Sheshi në qendër të qytetit Bingo
Ruaj RSS

Bingo në qendër të qytetit

Misioni ynë

Sigurimi i shpërblimeve të mëdha, shërbimi i klasit të parë dhe një mjedis i sigurt i lojrave, Në qendër të qytetit Bingo vazhdimisht përpiqet të jetë më i miri në bingo online për entuziastë të dallueshëm të bingo.

Standardet tona

Bingo në qendër të qytetit e kupton që për të siguruar shërbimin më të mirë në bingo online ju duhet të përkulesh prapa për të gjithë anëtarët tuaj.

  • Të gjithë anëtarët shihen si VIP
  • Të gjithë anëtarët meritojnë vëmendje të shpejtë dhe të sjellshme për të gjitha kërkesat e ndihmës
  • Të gjithë anëtarët do të marrin një shans të barabartë për të fituar

Bazuar në të kuptuarit tonë të nevojave të anëtarëve tanë, ne garantojmë që secili individ në Qendrën Bingo do të marrë argëtim të klasit të parë.

Merrni përgjigjet në Pyetjet më të Shpeshta në seksionin FAQ. Dëshironi të dini më shumë? Vizitoni Na Kontaktoni për t'u lidhur me personin e duhur.

Luaj Tanihttps://www.downtownbingo.eu

Bonuse aktive

Total: 41
Merr 1500% në Bonuse FALAS në Bingo në qendër të qytetit. $ 25 FALAS. Asnjë depozitë nuk është ringjallur .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Në DowntownBingo ne duam t'ju sjellim më shumë mënyra për të fituar të mëdha. Me 7 fun mbushur dhoma Bingo dhe zgjedhjen e madhe e lojëra elektronike fundit dhe lojra kazino për të luajtur 24 orë. një ditë, 7 ditë në javë nga PC ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Festoni mes të muajit me një Bonus Royal deri në 750%! Është koha për një tjetër Bonus të pabesueshëm Royal të Shtunës, Shtator 15th. Kjo është më shumë argëtim dhe më shumë shanse për të fituar si ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

A jeni gati për t'u bashkuar me aventurën tonë Pirate? A e dini ... Është thënë se piratët mbanin arna të syve ishte që të ndihmonin të mbanin një sy të rregulluar për vizionin e natës për të parë nën kuvertë. ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është spina e ethe e premte, shtator 7th dhe ne jemi duke ju shpërblyer me një 10 Pafund të Pafundme të Pafundme në Fushën tonë Wolf & Bear Cascading. Është koha që ju të bëheni grabitqari i majmës dhe të vendosni c ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne po fillojmë duke filluar muajin duke ju dhënë një Bonus të mrekullueshëm Royal deri në 750%! Kjo është e drejtë ... Bashkohuni në fun Bingo të shtunën, Shtator 1st dhe të luajë më shumë nga lojrat tuaja të preferuara për më shumë w ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Shtatori është i mbushur me bingo të detit të lartë dhe argëtim slot ndërsa e festojmë bisedën ndërkombëtare si një ditë Pirate. Është koha për të ngjitur manipulimin dhe të kërkoni pjesën tuaj të $ 1,000 në çmime të shkëlqyera ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është fundjava përfundimtare e Festimeve tona të Ditëlindjeve dhe ne kemi ruajtur më të mirën deri më së fundi me çmime të mrekullueshme që do të fitohen në Eventin tonë të Parasë ose Trip Big Bingo në natën e së shtunës. Fituesi i garave të mëdha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Shkëputni një dhuratë speciale të ditëlindjes të premten, Gusht 24th në DowntownBingo, ndërsa ju ftojmë në Bonanza tonë të Ditëlindjes që do t'ju shpërblejë me një bonus të jashtëzakonshëm 50% shtesë në d ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bëhuni gati të ndjeheni si mbretër të shtunën, Gusht 18th ndërsa ju sjellim një Bonus Royal Mahnitës deri në 750% në depozitimin tuaj të parë të ditës. Kjo është deri në 750% more fun duke luajtur lojë tuaj të preferuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Argëtimi i Ditëlindjes Bingo është në aktivitet të plotë në Bingo në qendër të qytetit dhe festimet tona mujore vazhdojnë këtë javë me më shumë shanse për ju që të jeni fitues. Ne kemi garantuar tenxhere me lëng që arrijnë në $ ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është koha e partisë gjatë gjithë muajit në Bingo në qendër të qytetit, ndërsa ne festojmë vitet e 22 të argëtimit dhe eksitimit të mahnitshëm të Bingo-s. Të thuash faleminderit për faqen tonë kaq të mrekullueshme dhe numrin një vend për të luajtur, ne kemi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bëhuni gati të ndjeheni si mbretër të shtunën, Gusht 4th ndërsa ju sjellim një Bonus Royal Mahnitës deri në 750% në depozitimin tuaj të parë të ditës. Kjo është deri në 750% më shumë argëtim duke luajtur lojërat tuaja të preferuara ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Gushti na sheh të festojmë 22 vitet e funit të bingo dhe ne po e mbushim muajin me më shumë shpërblime dhe më shumë shanse për të fituar se kurrë më parë! A jeni gati për një muaj të mbushur me argëtim të pabesueshëm bingo? ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kjo është një e premte ekstravagante dhe kjo do të thotë që ju mund të rritni argëtimin tuaj në DowntownBingo me një shpërblim ekstravagant 50% shtesë në depozitimin tuaj të parë të ditës të premten, korrik 27th. Ky bonus ekstravagant ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ka ende kohë për të kërkuar 1500% në shpërblime fantastike plus 20 Spins Pa pagesë! Bashkohuni në argëtimin në DowntownBingo sot dhe kur të financoni llogarinë tuaj, ekziston një paketë masive e mirëpritur 1500% në pritje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Boost fun tuaj Bingo të shtunën, korrik 21st në DowntownBingo me një Royal Bonus mitik. Bëni depozitimin tuaj të parë të ditës dhe ne do të rritim fun tuaj me një Bonus Royal deri në 750%, kjo është më shumë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Luaj më shumë nga lojrat që doni në DowntownBingo me një xNUMX masiv plus% 500 Spins Pa pagesë për të luajtur Panda Wilds kur e keni financuar llogarinë tuaj për herë të parë! Shto më shumë argëtim dhe luaj për ca fantastike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ju do të shkoni Wild në qoftë se keni humbur në këtë ofertë fantastike në DowntownBingo! Ka një bonus të shkëlqyeshëm bonusit 1500% duke pritur për ju, kur ju të financoni llogarinë tuaj DowntownBingo dhe ne jemi duke shtuar më shumë fu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është e shtuna, dhe ne jemi duke marrë fun në nivelin e ardhshëm me një Bonus Royal pabesueshme deri në 750%. Kjo është më shumë argëtim, eksitim dhe shanse për të fituar ndeshjet e mëdha të të gjitha lojrave tuaja të preferuara. Bashkohu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Fondoni llogarinë tuaj DowntownBingo për herë të parë sot dhe jo vetëm që do të merrni një bonus masiv të 500% mirëpritur, ne gjithashtu do t'ju japim një xhiro shtesë 20 falas për të luajtur silo tonë të mrekullueshme Panda Wilds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne po ju sjellim më shumë shanse për të fituar me BB të dyfishta çdo të shtunë në korrik. Kaloni çdo të shtunë me roomies tuaj bingo mes 8am dhe EDT mesnatë në Bingo Room Summer dhe ne do të dyfishtë yo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Në DowntownBingo ju jeni të garantuar një mirëpritje tepër të ngrohtë me paketën tonë të mahnitshme 1500% Welcome! Financoni llogarinë tuaj DowntownBingo dhe ju do të merrni një bonus fantastik 500% në dep tuaj të parë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Mirë se erdhët në Botë Magjike të Bingo dhe Slots në DowntownBingo. Oferta juaj e regjistrimit është ende në dispozicion për të luajtur, por është gati të skadojë, prandaj bashkohuni në eksitim dhe luani përzgjedhjen tonë të pabesueshëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Çdo javë Turneu Weekly Casino do të zhvillohet në Bingo në qendër të qytetit çdo javë, nga e hëna deri të dielën. Po kjo është e drejtë, çdo të hënë ne do të luajmë një Turne të gjatë në një Javë të Kazinosë dhe ne do të ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Merrni pushimet e një jete çdo ditë të javës, kur bashkoheni në ambientet tuaja të bingo që udhëtojnë në botë, duke luajtur falas për të fituar çmime fantastike në dhomën e Bingo Bingo Free World Bingo. Ou ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Reverse Coveralls Special Bingo Coverall Shto disa ekskluzivitet bingo të mbuluar në lojën tuaj të ditës për çmimet e mrekullueshme në të holla çdo të shtunë në mes të 9: 00PM EDT dhe 10: 00PM EDT në dhomën e sezonës Bingo p ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Garantuar Cash Prizes Bashkohen në argëtim vazhdimisht Bingo dhe eksitim midis 9: 00PM EDT dhe 10: 00PM EDT çdo të hënë, të premte dhe të dielën në dhomën e sezonale Bingo si ne të luajë për çmim fantastik të holla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bungee Bingo Bëni gati për të zhytur kokën në argëtim të shkëlqyer bingo dhe bërtisni "Bingo" duke luajtur lojërat tona të pabesueshme Bungee Bingo. Me argëtim të lartë Bingo adrenalin dhe eksitim guar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Dhomë Bingo SHBA është shtëpi për shumë më të mirë në SHBA bingo fun. E mbushur me lojëra emocionuese coverall / reverse coverall dhe lojra klasike Pari-mutuel duke luajtur në modelet e Bingo të SHBA, nuk ka ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Këtu në Bingo në qendër të qytetit ju sjellim edhe më shumë shanse të mëdha për të fituar me çmimet 1To Go! Kur të afroheni për të fituar në një nga lojërat tona të mëdha, por t'i përfundoni lojrat që ende kanë nevojë për 1 To Go, ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Join në eksitim të magjike Fantasy Bingo Tourney tonë çdo natë e shtunë nga 8: 00PM EDT deri 11: 59PM EDT. Ne hidhen nëpër xhami në kërkim në një mbrëmje të fantazi dhe aventurë në thi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Speeding Bingo Fun Shpejtoni funin e bingo midis 4: 00AM EDT dhe 6: EDT 00AM dhe përsëri në mes 4: 00PM EDT dhe 6: 00PM EDT çdo ditë të javës në dhomën e sezonës Bingo me $ 10 Start Speed ​​b ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Qëllimi i lartë Është koha për të synuar lartë dhe të fitoni veten deri në $ 500 në lojërat emocionuese të Bingo të katapultë që luhen në dhomën e sezonale Bingo midis 9: 00PM EDT dhe 10: 00PM EDT çdo natë të së martës! Bashkohu me ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Argëtim i Panairit Lojrat tona Bingo të Rollercoaster ju sjellin të gjithë kënaqësinë e panairit çdo natë të së mërkurës në mes të 9: 00PM EDT dhe 10: 00PM EDT në dhomën sezonale të Bingo si ne luajmë për një pri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Fitoni të mëdhenjtë kur rrotullohet gjatë verës Është koha e verës në Bingo në qendër të qytetit dhe lojëra elektronike tonë të verës janë plot me veprim të nxehtë dhe çmime fantastike që do të fitohet si ju rrotulloheni përmes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Cruise Giveaway tonë të pabesueshme është shansi juaj për të lundruar në Ultimate Bingo Cruise dhe luani për një shans për t'u bërë kampion bote 2018 i Bingo! Kjo është e drejtë, për vitin e dytë runni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bingo me kosto të ulët emocionuese me shpërblime të mëdha në para që do të fitohen Ne po e ndajmë dashurinë e Bingo të verës rreth disa prej dhomave tona të mbushura me argëtim në Bingo në qendër të qytetit në korrik, ndërsa i sjellim lojtarët tanë Bingo Verore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ftohuni dhe luani për çmime të mahnitshme Bëhuni gati të qetësoheni në korrik me një shërbim bujar të akullores së Bingo në Bingo në qendër të qytetit ndërsa ne luajmë për një $ 2,500 shijshme të shpërblimeve në Bremen tonë të Akullore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Nxit argëtimin tuaj në Ethet e Spinës E premte Shijoni argëtim veror me 10 Pa pagesë rrotullime në shtëpi! E premte, korrik 6th është Spin Fever e Premte në Bingo në qendër të qytetit dhe ne po i dhurojmë një pabesueshme 10 Spi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 10
Vjeshta është këtu, dhe dhoma jonë Bingo Vjeshtë është e mbushur me bingo sezonale dhe çmime të shkëlqyera që duhen fituar. Bashkohuni në dhomën tuaj të bingo çdo ditë të javës në dhomën e Bingo Vjeshtës dhe ikni nga ftohta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Po bëjmë verë të nxehtë me një $ 13,000 të nxehtë të shpërblimeve të parave që do të fitohen! Kjo ngjarje e famshme e Big Bingo në natën e së shtunës dhe ne garantojmë për të shtuar disa argëtim për një lojtar me fat lojtar si ne guaran ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është koha e verës dhe lojëra elektronike Tourney Summerland janë plot me veprim të nxehtë dhe çmime fantastike që duhen fituar. Join në fun slot verë në mes të korrikut 1st dhe korrik 31st luajtur ndonjë ose të gjitha ho tona ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne po e ndajmë dashurinë e Bingo-s verore rreth dhomave tona të Bingo ndërsa luajmë lojërat tona të veçanta të Bingo Ball Beach Ball. Kapur sa më shumë Balls Beach si ju mund të në dhomën Bingo Diamond, SHBA dhomë Bingo dhe Pack një ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ftohur në korrik me një shërbim bujar të fun Ice Cream Bingo si ne luajmë për një $ 2,500 shijshme të çmimeve në Tourney Ice Cream Bingo tonë. Ka akullore për të gjithë në dhomën e Bingo Verore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Ne po dyfishojmë funin e Bingos së Verës dhe shanset për të fituar me lojrat tona të dyfishta të Bubing Bingo midis 8pm dhe 9pm EDT në dhomën e Bingo Verore të Shtunën, Korrik 7th. Çdo lojë luan për një garanci ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Gëzoni argëtimin e lojërave verore me 10 Pa pagesë rrotullime në shtëpi në ethet e spinës të premten. Për të kërkuar 10 Spins tuaj falas në slotin tonë Smileys Verore, thjesht llogaritni llogarinë tuaj me një depozitë të vetme prej $ 50 ose më shumë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Është natë e premte, është 8: 00PM EDT dhe është koha që të shijoni shijen e ëmbël për të fituar në Tournament tonë Bingolicious Bingo. Bëhu fituesi ynë Tourney Bingolicious Ka një 1,000 shijshme në shpërblime ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Double up fun Bingo me më shumë shanse për të fituar Double poshtë në argëtim Bingo dhe eksitim në Downtown Bingo të shtunën, korrik 7 EDT dhe për të marrë dyfishi shanset për të fituar shpërblime të holla cash me ou ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Fitoni me çmime fantastike të holla në 4th të korrikut Gëzuar 4th të korrikut! 4th e korrikut është këtu përsëri dhe ishin duke bërë një deklaratë që premton të ju sjellë më shumë argëtim amazing bingo dhe excitem ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: