Screenshot të Dafa Bet
Ruaj RSS

Dafa Bet

Dafabet është një faqe interneti udhëheqëse e lojrave online të lojrave, duke ofruar basteve sportive, kazino online, poker online dhe lojëra online. Ne kemi shërbyer në tregun e Azi Paqësorit që nga 2004. Ne jemi plotësisht të licencuar dhe të rregulluar në Filipine dhe Dafabet vepron në mënyrë rigoroze në kuadër të këtyre rregulloreve.

Ambienti i sigurt dhe privat dhe integriteti i produkteve tona janë drejtuesit themelorë të përvojës së lojrave online të Dafabet.com. Ne kemi masat më të avancuara të sigurisë në dispozicion dhe po kontrollojmë vazhdimisht lojërat dhe proceset tona për të siguruar një eksperiencë krejtësisht të sigurt dhe të ndershme të lojërave të fatit në internet. Ne i ruajmë të gjitha informacionet tuaja konfidenciale dhe ne kurrë nuk do ta ndajmë atë ose do t'ia shesim palëve të treta, përveç në përputhje me Politikën tonë të privatësisë.

Ne përpiqemi të ofrojmë çmimet më të mira duke mbuluar një larmi të gjerë të tregjeve sportive dhe ngjarjeve të tjera botërore sportive. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të lojrave të gjalla dhe lojëra elektronike në kazino. Dhoma jonë e pokerit në internet është pjesë e rrjetit më të madh në internet të pokerit në botë. Në Dafabet ne ju premtojmë se do të kënaqeni me klasën më të lartë të argëtimit online të lojrave në botë.

Me mbështetjen 24 orë për klientët e menjëhershëm të klientëve në dispozicion për 7 ditë në javë, personeli ynë i trajnuar dhe miqësor do të sigurojë që çdo pyetje të trajtohen dhe të zgjidhen shpejt, me edukatë dhe me efikasitet.

Misioni ynë është të ofrojmë përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet për lojtarët përgjegjës, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email me komentet ose sugjerimet tuaja.

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të metodave të pagesave të sigurta dhe të lehta për lehtësinë tuaj. Ne përmbahemi me "njohjen e politikave të konsumatorit (KYC) dhe anti pastrimit të parave (AML) dhe bashkëpunojmë me autoritetet financiare dhe rregullatore të palëve të treta për të siguruar standardet më të larta të pajtueshmërisë.

Luaj Tanihttps://www.dafabet.com

Bonuse aktive

Total: 1,009
55x Kërkesat e basteveEURO 746000 Tërheqja maksimalePoker shtesë: EUR 165 Pa para në pasuri të majmunëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Through Kazino € 531000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EUR 670 FALAS Chip në 7s tjerrje Slots Kazino Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x WageringEURO 587000 Bonus Max CashOutAdditional: 75 Kazino Pa pagesë Kazino në Blazin Buffalo Rival Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play përmes € 574000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: € 4495 Nuk ka bonuse në kazino depozituese në Toki Time Game Thunderkick Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Wager € 727000 Bonus Max ExtraText: € 240 Turneu i Kazinove Online ne Fruity Freaky Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering € 934000 Bonus Max ExtraText: $ 310 Free Tournament në EggOMatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Luaj me Kazino $ 639000 Max cash outspecial bonus: 465% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Win A Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
Kërkesat e 55x Kërkesat e Lojërave 716000 Max Cash outextra Casino Bonus: £ 60 Mobile freeroll slot në Go for Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes CasinoEur 882000 Tërheqja MaksimalePlus Bonusi: 710% Bonus i Kazinosë në Cash Of Lords Gaming1 Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WageringEur 861000 Bonus maksimum cash outexclusive: 230 FREE SPINS në Kitty Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEUR 409000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 55 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Playson Mbretëresha Burlesque ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Nëpërmjet CasinoEURO 547000 Max CashOutadditional bonus: 125 Pa pagesë rrotullon kazino në Dragon Egg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 883000 Max Tërheqja e bonusit të posaçëm: 100 falas luan pa kazino për depozita në sytë e gjarpërit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play Through CasinoEur 239000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Eur 595 Mobile freeroll slot në Elephant King ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino € 603000 Max Bonuset me Tërheqje: Bonusin e Bonusit të 385% të Deposit në Mesazhet e Reja të Pragës Egjipti ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Kërkesat e basteveNjë bonus 543000 Max nga Bonus shtesë Casino: $ 220 Tournament Casino në Mbretërinë Octopus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50x Play nëpërmjet Kazino € 587000 Max Bonuset TërheqjeSpecialë: $ 3735 JO DEPOZIT në Pasuritë aziatike Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteveNjë bonus 653000 Max CashOutextra: 560% Bonus i mirëpritur për Aladdin & s dëshirat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x WagerEUR 612000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: 390% Ndeshja në një kazino në thesarin e piramidës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me $ 408000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv në kazino: EUR 430 FREE CHIP CASINO në Runecraft Viking ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino $ 960000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: $ 555 Mobile freeroll slot në Diamante verbuese ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj përmes Kazino $ 349000 Maksim prej cash outSpecial Bonus: £ 4290 JO DEPOZITIMI BONUS në lojë Wizard Castle Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
35x Kërkesat për bast $ 439000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 80 nuk ka depozitim në Win Mill ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play Through CasinoEURO 773000 Tërheqja maksimale Bonus i vetëm: EUR 4530 Pa depozitë në Cash Coyote ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
66x Wagering € 799000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 960% Ndeshja në një kazino në lojë me lojëra Tornado Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 114000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: Eur 3540 nuk ka kazino bonus depozitimi në Boogie që jeton në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through CasinoEUR 401000 Max para nga Extra Bonus Kazino: £ 4635 nuk ka depozitë në Voyagers Quest Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me CasinoEUR 512000 Bonus maksimum cash ekskluziv: € 745 Tournament në Kazino Online në Soccer Safari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Casino £ 175000 Tërheqje maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Bonus i Parë i Depozitës 475 në Çantën e Mumjes Hapësirat e Kazinove ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Kazino $ 716000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: EURO 940 Freeroll në Turneun e Kazinove në Dashurinë e përgjakshme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 82000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: Bonus i parë i depozitës 945 në magjinë e lojës së fituesit të Wazhan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me € 323000 Max Tërheqje shtesë bonus: 245 Kazino falas spins në Egjiptin e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteve $ 726000 Max nga bonuset ekskluzive të kazinosë: 245 FREE Spins on Pinocchio ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering € 840000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: 90% Ndeshja në një Kazino në lojë Rocknroller Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x WageringEur 751000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EUR 525 Freeroll turneu kazinoje në Blackbeard's Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Play throughEURO 593000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 825% Bonus i Mirëkuptimit në Casino në Attila ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Luaj me $ 617000 Max cash bonus outadditional: Bonus 140% Casino Welcome në Ski Jump ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
50x Luaj Me Kazino £ 667000 Maksimumi i Tërheqjes së Specialit: EUR 1295 asnjë kod bonus i depozitave në Dragon Dance ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e basteveNjë bonus 295000 Max cash outextra: $ 3795 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË ZONËN E ZI ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Kërkesat për bast £ 60000 Max CashOutadditional bonus: 180% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Penguin Style ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WageringEURO 381000 Max CashOutspecial bonus: £ 77 FALAS Chip Kazino në Gara Space ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Luaj Përmes Casino € 576000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 155 Pa pagesë rrotullime në Pasurinë e Lojërave Don Chisciotte Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino € 262000 Max cash outSpecial Bonus: £ 680 Casino Chip në Fortune Shko ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X Wagering $ 157000 Bonus Max CashOutextra: Bonus i Parë i Depozitave 95 në Kupën e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me bonus $ 859000 MaximumDrawing shtesë: 160 Pa pagesë rrotullon kazino në biznesin me vaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 995000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: EURO 2845 nuk ka bonus depozitues mbi Bee Crazy HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35x Luaj me Kazino $ 650000 Max CashOutadditional bonus: 325% Bonus në Bonus në Klubin 2000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play Through CasinoEur 665000 Paratë e fituara nga MaxExtra Bonus: Eur 760 Daily freeroll slot në Cigane Rose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering € 245000 Max CashOutzgjak bonus: gjyqi 240 vishet në Librat dhe Bulls lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat për bast € 249000 Bonus shtesë për cash shtesë: £ 555 FALAS Chip në Cleopatras Gold Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 952000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: EUR 4330 Bonus Depozitimi në Skuadrën Rrufeja Lojëra të Fshehura Kazinoje Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 641000 Maksimumi i Parasë nga Bonusi i Ekskluzive: 95% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në 7 Piggies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 985000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 88 Spins Pa pagesë tani në Football: Champions Cup ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 256000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: € 615 FALAS CHIP në Slots Kazino Nostradamus Ash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wager € 525000 Max cash out Bonus shtesë Casino: EURO 530 Free Kazino Ticket në Ramses II Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEURO 864000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 215 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozituese në Diamantët e poshtëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through CasinoEURO 509000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 90 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Slots Lucky Mermaid Slots Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino $ 455000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: € 2600 nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Priza të Persisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me € 839000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: Eur Chip 610 FALAS në Classico ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play përmes Casino € 743000 Bonus Max CashOutextra: xhiron 180 falas në Pyllin Magjik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play nëpërmjet CasinoEur 405000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë: £ 3830 Nuk ka bonus për kazino depozitash në ethet e futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 384000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Chip kazino 405 në Rue Du Commerce Slots B3w Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wager € 869000 Max cash out Bonus shtesë: 820% Nuk ka Bonus Rregullash! në Kangaliens Booongo Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes CasinoEur 848000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: EURO 65 Kazino falas Chip në Bukurinë Transilvaniane ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering € 247000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 3895 Pa Bonus Depozitimi në Fytyrat Funny ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino