Ndeshni screenshotin e Kazinosë
Ruaj RSS

Conquer Casino

E themeluar në 2012, ConquerCasino u krijua për të ofruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësi për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurtë, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme

ConquerCasino është operuar nga ProgressPlay Limited of Niveli 3 (Suite Nr 1258), Tower Business Centre, Kulla Street, Swatar, Birkirkara, Malta. ProgressPlay është një kompani me përgjegjësi të kufizuar e regjistruar në Maltë (C58305), e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Kazinove dhe vepron nën një Numri Licence të MGA / B2C / 231 / 2012 të lëshuar në 16th Prill, 2013; dhe është i rregulluar nga autoriteti në fjalë dhe është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i lojërave të fatit, numri i licencës: 000-039335-R-319313-010.

GAMING PËRGJEGJËS

Bixhozi është një mënyrë emocionuese për të marrë një pushim nga realiteti, të lëshohem dhe thjesht të keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne më shumë e rëndësishme inkurajojmë lojrat e përgjegjshme. Për të promovuar këtë, u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin për të luajtur. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata nën moshën 18, e cila është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

SIGURIA DHE PRIVATIZIMI

ConquerCasino përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) të 128-bit dhe teknologjinë firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet tek serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online trajtohet nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. ConquerCasino gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

MBESHTETJE PER KLIENTET

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 24 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://www.conquercasino.com

Bonuse aktive

Total: 787
35X WagerEURO 838000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 195% Bonus i Bonusit të Kazinosë në Lojrat Slots të Meksikës Slots për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X WageringEUR 454000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: $ 1430 asnjë bonus kod depozitimi në Money Money ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 350000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 270 FREE Spins në Milionerët Club I Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast £ 319000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: 195 Pa pagesë kazino në 7 Sins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
77x WageringEURO 164000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 85 Paratë e Lirë në Binjakët e Fshehtë të Candy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me € 721000 Maksimumi i tërheqjes shtesë të kazinosë: $ 670 në kazino të Kazinosë në lojë me lojëra të çastit Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 401000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 4635 nuk ka kazino bonus depozitash në Super Diamond Deluxe Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEUR Bonus 609000 Max CashOutspecial: 965% Bonus ndeshje në lojëra të Lojërave të Fermave Microgaming për Pollen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 210000 Max CashOutadditional bonus: EUR 190 FALAS Chip në Jurassic World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play përmes Kazino $ 520000 Max CashOutExclusive Bonus: $ 50 Casino turne freeroll në Dice on Fire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEur 45000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 195 Pa pagesë lojëra pa depozita në 221b Baker Street Lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 346000 Bonus maksimale për tërheqje ekskluzive: Eur 230 Ticket falas në Kazino për Frutat & Sevens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play nëpërmjet Kazino $ 403000 Max cash outextra bonus: 225 Kazino Pa pagesë Spins në King Arthur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me € 140000 Max cash outextra Bonus: $ 540 Chip falas në Wild Catch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play throughEur 95000 Max Tërheqja e bonusit të veçantë: $ 3875 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Secrets Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 376000 Max cash outextra Bonus: Eur 820 Tournament Pa pagesë Kazino në Syri Ra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play Through Kazino € 455000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: € 465 Mobile freeroll slot në Illusionist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 879000 Max Tërheqja Extra Bonus Kazino: $ 510 chip falas në Xhazin e New Orleans ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me € 888000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 280 Çipi i lirë i kazinove në pasuri të Ra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e bastit $ 202000 Max CashOutAdditional Bonus i Kazinosë: Bonus i bonusit të bonove të kazinosë 295 në Pool Shark Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 151000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 610% Bonus i Depozitave në Burrat e Raketave Red Tiger Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering $ 784000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 85 Pa pagesë rrotullime pa depozitë në Jackpotet e Stellar ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me $ 54000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: € 465 Chip Pa pagesë në The Pirates Tavernë Hd World Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast £ 864000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: € 340 Mobile freeroll slot në Fly For Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEUR 494000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 255 turneu i Freerollit të Kazinos në Lojrat e Lojërave të Kazinove të Orës së Madhe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 253000 Max TërheqjaSpecial Bonus: Eur 550 Tournament on Stardust ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat për bast € 362000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë shtesë: EUR 3730 Nuk ka depozitë Bonus Kazino në Madtimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager € 495000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 777 Asnjë depozitë në Aladdin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Kazino € 965000 Max Tërheqje bonus special: EURO 355 Free Kazino Ticket në Bar-Bar-Zi dele ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino $ 131000 Tërheqje Maksimale Bonus shtesë: EUR 735 Freeroll në turneun e kazinove në derra të vegjël Grevë mbrapa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager € 54000 Bonus Max Extractingxtra: $ 1665 Nuk ka depozitë në Frogged ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEURO 719000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit ekskluziv: € 135 çip falas në xhazin live xhaz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 130000 Max TërheqjeSpecial bonus: 65% Match bonus kazino në Shining Crown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEUR 706000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë Casino: 950% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Lucky Wild Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Me Kazino £ 253000 Maksimumi Tërheqje Bonus ekskluziv: 22 Besnikëritë Pa pagesë! në Streak Win ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play throughEur 468000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 590 Çip i lirë në milion monedha Respin Isoftbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering € 784000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: EUR 170 Kazino në Frizen e Frutave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 883000 Max cash outextra bonus: € 2975 Nuk ka bonus depozitash në Pimp It Up Lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me € 411000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: Bonusin e Bonusit të Depozitave 910% në Slotset e Hollivudit të Oxo Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering € 857000 Max Bonus i Tërhequr: 750% Bonus më i Mirë Bonusu i Rimbursimit në Gjoks i Pasurive Slots Kazino Spinomenal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me £ 826000 Tërheqje maksimaleSpecial Bonus: £ 480 Pa pagesë chip në Ice World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play throughEURO 653000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 2600 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Funky Fruta Fermë Playtech lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e bastit $ 813000 Bonus maksimal i tërheqjes: 215% Ndeshja në një kazino në derrat e vegjël godasin përsëri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Kazino € 106000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: € 645 Daily freeroll slot në numrin Lucky Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Përmes Casino £ 687000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 510% Bonus më i Mirë Bonusu i Regjistrimit në Olimp ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Bast $ 754000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: Eur 3810 nuk ka depozitë në Cake Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino € 395000 Max Tërheqja e bonusit të veçantë: 300% Regjistrohu Bonusin e Kazinos në Klubin 2000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino $ 3000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 275 pa pagesë nuk ka depozitim në All Stars Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes CasinoEURO 827000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 3875 Nuk ka bonus depozitash për Vikings Glory ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Bast $ 224000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: 100 Lëron Pa pagesë në Royal Maya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering $ 628000 Max cash outextra Bonus: 270 Pa pagesë rrotullime nuk ka kazino depozitë në Jungle Monkeys Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Bast € 48000 Max CashOutExtra Bonus: $ 265 FALAS CHIP në Super Hot Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 361000 Max në cash outextra Casino Bonus: 145 Pa pagesë rrotullime në The Codfather ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me Kazino $ 278000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: Rrotullime falas të besnikërisë 100! në oxhak fshij Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WageringEUR Bonus 701000 MaximumText bonus: € 650 Chip Casino në Hillbillies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play Through CasinoEur 443000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 390% Bonus i depozitave në Drakula & s Family ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me € 40000 Max CashOutSporte shtesë: Eur 145 Tournament në Beowulf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes Kazino $ 656000 Max CashOutSpecial Bonus: $ 700 Chip FALAS në Librin e Faraonit Hd Lojë Botërore Match Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteve € 359000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 66 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozituese në lojë me xhevahire Novomatic lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes CasinoEur 513000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë: € 65 turneu i Pokerit në Freeroll Groovy Revolucion Daub Games Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WageringEur 538000 Max CashOutspecial bonus: € 640 Daily freeroll slot në Futboll Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WageringEURO 8000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: € 165 Tournament në Kazino në Rainbow Queen Egt Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40X WageringEur 281000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 210 Nuk ka bonus depozitash për Fish & Chips ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 911000 Maksimumi maksimal i Tërheqjes: 115 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozituese në Lojë Max Slot Microgaming Dëmshpërblimi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me € 9000 Max cash out Bonus ekskluziv: Eur 615 Cash falas në heronj reli ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
Këtë Krishtlindje, filloni të promovoni ofertën ekskluzive "Spins Pa pagesë - Nuk ka Wagering" në Fairy Tale Legends - Hansel dhe Gretel - Edicioni i Krishtlindjeve lojë slot & kërkesë për Cash Awards me Promovimin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: