Celtic Kazino screenshot
Ruaj RSS

Celtic Casino

Kazino Celtic është kazino më autentike në internet sot. Stafi ynë i tregtarëve të gjallë profesional ofron lojtarë nga e gjithë bota përvojën më realiste dhe zbavitëse të kazinosë online. Videoja live e Celtic Casino e tregtarëve të vërtetë ju lejon të luani live ruletë, jetoj baccarat, jetoj Blendë (blackjack me një vend të vetëm) dhe të jetojnë Blackjack Early Payout ™.

Kazinotë në internet në një formë apo në një tjetër kanë qenë në dispozicion në internet për mjaft kohë. Deri kohët e fundit, lojërat online kanë qenë kryesisht një hije e asaj që një përvojë e vërtetë kazino është si. Kazinotë e mëparshëm në internet kanë përdorur atë që quhet RNG (numri i rastësishëm i gjeneruar). Këto lloje të lojrave RNG kanë nxjerrë rezultatet e tyre në kazino bazuar në një algoritëm të rastit me kufizimet e lojës. Rezultati i këtij algoritmi RNG është përdorur si rezultat i veprimeve të lojërave të fatit. Kazino Celtic është një nga gjeneratat e para të kazinove të drejtpërdrejta që shfrytëzojnë Web 2.0 teknologjive për të sjellë lojtarë në kohë reale video feedet e shitësve të kazinove profesionale. Kombinimi i transmetimeve live të tregtarëve të gjallë, interaktive live chat dhe grafika stimuluese ju jep një eksperiencë të vërtetë autentike në kazino. Ju tani keni lehtësinë e një kazinoje të stilit të Las Vegas të arritshme gjatë tërë kohës. Kazino Celtic ofron lojërat më të dëshiruara të kazinove dhe mbi 60 lojëra të tjera duke përfshirë lojëra elektronike dhe video poker.

PROGRAM

Celtic Casino u lejon lojtarëve të shohin, dëgjojnë dhe bashkëveprojnë me tregtarët. Ky ndërveprim personal është një komponent kritik për të shijuar lojëra të vërteta kazinoje. Kazino Celtic sjell ndërveprimin e ngjashëm lojtar-tregtar që do të prisni në kazinotë më të mëdha në Las Vegas, Monte Karlo dhe Macau.

Shërbimi për klientin

Shërbimi ndaj klientit i Celtic Casino është i përkushtuar për të siguruar përgjigje në pyetjet tuaja në kohën e duhur. Ne garantojmë një përgjigje personale dhe profesionale nga një prej përfaqësuesve të shërbimit tonë të klientëve në të gjitha pyetjet brenda një periudhe kohore prej 24. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni pyetje ose reagime. Ne shpresojmë që t'ju ndihmojmë të merrni më të mirën e kazinosë online! Kontakto menagjerin e Shërbimit të Klientit me pyetjet e përgjithshme.

Luaj Tanihttps://www.celticcasino.com

Bonuse aktive

Total: 786
40X WageringEur 155000 Max tërheqje bonus të veçantë: 800% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Gold Miners Mrslotty Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering € 604000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: 80 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Le Mystere Du Prince Zeus Luaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x WagerEur 88000 Max CashOutspecial bonus: £ 295 Nuk ka kazino bonus depozitash në yjet e tenisit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEURO 352000 Bonus Max CashOutextra: £ 540 Kazino e lirë e kazinos në Shift Varrezat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
40x Play nëpërmjet € 9000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: 25 Kazino Pa pagesë Spins në Shaolin & s Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play Through Kazino € 800000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 995% Nuk ka Rregulla Bonus! në Valhalla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wagering $ 925000 Bonus Maksimal i Tërheqjes: 710% Bonus i Ndeshjes Kazino në Thesaret e Faraonëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj përmesEUR 452000 Maksimumi i Tërheqjes së Veçantë: £ 530 CASINO FALAS CHIP në Worms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager $ 986000 Max cash outA bonus shtesë: 111 gjyqi spins në Barnyard Bonanza Lojë Ainsworth Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play throughEURO 798000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: $ 700 FALAS Chip në Slot Fruit 3 Reels Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj Me Kazino £ 570000 Maksimum ekskluziv i parave të gatshme: £ 555 Kazino pa pagesë në The Sword Of Alexander Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Nëpërmjet CasinoEur 215000 Tërheqja MaksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: 55 Pa lundrime asnjë depozitë në Mbretëresha e Hearts Lojë Deluxe Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me CasinoEURO 466000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 470 Tournament on Wild Water ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino $ 407000 Bonus Maksimum Tërheqje shtesë: EUR 320 Free Tournament Kazino në Magjistarët më të Mirë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj Përmes CasinoEur 251000 Max Bonus CashOutExclusive Kazino: 295 Match në një Kazino në Dream Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WagerEur 215000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 505 Daily freeroll slot në Prissy Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me Casino $ 49000 Bonus maksimum cash ekskluziv: Eur 425 Freeroll turneu i turneut në Movie Silent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play nëpërmjet CasinoEur 402000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: 145 Rrotullimet falas në Playn irlandez Play Game Go Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 5000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: 400% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Savanna Moon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
77X Play përmes CasinoEur 533000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: 285 Pa pagesë Spins Kazino në Perandorinë Romake ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me $ 133000 Bonus maksimale për tërheqje ekskluzive: 95 FREE SPINS në Mosha e Trojës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through Kazino £ 163000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 111 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash në Mbretërinë e braktisur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play përmes Kazino € 469000 Max CashOut bonus ekskluziv: € 4275 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Bush Telegraph ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wagering $ 3000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë Casino: Bonus 425% bonus depozitash në Beowulf Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play përmes € 713000 Max CashOutExclusive Bonus: $ 4285 Nuk ka bonus për kazino të depozitave në Red Sands ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes CasinoEUR Bonus 853000 MaxTroudimi shtesë i Kazinosë: 50 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitimi në Amigos Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e basteveEURO 815000 Bonus Max CashOutExclusive: 10 gjyqi spins në klubin 21 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play përmes CasinoEURO 48000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus i mirëpritur i 630% në Puppy Payday 1x2gaming lojë në lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Wager € Bonus 212000 Max CashOutSpecial: $ 295 FALAS Chip Casino në Blackbeards Quest Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Kërkesat e bastit $ 941000 Max cash outextra bonus: Eur 77 Çip i lirë i kazinove në Super Monopoly Money ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me anë tëEUR 707000 Max cash outspecial bonus: 755% Bonus më i mirë i regjistrimit në kazino të cekëta të kazinove të nxehta Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Përmes Kazinos € 640000 Max cash outspecial bonus: EUR 4075 NUK KONSUMI KASINO BONUS në Für Ball ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat për bast £ 746000 Tërheqja maksimalePoker Bonus shtesë: EUR 150 Mobile freeroll slot në Magic Seven Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet Kazino $ 378000 Max CashOutExtra Bonus: $ 625 kazino pa chip në Bllokun Lojë Joker lojë Logjike Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play nëpërmjet Casino € Bonus 970000 Max CashOutExclusive Kazino: £ 655 Bonus me Depozitë të Depozitave në Oferta O Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e basteve € 249000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: $ 105 Kazino falas Chip në Çmimin e Pizza Lojë NextGeni për lojëra të lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEur 511000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: $ 625 Pa pagesë Chip në 50 Kuaj ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Bastet e kërkesaveEUR 105000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: Eur 385 Free Tournament Kazino në Fortune Fish Casino Teknologjia Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Bast £ 704000 Max cash outPoker Bonus shtesë: EUR 310 Çip i lirë i kazinove në Kraken Mighty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play throughEURO 771000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: Eur 515 Free Tournament në Apollo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet Kazino € 673000 Max CashOutExkluziv Bonus: € 330 FALAS CHIP CASINO në Siesta gjallë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me Kazino $ 248000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 3545 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITONIT PËR BANIMET E FAMILJES ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast € 35000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 705 Free Tournament Casino në miliarda Bingo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager € 576000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: $ 3925 nuk ka kazino bonus depozitimi në Zjarrfikësin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes CasinoEURO 758000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus i Veçantë: Bonusin e Bonusit të 800% në Kazino të Michael Jackson Mbretit të Lojërave të Lojrave Bally Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me $ 556000 Maximum TërheqjaSpecial Bonus: $ 260 FALAS Chip në Joker 27 Slots Kajot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering $ 219000 Bonus MaxDrawing shtesë: Eur 1980 Nuk ka depozita në Jewels Of The Slots Microgaming në Kazino të Orientit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me € 605000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 225 Pafund Pa Fun! në Slots Kazino të Castaway Leander ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveEURO 273000 Maksimumi i tërheqjeve maksimale: £ 410 Pa pagesë Chip për Shaolin Fortunes 100 Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Përmes CasinoEURO 723000 Max CashOutaditë shtesë: € 540 nuk ka depozitë në First Class Traveler Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play throughEur 184000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: £ 3830 Nuk ka Depozitim në Rooks Hakmarrja e Lojërave Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e bastit $ 99000 Bonus maksimal për tërheqje shtesë: € 360 Biletën e kazinosë falas në jetën e pasurisë Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me $ 436000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: $ 3895 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në A Switch in Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me Kazino € 620000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 645 Turneu i Kazinove në Pasuritë e Pasurisë Egjiptiane Wms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Kërkesat e basteveNjë 500000 Tërheqja maksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: 22 Pa pagesë kazino në Faraonët Unaza e lojërave Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 19000 Bonus Maksimale e Tërheqjes: 265 Pa pagesë kazino në Angel & s Touch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesa për bast $ 401000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: € 505 pa depozitë në Planet X ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me $ 794000 Bonus Maksimumi Tërheqje shtesë: £ 360 Tournament në Meme përballet me lojëra Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes Kazino $ 758000 Max CashOutspecial bonus: € 605 Chip falas në Baker Street Adventures Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wager € 3000 Max CashOutspecial bonus: 365% Ndeshja në një kazino në Thesaret e Varreve Playson lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager $ 632000 Max cash outspecial bonus: £ 20 Mobile freeroll turne slot në Japoneze Rival Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager € Bonus 564000 Max CashOutSpecial: Eur 370 Freeroll frekuentare e fundit në Hulk Incredible ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Bast £ 833000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 200 spins pa pagesë kazino në Drakula Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play përmes Kazino $ 367000 Max CashOutexclusive bonus: $ 335 Chip lirë kazino në lojën e sotme Genesis lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering $ 51000 Bonus Max Outdrawalextra: 175 FREE Spins në Villain Victorian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino