CKcasino screenshot
Ruaj RSS

CKcasino

Gjetur. në 2017, CBCasino u krijua për të siguruar argëtim cilësor për njerëzit që gëzojnë lojrat e fatit, duke u dhënë atyre mundësi për ta bërë këtë në një eksperiencë të sigurt, argëtuese, të drejtë, të rregulluar dhe të sigurtë dhe të kënaqshme të lojrave online të mundshme CICCasircis operohet nga ProgressPlay Limit. i nivelit 3 (suita nr 1258), Qendrës Kulla të Biznesit, Rrugës së Kullës, Swaim Birkirkara, Malta. ProgressPlay 0 një kufi. kompani përgjegjëse e regjistruar në Ma. (C58305), që është e licencuar dhe rregulluar. nga Autoriteti i Lojrave të Maltës dhe vepron nën një Numër Licence të 2 231 April, 2012 dhe M të NIGA / B601C / 2013 / XNUMX të rregulluara nga
Autoriteti në fjalë dhe është i licensuar nga Regjioni i Licencës së Komisionit të Lojërave të Lojërave të Fatit. 000-038335-11-313313-010.

Lojërat e Përgjegjshme

Bastet e lojërave të fatit janë një mënyrë emocionuese. Merr një pushim nga realiteti, qetësohuni dhe thjesht keni një kohë të mirë. Sa më shumë që ne duam që lojtarët tanë të fitojnë çmime të mëdha dhe t'i bëjnë ëndrrat e tyre të realizohen, ne e bëjmë më të rëndësishem inkurajimin e lojrave të përgjegjshme. Për të promovuar këtë, ne u japim anëtarëve tanë mjete online për të kontrolluar sasinë e parave që përdorin. Luaj. Ne gjithashtu zbatojmë në mënyrë strikte lojrat e parandalimit nga ata që janë nën ,. mosha e 18, e cila M është e paligjshme në të gjitha juridiksionet.

Siguria dhe Privacy

CBCasino përdor teknologjinë më të fundit Encryption SSL (Secure Socket Layer) dhe firewall për të siguruar që të dhënat e ndjeshme janë transferuar në mënyrë të sigurtë në brendësi. Përpunimi i kartave të kreditit online është i gatshëm. nga disa bota transferohen në mënyrë të sigurtë në brendësi., serverët tanë të mbrojtur. Përpunimi i kartave të kreditit online është i gatshëm. nga disa kompani të njohura botërore që specializohen në transaksione të sigurta në internet dhe mbrojtje nga mashtrimet. CBCasino gjithashtu i ofron anëtarëve një shumëllojshmëri të gjerë të shërbimeve të e-portofolit. Kliko këtu për më shumë informacion rreth metodave tona të pagesës në dispozicion.

Mbështetja e klientit

Qëllimi ynë është që të arrijmë nivelin më të lartë të kënaqësisë së anëtarëve duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe profesionale. Ne kemi një ekip mbështetës me përvojë dhe me përvojë në dispozicion 24 orë në ditë për të adresuar çdo pyetje apo shqetësim që mund të keni. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë nëpërmjet formës sonë të kontaktit, emailit ose bisedës live.

Luaj Tanihttps://ckcasino.com

Bonuse aktive

Total: 769
44X Bast £ 562000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus i bonusit të kazinosë 605 në Happy Hour Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteveEURO 817000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë ekstra: 265% Bonus ndeshje kazinoje në bretkosat N Flies Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Casino Bonus £ 9000 Max CashOutExkluziv: $ 205 Tournament në Kazino Online në Sinbad ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Casino € 764000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 130 rrotullime të lira në Deti Hunter Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEURO 160000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: £ 615 Daily freeroll slot në Black Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 711000 Max cash out Bonus shtesë: 270 Kazino falas luan në Winstar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEURO 108000 Bonus Max CashOutExtra: € 345 Chip falas në kazino të kazinosë Durga Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play Through Kazino € 682000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 55 nuk ka depozitë bonus kazino në Parajsën e Paqësorit Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Kërkesat për bast € Bonus 573000 Max CashOut: EUR 2115 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Cats dhe Playn Cash Play Game Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering Bonus £ 207000 Max CashOutSpecial: 125% Bonus i Depozitave të Ndara në Djegia e Lojërave të Lojërave të Lojërave Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e basteve $ 889000 Bonus maksimale CashOutexclusive: Bonus i parë i Depozitave 60 në Super Spins Bar X Plazhet e Propozimit të Artë të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Kërkesat e basteve € 863000 Max cash out Bonus ekskluziv: £ 560 Free Tournament në Transilvani ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 620000 Bonus maksimum për tërheqjen e bonusit: EUR 600 Nuk ka bon bonus depozitash në Farm Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play përmes Kazino $ 693000 Bonus Max outexclusive maksimale: 280 gjyqi shpërthen në Nata Havanë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 995000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: Eur 1725 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në prag të Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me $ 940000 Max Bonus CashOutAdditional: 365% Bonus i Ndeshjeve në Kazino në Lojën e Lojërave të Dragoit të Lojërave të Zjarrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Wagering $ 420000 Max Bonus CashOutAdditional: € 475 chip kazino në The Incredible Hulk ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes Kazinosë 455000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus i Ekskluzive: 695% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Kopshtin Enchanted II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Luaj me CasinoEURO 681000 Bonus maksimale cash outexclusive: € 165 Free Chip Casino në Skillonnet Slot Machine Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering $ 295000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 25 rrotullon falas kazino në Syri i Horus Merkur Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e basteve 559000 Max Tërheqja Extra Bonus Kazino: $ 555 Mobile freeroll slot në Stormin 7s Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play përmes € 661000 Max CashOutspecial bonus: 285 gjyqi spins në djegie Reels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj Nëpërmjet Kazino € 356000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: 935% Bonus i Bonusit të Ndeshjes në Vampire Slayers Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50x Play nëpërmjet Kazino $ 488000 Max CashOutspecial bonus: € 1405 asnjë kazino bonus depozitash në Copa ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 951000 Bonus Max CashOutExclusive: 135 Pa pagesë rrotullon asnjë kazino depozite në hekurudhë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me € 859000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: EUR 780 Turneu ditor i freerollit në Contraption Lojë Ndeshjet e Bastit të Lojrave Botërore të Hd ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me £ 835000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv në kazino: 500% Ndeshja në një kazino në lindje të diellit, Wes ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
35X Kërkesat e basteve € 949000 Tërheqja maksimale Extra Bonusit të Kazinosë: Bonus i ndarjes së kazinosë 430% në Bikini Beach HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x WageringEURO 261000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: £ 415 Paratë e Lirë në Partinë Verore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino $ 772000 Max cash outSpecial Bonus: 205 Pa lundrime pa depozita tek Dhiat Shumë të Mëdha Slots Kazino Spinomenal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Kazino £ 646000 Max CashOutextra bonus: $ 3510 asnjë bonus depozitë kazino në Double Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Wagering € 415000 Max Tërheqja Bonus shtesë: $ 210 Mobile freeroll slot në Beetle Mania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x WageringEur 264000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: 965% Bonus më i mirë për tu regjistruar në Shop Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj me Bonus $ 575000 Max CashOutExclusive: $ 440 FALAS Chip Casino në Berry Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 57000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: € 395 Daily Tournament Freeroll slot në Crystal Cash Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes Kazinos € 911000 Maksimum të holla shtesë: $ 2735 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi për magjistarët më të mirë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Kërkesat e bastit $ 702000 Maksimumi i tërheqjes Bonus i posaçëm: $ 170 Chip falas në Lion dhe Roar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Wager € 886000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: EURO 70 Kazino e lirë e kazinos në Kazanët e Shtrigave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 813000 Max Bonuset me TërheqjeSpecialë: EURO 120 Kazino Pa pagesë Kazino në Rrotullat Rrotulluese Kazino për Kazinotë Vista Gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj përmes Kazino $ 344000 Bonus Maksimum tërheqje ekskluzive: € 60 FALAS Chip Casino në Leprechaun Legends ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat për bast € 279000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 240 Çip i lirë në So 80 & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast $ 513000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 125 falas luan pa kazino depozitash në Lojëin e Lojërave të Lojërave të Lojërave Elektronike Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through CasinoEur 924000 Maksimumi i cash-it nga Bonus shtesë Casino: £ 590 FALAS Chip Kazino në Perandorin e Detit Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50x Play përmes £ 628000 Bonus Maksimum TërheqjeSpecialë: $ 4280 nuk ka kazino bonus depozitash në Mega Jade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 992000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 550% Bonus i mirëpritur i kasinos në jetën e Knights ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through CasinoEur 239000 Bonus Max CashOutAdditional: € 495 FALAS Chip në Treasure Hill ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me $ 370000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: 100 Kazino falas luan në Diamond Rival Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes Kazinos € 233000 Maksimum shtesë cash outextra: 11 Pa pagesë kazino në Dinastinë e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55X Kërkesat për bast £ 11000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 220 nuk ka depozitim në xhevahire dhe gurë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEur 837000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: € 70 Pa pagesë Cash në Dungeons and Dragons ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 521000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: € 440 Paratë e Lirë në Toki Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Luaj me $ 937000 Max cash out Bonus ekskluziv: 470% Match Bonus Casino në Watch the Birdie ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30x Luaj Nëpërmjet Kazinos € 786000 Max Cash outextra Bonus: € 560 Free Casino Tournament në Cash 300 Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
35X WagerEURO Bonus 288000 Max CashOutExtra: Bonus i bonusit të bonove të 330% në Madam Monark ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30X WageringEur 783000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Eur 110 Pa pagesë Chip në Sphinx Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e basteveNë paratë e 694000 Max nga Bonusin e Ekstradës Kazino: € 1640 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Cannonball Bay Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play throughEURO 963000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: $ 1165 Nuk ka bonus depozitues mbi thesarin e Neptunes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat për bast € 270000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus i bonusit të bonusit 750% në Kitty Cabana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 821000 Max cash outSpecial Bonus: € Tournament 125 në Planets lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wagering € 281000 Max Tërheqje shtesë bonus: EURO 145 Freeroll freestyle turneu në Shia Safavids Treasure Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x Wager € 954000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 910 Tournament në Çikago ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteve $ 652000 Max cash outspecial bonus: Eur 930 Tournament në Ditën e Lojërave të Vdekur Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
65x Wagering £ 925000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: $ 630 CASINO FALAS CHIP në Gingerbread Lane Genesis Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X WageringEURO 697000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: € 495 FALAS Kazino Chip në Jackpot 3x3 Slots 1x2gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through Kazino € 287000 Bonus Max CashOutextra: $ 2905 Nuk ka bonus depozitues mbi Orc Vs Lojë Elf Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 121 2 3 ... 12

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino