Screenshot të Colosseum Casino
Ruaj RSS

Kazino e Colosseum

Hapi në lavdinë e Colosseum Casino dhe do të ktheheni në ditët e dekadencës, luksit dhe fitores. Të inkorporuar në kazinën tonë të artit, do të jeni të prishur me zgjedhje me gamën tonë kolosale të lojrave në tryezë, lojëra elektronike dhe lojëra poker - të mjaftueshme për të kënaqur oreksin e perandorit!

Filloni me Bonusin e Mirëseardhjes deri në € 750 në Kazino Colosseum

Colosseum Casino ju jep një total të madh deri në € 750 në Bonusin e Mirëseardhjes mbi depozitat e para 5 në kazino! Është shumë e lehtë të kërkoni: thjesht hapni një llogari të re në kazino dhe bëni depozitimin tuaj të parë. Bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj brenda pak minutash. Ju pastaj mund të eksploroni kazinën dhe të provoni disa lojëra. Këtu janë shpërblimet që do të merrni:

Depozita e Parë
- Bonus ndeshje 100% (deri në € 100)
Depozita e Dytë
- Bonus ndeshje 50% (deri në € 200)
Depozita e tretë
- Bonus ndeshje 30% (deri në € 150)
Depozita e katërt
- Bonus ndeshje 20% (deri në € 100)
Depozita e pestë
- Bonus ndeshje 10% (deri në € 200)

Gëzoni përfitimet e bashkimit me Colosseum Casino

Me Colosseum Casino që është pjesë e grupit tonë ekskluziv të Rregjimeve të Kazinosë, do të keni akses në promovime javore dhe mujore dhe oferta ekskluzive të depozitave; filloni të bëni depozitat tuaja dhe ju do të merrni bonuse tuaja në asnjë kohë. Ju gjithashtu do të jeni pjesë e Jackpot VIP Lucky, llotari fantastike bonus. Me tërheqjet që zhvillohen çdo orë 8, ju kurrë nuk do të dalë jashtë shanseve për të fituar! Kjo nuk është e gjitha, edhe ju do të gëzoni për lojërat e kazinosë 550 nga liderët në softuerin e lojrave, Microgaming. Regjistrohu për të Colosseum Casino sot dhe të fillojnë të argëtohen.

Luaj Tanihttp://www.colosseumcasino.com

Bonuse aktive

Total: 830
55x Luaj me € 548000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: 90 Pa pagesë Tërheqje tani në Sugar Rush Winter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Kërkesat e bastit £ 745000 Maksimumi i bonusit shtesë: 150% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Stomatolog Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj përmesEur 461000 Maksimum të holla shtesë: Bonus 580% Bonus Kazino në Gol Lojrat lulëzim lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 446000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 115% Regjistrohu Bonusin e kazinos në Mania e Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino $ 321000 Max CashOutExclusive Bonus: £ 3340 Nuk ka Depozitë BONUS CASINO në Reel Crime: Art Heist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast € 141000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: $ 620 Biletën e kazinosë falas në syrin e lojërave të kazinosë të Horus Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e bastit $ 288000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: € 305 Torneja e Lirë e Kazinove mbi Frutat Evolution HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes Kazinosë 928000 Max Tërheqja BonusExkluziv: 695% Bonus i depozitave në King Bam Bam ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play përmes Kazino $ 954000 Max CashOutSporte Bonus: € 1111 Tournament Kazino në Tregime Tërfil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit £ 524000 Max cash outSpecial Bonus: EUR 285 Free Casino Tournament në Wildtimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through CasinoEur 261000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: $ 420 Daily freeroll slot në Neptunes Treasure Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me £ 898000 Maximum Tërheqja Bonus ekskluziv: Eur 360 FALAS Chip Kazino në Z Toad Playn Go lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 873000 Bonus maksimum outexclusive: 255% Bonus në Bonus në Lojë Botërore të Lojërave të Cirkut Mercur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 21000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: 635% Bonus i depozitave në Demi Gods ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play nëpërmjet CasinoEURO 319000 Maksimumi i parave nga bonuset ekskluzive të kazinosë: 55 FREE Spins on Life Beach ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through Kazino € 461000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 245 Daily freeroll slot në Goblins Greedy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet € 714000 Max CashOutSpecial Bonus: Bonus 280% ndeshje kazino në Bejeweled 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino $ 76000 Max Tërheqja Bonus i Veçantë: EURO 22 Freeroll freeroll turneu në Lojërat e Posaçme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 283000 Max Tërheqja e bonusit të posaçëm: xhiron 110 falas në Sushi Booshi Mushi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play nëpërmjet Kazino £ 824000 Max cash outspecial bonus: $ 625 Free Kazino Ticket në Red Fruits Hot Propozimi Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast $ 62000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 10 Pa rrotullime tani për Frutat dhe Sevens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveEUR 867000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: £ 4615 asnjë bonus depozitues mbi Heroet e Fuqisë së Fuqisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 540000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinos: 175 pa pagesë pa depozitë në Frutat e Energjisë Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager € 828000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: $ 555 Kazino chip në Dr Jekyll Goes Wild Game Barcrest Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Bast $ 705000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 4175 JO DEPOZITIM BONUS në Play Turbo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering £ 115000 Max cash out Bonus ekskluziv: € 320 Free Tournament Kazino në Nemo & s Voyage ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play throughEur 694000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: € 385 Bonus Depozitues në Kobushi Isoftbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 335000 Maksimumi i parave nga Bonus shtesë Casino: $ 335 FALAS Chip në Goddess Diamond ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino $ 742000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: Eur Chip 320 FALAS në Slots Hobos Slot Kazino Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager € Bonus 53000 Max CashOutExtra: 140 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Mane Artë lojë Nextgen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering $ 452000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 110 kazino falas luan në Thesar Gjahtari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me £ 914000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EUR 690 Free Casino Tournament në Kitty Glitter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me € 400000 Bonus maksimum për tërheqjen e bonusit: 85 Rrotullon kazino falas në Roll Up Roll Up ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager $ 778000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EURO 3820 Nuk ka bonus depozitues mbi Jackpot 6000 Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e basteveNick Bonus 5000 Maksimumi shtesë i Kazinosë: EUR 3165 Nuk ka Bonus të Depozitave Kodi në Luchadora ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat e bastit $ 210000 Tërheqja maksimale Bonuset ekskluzive të kazinosë: € 340 Mobile freeroll slot në Kampionatin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj nëpërmjet Kazinosë $ 795000 Max para nga Extra Bonus Kazino: 715% Bonus i depozitave në mesnatë Lucky Sky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Nëpërmjet Kazino £ 220000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: £ 625 Turneu i Kazinosë Online në Lojë Pirates Gold Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WagerEUR 469000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 175 Turneu i Kazinosë në Lojrat e Las Vegas High5 Arcadia ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 167000 Max BonusTërheqje shtesë: EUR 660 Çip i lirë në lojë të fshehur Unrn Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering 455000 Max Tërheqja Extra Bonus Kazino: $ 4295 Nuk ka kodin e depozitave bonus në Klubin 2000 Stake Logic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through CasinoEur Bonus 190000 Max Tërheqja Bonus shtesë: € 460 Torneja e Lirë në një Ditë në Slots Kazino të Rivaleve Derby ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Kërkesat e basteve € 531000 Bonus maksimal i tërheqjes së veçantë: EURO 85 Tournament on Spin Or Reels Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 924000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 3155 JO DEPOZITË BONUS KODI në 2016 Gladiators Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play përmes € 429000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv Kazino: $ 190 FALAS Chip në Let & s Go Fish & ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Përmes Casino € 884000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 390 Freeroll në Turneun e Kazinos në Tahiti Time Rival Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me $ 719000 Max cash outSpecial Bonus: EUR 222 Pa pagesë Cash në Boy Jungle ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 977000 Max Bonus CashOutAdditional: Bonus 485% bonus depozitash mbi Zeus III ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering £ 233000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 205 Pafund Pafund Pa Fun! në legjendat e Avalonit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Kërkesat e bastit $ 754000 Maksimimi i shumës së Bonusit shtesë të Kazinosë: € 2125 Nuk ka depozitë në Sevens çmendur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 905000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: £ 4665 asnjë bonus kazino depozitimi në Pimp It Up Lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e basteveNick 900000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: EUR 190 Chip Casino FALAS në Fruit Party Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WagerEURO 299000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EUR 4480 Nuk ka bon bonus depozitë në Kinë MegaWild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes Casino £ 181000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 210 Pa pagesë kazinonë në lojrat e ardhshme të fatit Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager € 216000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus shtesë: $ 250 Mobile freeroll slot në Tesla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WagerEUR 947000 Max CashOutadditional bonus: 285 FALAS luhatet në listën e bukur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Me Kazino £ 397000 Bonus Maksimumi Tërheqjeje ekskluzive: Bonus 135% në të Fundit Crusade HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat për bast £ 757000 Max Bonus i tërhequr shtesë: $ 660 Pa pagesë Chip në Lojërat Olimpike të Lojrave të Lojërave Olimpike të Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play përmes € 201000 Max cash outSpecial Bonus: 280 lojëra falas në sallonet e bukurisë Slots për Kazino të Topgame ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me € 2000 Max para nga Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 560% Bonus i parë i depozitës për Çupë o Para ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Through Kazino € 384000 Max cash outPoker Bonus shtesë: $ 570 Casino chip në Five Bingo Reel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play përmes CasinoEur 437000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: Eur 1760 JO DEPOZITË BONUS në rrugën Samurai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Through Kazino € 59000 Max cash outSpecial Bonus: 240 rrotullime të lira në Inca Gold Ii Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wager € Bonus 165000 Max CashOutExtra: Bonus i bonusit të bonusit të 425% në lojëra elektronike të Viking Grey Topgame ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me CasinoEur 81000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: 115% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Vegas Show Pariplay Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino