Screenshot të Diamond Club VIP
Ruaj RSS

Diamond Club VIP

Ne jemi të angazhuar që t'ju ofrojmë një përvojë të vërtetë Kazino nga komoditeti i kompjuterit tuaj në shtëpi. Faqja jonë është gjithnjë në zhvillim, duke shtuar lojëra të reja dhe oferta bonus, pra ju lutemi, qëndroni dhe luani dhe kthehuni shpesh.

Kënaqshmëria Customer

Ne në DiamondClubVIP vendosni kënaqësinë tuaj mbi të gjitha, dhe përpiqemi të krijojmë një marrëdhënie të besueshme me ju. Ne vlerësojmë dhe respektojmë klientët tanë, nëse jeni një rul i lartë ose luani vetëm për argëtim. Ekipi ynë i ekspertëve për mbështetjen e klientëve sjell së bashku një numër të madh profesionistësh kazino me përvojë, secili me sfond në mbështetje dhe të gjithë me një njohuri të plotë pune të kazinos tonë. Ne ju garantojmë një përgjigje të shpejtë njerëzore për çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni me 24 orë 7 ditë në javë gjatë gjithë vitit - Mbështetni 24 / 7.

Kazinoja

DiamondClubVIP ka një koleksion të madh të lojrave të kazinove për t'ju ofruar. Me gjithçka nga lojrat e tryezës në lojëra elektronike, ne i shpëtojmë përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet ndonjëherë. Ju mund të gjeni të gjitha lojrat tuaja të preferuara të kazinosë këtu duke përfshirë këtu Blendë, Ruletë, Slots, Poker dhe shumë më tepër! Ka diçka për çdo lojtar, dhe nëse jeni fillestar ose pro, nuk do të keni vështirësi në gjetjen e lojërave të kazinosë që ju ofrojnë orë të pafund kënaqësie. Të gjitha lojrat tona mund të luhen për para të vërteta ose për argëtim. Kjo do të thotë që ju do të keni mundësi të mjaftueshme për të mësuar dhe praktikuar para se të fitoni para të vërteta. Zgjedhja është e jotja, prandaj filloni të luani tani!

Licencimi dhe Rregullimi

DiamondClubVIP vepron nën licencën Master 1668 / JAZ, të dhënë nga Qeveria e Kuraçao.

Vetësi dhe Siguri

DiamondClubVIP përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) të 128-bit për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në Internet në serverat tanë të sigurtë, të cilët mbrohen nga teknologjia më e fundit e firewall. Ne zhvillojmë dhe përdorim sisteme më të avancuara që sigurojnë dhe mbajnë një eksperiencë të sigurt të lojrave. Ekipi ynë ndjek standardet më të larta të sigurisë dhe praktikat e industrisë së lojrave për të siguruar nivelin më të lartë të sigurisë për lojtarët dhe operatorët.
Lexo më shumë: Politika e privatësisë, Politika e sigurisë

Lojëra të ndershme dhe të përgjegjshme

  • Softueri, i cili bën shanset për lojëra të luajtura në këtë faqe, plotëson standardet e njohura ndërkombëtarisht për drejtësi.
  • Lojtarët trajtohen në mënyrë të drejtë dhe fitimet paguhen sipas rregullores interaktive të lojrave dhe të lojës.
  • Kumar nën moshën 18 është kundër ligjit në të gjitha juridiksionet dhe në DiamondClubVIP ne kemi vendosur masa strikte për ta parandaluar atë.
  • Konsumatorët lehtë mund të hyjnë në një histori të plotë të transaksioneve, tërheqjeve dhe depozitave. Bilanci i klientit është gjithmonë i disponueshëm përmes faqes MyAccount, gjatë lojës, dhe gjithashtu mund të shihet në faqen kryesore të DiamondClubVIP sapo të hyni në.
  • Të gjithë stafi ynë i menaxhimit dhe shërbimit të klientit merr trajnim sensibilizimi për çështjet e lojërave të fatit.
  • Lexoni më shumë rreth lojrave të përgjegjshme

Deri në fund, ne jemi të sigurt që ju do të gëzoni kohën tuaj në DiamondClubVIP, por megjithatë ne do të dëshironim të dëgjojmë nga ju, qoftë ankesa apo lëvdata, një pyetje apo një sugjerim. Ju lutemi mos hezitoni të na dërgoni në email ose na telefononi në çdo kohë dhe për të ndarë përvojën tuaj me ne!

Luaj Tanihttps://www.diamondclubvip.com

Bonuse aktive

Total: 101
€ 360 chip falas në Diamond Club VIP 55x Luaj Me anë të Casino $ 343000 Max Bonus CashOutSpecial: EUR 4610 nuk ka depozitë në Pragën më të Mirë të Pragës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95 luan falas në kazino në VIP Club VIP VIP 55X Play throughEUR Bonus 291000 Max CashOutExkluziv: $ 385 Nuk ka bonuse në kazino për Futbolfin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 540 asnjë depozitë në Diamond Club VIP 60X Wagering $ 265000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë Casino: € 215 Free Casino Tournament në Drakula & s Family ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 435 Turneu i përditshëm i freerollit në Diamond Club VIP 35x WageringEUR 503000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: $ 2135 pa depozitim në Dolphin Reef ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 130 Mobile freeroll slot në Diamond Club VIP 50x Wagering $ 853000 Tërheqje MaxExtra Bonus Kazino: $ 450 Mobile freeroll slot në Joker Strong ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 475 Mobile freeroll slot në Diamond Club VIP 77x Wager € 595000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 515 Mobile freeroll slot në Mystic Dragon Merkur lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

745% Bonus i parë i depozitave në Diamond Club VIP 45X Kërkesat për bastetEURO 428000 Bonus Max CashOutSpecial: 910% Bonusin e kazinosë në bonusin e Regal Riches Rtg lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 gjyqi spins në Diamond Club VIP 55x Luaj me £ 115000 Max tërheqje bonus të veçantë: EURO 135 Kazino chip në Pronën Kryeministri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40 Rrotullon falas kazino në Diamond Club VIP 33x Wager € Bonus 330000 Max CashOutExclusive Kazino: € 965 Tournament on Munchers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 FREE SPINS në Diamond Club VIP 60X WagerEUR 313000 Tërheqja maksimalePoker Bonus i Përjashtuar: 290 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozituese në Piramidën 50,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 666 Pa pagesë Chip në Diamond Club VIP 60X Wagering € 297000 Bonus Maksimum TërheqjeSpecialë: € 260 Çip i Lirë në Hënë Zgjuar Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

99 pa pagesë asnjë depozitë në Diamond Club VIP 30x Wagering € 615000 Max CashOutExtra Bonus: $ 280 Free Tournament Casino në Atlantis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 300 kazino falas në Diamond Club VIP 30x WageringEUR Bonus 436000 Maksimumi shtesë: £ 260 Çip i lirë në Surprizën e Pashkëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

230 xhirime të lira në Diamond Club VIP 30x Kërkesat e basteveEURO 767000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: 810% Bonus më i mirë i Bonusit të Regjistrimit në Fuqinë e Teknologjisë së Lojrave të Kazinosë Ankh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 1855 Nuk ka bonus depozitash në Diamond Club VIP 60X Kërkesat e basteve € 366000 Max CashOutexclusive bonus: £ 680 Chip falas në lojëra Magic Stars Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 230 Kazino falas Chip në Diamond Club VIP 55x Bast £ 354000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 65 gjyqi shpërthen në Sweet 16 Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Diamond Club VIP 60X Wagering € 330000 Max Tërheqje bonus special: 125 falas luan asnjë depozitë në Mbretërinë e Dragoit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 565 Kazino Chip në Diamond Club VIP 60x Wagering $ 755000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 85 Pa pagesë rrotullon kazino në dyqanin e dhuratave Playn Go Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 405 Çip i lirë i kazinove në Diamond Club VIP 33x Luaj Përmes CasinoEUR 164000 Max cash outextra bonus: € 440 pa chip në Jewel Action Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 930 Free Tournament Kazino në Diamond Club VIP 65X Kërkesat për bast £ 139000 Maksimum shtesë për cash outextra: € 1111 Free Tournament Kazino në Planet Openbet Casino Slots Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 255 Kazino falas Chip në Diamond Club VIP 65x Wagering € 387000 Maksimumi i parave nga Bonus shtesë Casino: € 505 CASINO FALAS CHIP në Lady Godiva Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitë në Diamond Club VIP 45X Luaj Përmes CasinoEURO 241000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 2222 asnjë kazino bonus depozitash në lojën e Ngritjes së Ujit Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

190 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Diamond Club VIP 66x Luaj me Kazino $ 784000 Tërheqje maksimaleSpecial Bonus: € 785 Free Tournament Kazino në Slots Nextly Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

70 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Diamond Club VIP 30x Luaj me Kazino £ 377000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: 185 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Sot & s Weather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 Spins Pa pagesë Kazino në Diamond Club VIP 30X Shpërblimi $ 273000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 650 chip lirë kazino në Oqeanin & s Call ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

85% Bonus i Mirëseardhjes në Diamond Club VIP 66X Kërkesat e basteveEUR 751000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: EURO 975 JO DEPOZITA në Mania e naftës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

705% Match bonus kazino në Diamond Club VIP 45X Luaj përmesEur 346000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: $ 485 Free Chip Casino në Chicken Little ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

510% Bonus i ndeshje në Kazino në Diamond Club VIP 45x Luaj me € 631000 Bonus maksimal të tërheqjes: € 3490 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Innocence ose Temptation ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

22 Pa pagesë Tërheqjet tani në Diamond Club VIP 45x Play Nëpërmjet Kazino € 453000 Max para nga Extra Bonus Kazino: € 270 FALAS Kazino Chip në Yggdrasil Pema e Jetës Zanafilla lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

85% Bonusin e parë të depozitave në VIP Club VIP 65X WagerEUR 96000 Maksimumi maksimal i Tërheqjes: 99 Pafundime në King Arthur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

840% Bonusin e depozitave në Diamond Club VIP 55X WagerEURO 13000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 555 Tournament në Deluxxxe Multi Gaming1 Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1415 NUK DO TË KUPTOJË KORNIZA BONUS në Diamond Club VIP 65X Bast £ 484000 Bonus Max Exclusion bonus: EURO 220 NUK KASINO BONUS DEPOZITË në Lojë Jurassic Jackpot Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 355 FALAS Kazino Chip në Diamond Club VIP 40x Luaj Përmes Kazinos € 50000 Max cash outA bonus shtesë: EURO 300 Turneu i Kazinove Online në Streakin e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 55 CHIP CASINO FALAS në Diamond Club VIP 45X Luaj me Kazino € 289000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 85 luan pa kazino në trojanin e trojeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4305 NUK KA DEPOZITI CASINO BONUS në VIP Club VIP VIP 77X WagerEURO 157000 Bonus maksimum outexclusive: 175 gjyqi shpërthen në ari më shumë Diggin & ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 1580 Nuk ka Depozitë në Diamond Club VIP 50x Luaj me Kazino $ 193000 Max cash out Extras Bonus Kazino: Bonus 750% në Piggies dhe Lojë Ujit Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 1220 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Diamond Club VIP 33X Bast € 341000 Bonus Maksimum tërheqjeje ekskluzive: EUR 345 Çip i lirë në Sheik Yer Money ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165% Bonus ndeshje në Diamond Club VIP 60x Luaj me Kazino $ 177000 Max cash outextra Bonus: 340% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në Karnaval Karnaval Nolimit City Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 300 Turneu i Kazinove Online në VIP Club VIP 77x Wagering € 504000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: EUR 2285 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Dark Ninja Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

815% Bonus ndeshje në Diamond Club VIP 35X Luaj Përmes CasinoEUR 234000 Max Tërheqja e bonus shtesë: $ 1570 JO BONUS DEPOZITË në Oktoberfest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 1970 Nuk ka bonus kazino depozituese në Diamond Club VIP 40X Bast $ 327000 Paratë e gatshme maksimale nga Extra Bonus Kazino: € 1675 Nuk ka Depozitim në Reelem Në ​​Big Bucks Bass Wms Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 çip i lirë i kazinove në Diamond Club VIP 33X Luaj me € 19000 Max cash outSpecial Bonus: 265 Free Kazino Spins në Amigos Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 111 Mobile freeroll turne në Diamond Club VIP 33X Luaj me $ 932000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 150 Pa lundrime asnjë depozitë në Bruce Lee ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 Pa pagesë Tërheqje tani në Diamond Club VIP 33X WagerEur 301000 Maksimumi i parave të bonusit të shtuar të Kazinosë: 840% Bonus me Bonus në Afrikën Simb ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 30 Mobile freeroll slot në Diamond Club VIP 55X Wagering $ 978000 Maksim bonus CashOutextra: EUR 445 Paratë e Lirë në Wild Berry (rrotullat 3) ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

650% Bonus i Mirëseardhjes në Diamond Club VIP 60X Wagering € 847000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: Bonus i Bonusit të Deposit në 780% në Banditsin e Parasë Lojë Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3920 Bonus Depozitimi në Diamond Club VIP 35X Kërkesa për bast $ 680000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 585% Bonus i parë i depozitave në lojrat e Kazinosë Novomatic të Mbretërisë Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 810 Tournament në VIP Club VIP VIP 45X WageringEUR 424000 Max CashOutadditional bonus: EURO 660 Mobile freeroll turne në Excalibur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 Pa pagesë Kazino në Diamond Club VIP 55x Luaj me Kazino € 158000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 1590 Nuk ka depozitë në peshkim me fat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 530 chip kazino në VIP Club VIP 60x WageringEur 424000 Max Bonus CashOutExkluziv Kazino: 870 bonus bonus për kazino në Wild Gambler Arktik Adventure Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 660 Asnjë depozitë në Diamond Club VIP 45X Luaj me CasinoEUR 738000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 565% Bonus i Mirëseardhjes në Tregimet e Reja të Egjiptit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 95 Kazino pa pagesë në Diamond Club VIP 50x Bast 88000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: EURO 315 Tournament në Futbollin e Futbollit të Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 565 Mobile freeroll slot në Diamond Club VIP 65x Luaj me Kazino $ 100000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EUR 495 chip falas në kazino në Strike Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4215 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Diamond Club VIP 60X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 773000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 750 Free Tournament Kazino në të holla të Titans ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

345% Bonus i Ndeshjeve në Diamond Club VIP 60X Wagering € 824000 Bonus pa para: EURO 1490 Nuk ka bonus të depozitave në Frenzy Aftershock Wms Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 Pa pagesë Tërheqje tani në Diamond Club VIP 77X Luaj Nëpërmjet CasinoEUR 602000 Max TërheqjaPoker Bonus Extra: $ 2070 Nuk ka depozitë në lojë me Lojë Microgaming në Katmandu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

950% Bonus i depozitave në Bonus Diamond Club VIP 66x WagerEURO 487000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: £ 670 FALAS Kazino Chip në South Park Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

145 Rrotullime të lira në Diamond Club VIP 55x Kërkesat e basteveNjë bonus 310000 Max CashOutExkluziv: 175 Pa pagesë Spins Kazino në Thesaret e Atlantikut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

755% Bonus në Bonus Casino në Diamond Club VIP 44x Luaj Me Kazino $ 992000 Max CashOutspecial bonus: € 40 Mobile freeroll slot në Fortunate Five ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

100 nuk luan asnjë depozitë në Diamond Club VIP 77x Luaj me Euro 560000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonuset ekskluzive: Euro 280 chip kazino në Magious ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 290 Paratë e Lirë në Diamond Club VIP 65x Luaj me CasinoEur 608000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: € 1625 Pa Bonus Depozitues në Thesarin e Babilonisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 20 Daily freeroll slot në Diamond Club VIP 50x Play përmesEdit 841000 Tërheqja maksimalePoker Bonus shtesë: EURO 44 Tournament në Jackpotet Genie Slot Slot Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

180% Kazino Bonus i Mirëseardhjes në Klubin VIP VIP 33X WageringEur 244000 Max Bonus CashOut shtesë: 215 Rrotullime falas në Royal Maskaradë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 395 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Diamond Club VIP 55X Kërkesat e basteve $ 211000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: € 265 bonus për kazino depozitash në ndërtesën magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 FREE SPINS në Diamond Club VIP 50x Bast € 415000 Max CashOutAdditional Kazino Bonus: EURO 55 Tournament në Bollëk Spell ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino