Crypto Slots screenshot
Ruaj RSS

Crypto Slots

CryptoSlots.com operohet nga Slotland Entertainment SA, një lojtar i themeluar në industrinë e lojrave për dy dekada dhe numërimi. Përvoja jonë dhe fokusi i lojtarëve na mundëson t'ju ofrojmë një koncept inovativ dhe një shërbim yjor. A jeni gati për të prerë lidhjet që ju lidhin me kazinove tradicionale në internet dhe lejoni vetes një eksperiencë të pafund për kripto-lojërat?

Në CryptoSlots çdo lojë që luani është Provably Fair, duke lejuar transparencë të pashembullt sa herë që luani. Si një kazino vetëm për krizat, lojtarët kanë kontroll maksimal mbi fondet e tyre dhe mund të gjurmojnë çdo bast që bëjnë.

Ju premtohet siguria maksimale me komplikime minimale. Ekipi ynë me përvojë ka krijuar një mjedis emocionues ku shpërblimet janë të larta. Ne sigurojmë siguri dhe zbavitje, dhe mbështesim lojrat e përgjegjshme në të gjitha nivelet, së bashku me shërbimin e dedikuar të klientit. Eksploroni lojrat e gjetura në asnjë kazino tjetër dhe bëhuni një milioner kriptocurrency.

Ne dëshirojmë të mos tregojmë, prandaj ndiqni drejtimin tonë dhe zbuloni për veten tuaj atë që e bën CryptoSlots të veçantë. Fitoja e dollarit tuaj milionar pret!

Luaj Tanihttps://www.cryptoslots.com

Bonuse aktive

Total: 1,024
60X Wager € 736000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EUR 195 Online Turneu i Kazinosë në 100 Ladies Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEUR Bonus 426000 Max CashOutAdditional Kazino: € 2920 Nuk ka bonus kazino depozitash për Fishin Bërthamor dhe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering £ 27000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 860 bonus për ndeshjen e kazinosë në Çmimin e Pizza 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast € 448000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 200 Çip i lirë i kazinove në Thai Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 463000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: EURO 185 Free Casino Ticket në Fortune 8 Cat Lightning Box ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino € 435000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 360 Turneu i Kazinosë Online në Runicraft Viking Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Përmes CasinoEURO 814000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: 75 Spins Pa pagesë Kazino në Redbeared & Co .... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit £ 343000 Max CashOutExtra Bonus: € 500 chip kazino në Librin e Faraonit Hd Lojë Botërore Match Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino € 360000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: 240 Rrotullime të lira nuk kanë kazino depozituese në Arkën e Madhe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play përmes £ 173000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: 100 Kazino Pa pagesë Spins në 888 Dragons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play nëpërmjet Kazino $ 815000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: 225 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Xmas Joker Playn Go lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEUR 672000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: € 720 Turneu i Kazinosë Online në Marilyn Red Carpet Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering $ 872000 Maksim bonus outexclusive: EUR 700 FALAS Chip Casino në Ca $ hino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 53000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: € 1620 Nuk Ka Depozitë Bonus Kazino në Cinco De Mayo Lulja e Lojrave Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wagering € 941000 Bonus Max outexclusive cash: $ 555 kazino pa chip në Gëzuar Spinning Lojrat që lulëzojnë lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Nëpërmjet Casino € 719000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: EUR 465 Nuk ka Depozitë në Lojë Honey Bee Merkur lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through CasinoEUR 380000 Max para të holla shtesë: EURO 240 FALAS Chip në Wishing Cup ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager $ 996000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € Chip 165 FALAS në Super Frutat e Nxehtë Frymëzuar Lojëra Kazinoje Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me CasinoEUR 450000 Max CashOutexclusive bonus: £ 700 chip kazino në Diablo 13 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kërkesat 50x Kërkesat e Bastit 779000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 410 Freeroll të Torinos Kazino në Burglin & Bob ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEURO 125000 Paratë e fituara nga ekstra bonus: Eur 235 Kazino Chip në Pushimet e Kazinove Sky Skillonnet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play nëpërmjet Kazinosë 714000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit të shtuar të Bonusit: 222 Pa pagesë Pa një depozitë në Peek Një lojë me lojëra Microsof ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet CasinoEUR 801000 Maksimumi i bonusit shtesë: 165 FREE SPINS në Pixies të lojërave të lojës së Igt të Pyjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Bast £ 648000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 150 pa pagesë asnjë depozitë në Invaders nga Pl ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 634000 Tërheqja Maksimale Bonus i Përjashtuar: 20 FREE Spins në Lojë Koi Princess Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Bast £ 301000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 355 Casino Chip në Çikago ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WageringEURO 431000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: $ 145 Free Tournament Kazino në Kawaii Kitty Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45x Kërkesat e basteveNjë bonus 102000 Max CashOut shtesë: EUR 270 çip i lirë i kazinosë në lojën e lojërave të lojërave Avengers Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me £ 532000 Max cash outextra Casino Bonus: 70% Bonus i Depozitave në Bonus Arktik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60x Kërkesat për bast $ 236000 Max Bonus CashOutExclusive: 865% Bonus i parë i depozitave në Slots Bboys Street Hd World Match Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEUR 834000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: £ 885 Mobile freeroll tournament slot në Amazon Fierce Gaming1 Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Përmes Casino € 327000 Max CashOutadditional bonus: falas 175 vishet asnjë kazino depozitë në Super Fast Hot Hot Slots Isoftbet Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play throughEUR 288000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: EURO 22 Turneu i Kazinove Online në Ramses Ii Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering € 104000 Paratë e fituara nga Max bonus shtesë: € 540 Casino Tournament në Mayan Princess Microgaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager $ 648000 Maximum Tërheqja Bonus i Veçantë: $ 205 Daily freeroll slot tournament në Leprechauns Treasure Tom Horn Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager € 967000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 1370 Nuk ka Depozitë në Egjipt Sky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj nëpërmjet Kazino $ 87000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: $ 2495 Nuk ka bonus kod depozitash në Lucky Lager Slots Kazino Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat për bast £ 557000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: € 590 CASINO FALAS CHIP në Triple Triple Chance ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
66x Luaj Përmes CasinoEur 735000 Tërheqja MaksimalePlusi ekskluziv: 60 nuk luan asnjë depozitë në idhujt Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager € 603000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: Eur 475 Freeroll turneu në Kazino në Super 81 Slots Kazino Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WagerEURO 998000 Tërheqja maksimale Bonuset ekskluzive: Bonusin e Bonusit të 300-së të Depozitave në Glow ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e basteveNjë bonus 966000 Max tërheqje: 195 pa pagesë pa depozitë në Drakula & s Bloo ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino £ 42000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte 155 falas tani në Tempullin e Lojërave Big Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X Wagering € 69000 Max para nga Extra Bonus Kazino: € 1275 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Für Ball ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEur 111000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: $ 385 FALAS CASINO CHIP në lojë Crazy Vegas Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes CasinoEUR 459000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: 270 Pa rrotullime asnjë depozitë në Paradise Found Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33X Kërkesat e bastit $ 555000 Maksimumi i bonusit shtesë të kazinosë: 140 Pa pagesë rrotullon kazino në xhungël të lumtur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager € 981000 Max cash outextra Bonus: 295 luan falas pa depozitë në Cash shtesë! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play throughEURO 864000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 110 Rrotullime Lojalë Falas! në Xing Guardian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me £ 425000 Max cash out Bonus ekskluziv: 950% Bonus ndeshje kasini në Ditën e Ankandit Lojëra Magnet Gaming Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager Bonus $ 784000 Max CashOutExclusive: Bonus i ndarjes së Bonusit 930% në Groovy Automat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Wager $ 255000 Max cash bonus outexclusive: Bonus 120% bonus kazino në Pearl Tracker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering € 775000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinos: 120 Rrotullime Lojalë Falas! në Speed ​​Club ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me $ 534000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 3215 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Casino Mania Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager € 904000 Tërheqja MaxExtra Bonus: 44 Spins Pa pagesë tani në Cash 300 Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat për bast € Bonus 583000 Max CashOutextra: € 550 Çip i lirë në Nova 7s Rtg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Wagering € 188000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: $ 1540 Nuk ka kod depozitash bonus në Jewels of India ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering £ 213000 Maksim bonus nga Bonus shtesë Casino: 120 Bonus Mirëpritur për Warriors Metal Heavy Metal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me $ 847000 Max CashOutspecial bonus: $ 995 JO DEPOZITIMI BONUS në Froot Shoot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat për faturimEUR 376000 Bonus maksimal për tërheqje Bonus shtesë: Bonus i parë i depozitave në 150 Lines Deluxe Hot ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 716000 Maksim prej cash outSpecial Bonus: 600% Bonusin e Parë të Depozitave në Star Trek Kundër Të Gjitha Shanseve Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEURO 824000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 255 Freeroll freeroll në turnetë e butë në lojëra të ndezur 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
Kërkesat 50x Kërkesa për pagesë £ 467000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 10 Rrotullime Lojalë Falas! në Dragon Prosperitet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino $ 690000 Max Bonus CashOutAdditional: $ 85 Kazino pa pagesë në Prime Property ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me £ 14000 Bonus Maksimal TërheqjeExkluzive: EURO 680 FALAS Chip Kazino në Vendet e Kazinove Rival Kazino të Udhëtimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 7
35x Wager € 255000 Tërheqja Maks ExtraExtra Bonus: Eur 505 Turneu në Harvest Fest Lojrat lulëzim lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat për bast € 617000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: 280% Bonus bonus për ndeshjen në lojën e xhazit Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 870000 Maksim prej Cash Bonus shtesë të Kazinosë: € 520 Pa pagesë Chip në Dream Wheel Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager € 594000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 175 Free Tournament Casino në Bandits Sticky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Bast £ 240000 Maksim bonus nga shtesë: $ 111 Pa pagesë Chip në Slots Rival Slots Casino Spinvasion Alien ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering € 230000 Max CashOutspecial bonus: Bonus 185% Casino Welcome në Cash Crystal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat për bast $ 344000 Max TërheqjaSpecial Bonus: Bonus i Mirëkuptimit i 65% Bonus në Partinë e Partisë Hot Game Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: