Presin screenshot
Ruaj RSS

Pres

Expekt është i thjeshtë, i shpejtë dhe ju mund të bëni para të vërteta!
Mirë se vini në Expekt, bashkohuni me ne dhe eksploroni botën emocionuese të basteve sportive, lojrave, pokerit dhe kazinove online. Expekt është i thjeshtë për t'u përdorur, i sigurt dhe i besueshëm. Gama jonë e pabesueshme e basteve do të thotë që nëse ju jeni një fillestar ose një ekspert, duke luajtur për argëtim ose para të gatshme, ne kemi diçka për ju këtu.

Të gjitha ngjarjet e mëdha sportive
Expekt mbulon të gjitha ngjarjet kryesore sportive nga Evropa dhe anembanë globit. Luaj shanset tona të mëdha dhe gjithashtu provoni bastet tona të mrekullueshme të kombinimit si Shënuesi i Parë dhe Gjysma-Koha / Koha e Plotë. Të shtunën do të gjeni sa më shumë baste 10,000 në ofertë. Bëni atë edhe më emocionuese me Live Betting ku shanset ndryshojnë deri në minutën e 90th!

Expekt ka softuerin më popullor dhe dinamik të pokerit në internet. Kazinoja ka të gjitha preferuarat e tua të vjetër si Blendë dhe ruletë, si dhe makinat e fundit të lojërave të fatit dhe teknologjinë më të fundit të Video Poker.

Një licencë ndërkombëtare lojrash
Expekt është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojrave të Maltës. për UK klientët tanë Kompania jonë është Betclic Everest (Gibraltar) Limited, e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit.
Licencat tona autorizojnë Expektin që të ofrojë ligjërisht bastet sportive, poker, kazino dhe lojëra online në www.expekt.com.

Na kontaktoni duke përdorur formularin tonë në internet ose bisedoni me ekipin tonë mbështetës (10: 00-23: 00 CET).

Sigurt dhe i besueshëm
Expekt garanton kushtet më të mira të basteve duke punuar me operatorët më të mirë në botë. Expekt është një partner i Natwest dhe Barclays, dy nga bankat më të mëdha të Evropës.
Sistemi kompjuterik dhe të dhënat mbrohen duke përdorur Dell-i dhe Fortinet Firewall, dhe shfaqin një certifikatë Thawte SSL encryption.

Fitimet e vërteta
Ju mund të luani lojra falas ose të blesh para të vërteta dhe të fitoni. Garat e Expektit paguajnë për të gjitha bastet fituese dhe ju mund të transferoni fitimet tuaja direkt në llogarinë tuaj bankare sa herë që dëshironi. Çdo ditë, mijëra lojtarë bëjnë tërheqje për të kthyer fitimet në para të vërteta.

Mbështetja e Cilësisë
Expekt ofron ndihmë të gjerë dhe mësime gjithëpërfshirëse nëse keni nevojë për të. Ndihma kontekstuale është në dispozicion në çdo faqe dhe ju mund të përshtatni nivelin e ndihmës tuaj në faqet "Llogaria ime" për të siguruar që të keni të gjitha informacionet që ju nevojiten për të filluar. Klikoni mbi ikonat e ndihmës (ikona) ose vizitoni një nga qendrat tona të ndihmës për informacione të mëtejshme.
Ekipi i Mbështetjes së Shfrytëzuesve të Expektit është këtu për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja nëse keni nevojë për to.

Luaj Tani

Bonuse aktive

Total: 104
200 Loyal Free Spins! at Expect 66X Wager€105000 Max CashOutExtra Casino Bonus: 285% Match Bonus Casino on Forest Frenzy Topgame Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£510 FREE CHIP CASINO at Expect 55x Play through$888000 Maximum WithdrawalAdditional Casino Bonus: $705 Mobile freeroll slot tournament on Sumo Kitty Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$105 Mobile freeroll slot tournament at Expect 40x Play through CasinoEur 238000 Max WithdrawalExclusive Casino Bonus: 760% Match Bonus on Golden Gorilla... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£4970 No Deposit Bonus at Expect 44X Play through Casino£729000 Max CashOutextra bonus: 595% Signup casino bonus on Sevens And Bars Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 Loyal Free Spins! at Expect 44X Wagering€257000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: 425% Casino Welcome Bonus on Dead Or Alive Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€1955 No deposit bonus casino at Expect 50x Play through CasinoEur 922000 Max WithdrawalExclusive Bonus: EURO 165 No Deposit Bonus Code on Generous Santa... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$1925 no deposit at Expect 45x Play through Casino€646000 Max cash outspecial bonus: $440 Free Casino Chip on Ghost Pirates Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$690 Free chip casino at Expect 40X Wager£261000 Maximum Withdrawalspecial bonus: $205 Casino tournaments freeroll on Jaguar Warrior... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115% Signup Casino Bonus at Expect 40x Wager requirements€611000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: €1285 NO DEPOSIT CASINO BONUS on Mr Toad Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

495% Signup Casino Bonus at Expect 60x Play Through Casino$929000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: 225 Loyalty Free Spins! on Triple Triple Chance ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€205 FREE Chip Casino at Expect 77x Wagering€853000 Max Withdrawalexclusive bonus: $170 no deposit on Nuclear Fishin Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$44 Free Casino Tournament at Expect 55x Wagering£140000 Maximum Withdrawalexclusive bonus: Eur 860 Online Casino Tournament on SupaFlush... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€525 Daily freeroll slot tournament at Expect 50X Wagering$46000 Max Withdrawalspecial bonus: 215 free spins casino on Crazy Camel Cash Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

655% Match Bonus at Expect 30x Wager$900000 Maximum WithdrawalExtra Casino Bonus: 110 Loyal Free Spins! on Blood Suckers Ii Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115% Match Bonus at Expect 77x Play throughEURO 487000 Max CashOutadditional bonus: €3520 no deposit bonus casino on Fairest of Them All... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

20 Free Spins right now at Expect 60X WageringEur 644000 Max CashOutadditional bonus: $985 Tournament on Reptoids ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 325 Casino tournaments freeroll at Expect 40X WagerEur 683000 Max CashOutExtra Casino Bonus: 99 Free Spins right now on Madness Ash Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4160 Nuk ka kazino bonus depozitash në Expect 35X Kërkesat e bastit $ 65000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit shtesë: € 420 Daily freeroll slot në epokën e zotave Prince Of Olympus Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€530 Casino tournaments freeroll at Expect 45X Play through€355000 Max WithdrawalSpecial Bonus: EURO 4245 No Deposit Casino Bonus on Valhalla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€3165 No Deposit Bonus Code at Expect 55X Play throughEURO 853000 Max WithdrawalAdditional Bonus: 80 FREE SPINS on Dragon Born ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
40 free spins at Expect 45X Play through Casino$238000 Max WithdrawalAdditional Bonus: Eur 200 Free Casino Tournament on Midnight Diamonds Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$290 FREE Chip Casino at Expect 66X Play Through Casino€57000 Maximum WithdrawalExclusive Bonus: EUR 520 Free Casino Chip on Mystery At The Manor Vista Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€3225 no deposit bonus at Expect 40x Wager requirements£533000 Max CashOutExtra Bonus: €222 FREE Casino Chip on Bohemia Joker Playn Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

345% Best signup bonus casino at Expect 50X Play through£200000 Max cash outspecial bonus: 77 Loyalty Free Spins! on Wild Rockets... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2720 No Deposit Bonus Code at Expect 44x Play Through Casino$743000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: $965 Online Casino Tournament on Builder Beaver... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70% Signup Casino Bonus at Expect 30X Wager$857000 Max WithdrawalAdditional Bonus: 165 free spins no deposit on Terminator 2... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$405 Tournament at Expect 45X Wagering$635000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: €222 Online Casino Tournament on Spina Colada Yggdrasil Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

450% Signup Casino Bonus at Expect 44x Play Through Casino€302000 Max WithdrawalSpecial Bonus: 345% Casino Welcome Bonus on Goddess of Life... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$390 Online Casino Tournament at Expect 50x Wager requirementsEUR 967000 Max CashOutextra bonus: $3545 No Deposit Bonus Casino on Fluffy Paws... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70% Match at a Casino at Expect 55x Wager$835000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: 222 Free spins no deposit casino on Star Crystals ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165 Free spins casino at Expect 66x Wager€522000 Maximum WithdrawalAdditional Casino Bonus: $1190 No Deposit Casino Bonus on Sirens... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

215% First deposit bonus at Expect 30X Play Through Casino$134000 Maximum WithdrawalAdditional Bonus: EURO 810 Online Casino Tournament on Cash Bandits 2... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€2525 NO DEPOSIT BONUS CODE at Expect 35x Play through CasinoEur 556000 Max CashOutExclusive Bonus: 250 Free Spins right now on Joker Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 555 NO DEPOSIT BONUS CODE at Expect 66x Play through Casino$403000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: 22 FREE SPINS on Disco Babylon Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$3735 No Deposit Bonus at Expect 40x Play through€560000 Maximum Withdrawaladditional bonus: 255% Deposit match bonus on Heroes Realm Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

335% Deposit Match Bonus at Expect 40x Wagering€170000 Max WithdrawalExclusive Bonus: $4095 No Deposit Bonus Code on RetroReels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 140 Casino tournaments freeroll at Expect 55X Wagering$840000 Max CashOutSpecial Bonus: €250 No Deposit Casino Bonus on Lost Ruins Treasure Multislot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
€3985 no deposit at Expect 50x Play through Casino$62000 Maximum WithdrawalExtra Bonus: Eur 475 Casino tournaments freeroll on Blackbeard&s Quest... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$1270 NO DEPOSIT CASINO BONUS at Expect 65x Wagering€274000 Max CashOutAdditional Bonus: $110 Free Casino Tournament on Royal Double Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 2 e 2 1 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino