenerues të Numrave të Rastit për të prodhuar në mënyrë të rastësishme rezultatet e lojrave. Falë gjeneratorit të numrave të rastësishëm, nuk ka asnjë mënyrë që ne të mund të parashikojmë ose të kontrollojmë se çfarë do të rezultojë në bastin tuaj të ardhshëm ose të ndryshoni rezultatet për të favorizuar shtëpinë.

Shërbimi ynë i PlayCheck është vënë në vend për t'ju lejuar të kontrolloni dhe të rishikoni të gjithë aktivitetin tuaj të lojës. Ju mund të shikoni transaksionet tuaja, duke përfshirë financimin dhe tërheqjen e parave nga llogaria juaj e kazinosë online duke përdorur strukturën tonë të historikut të transaksionit. Çdo gjë është 100% transparente!

Të gjitha përqindjet e pagimit shqyrtohen nga auditorë të pavarur dhe me një raport mesatar 97.48%, ju mund të prisni kthime më të mira se ato nga një kazino me bazë në tokë.

Licencuar dhe legjitim

Gaming Club Casino është licencuar nga Qeveria e Maltës sipas dispozitave të Rregullores së Lojrave për qëllime të operimit të një kazinoje online dhe si i tillë vepron sipas udhëzimeve strikte të licencës sonë të dhënë rrallë. Kjo Licencë e Maltës është shumë e kërkuar pasi vigjilenca e rreptë e vigjilencës së kryer në të dy kompanitë dhe drejtorët garanton mjedisin më të sigurtë të lojrave në dispozicion. Për të mësuar më shumë rreth licencave tona të lojrave, lutemi klikoni këtu.

Këshilla për Prindërit

  • Mos e lini kompjuterin tuaj të pambikëqyrur kur programi juaj i kazinosë po kandidon dhe jeni regjistruar.
  • Fjalëkalimi-mbrojnë programet tuaja të kazinosë
  • Mos lejoni që personat nën 18 të marrin pjesë në çdo aktivitet të lojërave të fatit
  • Mbani numrin e llogarisë suaj të kazinosë dhe kartën e kreditit jashtë mundësive të fëmijëve
  • Mos ruani fjalëkalimet në kompjuterin tuaj. Shkruani ato në vend të kësaj.
  • Kufizoni sasinë e kohës që fëmijët tuaj kalojnë në internet dhe bëjnë përdorimin e softuerit për të parandaluar fëmijët tuaj të hyjnë në materiale të papërshtatshme. Për më shumë informacion rreth lojërave të fatit përgjegjës, ju lutemi vizitoni faqen e fatit të përgjegjshëm.

Për të siguruar sigurinë e fëmijëve në internet, ne inkurajojmë lojtarët tanë që të përdorin softuerët e filtrimit për të parandaluar që të miturit të kenë qasje në materiale të caktuara në internet.

Luaj Tanihttps://www.gamingclub.com

Bonuse aktive

Total: 9,272
Bonus $ 350 për depozitat e para të 1st dhe 2st në Lojrat e Klubit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me $ 855000 Bonus maksimum tërheqje ekskluzive: EUR 4050 Bonus Depozitues në Çmimin e Pizza ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Përmes CasinoEur 775000 Bonus Maksimal i Tërheqjes: 580% Bonus i Depozitave në Lojrat e Choochoo Slotet Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 870000 Bonus Max Extractingxtra: Bonus 615% bonus depozitash në Snowflakes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Luaj me € 122000 Max CashOutSporte shtesë: 510% Match bonus casino on Fire Flies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteveEur 657000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 4850 Nuk ka Depozitim në Starmania Slot Lojëra tjetër të Lojërave të Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 630000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 665% Ndeshja në një kazino në Andre The Giant Slot Game Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 995000 Max cash out bonus shtesë: 33 pa lundrime asnjë depozitë në Daytona Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me CasinoEur 539000 Max Tërheqje bonus special: € 330 Chip falas në Hobos Slots Kazino Rival Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x WagerEUR 390000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 920 freeroll për turneun e kazinove në Ramses II Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast $ 167000 Max CashOutadditional bonus: Bonus i Parë i Depozitës 810 në Monopoly Money Super ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play throughEur 178000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: Bonus Bonusin e Bonusit të 215% në Shpirtin e Lojërave të Futbollit Inca Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino € 344000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 4425 bonus pa depozite në Neon Staxx Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj Përmes CasinoEur 476000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes Extra: EURO 700 FREE CASINO CHIP në Bee Mjaltë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Kazino € 623000 Maksimizëm shtesë Bonus shtesë Casino: $ 175 Cash falas në Goose Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEur 924000 Maksimumi maksimal i tërheqjes: 240 Pa pagesë rrotullime në Cash Coyote ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 981000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: € 915 Free Tournament Kazino në Jewels Of The Orient ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino € 547000 Max Tërheqje shtesë bonus: $ 660 Chip Pa pagesë në Ooga Booga xhungël Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit $ 304000 Tërheqja maksimale Extra Bonusit të Kazinosë: Bonus i Bonusit të Kazinosë 515% në Unazën e Zodiakut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering $ 597000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR 345 Free Tournament Kazino në Egjiptin e Artë lojë me lojëra elektronike Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino $ 596000 Max cash outPoker Bonus shtesë: Eur 1315 nuk ka depozitë në Eagle Bucks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 363000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 520% Match kazino bonus në lojë Aristokrat Slot Pompeii ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino € 101000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 515 Tournament Kazino në Wizard Of Oz Rubin Slippers WMS lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering £ 903000 Max cash out Bonusi Special: EUR 400 chip kazino në legjendar Romë Slotet Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me Kazino € 948000 Bonus Maksimumi Plus i Tërheqjes Bonus: Bonus 80% Bonus në Pashkët Coop ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me $ 129000 Max cash outextra Casino Bonus: 60 Spins Pa pagesë Kazino në Captain Venture ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play throughEURO 828000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: 375% Bonusi më i mirë i regjistrimit në All Stars Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e bastit $ 512000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë të kazinosë: € 2250 nuk ka depozitim në Royal 7 Fruits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering £ 897000 Max cash out Bonusi Special: 265% Bonusin e bonove të kazinosë në Brazilia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering Bonus $ 782000 Max Cash Out Extra: 790 Casino Bonus Mirëkuptimi në Night Club 81 Lojë Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40x Wager € 571000 Bonus Max Extractingxtra: 650% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinove në Big Apple Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEur 774000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: Eur 850 Turneu i Kazinove Online në Craic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino € 736000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EURO 2335 Nuk ka Depozitë në So 80s Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat për bast € 851000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 425 chip kazino në Monty Pythons Spamalot Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Bast $ 397000 Maksimum të holla cash outs: Euro 410 FALAS Chip Casino në Slots Kazino Naked Propozimi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me € 479000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 655 Freeroll freeroll slot në xhep Gur i çmuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x WagerEURO 293000 Maksimumi i parave nga bonuset ekskluzive të kazinosë: € 255 Free Casino Tournament në Las Vegas Fever ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering $ 144000 Bonus maksimum tërheqje: 410% Bonus ndeshje në Vegas Hot Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino $ 738000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: Eur 3865 nuk ka kodin bonus të depozitave në Piggies dhe Lojë Ujit Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino $ 175000 Maksimumi i bonusit shtesë: 220 FREE Spins në Slots Casino Master Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x WagerEURO 509000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 395% Bonus i mirëpritur i kasetës në lojën e ngadaltë të Gaming1 të Amazon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play përmes CasinoEURO 141000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: 215 Rebelat e Lirshme Pa pagesë! në Slotet e Lojrave të Artë në Rocket Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me Kazino $ 704000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 175 Pa pagesë rrotullime në Beach Sunset ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 409000 Max Tërheqja Bonus Special: EURO 2985 Nuk ka kazino bonus depozitash në Hënë Shadow Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Përmes Casino € 492000 Max CashOutspecial bonus: $ 635 Chip FALAS Kazino në Casino Royale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast £ 867000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 945% Bonus i depozitave në Dwarven Gold Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat për bast $ 360000 Bonus maksimum cash outexclusive: £ 490 Mobile freeroll slot në Go Wild Hd World Match Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through CasinoEur 266000 Bonus Max CashOutExclusive Kazino: 110 luan falas kazino në Reels Super Ultimate ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat e bastit $ 835000 Max CashOutextra bonus: 745% Bonusin e parë të depozitës në lojën e lojërave të ngadaltë të Microgaming Thunderstruck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveNjë bonus 999000 Max cash outexclusive: 240 spins pa pagesë kazino në Jimmy Jungle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WageringEURO 640000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 65 Tournament Casino në Run Chicken Run ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering £ 618000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: £ 1800 nuk ka bonus kod depozitash mbi Goddess Of The Moon lojë Zanafilla e Zanafillës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WageringEUR 711000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 375% Bonus i Depozitave të Ndeshjes në Play Your Cards Right ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 520000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 925% Ndeshja në një kazino në Hoffmania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WageringEur 169000 Bonus maksimal i tërheqjes: $ 225 chip falas për kazino në Kopshtin e Pasurisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 867000 Bonus Maksimal Tërheqje: € 3995 asnjë kazino bonus depozitash në lojë Hoge Microgaming Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat për bast € Bonus 332000 Max CashOutExclusive Kazino: $ 4120 Nuk ka depozitë në Moko Mania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering € 437000 Max Tërheqje bonus special: € 2520 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Charms irlandez ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 813000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 230 CASINO FALAS CHIP në Lucky Five Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e bastit € 727000 Max cash outSpecial Bonus: 965% Regjistrohu Bonus kazino në Kampionatin e Futbollit Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes CasinoEur 296000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: £ 405 FALAS CHIP CASINO në Forest Nymph Casino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play throughEURO 445000 Paratë e bonusit shtesë të parave të gatshme: 300 Pafundime të Pafundme në Hënë të Plotë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat për bast $ 394000 Max CashOutextra bonus: 415% Regjistrohu Bonus kazino në prag të Krishtlindjeve Playson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering £ 971000 Max para nga Extra Bonus i Kazinosë: 165 Pa rrotullime pa depozitë në Frikën e Zombies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 610000 Bonus maksimum cash out-ekskluziv: 525% Ndeshja në një kazino në Luginën e Huolong Nextgames Kazino Lojërave Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1431 2 3 ... 143

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
66X Wagering € 46000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: € 1980 JO DEPOZITA në Hollywood Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: