Screenshot Fruity King Casino
Ruaj RSS

Casino Fruity King

E themeluar në 2015, FruityKing.co.uk u krijua për të siguruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësinë për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme

FruityKing.co.uk është operuar nga ProgressPlay Limited of Level 3 (kuti me numër 1258), Tower Business Center, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numri Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 të lëshuar në 16th Prill, 2013; dhe është i rregulluar nga autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit, numri i licencës: 000-039335-R-319313-010.

GAMING PËRGJEGJËS

Bixhozi është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

SIGURIA DHE PRIVATIZIMI

FruityKing.co.uk përdor teknologjinë më të fundit Encryption Secure SSocket (SSL) 128-bit dhe teknologji firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. FruityKing.co.uk gjithashtu u ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

MBESHTETJE PER KLIENTET

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 24 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://www.fruityking.co.uk

Bonuse aktive

Total: 804
Muaji i Krishtlindjeve është këtu dhe ne ju sjellim shpërblimet më tërheqëse për lojtarët tuaj dhe disa surpriza për ju. Lojtarët tuaj tani mund të përfitojnë nga Spins Pa pagesë pa ndonjë wagering .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino $ 886000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 15 gjyqi spins në makinën e frutave 27 Kazino slotesh Kajot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me € 605000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: € 55 Daily freeroll slot në Lady Of Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat për bast € 991000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: $ 545 Paratë e Lirë në Trump It Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat për bast $ 623000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR 1315 nuk ka depozitë në Big Kahuna ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 795000 Bonus Max Extractingxtra: € 585 chip lirë kazino në Worms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play nëpërmjet Kazino € 592000 Max CashOutSporte Bonus: 90 gjyqi spins në Koktej Hawaii ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Përmes Casino £ 952000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: € 410 chip falas për kazino në xhungël Librat Yggdrasil Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 302000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: € 285 Kazino pa pagesë chip në Reel Gangsters Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteve € 912000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: £ 855 Online Tournament në Gladiator ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat për bast $ 641000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 330 FALAS Chip Kazino në Reels Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WageringEUR 755000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: $ 3320 JO DEPOZITË BONUS në Glitz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino € 738000 Max Tërheqja Bonus Special: Ndeshja 270% në një Kazino në Lojë Valhalla Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 884000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 175 Turneu i Kazinosë në Kopshtin Sekret ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteveEur 467000 Paratë maksimale të bonusit ekskluziv: Bonusin 625% Bonus Kazino në Lojë Glow Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes Kazinosë $ 304000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 195 Free Casino Ticket në Slots Casino Annunaki Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering £ 661000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 310% Bonus i bonusit të depozitave në Aladdin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit $ 848000 Max CashOutadditional bonus: € 280 Tournament në Hungry Shark Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino € 71000 Bonus Max CashOutAdditional: 295 Pa pagesë rrotullime në lojëra elektronike Thai Dragon Gameart ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WagerEur 675000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: Eur 2140 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Slotin e Dragoit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino $ 983000 Max CashOutExkluzive Bonus Kazino: $ 540 Free Tournament Kazino në Naughty Ose Pranvera Nice Pushim Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino £ 680000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 275 Turneu i Kazinosë Online në Fitoren e Lojrave Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEUR 237000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 180 nuk ka kazino të depozitave në Maverick Saloon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me € 227000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 66 Play Pa pagesë Kazino në Millionaires Club III ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Nëpërmjet Kazino € 346000 Max cash outPlus Bonus: 275 FREE Spins on Demolition Skuadra lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEur 825000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: 10 Rrotullon Pa pagesë Kazino në Batman dhe Ba ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 870000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 520 chip falas në kazino për Rhyming Reels Hearts dhe Tarts Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj përmes $ 11000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 2640 JO DEPOZITON BONUS CASINO në Leprechaun & s T ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me bonus € 282000 Maximumdrawalexclusive: $ 830 Daily freeroll slot në Wisps Isoftbet Slot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play Through Kazino $ 918000 Max CashOutextra bonus: £ 845 Tournament mbi legjendat e Greqisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 819000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 3615 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Slots Casino Slot Blueprint ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WagerEur 674000 Bonus MaxFut me përjashtim: € 370 Kazino pa pagesë në Ducks Eggs ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes CasinoEur 981000 Max cash outextra Bonus: $ 860 Turneu i Kazinove Online në Celebrity në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play nëpërmjet Kazino € 386000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 222 FALAS CASINO CHIP në Charm Mystic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Bast £ 910000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: EURO 2285 nuk ka bonus depozitash në Heat është në lojë me Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X WageringEur 251000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 945 freeroll për turneun e kazinove në skullat e kafkës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Bast £ 237000 Bonus Maksimal Tërheqje: 175 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Dreams Egjiptian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through CasinoEURO 594000 Paratë shtesë të cash outextra: € 115 CHIP FALAS CASINO në maksimumin e Lojërave të Lojrave Botërore të Lojërave të Hd Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering € 63000 Bonus maksimum për tërheqjen e bonusit: 260 kazino falas luan në thesarin e Aztec & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat për bast $ 300000 Bonus maksimal për tërheqje të veçantë: EURO 125 Ticket falas në kazino për xhepat e xhepit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat për bast € 42000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: EURO 555 kazino falas në Chameleon Mbreti ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me € 830000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv në kazino: $ 470 FALAS CHIP në Reel De Luxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering $ 325000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 255 Kazino pa pagesë për çakmakë në lojëra elektronike me një Spinomenal Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through CasinoEURO 707000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: EUR 575 FALAS Chip në Brazilia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveNjë 455000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus i Kazinos: 280 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Dragon Dance ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast £ 965000 Max cash out Bonus shtesë Casino: 945% Nuk ka Bonus Rregullash! në Hapësirë ​​Arcade Nolimit City Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 583000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: 290 Pafund Pa Fun! në Jean Wealth ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast € 342000 Bonus Maksimal për TërheqjeSporte shtesë: 180 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozitimi në Vegas Hits Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x WageringEUR 255000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: $ 145 Çip i lirë në Slotet Kazino të Oxo Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 261000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: 50 Pa lundrime tani në Ca $ hino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 475000 Max CashOutExtra Bonus: $ 3890 JO DEPOZITË BONUS KODI mbi Guy Family ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 45X $ 719000 Max CashOutAdditional Bonus i Kazinos: 15 nuk luan asnjë depozitë në Jackpotet e Xhehennemit Slotet e Kazinove të Kuqe Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet CasinoEURO 168000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: xhiron 300 falas në Ganget e Nju Jorkut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteve € 404000 Max cash outspecial bonus: $ 480 Casino Tournament në Moon Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 134000 Max Bonus CashOutSpecial: Bonus Mirëpritur 945 në Slot Kazino Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEUR Bonus 700000 Max CashOutSpecial: Eur 1255 JO BONUS KASINË DEPOZITË NË PENGUIN STYLE ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveNjë 977000 tërheqje maksimale Bonus shtesë: $ 680 Casino Chip në Vegas Hits ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering $ 990000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 275% Match bonus kazino në Gems Hot Playtech lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 311000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: Eur 405 Mobile freeroll slot në Super Wave 34 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 282000 Max cash bonus outexclusive: 115% Casino Bonus Mirë se vini në Doctor Dashuria Në Pushime ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 499000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: Eur 4495 nuk ka depozitë në Legjendën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Bast £ 767000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 4505 Nuk ka kod depozitimi Bonus në Olimp Evolution ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 405000 Max CashOutexclusive bonus: 22 Pa pagesë Spins Kazino në Ace Adventure Hd Match Botërore Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering $ 426000 Maksimumi i tërheqjes Exclusive: 210 falas luan kazino në Double Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me € 286000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 270 asnjë bonus depozitash mbi Profesor Bubbles ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino