Shikimi i Daisy Bingo
Ruaj RSS

Daisy Bingo

Ka gjithmonë shumë dashuri të lirë për të luajtur Bingo në Daisy Bingo të ri, ku lojërat janë 'larg' dhe lojërat janë groovy! Kështu që luani dhe ndjeni fuqinë e luleve me Bonusin e Mirëkuptimit £ 30 në depozitimin tuaj të parë. Depozitoni vetëm £ 10 dhe luani me £ 40! T & Cs më tej aplikohen

Ne kemi diçka për të gjithë në Daisy Bingo. Fillestar për lojtarët më me përvojë ndjehen të drejtë në shtëpi me një larmi të madhe të 75 top dhe 90 top-bingo lojra. Ekziston edhe një përzgjedhje gjigante e lojërave të menjëhershme si letra gërvishtëse dhe lojëra elektronike me jackpote të mëdha gjithashtu!

Të gjithë ju duhet të bëni për të filluar të luajnë është të regjistroheni me vetëm emrin tuaj dhe adresën e-mail. Bëni depozitën tuaj të parë prej £ 10 dhe jeni gati të shkundni 'n roll' me £ 40! Bisedoni me roomies groovy në chat dhoma, përhapur disa dashuri përreth dhe ajo do të vijnë drejtë për ju! Ne dorëzojmë çdo ditë bonuse bonuse!

Si një UK kompani të licencuara dhe të rregulluara, ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni me besim 100%. Ne pranojmë një shumëllojshmëri të gjerë të metodave të pagesave duke përfshirë PayPal, Ukash, Neteller dhe shumë më tepër. Faqja e përgjithshme T & Ç aplikohen

Luaj Tanihttps://www.daisybingo.com

Bonuse aktive

Total: 2
Promovimi është i hapur për anëtarët që kanë marrë kartat e lira vetëm me ftesë. Një çmim i garantuar i £ 5,000 do të ndahet mes FH, 2L, 1Line, 1TG dhe 2TG dhe paratë e mbetura £ 5,000 do të jenë res ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kështu që luani dhe ndjeni fuqinë e luleve me Bonusin e Mirëkuptimit £ 30 në depozitimin tuaj të parë. Depozitoni aq pak sa £ 10 dhe luani me £ 40! Identifikohuni në llogarinë tuaj dhe të fillojnë të luajnë sa më shumë Bingo si ju l ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino