Celeb Bingo screenshot
Ruaj RSS

Celeb Bingo

Ka gjithmonë shumë ritëm dhe eksitim në Bingo Ballroom të ri, ku rrahjet e ëmbla të Rumba dhe Tango të gjallëroj çdo lojë! Pra, të vijnë të luajnë me një £ 30 Welcome Bonus në depozitimin tuaj të parë. Depozitoni vetëm £ 10 dhe luani me £ 40! T & Cs më tej aplikoni

Ne kemi diçka për të gjithë në Bingo Ballroom. Fillestar për lojtarët më me përvojë ndjehen të drejtë në shtëpi me një larmi të madhe të 75 top dhe 90 top-bingo lojra. Ekziston edhe një përzgjedhje gjigante e lojërave të menjëhershme si letra gërvishtëse dhe lojëra elektronike me jackpote të mëdha gjithashtu!

Të gjithë ju duhet të bëni për të filluar të luajnë është të regjistroheni me vetëm emrin tuaj dhe adresën e-mail. Bëni depozitën tuaj të parë të £ 10 dhe jeni gati të shkëputeni me £ 40! Bisedo me dhoma të Fox-trotting në chatrooms, bëhuni gati për të shimmy dhe të gëzojnë tempo optimist rreth teje! Ne dorëzojmë çdo ditë bonuse bonuse!


Bingo Ballroom është operuar nga 888 Holdings, një kompani udhëheqëse e tregtisë me lojra online. Si nje UK kompani të licencuara dhe të rregulluara, ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni me besim 100%. Ne pranojmë një shumëllojshmëri të gjerë të metodave të pagesave, duke përfshirë PayPal, Ukash, Neteller dhe shumë më tepër.

Luaj Tanihttps://www.celebbingo.com

Bonuse aktive

Total: 2
Bingo Bonusi i Parë i Depozitave: Bonusi i parë i depozitave në faqen e internetit në lidhje me Fondet e Bingo Bonus është 150%. Depozita minimale për t'u kualifikuar për ofertën e bonusit për çdo depozitim të parë është £ 5. Fo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Merrni gossin e fundit të famshëm dhe fitoni shpërblimin tuaj skandaloz të mirëpritur! Bëni depozitimin tuaj të parë të £ 10 sot për të marrë një Bonus 15 Bingo, plus një Bonus 20 Games! Kjo do t'ju japë një total prej £ 45 për të shpenzuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino