Screenshot Casumo
Ruaj RSS

Casumo

Casumo u themelua në fillim të 2012 kur një univers paralel na kontaktonte duke na thënë se ata kishin nevojë të madhe për ndihmë. Pra, ne kemi menduar për gjënë më argëtuese dhe emocionuese që mundëm. U bë Casumo.com, një kazino e krijuar nga toka për t'i bërë njerëzit të buzëqeshin.

Luaj lojra kazino në iOS, Android, tabletë, Mac ose PC

  • 100% pagesa të sigurta
  • Tërheqje të shpejta pa sherr
  • Mbështetje e shpejtë shumëgjuhësore
  • Promovime të reja çdo javë
  • Level up dhe mbledhin shpërblime

LinkedIn

Mbi në faqen tonë LinkedIn do të mësoni më shumë për kompaninë Casumo, hapjet e vendeve të punës dhe lajmet e fundit rreth asaj se cili është pjesa e korporatave e Casumos.

Facebook

Ashtu si ne në Facebook dhe të marrim në mes të ofertave tona të fundit, shpalljeve të lojërave, garave ose vetëm për të rri me shokët e tjerë të casumos. Udhëheq në faqen tonë të Facebook dhe do të merrni thelbin e gjërave.

Punë

Ne jemi vazhdimisht në kërkim të talenteve për të na ndihmuar të ndërtojmë përvojën më të mirë të lojtarit që ekziston. Shikoni hapjet tona aktuale në faqen tonë të punëve.

Affiliates

Nëse po punoni me trafikun e internetit si një degë, mund të regjistroheni për programin tonë të shoqërimit. Lexoni më shumë rreth arra dhe bulonave në faqen tonë të degës.

Miqtë tanë

Dëshironi të dini se çfarë po ndodh në universin Casumo? Ne kemi disa miq që mund t'ju mbajnë deri në shpejtësi.

Luaj Tanihttps://www.casumo.com

Bonuse aktive

Total: 6
Nga material elastik i fuqishëm. Mundje meksikane në stilin e lirë vjen në kazino Casumo! Ne jemi krenar për të njoftuar Lucha Maniacs, Yggdrasil Gaming-së markë të re slot online që do të jetë në dispozicion ekskluzivisht në C ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

"Knock-trokas". "Kush është atje?" "Joker." "Joker kush?" "Joker Strike, një lojë të re vetëm në Casumo, kjo është kush." ​​* Giggling * E drejta. Por të gjitha marrëzitë mënjanë, ajo që kemi këtu është shaka ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Nga të gjitha këpucët e rregulluara. Për të shënuar fundjavën e ardhshme festive të shenjtorit mbrojtës të Éire, këtu në Casumo Casinowe're drejtimin e një raundi të rënies së parave në Ditën e Shën Patrikut në Rainbow Riches Fortune Favo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Një xNUMX barazim çdo ditë deri në 5,000nd qershor Ne kemi marrë lajme am-azing për ju! Këtu në kazino online Casumo ne po japim £ 2 në para të gatshme çdo ditë deri në 5,000nd qershor. Wohooo! Të gjithë ju duhet të bëni ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Një valë e shpërblimeve të holla vetëm në kohë për verën e gatshme për një garë balle? Jemi të sigurtë që ke dëgjuar për turneun tonë super-fast-paced, të mbushur me aksione në internet që funksionojnë gjatë gjithë vitit. Dhe në qoftë se ju hav ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Vetëm disa netë deri në ditën e madhe. Santa dhe ndihmësit e tij të vegjël po punojnë shumë për t'u siguruar që kjo Krishtlindje të jetë e paharrueshme. Ka shumë gjëra emocionuese po ndodhin këtu në Cas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonuset e pabesueshme

Total: 2
Këtë fundjavë ju mund të fitoni deri në £ 15,000 në para të gatshme. Të gjitha që duhet të bëni është të goditni një shpërndarje ose të futni funksionin Pa pagesë rrotullime në një nga lojërat e Big Splash Tournament *. Këto janë lojërat pjesëmarrëse ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Zhytuni në një pishinë me çmim veror Excite! Vera juaj e nxehtë sapo u kthye më e nxehtë. Bashkohuni me Big Splash Tournament midis të hënës 30th korrik dhe të dielën 5th gusht për një shans për të fituar sizzlin 'shpërblime të holla ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon: