Ekrani i Lojtarit të Klubit
Ruaj RSS

Lojtar i Klubit

Mos luani vetëm në një kazino online. Bëhu pjesë e një klubi shumë ekskluziv dhe shumë të dobishme. Në Klubin e Lojtarit Kazino, qëllimi ynë është të të ndjehesh sikur lojërat tona të kazinosave sillen rreth jush.

Fillon me një program të shërbimit të lartë që ju trajton si një anëtar i dytë që ju regjistroheni për të luajtur. Nëse keni nevojë për ndihmë me depozitimin ose keni ndonjë pyetje në lidhje me një nga lojrat tona online të kazinos, ne jemi duke qëndruar pranë përgjigjes për pyetjet tuaja. Ju mund të na kontaktoni 24 / 7 përmes bisedave të drejtpërdrejta ose të ndiheni të lirë të na telefononi 1-800-406-9557.

Nëse bëhesh një nga lojtarët tanë të rregullt, do të fitosh qasje në Klubin VIP më të shpërblyer në industri. Ju mund të fitoni deri në 40% të sigurimeve në muaj, të merrni qasje në kufijtë më të lartë të tavolinës në dispozicion dhe të gëzoni shërbimin e kujdesur nga përfaqësuesi juaj personal VIP.

Me aq shumë lojëra për të luajtur, është e lehtë të ngjitesh në shkallën VIP. Klubi Player Casino ofron lojra tavoline si Blendë, Ruletëdhe Baccarat; lojërat video poker, duke përfshirë lojëra me letra të egra dhe raunde të dyfishta ose jo; makina me lojëra elektronike me shumë linja fitimi dhe jackpot progresive; dhe madje edhe lojëra speciale që ju nuk do të gjeni kudo tjetër. Në tërësi, ekzistojnë lojëra të kazinosë 100 për të luajtur dhe lista po rritet.

Gatshme për të luajtur? Ne ofrojmë një version të shkarkueshëm të softuerit tonë, i cili punon në Windows PC. Keni një Mac? Përdoruesi versionin tonë të Instant Play dhe kënaquni me lojrat tuaja të preferuara përmes shfletuesit tuaj të internetit.

Club Player Casino është i angazhuar për t'u siguruar që përvoja juaj e kazinosë online është e sigurt. Ne përdorim avancimet e fundit teknologjike për të koduar informacionin tuaj, duke përfshirë detajet e lojtarëve privatë dhe të gjitha transaksionet financiare. Ne gjithashtu punojmë me autoritetet e pavarura të partisë 3rd për të siguruar që softueri ynë është i rastësishëm dhe i sinqertë dhe ne kemi partnerizuar me jo një, por dy kompani të respektuara të sigurisë në internet për të vërtetuar faqen tonë në mënyrë që të mund të luani këtu duke e ditur se nuk do të jeni të rrënuar nga viruset dhe malware. Kjo është vetëm një pamje e masave të sigurisë në vend në Club Player Casino.

Luaj Tanihttps://www.clubplayercasino.com/

Bonuse aktive

Total: 9,143
30x WageringEUR 460000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 200 chip falas në Masquerade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Nëpërmjet Casino $ 660000 Tërheqja Maksimale Bonuset ekskluzive të Kazinosë: 255% Bonus më i Mirë i Bonusit në Bonus Simply The Best 27 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino € 566000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: EUR 3250 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Slots Kazino të rrezikuar të Apple Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager $ 515000 Bonus Max CashOutExtra: € 3195 Nuk ka bonus të depozitave në Fairest Of Them Të gjitha Kazinotat e Lojërave të Kazinove Ash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e bastit $ 367000 Max CashOutSpecial Bonus: 170 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Slumbonin Sunshine Reef Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering $ 428000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: EURO 1215 Nuk ka depozitë në Joker Dream Kajot Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65X WageringEur 826000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: € 625 Kazino në kazino në lojë me lojëra të çmendur Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 204000 Maks Bonus CashOutAdditional Kazino: € 225 Freeroll në turneun e Kazinos në Kazinotën Persiane të Kuqe të Kazinosë Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
77X Luaj me $ 18000 Maximum Tërheqja Bonus Special: EURO 3310 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në 50 Dragons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WageringEUR 453000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: £ 290 Nuk ka kodin bonus të depozitave në Fistful Dollarë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveEUR Bonus 365000 Max CashOutExkluziv: 40 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese të vdekur ose të gjallë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play Through Kazino € 267000 Bonusi maksimal i Tërheqjes: 255 Trial Spins në Slots Mania Tattoo Skillonnet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
66x Play përmes KazinoEUR 110000 Maksimumi i Tërheqjes së Specialit: EUR 440 çip i lirë i kazinosë në lojën Quick Hit Black Gold Bally ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bast $ 579000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i kazinosë: Eur 550 Freeroll në turneun e kasinës në Highway Kings Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEur 321000 Max Bonus CashOutSpecial: 265 pa pagesë spins asnjë kazino depozitë në Hillbillies Rtg lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Bast £ 803000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: Bonusin e Bonusit të 395% në Stardust ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes Kazinosë $ 600000 Bonus Maksimumi i Zgjatur i Bonusit shtesë: $ 1305 Asnjë Depozitë në Slotset e Kazinove Cat Master Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 624000 Max cash outSpecial Bonus: $ 530 Kazino pa pagesë chip në Foxy Fortunes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino $ 100000 Max CashOutzum ekskluzive: EUR 280 Tournament Casino në Vinyl Countdown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Bast $ 41000 Max cash outPoker Bonus shtesë: $ 475 FREE CHIP CASINO në Charms arab Lojëra elektronike Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat për bast $ 549000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: EURO 99 nuk ka kazino bonusesh për depozitat në Arktik Wonders Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Bast € 133000 Max cash outextra bonus: $ 710 Freeroll në turneun e kasinës në Sallën e Frutave Jackpot Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager € 514000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 540 Free Tournament Kazino në Prince of Lightning ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 677000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EURO 155 Turneu i Kazinosë Online në Vallëzim Në Rio Wms lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 311000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: £ 175 Casino chip në Dragon Zi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 797000 Max para nga Extra Bonus Kazino: EUR 160 Mobile freeroll slot në Oqeanin Fantasy Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering $ 353000 Bonus Max CashOutextra: 210 Pafundime falas në Playtech Silent Samurai ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino $ 782000 Paratë e gatshme shtesë nga Casino Bonus shtesë: $ 635 Casino në 40 Super Dice Slotet e Kazinosë Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit £ 994000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 250 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në vetëm Hot Hd World Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me bonus € 53000 Max CashOutextra: EURO 10 Torneja e Lirë në Kazino në Supercars Slotet e Lojrave Botërore të Botës Hd ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me £ 117000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 2455 asnjë kazino bonus depozitash në Mirë se vini në Fort Knox ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino £ 401000 Max cash outspecial bonus: € 30 Free Tournament Kazino në Slot Hoff ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat për bast € 56000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Bonus i parë i depozitës 190 në numrin e parë të lojërave të Fugasas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Bast £ 29000 Bonus Max Getdrawalextra: 95 Kazino falas luan në Playboy Hot Zone Bally Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering € 497000 Max Tërheqje bonus ekskluziv: € 630 Free Tournament Kazino në Cubis Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager $ 51000 Max cash outspecial bonus: 210 Pa lundrime pa depozita në Double Dragons Yggdrasil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit $ 379000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: Eur 925 Bonus me Bonus Depozitues në Aksion Pixie ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60X Luaj me Kazino $ 520000 Max cash out Extract Bonus: 295 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Zanafillën Mirror Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me CasinoEur 889000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: EURO 625 Turneu i Kazinove Online në Partinë e Gjuetisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 691000 Paratë maksimale jashtë Bonusit Extra: 245% Bonusin e depozitave në Lojërat Lokale të Lojërave të Lojërave të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Që kur është një emër përdoruesi dhe fjalëkalimi me vlerë $ 50? Përgjigja? Sot. Në Lojtarin e Klubit, ka një kupon mahnitës me emrin tuaj në të. Bashkohuni me ne sot me një klikim regjistrimi: thjesht plotësoni y ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 483000 Max CashOutorial bonus: € 99 Chip Casino falas në Napoleon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEURO 396000 Bonus Max CashOutExclusive Kazino: Bonus i Mirëpritur i 340 në Fortune Persian Red Slots Casino Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e bastit £ 528000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: $ 2420 nuk ka depozitim në Kaliforni Gold Nextgen Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast £ 32000 Max CashOutspecial bonus: 180% Regjistrohu bonus kasini në Inca Gold Ii Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteveEURO 597000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 730 Torneja e Lirë e Kazinove me shumë në njëzet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play nëpërmjet CasinoEUR 161000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: Bonus i bonusit të depozitës 555% mbi grabitësin e policisë ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WagerEur 88000 Maksimumi i tërheqjes së bonusit shtesë: 250 luan pa pagesë në kazino në xhepat e Genie Slots Slot Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X WagerEur 961000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: Bonus 765% në Tiki Shuffle lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteveEURO 207000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus i Kazinosë: $ 755 Torneja e Lirë në Kazino në Diablo 13 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me £ 348000 Bonus Maksimumi shtesë i Kazinosë: Kazino falas 290 në The Pirates Tavernë Hd Matching World Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 750000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të Kazinosë: EURO 590 CHIP FALAS KASIN në Charms irlandez ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager € 812000 Max Bonus CashOutSpecial: EURO 4845 Nuk ka Depozitë Bonus në Slots Mexican ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 854000 Bonus maksimale e tërheqjes bonus ekskluzive: 99 pa pagesë asnjë depozitë në Savanna Moon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play Through Kazino $ 529000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: EURO 540 Mobile freeroll turne slot në Aztlans Gold Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play nëpërmjet Casino € 337000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € Chip 530 FALAS në Barnyard Bucks Slots Slotet Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me bonusin $ 7000 Max Excise bonus ekskluzive: EURO 870 Turneu i Kazinosë Online në Frutat Yummy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 254000 Max cash outextra Bonus: $ 320 KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Grand Slotland Liberty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEur 554000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: € 470 chip falas në kazino për Sluggler Skull Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 998000 Bonus Max CashOutExkluziv: 55 Pa pagesë Spins Kazino në The Wizard Pig ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play nëpërmjet Kazino £ 210000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: Eur 905 Turneu i Lirë i Kazinove në Sliderin e Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Kazino $ 9000 Max TërheqjePoker Bonus shtesë: $ 3765 nuk ka kazino bonus depozitash në Kitty Glitter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Nëpërmjet bonus Kazino € 370000 maksimale Withdrawalspecial: EURO 4500 No Depozitave Bonus në liqen kep Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 292000 Bonus Maksimal Tërheqje: £ 1495 asnjë bonus depozitash në Bell Of Fortune Playn Go lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60X Luaj Bonus throughEURO 746000 Maximum WithdrawalExtra Casino: € 550 Pa pagesë Casino Tournament në 5 Hot Zare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1411 2 3 ... 141

Bonuset e pabesueshme

Total: 1
60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 47000 Max CashOutspecial bonus: € 3490 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Shitjen e Hapësirës Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: