Presin screenshot
Ruaj RSS

Pres

Expekt është i thjeshtë, i shpejtë dhe ju mund të bëni para të vërteta!
Mirë se vini në Expekt, bashkohuni me ne dhe eksploroni botën emocionuese të basteve sportive, lojrave, pokerit dhe kazinove online. Expekt është i thjeshtë për t'u përdorur, i sigurt dhe i besueshëm. Gama jonë e pabesueshme e basteve do të thotë që nëse ju jeni një fillestar ose një ekspert, duke luajtur për argëtim ose para të gatshme, ne kemi diçka për ju këtu.

Të gjitha ngjarjet e mëdha sportive
Expekt mbulon të gjitha ngjarjet kryesore sportive nga Evropa dhe anembanë globit. Luaj shanset tona të mëdha dhe gjithashtu provoni bastet tona të mrekullueshme të kombinimit si Shënuesi i Parë dhe Gjysma-Koha / Koha e Plotë. Të shtunën do të gjeni sa më shumë baste 10,000 në ofertë. Bëni atë edhe më emocionuese me Live Betting ku shanset ndryshojnë deri në minutën e 90th!

Expekt ka softuerin më popullor dhe dinamik të pokerit në internet. Kazinoja ka të gjitha preferuarat e tua të vjetër si Blendë dhe ruletë, si dhe makinat e fundit të lojërave të fatit dhe teknologjinë më të fundit të Video Poker.

Një licencë ndërkombëtare lojrash
Expekt është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojrave të Maltës. për UK klientët tanë Kompania jonë është Betclic Everest (Gibraltar) Limited, e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit.
Licencat tona autorizojnë Expektin që të ofrojë ligjërisht bastet sportive, poker, kazino dhe lojëra online në www.expekt.com.

Na kontaktoni duke përdorur formularin tonë në internet ose bisedoni me ekipin tonë mbështetës (10: 00-23: 00 CET).

Sigurt dhe i besueshëm
Expekt garanton kushtet më të mira të basteve duke punuar me operatorët më të mirë në botë. Expekt është një partner i Natwest dhe Barclays, dy nga bankat më të mëdha të Evropës.
Sistemi kompjuterik dhe të dhënat mbrohen duke përdorur Dell-i dhe Fortinet Firewall, dhe shfaqin një certifikatë Thawte SSL encryption.

Fitimet e vërteta
Ju mund të luani lojra falas ose të blesh para të vërteta dhe të fitoni. Garat e Expektit paguajnë për të gjitha bastet fituese dhe ju mund të transferoni fitimet tuaja direkt në llogarinë tuaj bankare sa herë që dëshironi. Çdo ditë, mijëra lojtarë bëjnë tërheqje për të kthyer fitimet në para të vërteta.

Mbështetja e Cilësisë
Expekt ofron ndihmë të gjerë dhe mësime gjithëpërfshirëse nëse keni nevojë për të. Ndihma kontekstuale është në dispozicion në çdo faqe dhe ju mund të përshtatni nivelin e ndihmës tuaj në faqet "Llogaria ime" për të siguruar që të keni të gjitha informacionet që ju nevojiten për të filluar. Klikoni mbi ikonat e ndihmës (ikona) ose vizitoni një nga qendrat tona të ndihmës për informacione të mëtejshme.
Ekipi i Mbështetjes së Shfrytëzuesve të Expektit është këtu për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja nëse keni nevojë për to.

Luaj Tani

Bonuse aktive

Total: 104
Eur 3190 nuk ka depozitë në Expect 40x Play përmes CasinoEUR 293000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 240% Bonusin e bonove të kazinove në ndriçuesin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

200 Rrotullime Lojalë Falas! në Expect 77x Luaj me € 163000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: $ 360 Pa pagesë Cash në lojë Mamma Mia Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 120 Paratë e Lirë në Pritje 65x Play përmes Casino £ 262000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: $ 99 FALAS Chip Casino për Keep It ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

405% Bonusin e Parë të Depozitave në Expect 77X Play nëpërmjet CasinoEUR 459000 Tërheqja Maksimale Extra Bonus Kazino: Bonus Mirëseardhës 745 në Harkun Shadow Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 145 kazino falas në Expect 60x Bast $ 84000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: € 4970 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Golën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

725% Bonus i Depozitave në Expect 40x Play Nëpërmjet CasinoEUR 908000 Tërheqja MaxSpecial Bonus: $ 590 CHIP CASINO FALAS në Amazons Battle Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 305 Paratë e Lirë në Pritjet 77X Wagering $ 46000 Maksimumi i cash-it ekskluziv: 275 rrotullime të lira në Tregimet e Shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4755 JO DEPOZITË BONUS KAZINO në Pritni 33x Wager € 58000 Bonus Max outexclusive bonus: 405% Bonus më i mirë i regjistrimit bonus në Krime Paguan WMS lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozitash në Expect 65x Play përmes € 163000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv në kazino: £ 70 CASINO FALAS CHIP në Lucky Fishing Topgame Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
€ 905 Casino Tournament në Expect 44x Wagering $ 461000 Max Bonus CashOutSpecial: € 1045 Bonus Pa Depozitë në Shtatë Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 665 Mobile freeroll slot në Expect 55x Luaj me Kazino $ 197000 Max CashOutexclusive bonus: 435% Nuk ka Rregulla Bonus! në Grand Prix ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3580 Nuk ka bonus depozitash në Expect 50X Wager € Bonus 961000 Max CashOutExkluziv: $ 2910 JO DEPOZIT në Jason & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 485 Casino Tournament në Pritni 44X Bast £ 912000 Max cash outextra Bonus: 525% Depozitave Match Bonus në Faraonët Varri Novomatic lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 700 Free Ticket Kazino në Expect 50X WagerEUR Bonus 973000 Max Out Exkluziv: EURO 685 Turneu i Kazinove freeroll në Opals Zjarri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 240 Free Chip në Expect 65x WagerEur Bonus 449000 Maksimum shtesë Bonus shtesë: € 885 Casino Tournament në Robbie Jones Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

20 Rrotullime të lira në Expect 45x WagerEURO 334000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: $ 2335 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi për Invaduesit nga Pl ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 290 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi në Pritni 77x WagerEUR 250000 Max para nga bonus shtesë Casino: Bonus 270% bonus kazino në Matrix ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 350 Tournament at Expect 60X WagerEur 385000 Paratë e ParasëFutja shtesë: € 340 Kazino Chip në Pallatin e Poseidon Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

85% Bonusin e parë të depozitës në Pritni 55X Kërkesat e bastit $ 706000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja maksimale: 190 Pa lundrime asnjë depozitë në 77777 Merkur Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 3405 nuk ka bonus depozitash në Expect 30X Kërkesat e basteve € 474000 Bonus shtesë për cash outextra: 180 luan pa pagesë kazino në Mike Tyson Lojëra të Fansuara Kazino Lojëesh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2020 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Pritni 66x Bastin $ 396000 Max cash out Bonus shtesë: $ Tournament 685 Kazino në Alice dhe Partia Çaj Tea Wms lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

810% Bonusin e parë të depozitës në Expect 50X Kërkesat e basteveNë bonusin 255000 Max të tërheqjes shtesë: Bonusin e bonusit të bonove të bonusit 510 në platformën e piramidës Gold Cayetano Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2430 JO DEPOZITI në Pritni 66x Play nëpërmjet Casino € Bonus 990000 Max CashOutAdditional Kazino: 95 FREE SPINS në Double Magic Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

830% Bonus i Ndeshjes në Pritni 55X Play Through CasinoEURO 811000 Tërheqja Maksimale Bonus i Veçantë Ekzekutiv i 285: në Supertron Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 420% në Kazino në Expect 50X Luaj me CasinoEur 454000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: € 1010 Bonus Depozitues në Magic Oqeani ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 265 Tournament në Expect 50X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 517000 Max Tërheqje bonus special: £ 90 Tournament në Gold Strike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

255 Kazino falas luan në Pritni 44X Luaj Përmes CasinoEURO 590000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 1135 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Lojë Pushim Pushim Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 333 chip kazino në Expect 50X Bast £ 124000 Max cash outextra Bonus: 235 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Rush ari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

240 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Expect 65x Play përmes € 293000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: Bonus 940% Match në Troll Faces ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 222 Turneu i Kazinosë në Pritje të 65X Play Nëpërmjet Kazino £ 420000 Tërheqja Maks Extension Bonus Kazino: € 500 Turneu në Kazino Online në Thesarin e Oqeanit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 875 Asnjë bonus kazino depozitash në Expect 45X WagerEURO 511000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: € 88 Freerollat ​​e Kazinosë në Lojrat Luajtëse të Pirates Lucky Playson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 910 Mobile freeroll slot në Expect 66X Play përmes CasinoEURO 25000 Max BonusTrajnimi shtesë: 980% Bonus i Mirëseardhjes në Lojën e Gëzuar të Vitit të Ri Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

265% Nuk ka Bonus Rregullash! në Pritni 33X Luaj Përmes CasinoEURO 733000 Bonus Max outexclusive cash: $ 915 Free Tournament Kazino në Fruity 3 × 3 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 635 Tournament at Expect 35x WagerEur 444000 Tërheqja maksimalePërjashtim ekskluziv: Eur 145 Chip falas në qytetin e nxehtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

305% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Pritni 30x Play nëpërmjet KazinoEUR 325000 Maksimumi i Tërheqjes së Taksave Special: € 2465 Nuk ka kod depozitë bonus në Shogun Showdown Slots Amaya Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 625% bonusit të ndeshjes në Expect 35x Bast £ 947000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: $ 500 Free Casino Tournament në Nuts Commander ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 595 Daily freeroll slot në Expect 66x Play nëpërmjet Kazino £ 548000 Tërheqja maksimale Bonusi ekskluziv: 420% Bonus me Bonus në Monkey Business Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
115 FREE Rrotullon në Pritni 45X Luaj përmesEURO 337000 Max CashOutadditional bonus: $ 1070 asnjë bonus depozitimi në Hillbillies Lojë Cashola Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2920 Bonus me Depozitë në Depozitë në Pritje 45x Wagering $ 95000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: $ 875 Mobile freeroll slot në Dr Watts Up Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2040 Asnjë bonus kazino depozitash në Expect 77x WagerEURO 397000 Paratë maksimale CashOutspecial: $ 3150 Nuk ka kod depozitash bonus në Tokën e Lojërave të Slit Lojë Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

715% Bonusi më i Mirë Bonusi në Pritje 33X Luaj përmesEURO 44000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 4130 Nuk ka kodin bonus depozitues mbi Pirates Treasures Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3055 Nuk ka kodin bonus në depozitë në Expect 60x Play Through Kazino € 267000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: 20 Pafundime në Dolfin Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 500 Tournament në Expect 65x WageringEURO 548000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: EUR 95 Daily freeroll slot në Daredevil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 95 Kazino e Kazinës në Prit 50x WagerEUR 605000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: 115% Nuk ka Bonus Rregullash! në Le Chef Magnet Gaming Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Pritni 50x WageringEUR 658000 Max cash out Bonus shtesë Casino: Eur 310 Tournament në Spirits e Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35% Regjistro Bonusin e Kazinës në Expect 77X Luaj Përmes CasinoEURO 856000 Maksimumi i Parasë nga Bonus shtesë: € 615 Tournament në Kinën e Lojërave të Kazinosë të Teknologjisë Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

625% Regjistrohu Bonus në Kazino në Pritni 44x Luaj me Kazino £ 122000 Tërheqje Maksimale Bonus i Veçantë: € 4440 asnjë bonus kazino depozituese në Nëntë Mbrapa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 777 Freestoll freeroll slot në Expect 55X Luaj Përmes CasinoEur 244000 Maksimum të holla cash outspeit: € 1550 Asnjë Depozitë Bonus Kazino në Fast Lane Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 pa pagesë asnjë depozitë në Expect 55x Play Nëpërmjet Kazino € 615000 Max CashOutual bonus: € 3705 Asnjë depozitë në Summer Ease ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Expect 40X Play përmes CasinoEur 47000 Max cash outPoker Bonus shtesë: € 145 Casino turne freeroll në Casinomeister ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 380 chip falas në Expect 60x Wager € 803000 Bonus Maksimensional Plus: $ 365 FREE CASINO CHIP në Empire Fortune Yggdrasil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

975% Bonus ndeshje kazinash në Expect 60X Play përmes € 521000 Max cash outSpecial Bonus: Bonus 990% Casino Welcome për 1421 Voyages Of Zheng He Igt Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4295 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Pritni 44X Play Nëpërmjet Kazino $ 855000 Max CashOut Extra ekskluzive: Eur 4945 Nuk ka depozitë në Power Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 680 FALAS CASINO CHIP në Expect 55x Luaj Përmes CasinoEur 721000 Max CashOutextra bonus: £ 66 FALAS Chip Kazino në Frutat Yummy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

125 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Expect 50x Kërkesat për bast € 376000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: EUR 615 Free Casino Ticket në Mojo Spin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 355 Poker turneu freeroll në Expect 30x Bast kërkesatEUR 179000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: £ 390 FALAS CHIP në Silent Run ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70% Bonus në Bonus Kazino në Pritje 33X Luaj me CasinoEUR Bonus 84000 Maksimumi i Veçantë: Eur 670 nuk ka bonus kod depozitash në Blade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

80% Bonusin e Parë të Depozitave në Expect 44X Kërkesat për bast € 914000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 750% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Sweet Slots Slot Casino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 175 Casino chip në Expect 50X Luaj me £ 74000 Bonus maksimale të parave të gatshme: 315% Bonus në Bonus në pesë yje luksoze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 FREE SPINS në Expect 77X Kërkesa për bast € 615000 Max cash outextra bonus: $ 435 Casino turne freeroll në Shaman Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 140 Kazino pa pagesë në Expect 30X Luaj Përmes Kazinosë $ 215000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: € 3455 Nuk ka kazino për depozita në Deluxxxe Multi Gaming1 Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

15 pa rrotullime asnjë depozitë në Expect 60x WagerEur 790000 Max Tërheqja e bonusit të veçantë: EURO 285 chip lirë në Wolfpack Paguan lojëra tjetër të lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 315 Chip Casino falas në Expect 44x Wagering $ 50000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 950 JO BONUS TË DEPOZITIMIT në Yjet Lucky 1x2Gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4880 Nuk ka Bonus Depozitimi në Pritje 77X Wagering $ 142000 Max Tërheqja Bonus shtesë: 185 Pa lundrime asnjë depozitë në Napoleon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 Rrotullon falas Kazino në Expect 50x Luaj Me Kazino $ 73000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: $ 540 çip falas në Spinions Beach Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino