Sheshi i Sheshit Hill
Ruaj RSS

Fat i mirë

Ne e duam atë që bëjmë

Chance Hill u themelua në fund të 2015 nga një grup entuziastësh lojrash të rinj në Madrid. Site u rrit falë dizajnit të saj të lëmuar dhe ndërfaqes së madhe të përdoruesit.

Në mars, 2017 Chance Hill dhe të gjitha pasuritë e saj u blenë nga një grup specialistësh skandinavë iGaming, me qëllim të zhvillimit të mëtejshëm të markës dhe vetë produktit.

Ne gjithashtu krenohemi në mbështetjen e klientëve tanë dhe prandaj një anëtar i ekipit tonë do t'ju ndihmojë për fat të mirë. Në çdo kohë.

Luaj Tanihttp://www.chancehill.com

Bonuse aktive

Total: 786
66X Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 364000 Maksimumi i Ekspozimit: 135 FALAS SPINS në Sword Of Destiny Bally lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play throughEUR 389000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 60 Turneu në Kazino Online në Thor: Hakmarrësi i Fuqishëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat për bast € 534000 Bonus shtesë për cash outextra: £ 4840 Nuk ka Depozitë në Barnyard Bucks Slots Slotet Multislot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me € 375000 Max cash outextra Bonus: € 385 Tournament në Viking Mosha ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me CasinoEURO 954000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 700% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Shtëpinë e Argëtimit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteveEURO 905000 Bonus maksimum i parave të gatshme: 280 Besnikëritë Pa pagesë! në Cash Coyote ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me € 727000 Max CashOutExclusive Bonus: € 175 Free Tournament Kazino në Freaky Cars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveEUR 171000 Max cash outPlus bonus ekskluziv: 30% Ndeshja në një kazino për xhevahire magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Casino £ 4000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 135 lojëra të lirë tani në Serengeti Diamonds ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play përmes € 187000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: £ 660 FREE CASINO CHIP në Ski Jump Game Zanafilla Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat për bast € 610000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 450 Kazino e kasetës në ndeshjen Choy Sun Doa Aristokrat i Lojërave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager $ 546000 Tërheqja Maksimale Bonus Extension Bonus: £ 2505 Nuk Ka Depozitë Bonus Kazino në Lost Gems të Brukselit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager $ 971000 Bonus Max outexclusive: 710% Bonusin e parë të depozitave në Super Hoot Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luani përmes Bonusit $ 98000 Max CashOutExclusive në Kazino: EURO 2105 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje në Ndeshjen e Qershisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wager Bonus $ 468000 Max CashOutAdditional Kazino: € 275 Free Casino Tournament në Mermaids Diamond ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me $ 169000 Bonus Maksimensional Plus: Bonusin e Ndeshjes 450% në lojëra të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Galaxit Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering $ 496000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: EURO 515 Chip Casino FALAS në Thunderstruck II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
50x Play throughEur 312000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 300 Free Tournament Casino në Fishtank Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x WagerEURO 881000 Max CashOutadditional bonus: 111 rrotullon kazino falas në Dracos Fire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Kërkesat e basteveNjë bonus 645000 MaximumDrawingxtra: $ 360 çip i lirë i kazinove në festën tropikale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WagerEUR 197000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: € 340 Kazino Pa pagesë Chip në Jurassic Giant Slot Pragmatic Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEURO 550000 Bonus Max CashOutAdditional: 540% Bonus me bonus ndeshje në ishullin Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Bast € 829000 Max CashOutspecial bonus: EURO 440 Çip i lirë kazino në arratisjen e rrushit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X Kërkesat e basteveNjë bonus 525000 Maksimumi i parave të gatshme: £ 200 FALAS Chip Kazino në Arsenal çmenduri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 373000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 540 Tournament on Boomanji ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager € 899000 Max Tërheqja Bonus shtesë i Kazinosë: € 2745 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Hole Në Won Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino $ 330000 Bonus Maksimumi i tërheqjes ekskluzive: £ 215 Nuk ka bonus kazino për depozita Hawaiian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEUR 970000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 295 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Fantazi Park Slots Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WageringEURO 641000 Max CashOutspecial bonus: Eur 3915 JO DEPOZITË në lojëra të egra Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering £ 305000 Max cash outPoker Bonus shtesë: EURO 465 Cash falas në Romë dhe Lavdi Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteveEURO 842000 Max CashOutspecial bonus: $ 330 Daily freeroll slot në lojën Viking Age Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino $ 873000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 795% Bonus i Depozitave në Gods Of Slots Casino Openbet Slot Nile ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55x Play throughEur 523000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EUR 445 Free Chip Casino në Sultans Gold Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play nëpërmjet CasinoEur 889000 Max CashOutEkzekutiv Bonus i Kazinos: 145 luan falas pa kazino depozitash në Bankën e Drakulës të Gjakut 1x2gaming Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteveNjë Bonus 930000 Max CashOut shtesë: 560% Bonus më i Mirë i Bonusit në Gurë Kristali dhe Qyteti ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino $ 994000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: Bonus i mirëpritur i 225% në Machu Picchu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e bastit $ 538000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: Bonusin e Bonusit të Depozitave 40 në Naughty Or Nice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet Casino £ 668000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 230 chip kazino në Perlat Underwater ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play Through Kazino € 139000 Max cash outextra Bonus: 65 rrotullime të lira në Angel & s Touch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play nëpërmjet Casino € Bonus 314000 Max CashOutSpecial: £ 120 Pa pagesë Cash në Bork Berzerker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
33x Play throughEur 326000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: $ 1810 Nuk ka bonus për kazino depozituese në Vegas Dreams Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
35X Luaj me Casino $ 439000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: $ 4410 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Valkyrie Queen High5 Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X Play Through Kazino $ 90000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 290 Free Casino Tournament në Age of Gods: Kin ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me bonus € 391000 MaxTrajni shtesë: $ 350 Freeroll në turneun e Kazinosë në Kthehu tek 70 & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Përmes Casino € 616000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 295 Lërvizjet e Lirë tani në Zhao Cai Tong Zi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes £ 965000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: 15 falas luan pa depozitë në lojëra Jolly Frutat Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEUR 569000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: € 425 FALAS CHIP CASINO në Marinën e ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 93000 Max Tërheqja Bonus shtesë: 145% Bonus Bonus Kazino në Goblins babëzitur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e bastit $ 931000 Maksimumi maksimal i Tërheqjes: xhiron 140 falas në EggOMatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj Përmes CasinoEUR 248000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 290% Nuk ka Bonus Rregullash! në Slot Girl ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play nëpërmjet Kazino £ 575000 Maksimumi i parave të gatshme nga bonus shtesë: € 925 Turneu i Kazinosë Online në Slotet e Kazinosë të Iron Iron Dog ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEURO 858000 Maksimumi i parave të gatshme të jashtme: 80 luan pa pagesë kazinoje në Jack dhe lojëra elektronike të Netanës Beanstalk ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast $ 270000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: 795% Ndeshja në një kazino në ndezjen e lojërave të nxehta të Casino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj përmesEUR Bonus 922000 Max CashOutAdditional: $ 285 kazino pa pagesë në atë për ta fituar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 841000 Maks Bonus CashOutAdditional Kazino: € 685 Pa pagesë Chip në Rising Sun ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me CasinoEUR 416000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: $ 415 Daily freeroll slot në nivelet e ndezura ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat për bast $ 543000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: € 4870 Nuk ka bonus depozitues për lojëra të kazinosë për lojëra të frikshme Vista Vista ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e bastit $ 604000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: € 165 Çip i lirë i kazinosë në Parajsën Surf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino $ 21000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: EURO 590 Turneu i Kazinove Online në Cherry Love Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
55X Wagering € 809000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: EUR 480 Nuk ka depozitë në Slotlandin e Lost World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteve € 754000 Max CashOutspecial bonus: $ 2885 asnjë bonus kazino depozitë në lojë Voodoo Vibes Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WagerEUR 858000 Bonus Max CashOutexclusive: 140 Spins Pa pagesë Kazino në lojë Sinderella Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteveEUR Bonus 66000 Max CashOutExclusive Kazino: 80 Kazino falas luan në Jetën e Pasurisë Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e basteveNjë 11000 Tërheqje maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Bonus i Parë i Depozitës 40 në Plazhin Sunset Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering $ 359000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EURO 825 Freeroll freeroll turne në Firestorm Quickspin Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino