Emu Kazino screenshot
Ruaj RSS

Emu Casino

Ajo që ne jemi

EmuCasino është një kazino online me bazë në Aussie që ofron një mënyrë të thjeshtë dhe miqësore për të luajtur lojëra kazino nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Me një qasje të menduar përpara, me një fokus në besimin dhe sigurinë, nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë dhe një proces të thjeshtë regjistrimi që zgjat më pak se 2 minuta. EmuCasino është në dispozicion në një zgjedhje të monedhave duke përfshirë euro, paund, dollarë, jen dhe krona

Ne ofrojmë mbi 800 + lojëra kazino për të zgjedhur, me Online Pokies-Slots, Online Blendë, Online Ruletë, Scratchies Online, Online Keno dhe shumë më tepër për argëtimin tuaj, kështu që çfarëdo lojëe kazino merr fancy tuaj, ju duhet të jetë në gjendje për të gjetur atë këtu. Me shumë mundësi të ndryshme arkëtimi për të zgjedhur dhe mbështetje miqësore të klientëve, EmuCasino ka gjithçka që ju nevojitet për një eksperiencë të mrekullueshme të lojrave online.

Kazino celular

Në krye të kazinosë tonë të rregullt desktop, ne gjithashtu ofrojmë një version celular të EmuCasino për lojtarët në lëvizje, me mbi 180 lojëra kazino celular për të zgjedhur nga ajo që mund të luhet në telefonin tuaj smart ose tabletë, ju jeni i sigurt për të gjetur diçka që do të marrë dashuroj tuaj. Zbuloni më shumë informacion mbi kazinën mobile EmuCasino këtu.

Si filloi

Disa kërkime të gjera zbuluan se produktet e tjera në ofertë ishin thjesht faqe me një fjalë të ndryshuar këtu dhe atje me shpresën që të jenë të ndryshme. E pamë këtë si një mundësi për të ofruar një përvojë që ishte tërësisht në favor të asaj që tregu ka nevojë dhe dëshirë. Nga marka, dizajni dhe madje si flasim, tregon se jemi të përkushtuar për të ofruar përvojën më të mirë në internet në kazino.

Ne gjithashtu mund të shohim se lojtarët meritonin një shërbim që ata mund të besonin për të luajtur me internet. Mund të jetë një lëvizje e rrezikshme që depoziton paratë tuaja në një kuti të zezë, kështu që ne kemi zhvilluar një sistem që është 100% i sigurt dhe transparent për ju, lojtarët. Për shkak të popullaritetit dhe tërheqjes së markës ndërkombëtare, ne ofrojmë një sërë monedhash për të luajtur në EmuCasino tonë më të lehtë për klientët tanë të bazuar në të gjithë botën.

baby-Emus
Siç mund ta dini, ekzistojnë sasi të panumërta të kazinove online që ju bëjnë të shkarkoni softuerin në kompjuterin tuaj para se të mund të tjerrësh një mbështjellës ose të vendosni një bast, por në EmuCasino bëjmë gjërat në mënyrë moderne. Si një nga kazinotë më të mirë australianë në internet, ne përdorim teknologjinë më të fundit në Internet për t'ju siguruar lojë të menjëhershme të lojës këtu në shfletuesin tënd. Asnjë shkarkim, nuk ka kërkesa minimale, nuk ka rreziqe.

Njihuni me Eddy - Pra Pse Një emu?

Pyetje Mirë Mirë - Një numër arsyesh në të vërtetë. Na pëlqente çfarë emu qëndronte si karakter, moto dhe simbol. Nëse nuk jeni të njohur me këtë krijesë të stuhishme, emu është zogu më i madh që zë vend në Australi. Ata janë një zog i fluturuar i butë që mund të rritet deri në 2 metra në lartësi dhe të arrijë deri në 50km / h. Por jo gjenetika e saj që i bën ata unike, emuset janë kuriozë, por ende mbajnë kafshë që mund të mbijetojnë për ditë me pak ushqime ose ujë që mbulojnë sasi të mëdha të tokës në nxehtësinë e nxehta të verës. Ata nuk janë agresivë nga natyra por ende janë të vendosur për të kapërcyer çdo sfidë në rrugën e tyre.

emucasino-eddy-the-EMU-markë nuskë
Për të njëjtën arsye që u zgjodh të ishte në Qendrën Kombëtare të Stemës, është e njëjta arsye pse e përqafuam atë që qëndron ky zog i gjatë. Emu është një nga vetëm dy kafshë amtare në Australi që kurrë nuk mund të lëvizë prapa dhe besohet të fokusohet gjithmonë në atë që duhet të tejkalojë përpara. Metaphorically si një kompani dhe një produkt ne jemi një emu, gjithmonë përpiqemi për të mirë dhe duke synuar që vazhdimisht të shikojmë përpara se çfarë mund të arrihet në rrugën e duhur.

Pra, për të gjitha arsyet e përmendura dhe për atë që emu qëndron, na frymëzoi t'i sillnim këto elementet në jetë përmes Eddy-it tonë pal. Ne menduam se ky bashkim me një industri si argëtimi online do të përfitonte nga një nivel i ri unikal i simbolizmit. Ne kurrë nuk kemi parë më parë në botën e kazinove online përzierja e tjerrjes, kruarjes ose trajtimit me një kafshë të çuditshme që do të sillte një nivel argëtimi dhe eksitim në treg. Ne donim të iknim nga pamja konvencionale e Vegasit në një kazino online dhe të zhvillohej diçka që do të ishte e lehtë dhe e këndshme për t'u lidhur. Në të njëjtën mënyrë që kemi dashur ta duam këtë krijesë, ne shpresojmë që përvoja juaj të pasurohet në EmuCasino.

Të gjitha ri-nisur

Duke qenë për rreth 3 vjet, ne vendosëm se ishte koha për një përmirësim.

Si e tillë kemi rishikuar tërësisht sitin dhe rifilluar në një sistem dhe sistem krejtësisht të ri që na lejon të japim klientëve tanë edhe më shumë karakteristika të shkëlqyera. Zbuloni më shumë detaje mbi ri-nisjen e EmuCasino këtu.

Luaj Tanihttps://www.emucasino.com

Bonuse aktive

Total: 1,004
33X Wagering € 614000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 830 NUK KUPTOJË KASINO BONUS në mashtrim ose trajtim Slots Slots Leander ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Luaj me $ 725000 Max Bonusin e Tërheqjes shtesë: Bonusin e Parë të Depozitave 940 në Pikat e Rivalëve të Kazinove të Partisë Panda ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play throughEUR 624000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: 830% Bonus ndeshje kazinoje në bobinat e avullimit Lojëra elektronike Kazino Spinomenale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35x Wager $ 365000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: EUR 3065 Nuk ka kazino të bonusit të depozitave në Kthehu tek Lojëja e 70s Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WageringEUR 60000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 333 Turneu i Kazinosë Online në lojë Reely Bingo Leander Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play throughEur 393000 Max Bonus shtesë CashOut: 30% Ndeshja në një kazino në Jackpots Rainbow ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering $ 929000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 315% Bonus i Ndeshjeve në Kangaliens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj përmesEURO 876000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonuset shtesë të kazinosë: 135 Pa pagesë Spins Kazino në Pinocchio Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play Through CasinoEURO 474000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EURO 645 Tournament on Miss Kitty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Play Through Kazino $ 137000 Bonus Max CashOutExclusive: $ 1555 Bonus Depozitimi në Witches Pasuria Microgaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play përmes Kazino $ 572000 Max CashOutexclusive bonus: 295 FREE SPINS në Olimp ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat për bast $ 387000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit ekskluziv: $ 590 Freeroll freeroll në turnetë Openbet Kazino të Planet X ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit $ 734000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit të veçantë: £ 160 pa para në Fandango S 3 Reels Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino € 117000 Max cash outspecial bonus: 170% Ndeshja në një Kazino në Lojë Red Micro Devil Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 300000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: $ 290 CHIP CASINO FALAS në Lojë të Dyfishtë Magjike Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me CasinoEur 510000 Paratë maksimale jashtë Bonusit shtesë: € 505 Pa pagesë Chip në Twerk ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 395000 MaxTroudimi shtesëPoker Bonusi shtesë: 110 rrotullime të lira në King Kong ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44x Luaj me Kazino $ 605000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: 865% Bonus në Bonus në Shaaark! Superbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60x Wagering 478000 Max CashOutspecial bonus: 410% Regjistrohu Bonus kazino në lojë Bollywood Story Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering $ 768000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Eur 2390 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në platformën Olimp Microgaming të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Through Kazino € 616000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 815 Free Casino Tournament në Xtra Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Luaj Përmes CasinoEur 461000 Max TërheqjaExtra Kazino Bonus: 280 Pa pagesë Spins në Holiday Season Playn Go lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through Kazino £ 361000 Max CashOutSpecial Bonus: 205 Pafund Pafund Pa Fun! në Kullën e Pizza Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager $ 74000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 510 Mobile freeroll tournament slot në Spaceship Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 291000 Max CashOutspecial bonus: EURO 215 Kazino chip në lojë Treasure Bay Merkur lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 33000 Paratë e gatshme shtesë nga Casino Bonus shtesë: $ 3150 NUK KODI I DEPOZITIMIT BONUS në mrekullinë e lojërave ZGJEDHORE të Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me Bonusin $ 834000 Max CashOutExclusive Kazino: 90 FREE SPINS në Storm Sumatran ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino £ 810000 Max CashOutextra bonus: 20 falas luan pa kazino për depozitë 3 Scary Rich ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me $ 581000 Bonus Maksimumi i Tërheqjeve: 300 Pa pagesë Spins nuk ka depozitim në Jackpot Rango ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEURO 858000 Bonus Max CashOutextra: EURO 855 Mobile freeroll në garat e sloteve të Mighty Trident Novomatic Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEur 739000 Max para nga Extra Bonus Kazino: 920% Bonusin e Parë të Depozitave në Lojrat Olimpike Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 771000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: 30 luan falas pa depozitë në Blue Glow ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Bast £ 957000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 3010 NUK KA KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT NË KAMELEON TË RE ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me € 125000 Max cash out Bonus ekskluziv: 400% Regjistrohu Bonus Kazino në Buffalo Blitz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Through Kazino € 880000 Maksimumi i tërheqjes bonus ekskluziv: 170 Besnikëritë Pa pagesë! në Slots Kazino Carousel Fugaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 839000 Maksimumi më i madh i Tërheqjes: € 660 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Gërmuesit e Artë Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast € 621000 Tërheqje maksimaleSpecial Bonus: $ 650 Free Chip Kazino në Centurio ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x WagerEUR 750000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 250 bonus për ndeshjen e kazinosë në Luftën e Leprechaun ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager € 204000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 670 Casino Tournament në Grand Slam Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 588000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: € 405 Bonus Depozitimi në Wizard of Odds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play përmes € 874000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: EURO 700 Mobile freeroll slot në Nags për pasuri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 69000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 55 Freeroll në turneun e kazinosë në ndeshjen e Lojërave Olimpike Leander Leopard ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager € 589000 Bonus Max CashOutextra: £ 905 Nuk ka depozitë bonusesh në kazinotë Casino Fruiterra Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WagerEUR 312000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EUR 665 Free Tournament Kazino në Teksas Tycoon Lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play nëpërmjet Kazino € 797000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: $ 88 FALAS CHIP CASINO në Sky Barons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me CasinoEur 639000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 115 falas luan pa kazino depozitash në karvanin arab ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me bonus £ 527000 Max outexclusive: € 65 kazino falas në Boom Bang ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Luaj me £ 101000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: € 820 Nuk ka kod depozitash bonus në Vegas Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play Through Kazino € 220000 Max cash out Bonus ekskluziv: € 435 Casino Tournament në Archibald Orient Hd Lojë Botërore Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me $ 819000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: € 665 Paratë e gatshme falas në zemër të kufirit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Kazino € 505000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 135 Rrotullime falas në Zeus God Of Thunder Wms lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Luaj me $ 135000 Maximum TërheqjaExtra Casino Bonus: 50 falas luan kazino në Play Your Cards Right ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 600000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: € 475 Casino Tournament në Yucatan Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me Kazino $ 666000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes Plus: € Tournament 845 në Lojën e Ngritjes së Ujit Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 132000 Max cash outSpecial Bonus: EUR 220 Chip Casino falas në Sinbad & s Golde ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WageringEURO 945000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus i bonusit të bonove të 985% në Raging Rhino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteveEURO 774000 Maksimumi i parave nga bonuset ekskluzive: Eur 255 Tournament on Reactors Rocky Big Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes CasinoEURO 517000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: € 3450 asnjë kod bonus depozitash në Futboll Karnaval Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 606000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv në kazino: $ 585 Free Chip Casino në Just Jewels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WageringEur 288000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: $ 170 FALAS CHIP për pasuritë antike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WageringEur 914000 Max Tërheqje bonus special: EURO 455 Mobile freeroll slot në Star Trek: Red Alert ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino € 801000 Max cash out Bonus ekskluziv Kazino: 115% Bonus më i mirë për tu regjistruar në Mega Moolah ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 98000 Max CashOutzgjaku ekskluziv: 30 gjyqi shpërthen në gladiator të Romës 1x2gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e basteveEURO 643000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonus i 810% në Kazino në spektakular ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager € 506000 Max cash out Bonusi Special: € 205 Chip Casino falas në Cash Wizard Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino