Dunder screenshot
Ruaj RSS

Dunder

Dunder u lansua në Mars 2016 nga dy entuziastë suedezë të kazinove me shumë vite përvojë të kombinuar - si nga industria dhe si lojtarë të zjarrtë vetë.

Ne e themeluam Dunderin me besimin se luajtja duhet të jetë argëtuese, e lehtë dhe pa probleme. Ne ishim të lodhur nga faqet e internetit të bllokuara dhe të dyshimta, pagesa të ngadalta dhe kushte dhe kushte që janë të pamundura për t'u kuptuar, kështu që nisëm të krijonim një kazino online që ne vetë do të dëshironim të luanim. Një kazino e bukur me mirëdashësi për përdoruesit në fokus; një kazino ku është e lehtë të luash atë që dëshiron, ashtu siç dëshiron.

Pse Dunder?
Ngarkesa të lojrave me cilësi të lartë
Kemi mbledhur mbi lojrat e kazinosë 600 nga të gjitha studiot udhëheqëse të botës. Ju do të gjeni lojëra elektronike të fundit, Blendë, ruletë dhe lojëra të gjalla kazinoje, dhe sigurisht jackpots më të mëdha në internet.

Ne gjithashtu kemi kaluar shumë kohë duke zbuluar se si ta lehtësojmë ju për të gjetur lojëra të reja që janë me të vërtetë relevante për ju. Kjo është arsyeja pse ne prezantuam Kategoritë e Lojërave - një mënyrë e re për të shfletuar dhe gjetur lojëra sipas funksionit, temës ose llojit. Ne mendojmë se do të pëlqeni.

Pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ne kemi të gjitha metodat kryesore të pagesave dhe gjithmonë procedojmë pagesat tuaja në mënyrë të sigurtë dhe të sigurt. Dhe ne jemi shumë të shpejtë - depozitat tuaja janë të menjëhershme dhe ne e kemi bërë atë misionin tonë për të siguruar që ju do të merrni për të fituar fitimet tuaja sa më shpejtë të jetë e mundur. Kjo është arsyeja pse ne gjithmonë synojmë të përpunojmë tërheqjet tuaja brenda orës 24.

Keni pyetje? Kemi përgjigjet.
Ne besojmë se përvoja e konsumatorit është gjithçka, dhe një ekip mbështetës i shquar është në zemër të asaj besimi. Ne jemi qenie njerëzore, por më e rëndësishmja entuziastët e kazinos. Sikur ti. Ne besojmë se është e nevojshme për të kuptuar dhe zgjidhur nevojat tuaja sa më shpejt dhe lehtë që të jetë e mundur.

Një mjedis i sigurt dhe i sigurt i lojrave
Shërbimet e Dunder licencohen, miratohen dhe rregullohen nga Autoriteti i Lojrave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Lojërave të Britanisë së Madhe - Evropës, nëse jo të botës, dy autoritetet më të vlerësuara dhe të rrepta të lojrave. Kjo do të thotë që ne e udhëheqim Dunderin sipas ligjeve dhe standardeve të BE-së, dhe më e rëndësishmja që informacioni, llogaria dhe paraja juaj janë të sigurta me ne.

Luaj Tanihttps://www.dunder.com

Bonuse aktive

Total: 116
€ 2375 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Dunder 33x Wager $ 279000 Bonus Max Getdrawalextra: 230% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në 777 Diamonds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 845 Turneu i Kazinosë Online në Dunder 30x Kërkesat e BasteveNjë 123000 Maksim i Parasë nga Bonusi shtesë i Kazinosë: 155 luan falas pa kazino depozituese në Lojëin Gjelbër të Dritës Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 444 Torneja e Kazinove e Lirë në Dunder 50x Kërkesat e BasteveNjë Bonus Maksimal për Tërheqje 410000Shumë shtesë: 22 Rrotullime Lojalë Falas! në Black Rush Slots Slots Kazino Skillonnet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

140 gjuan pa pagesë në Dunder 65X Kërkesat e bastit £ 864000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: 205 rrotullime falas në Sinterklaas Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4470 JO DEPOZITË KASINO BONUS në Dunder 55x Wagering € 902000 Max CashOutExtra Bonus: £ 1560 Asnjë depozitë në aq shumë Sushi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 745 Torneja e Kazinove freeroll në Dunder 77x WageringEur 64000 Maksimumi i bonusit shtesë: 33 Rrotullimet e lira nuk kanë kazino depozituese në Slots Kazino Rival të Loco 7s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

160% Bonus i bonusit të depozitave në Dunder 33X Luaj me $ 39000 Max cash outextra bonus: 320% Bonus i Mirëseardhjes në Thai Paradise Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 470 Mobile freeroll slot në Dunder 44x Luaj me anë tëEUR 895000 Max cash outSpecial Bonus: € 670 Free Casino Chip në Wild Knights Kings ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70% Regjistrohu Bonus Kazino në Dunder 55X Bast € 300000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: 945% Regjistrohu Bonus kazino në Columbus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 FREE SPINS në Dunder 30X WagerEUR 254000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: £ 3770 Pa depozitë në Havana Cubana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
15 FREE Rrotullime në Dunder 66x Wager € 518000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: Bonus 855% Bonus Kazino në Bengalin e Pambrojtur Tigër Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 440 Online Turneu në Kazino në Dunder 33x Luaj me CasinoEur 992000 Max Bonus i tërhequr shtesë: £ 815 asnjë bonus depozitash në lojën Reely Poker Leander Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 670 Kazino Chip në Dunder 35X Wagering € 438000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 270 Pafund Pa Fun! në Rrotullat Tropike Slots Kazino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2975 Nuk ka Bonus Depozitues në Dunder 44x Play nëpërmjetEU 946000 Max CashOutExkluziv Bonus: EUR 85 FALAS CHIP në Dungeons And Dragons Thesaret e Icewind Lojë Dale Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

695% Match Bonus Kazino në Dunder 44X Kërkesat e basteveNjë Bonus 541000 Max CashOutAdditional: Bonus 630% e parë në Subtopia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 655 chip kazino në Dunder 30X Kërkesat për bast € 66000 Max cash outspecial bonus: 610% Bonus më të mirë Bonus në Groovy Sixties ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 455 Free Chip Kazino në Dunder 40x Luaj me Euron 872000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 88 Ticket Kazino falas në Dentist Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

190 Pa pagesë rrotullon kazino në Dunder 30x Wagering $ 572000 Bonus Maksimal Tërheqje: 300% Bonus më i Mirë Bonusu i Regjistrimit në Legjendën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3095 Nuk ka kodin e depozitave bonus në Dunder 50X Luaj me $ 346000 Bonus Maksimum tërheqës përjashtues: 111 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në lojë Venetia Gameart lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 335 Casino Tournament në Dunder 30X Play nëpërmjet Kazino $ 935000 Bonus Max Getdrawalextra: $ 505 chip kazino në Casino Reels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Dunder 55X Bast € 134000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 75 Pa lundrime pa depozitë në Secrets Of Christmas Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

160 Rrotullime Lojalë Falas! në Dunder 60x Luaj me $ 743000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: EUR 85 Daily freeroll slot në flotën e Flamurit të Kuq ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 600 FALAS CHIP në Dunder 45x Kërkesat e basteveNë bonusin 798000 Max të tërheqjes shtesë: 295 Play Pa pagesë Kazino në Shinat e Kazinove Napoleon Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 155 Poker turneu me freeroll në Dunder 66X WagerEURO 379000 Bonus Max CashOutExclusive Kazino: 110 luan pa pagesë kazino në baret e karamele Lojë me lojëra të ngadaltë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 885 Daily freeroll slot në Dunder 66X WageringEUR 26000 Tërheqja maksimalePërdorimi shtesë: € 235 pa chip në Classic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 30 Mobile freeroll slot në Dunder 55X Play Nëpërmjet Kazino € 668000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: € 150 chip kazino në Spinions Beach Partia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 540 Free Casino Tournament në Dunder 44X Luaj me CasinoEur 134000 Max CashOutspecial bonus: $ 3885 Nuk ka bonus kod depozitash në Ramesses Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 890 Turneu në Kazino Online në Dunder 35x Luaj me CasinoEUR 374000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të Kazinosë: Eur 995 Freeroll të turneut të Kazinosë në Lojën e mrekullueshme të Gjelbër Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 1080 asnjë bonus kazino depozituese në Dunder 50x WagerEURO 715000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 30 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitë në Univers Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 Rrotullime Lojalë Falas! në Dunder 40x Kërkesat për bast € 110000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Eur 3590 Nuk ka bonus kazino për depozitim në Shot të nxehtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 760 Poker turneu në freeroll në Dunder 77x Bast £ 410000 Bonus maksimum cash outexkluziv: 125% Ndeshja në një Kazino në Roaring Twenties Openbet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4310 JO DEPOZITË KASINO BONUS në Dunder 55x Bast $ 327000 Bonus maksimum cash ekskluziv: € 99 çip i lirë kazino në Für Ball ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

690% Ndeshja në një kazino në Dunder 33x Luaj Përmes Casino € 132000 Tërheqja maksimalePlus Bonusi: 111 falas luan spinën në NRVNA ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

110 Kazino falas luan në Dunder 33X Luaj me CasinoEUR Bonus 89000 Max CashOutExkluziv: EUR 1390 NUK KA DEPOZITË BONUS KASINOR në Lojrat e Lojërave të Kazinove të Futbollit të Futbollit Më të Lumtur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 825 Tournament në Dunder 45x Luaj Përmes Kazinos € 506000 Max CashOutexclusive bonus: EUR 70 FREE CASINO CHIP në Mega Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

10 Kazino falas luan në Dunder 55X Luaj me bonus £ 973000 MaximumText: € 975 Nuk ka Bonus Depozitues Kodi në Peshqit Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 270 Kazino në Dunder 30x WagerEURO 600000 Bonus Max CashOutExtra: 940% Bonus më i Mirë Bonusu i Regjistrimit në Tre Lojrat e Musketeers Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
80 FREE SPINS në Dunder 45X Luaj Përmes CasinoEur 635000 Maksimumi i Parasë nga Bonuset ekskluzive: $ 130 Paratë e Lirë në Banquet Mbretëror Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2840 nuk ka bonuse në kazino depozituese në Dunder 40x Wagering € 7000 Bonus Max Exclusion: 300 spins pa pagesë kazino në Lost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 3195 nuk ka depozitë në Dunder 65X Luaj përmesEUR 66000 Max cash outextra Casino Bonus: € 510 NUK BONUS DEPOZITON në Hotcold Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 855 Turneu në Kazino Online në Dunder 77x Bast $ 88000 Maksimum nga Bonus shtesë: 60 Spins Pa pagesë nuk ka depozitë në Lojëra elektronike të Bugs Tale Spinomenal Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3670 Nuk ka Bonus Depozitimi në Dunder 50x WagerEUR 925000 Tërheqje Maksimale Bonus i Veçantë: £ 490 Turneu i Kazinove Online në Barin e Sushi Bar Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

405% Bonus i depozitave në Dunder 77X Luaj me anë tëEURO 943000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: £ 970 Turneu i Kazinosë në Lojrat e Lancelot Wms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 555 Turneu i Kazinove Online në Dunder 33x WagerEUR 738000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: 665% Bonusi më i Mirë i Regjistrimit në Centurion Spins Pa pagesë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 235 Free Casino Ticket në Dunder 55x Wager € 178000 Max në cash outextra Bonus Kazino: 505% Ndeshja në një Kazino në Dëshirë me një Slot Kazino Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4005 Nuk ka bonuse në kazino depozituese në Dunder 66x Bast € 268000 Tërheqja maksimale Bonus Extra ekskluziv në Kazino: 25 Besnikëritë Pa pagesë! në Dolphin Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50% Ndeshja në një kazino në Dunder 55x Bast £ 193000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: EUR 4455 Nuk ka kazino bonus depozitash në mrekullitë Magjike Skillonnet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

930% Bonus me bonus ndeshje në Dunder 55x Luaj Përmes Casino € 868000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinos: EURO 2580 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITONIT në Cherry Love Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1445 Asnjë Bonus Depozitues Kazino në Dunder 77X Luaj Përmes CasinoEur 620000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: Bonus 240% Match në Gingerbread Joy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

115 Pa pagesë Tërheqje tani në Dunder 77X Luaj me Kazino € 290000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: 600% Bonus ndeshje kazinoje në Lojërat Olimpike të Lojërave Olimpike të Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 666 FALAS Chip Casino në Dunder 55x Bast Bonus $ 931000 Max CashOutAdditional Kazino: € 115 Mobile freeroll slot në Strip për të fituar Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 445% në Dunder 45X Shpërblimi $ 352000 Paratë e fituara nga jashtë Bonus shtesë: Bonus i Parë i Depozitës 825 në Cash N Clovers Lojëra Kazinoje Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

340% Bonus i Mirëseardhjes në Dunder 45x Luaj Përmes CasinoEur 616000 Maksimumi i cash-it shtesë: € 515 Mobile freeroll slot në Mythos HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2245 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi në Dunder 45x WageringEUR Bonus 864000 Max CashOutExtra Kazino: $ 2105 Nuk ka depozitë bonus kazino në Las Cucas Locas Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

495% Regjistro Bonusin e kazinosë në Dunder 65X Kërkesat e basteveEURO 622000 Bonus max outexclusive: 245 FREE Spins on World Insekt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 365 Paratë e Lirë në Dunder 45x Play nëpërmjet Casino € 290000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: £ 1875 asnjë bonus kazino depozitë në Top Gear Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 pa rrotullime asnjë depozitë në Dunder 77X Luaj me Kazino $ 413000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 70 Kazinoja falas luan në sekretin e humbur të Lojërave të Kazinove të Atlantis Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 540 Kazino Kazino në Dunder 50x WagerEUR 348000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: € 880 Turneu i Kazinove Online në Machu Picchu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
210 gjyqi spins në Dunder 55X Play përmes € 651000 Max para nga Extraextra Bonus: EURO 1835 Asnjë depozitë në Bukuri aziatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

255 Free Spins nuk ka depozitë në Dunder 60X Wager € 434000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: € 4995 NUK BONUS DEPOZITON Matsuri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

280 pa rrotullime asnjë kazino depozituese në Dunder 55X Bast $ 423000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: Bonusi i 580% bonusit të Kazinosë në Jewels Ftohtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3880 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Dunder 55X Bast $ 94000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 670 Casino tournaments freeroll on Gunslinger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 635 Kazino Chip në Dunder 65X Luaj me $ 817000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: £ 280 Casino Tournament në Disco Spins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4305 asnjë depozitë në Dunder 30x Wagering $ 680000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EURO 4515 Nuk ka bonus depozitash në Arkëtim në Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

215% Bonus i Parë i Depozitave në Dunder 35X WageringEURO 11000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: EUR 330 CASINO FALAS CHIP në Insektet 18 Slots Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino