Ekrani i Cherry Gold
Ruaj RSS

Cherry Gold

RRETH CHERRY GOLD

Që nga themelimi i saj në 2004, Cherry Gold Online Casino është bërë një element kryesor në botën e kazinove online dhe tashmë konsiderohet një yll në fushën e tij.

Cherry Gold është përqendruar vetëm në sigurimin e klientëve të saj me një burim të lehtë dhe të arritshëm argëtimi dhe eksitim. Ne vlerësojmë dhe kujdesen për klientët tanë dhe jemi gjithmonë këtu për ta.

PROGRAM I LEJES SË CILËSISË

Cherry Gold Online Casino përdor softuerin e ofruar ekskluzivisht nga Real Time Gaming - një nga kompanitë më të mëdha të dizajnit të softuerëve të softuerit të lojërave të kazinove në botë.

Real Time Gaming ofron softuer me cilësi të lartë që funksionon pa probleme në të dy kompjuterët dhe pajisjet mobile së bashku me një platformë të shkarkueshme, e cila u jep lojtarëve mundësinë për të shkarkuar softuerin e kasinos direkt në kompjuterin e tyre.

Lojra

Këtu në Cherry Gold Online kazino ne ofrojmë një shumëllojshmëri të madhe të disa prej lojrave më të njohura në botë të Slot si dhe Games Table, Video Poker, Ruletë'S, Craps & Poker.

Ne përpiqemi t'ju japim përvojën më të mirë të lojrave të mundshme dhe përditësojmë dhe të shtojmë lojëra të reja në mitts tonë në baza të rregullta.

Duke përfshirë një shtet të artit në teknologjinë e lojrave, ne u ofrojmë lojtarëve tanë një mënyrë zbavitëse, të qetë dhe të lehtë për të shijuar lojrat e tyre të preferuara.

Lojtarët nga e gjithë bota mund të blejnë patate të skuqura nën të dyja shkarkimet dhe lojën e menjëhershme (pa shkarkim të kërkuar) të kazinosë. Ne pranojmë një gamë të gjerë të metodave të pagesave duke përfshirë e-Wallet si dhe Credit Cards, transfertat Wire dhe më shumë.

MBROJTJE DHE SIGURI

Të gjitha informatat e ruajtura nga Cherry Gold Online Casino transferohen duke përdorur teknologji encryption për t'u ruajtur në serverë të sigurtë. Të gjitha informatat ruhen në mënyrë të sigurt duke përdorur teknologjitë më të fundit të mbrojtjes dhe sigurisë. Të dy web site dhe software përdorin të gjitha mjetet në dispozicion për të ruajtur saktësinë e të dhënave dhe privatësinë dhe për të mbrojtur të dhënat tuaja nga keqpërdorimi dhe / ose humbur.

BONUSA DHE PROMOVIME

Cherry Gold i do lojtarët dhe anëtarët e saj dhe kështu i pëlqen t'i trajtojë ato në përputhje me rrethanat.

Cherry Gold përditshme, javore, mujore dhe shpërblimet e veçanta rast janë dhënë në baza të rregullta.

Kushtet dhe konditat e ndryshme mund të aplikohen për çdo bonus dhe / ose promovim dhe lojtarët inkurajohen të kontrollojnë kushtet dhe kushtet ose kontaktoni me ekipin tonë të mbështetjes.

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me Sigurinë në Cherry Gold ju lutem mos hezitoni të kontaktoni Qendrën tonë të Mbështetjes së Klientit në çdo kohë, 24 orë në ditë dhe 7 ditë në javë. Kazermët tanë Kazinotë do të jenë më se të lumtur t'ju ndihmojnë.

Luaj Tanihttps://cherrygoldcasinonew.com

Bonuse aktive

Total: 9,166
55X Luaj me CasinoEur Bonus 494000 Max CashOutSpecial: Bonusin e Bonusit të Depozitave 120 në Fort Brave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x WageringEur 724000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: £ 190 Daily freeroll slot në Star Trek kundër të gjitha mosmarrëveshje lojë lojëra të liga ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 909000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 320 Tournament on Love Cherry ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEUR 299000 Max në cash outextra Casino Bonus: 205% Ndeshja në një Kazino në Krijesat e Sloteve të Openbet Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play përmes Kazino $ 522000 Max CashOutextra Bonus: 115 Pa pagesë Spins në Chilli Heat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino € 125000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 405 Daily freeroll slot në pesë yje luksoze ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino € 934000 Max CashOutExkluziv Bonus: 77 FREE Spins në Dragon Reels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 687000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 44 luan falas kazino në Librin e Vdekur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEur Bonus 782000 Max CashOutSpecial: 44 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Neptunes Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play Through CasinoEur Bonus 406000 Maksimumi i Parashikimit: 60 rrotullime të lira në Slotsin e Kazinosë së Ftohës së Jewel Sea ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering £ 715000 Max cash out Bonusi Special: EURO 200 Chip Falas në Komplotin e Potion ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager € 262000 Max cash out Bonus shtesë Casino: Bonus i Mirëpritur 760 për Blackbeard & s Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat e basteveNë paratë e 90000 maksimale të bonusit të shtuar të kazinosë: 55 pa SPINS në lojëra të parave në kasht Amaya Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play nëpërmjet Casino $ 536000 Bonus Max CashOutAdditional: EURO 970 Daily freeroll slot në Slots Knights B3w Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33X WagerEUR 258000 Max CashOutspecial bonus: $ 620 Freeroll për turneun e kazinove në Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e bastit $ 401000 Max CashOutExclusive Bonus i Kazinos: $ 395 Daily freeroll slot në dhjetë apo njëzet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me Kazino € 251000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: € 260 Kazino Pa pagesë Chip në Diamantin Verboj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 406000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 4430 No Bonus Depozitave Kodi në Triple Fortune Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 395000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 60 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në Warrior Fruta Slots Kazino Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 965000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 4405 JO BONUS DEPOZITAL në një ditë në Derby ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me CasinoEur Bonus 229000 Maksimum shtesë: Bonus i bonusit të depozitës 300% në Insektet e Botës Hd Match Botërore të Kazinove të Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEURO 926000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: $ 1545 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në lojëra të ngurta Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play nëpërmjet $ 817000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: $ 840 Free Tournament Kazino në Dice Supreme Slots Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me £ 328000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: $ 890 Freeroll të Torinos Kazino në Magic Afrikan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play nëpërmjet Casino € 564000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 888 Tournament on Super Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33x WageringEur 443000 Bonus maksimumi i tërheqjes: £ 415 Tournament në Milionerët Klubi Ii Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play përmes Kazino £ 394000 Max Bonus i tërhequr shtesë: Bonus i Parë i Depozitave 830 në Wizard of Oz: Ro ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me Kazino $ 434000 Bonus Maksimum Tërheqje shtesë: EURO 645 Tournament në Best Slots Casino Slot Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33x luaj me anë të kazinosë £ 268000 maksimumi i cash-it nga bonuset shtesë: Bonusi i bonusit të 315% në Genie & s Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager € 179000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: 115 luan falas pa depozitë në Grand Slam ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet Kazino £ 18000 Max CashOutExkluziv Bonus: € 1895 JO DEPOZITIMI BONUS në Breakout Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering $ 561000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 945 Torneja e Lirë e Kazinosë në Lojrat e Lojërave të Fas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast $ 528000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR 1890 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS mbi Slayers Vampire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40X Kërkesat e basteveEur 464000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: $ 4005 Nuk ka depozitim në lojën e Bam Bam Logic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
65x Luaj me Kazino € 620000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: Eur 390 Turneu i Kazinove Online në Wild Wild Spin Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat për bast $ 937000 Bonus maksimal i tërheqjes së bonusit shtesë: EURO 560 Kazino pa pagesë në Cherry Bomb Lulja e Lojërave Lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEUR 850000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 245 FREE Spins on Cuties Sushi Lojrat që lulëzojnë Lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 118000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 150 Turneu i Kazinos në Lojëra Sole Surprize Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteveEur 365000 Max CashOutadditional bonus: Eur 260 Freeroll në turneun e kasinës në Mania Beetle Deluxe lojë futbolli Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me € 260000 Max cash outextra bonus: EUR 230 Mobile freeroll slot në Black Gold lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Bast $ 984000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 4450 asnjë depozitë në Lojë Jurassic World Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me £ 434000 Max cash outPlus bonus ekskluziv: € 60 çip i lirë kazino në Stars n Stripes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through Kazino 510000 Max Tërheqja Extra Bonus Kazino: EURO 222 Çip i lirë i kazinove në Jason & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play Through Kazino € 579000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 475 asnjë bonus depozitë në Play Play Go Go ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me $ 208000 Max cash out bonus shtesë: 60 Pa pagesë rrotullon kazino në Mashtrim të Gjithë Rrugës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager € 956000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 33 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozite në Penguin Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me € 322000 Maximum Tërheqja Bonus Special: Bonus 490% bonus për depozitim në lojë Mystery Jack Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 493000 Max CashOutExtra Bonus: 80 Pa pagesë Spins asnjë depozitë kazino në Thai Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering $ 118000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 1855 asnjë depozitë në Slot 21 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luani përmes Bonusit 29000 Max CashOutAdditional: $ 455 FALAS Chip Kazino në Dragons Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 65x $ 703000 Max CashOutSpecial: Eur 1330 Bonus me Bonus Depozitues në Hot 27 Lines Deluxe Edition Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering $ 981000 Bonus Maksimumi Plus i Kazinosë: $ 165 CHIP FALAS në Slotet Sekrete të Kazinosë Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50X Wager $ 890000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: € 970 Turneu i Kazinove Online në Wu Long ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WagerEUR 11000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: Bonus i Ndeshjes së Kazinosë 35 në Golden Sevens Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55X WageringEURO 228000 Bonus Max outexclusive: 11 Kazino falas luan në The Legend of Shangri-La ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bast £ 790000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 620 nuk ka depozitë në lojëra elektronike të Hawaiian Treasure Ash Gaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering £ 305000 Max Tërheqje shtesë bonus: EURO 895 Freeroll turneu Casino në Chibeasties 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEUR 672000 Max CashOutorial bonus: EURO 475 Freeroll për turneun e kasinës në pesë Pirates ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 237000 Bonus Max CashOutAdditional: € 770 Free Tournament Kazino në Tale Polare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WageringEURO 443000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: EURO 2685 JO DEPOZITË BONUS në Deti Sirens Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me Kazino € 537000 Maksimumi i tërheqjes shtesë Bonus shtesë: 280 luan falas pa depozitë në thesaret Totem ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj përmes £ 954000 Max CashOutspecial bonus: 10 Pa pagesë Spins Kazino në Cherry Blossoms Lojë NextGen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes Casino £ 209000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 380 Cash falas në Phoenix dhe Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wager € 972000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 4180 nuk ka bonuse në kazino të depozitave në lojëra elektronike Shamrock Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Bast $ 67000 Max cash outspecial bonus: 90 Pa pagesë Spins Kazino në Shtëpinë Horror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1421 2 3 ... 142

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino