Salla e Lojrave Kazino
Ruaj RSS

Dhoma Kazinoje

Dhoma Kazino ofron një eksperiencë moderne, argëtuese dhe të lehtë të kazinosë që është përshtatur për t'i përshtatur lojtarët e saj si një dorezë. Vendi, i themeluar në 2005, ka shpërblime të parezistueshme dhe mbi lojëra 950 duke filluar nga sllotet më të fundit për të jetuar lojërat e kazinosë.

Sot, lojtarë nga e gjithë bota dynden në Dhomën e Kazinove, falë zgjedhjes sonë të pakrahasueshme të lojrave dhe një reputacioni të përsosur profesional.

Oferta jonë

Ne premtojmë pagesa të sigurta, të shpejta dhe të sigurta dhe paketa të mirëpritura gigante për lojtarët që të gëzojnë.

Duke u regjistruar, do të merrni xhirime falas 25, si dhe një bonus depozitash bujare me gojë deri në 500%.

Dhe shpërblimet nuk ndalen atje. Ju do të kualifikoheni për shpërblime më të pakapërcyeshme në depozitat tuaja të ardhshme 4.

Regjistrohu tani për të mësuar më shumë!

Lojra Kazino Online - Mësoni Rreth Nesh Dhoma Kazinoje

Ekipi i Dhomës së Kazinosë përbëhet nga ekspertë të lojrave online të cilët kanë qenë të përfshirë në treg që nga 1999 dhe kanë prejardhje të gjera në kazino, poker, sport, argëtim dhe portale të tjera, më të ndryshme. Ne tani përbëjnë Dhomën e Kazinosë dhe kemi përdorur përvojat tona kolektive për të krijuar, atë që ne besojmë është, kazinoja më e mirë në botë.

Na kontaktoni

Nëse keni ndonjë pyetje, ekipi ynë miqësor mund të arrihet me 24 / 7 me email, telefon ose chat të drejtpërdrejtë. Dhe nëse na pëlqen një kartolinë, mund të na kontaktoni në Qendrën e Biznesit Ewropa, Niveli 3 / Suite 701, Rruga Dun Karm, Birkirkara BKR 9034, Malta.

Dhoma e Kazinosë, Malta

Ku jemi licencuar?

Dhoma e Kazinosë, www.casinoroom.com, e drejtuar nga Ellmount Gaming Limited, një kompani e regjistruar në Maltë, në Bashkimin Evropian. Zbatohet ligji maltez. Numri i regjistrimit të kompanisë është C52868, dhe adresa është Ewropa Business Center, Niveli 3 / Suite 701, Rruga Dun Karm, Birkirkara BKR 9034, Malta.

Në Britaninë e Madhe Ellmount Gaming Limited është licencuar nga <ahref = "http: www.gamblingcommission.gov.uk= "" Home.aspx "=" "> Komisioni i lojërave të fatit nën numrin e licencës së vazhdimit 000-039458-R-319433-001. </ Ahref =" http:

Ellmount Gaming Limited vepron nën licencën e lëshuar nga autoritetet malteze për llotaritë dhe lojërat e fatit, Lotteries & Gaming Authority (MGA): MGA / CL1 / 745 / 2011 (lëshuar më 30th shtator 2011). Mësoni më shumë në www.lga.org.mt.

Ellmount gjithashtu ka një kompani me licencë në Curacao, nën emrin Ellmount NV me korporatën 122,929 dhe adresën Brionplein 4, Willemstad, Curacao.

Për paqen tënde

Kur luani me ne, ne duam që ju të ndiheni të qetë dhe të sigurtë me 100%. Ju mund të jeni të sigurtë se ne jemi një kazino e besueshme dhe e sigurtë në internet. Dhoma e Kazinosë është e rregulluar në mënyrë të pavarur, e besueshme dhe një partner përgjegjës i standardit më të lartë.

Ofruesit tanë të lojërave

CasinoRoom.com është e angazhuar të mbajë standardet më të larta të integritetit. Për të siguruar që ato janë të drejta dhe korrekte, çdo lojë në faqen tonë është testuar dhe kontrolluar në mënyrë të pavarur sipas standardeve më të rrepta. Për më tepër, si një avokat i fortë i lojrave të përgjegjshme, CasinoRoom.com ofron këshilla të kualifikuara dhe masa parandaluese në këtë temë.

Entertainment neto

Licenca e klasës 4 nga Autoriteti i Lojërave të Lotarisë dhe Lojërave të Maltës

Net Entertainment është certifikuar në 22 September 2008 që të jetë në përputhje me standardet eCOGRA të aplikueshme për furnizuesit e softuerit, pas një vlerësimi rigoroz nga auditorët e pavarur. Ky auditim konfirmon zhvillimin, zbatimin dhe mirëmbajtjen e softuerit të Net Entertainment është përfaqësues i standardeve të praktikave më të mira. Për këtë arsye, të licencuarit Net Entertainment kanë të drejtë të aplikojnë për vulën e sigurt dhe të drejtë të eCOGRA, që tregon për lojtarët që të gjitha lojrat që ofrohen brenda CasinoModule ™ janë të drejta, operatori i kazinosë sillet me përgjegjësi dhe sinqeritet dhe se depozitat monetare janë të sigurta. eCOGRA është një organizatë e pavarur jofitimprurëse e bazuar në Mbretëria e Bashkuar. Për më shumë informacion ju lutemi vizitoni www.ecogra.org.

RNG certifikuar

Softueri i përdorur për të suportuar kazinotë është zhvilluar dhe furnizuar nga Net Entertainment NE AB. Softueri i kazinosë përdor SHA1 Random Number Generator (RNG) nga Sun Microsystems.

Gjeneruesi i numrit të rastësishëm dhe zbatimi i tij është testuar dhe aprovuar / certifikuar për rastësi sipas standardeve mbizotëruese të industrisë nga një organ i pavarur i verifikimit të partisë 3rd, Sistemi i Testimit Teknik (TST) në Kanada.

Luaj Tanihttps://www.casinoroom.com

Bonuse aktive

Total: 799
50x Luaj përmes Kazinosë $ 141000 Max cash outextra Bonus: 10 Pa lundrime pa depozitë në Paratë e Gjelbërta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wager $ 222000 Max cash outPoker Bonus shtesë: £ 545 Freeroll në turneun e Kazinos në Grand Reef ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEUR 975000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 835 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Omg Kittens Wms lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Bast € 214000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: Euro 111 Kazino në Wonder Woman Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through Kazino € 574000 Max CashOutspecial bonus: Eur 395 Mobile freeroll slot në karnaval Royale ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Përmes CasinoEUR 611000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: $ 370 Çip i lirë kazino në Wings of Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
60X Wagering € 993000 Bonus Maksimal Tërheqje: 695% Bonusin e parë të Depozitimit në Wolfin e Ftohtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Kërkesat e bastit $ 788000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: 40 lojëra të lirë tani në linjë bonus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj me Kazino € 497000 Bonus Max Excise Bonus: $ 222 Casino Tournament në Zogjtë Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play Through Kazino € 630000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: EUR 595 Freerollat ​​e Kazinove në Valkyrie Queen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me Kazino £ 734000 Maksim prej Cash Bonusit ekskluziv të Kazinos: $ 1480 Bonus me Depozitë në Sezonin e Festave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me € 949000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: 215 Spins Pa pagesë Kazino në Shumëzuesin e Parasë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveNë maksimumin e tërheqjes së 127000 Bonusit ekskluziv të kazinosë: Bonus i ndarjes 750 në mbrojtësin e Zeusit të rërës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play përmes Kazino £ 868000 Max para të holla shtesë: € 675 Free Casino Ticket në Burgers Paradise ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEURO 429000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: EURO 740 Turneu i Ditës Freeroll në Fshatin e Partisë Wazhan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEUR 295000 Max cash outextra bonus: 105 gjyqi Spins në Samurai Princesha Slots Kazino Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me € 788000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: 525 Bonus Match Bonus në Flaming Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Përmes CasinoEur 971000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 540 Free Tournament Kazino në Gothic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Bast $ 223000 Bonus Maksimal Tërheqje: 430% Bonus Bonus Klasifikimi në Pamplona ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 479000 Max cash bonus outexclusive: £ 135 Daily Freeroll slot në Secrets Of The Varri ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Bast £ 141000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 640 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Venetian Rose ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Wagering $ 442000 Max para nga Extra Bonus Kazino: 555% Bonus në Kazino për Shpëtim të egër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play throughEUR 57000 Bonus Max outexclusive maksimale: 695% Ndeshja në një kazino për Halloweenies ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Kazino € 749000 Max CashOutspecial bonus: 270 Kazino Pa pagesë Spins në Silk dhe Steel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEURO 729000 Max CashOutspecial bonus: EUR 115 Freeroll frekuentare në garat e sloteve Lucky Leprechauns ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play nëpërmjet Casino € 582000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 1080 nuk ka depozitë në Money Simbat Honey ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e basteveNjë 942000 Tërheqje MaksimaleExtra Kazino Bonus: Bonus 855% në Ragnarok Genesis Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play throughEur 195000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: Euro 590 chip kazino në skedat skandinave Playn Go Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play përmes € 846000 Max CashOutExclusive Bonus: £ 1280 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Wheel Zodiac ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e basteveEURO 480000 Bonus Max CashOutExclusive Casino: Bonus i 920% Depozitave në Thesar Jade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEURO 136000 Bonus Max Outdrawalextra: £ 1080 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në lojë Legacy Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WagerEUR 806000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 105 JO DEPOZITË në Slots për Kazino në Portë Jungle Boy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play Through Kazino $ 562000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv: € 220 Çip i lirë i kazinove në Panterën Prowling ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45x Wagering $ 561000 Max cash outPoker Bonus shtesë: EUR 100 FALAS Chip Casino në Butterfly Classic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me £ 399000 Maximum Tërheqja Bonus Special: € 325 Tournament në Jurassic Jackpot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet Kazino € 845000 Max CashOutExkluziv Bonus: EUR 455 Kazino Chip në Captain Shockwave Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast € Bonus 69000 Max CashOutExkluziv: £ 333 FALAS CHIP në lojëra fatjohore të lojërave të flijës Foxium ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play throughEURO 258000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 4305 Nuk ka kodin e depozitave të bonusit në Big Break Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WagerEur 251000 Maksimumi i bonusit shtesë: EUR 265 Çip i lirë i kazinove në Hollywood Film HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me $ 121000 Max CashOutspecial bonus: 66 Pa lundrime pa depozitë në Reel vjedhin lojëra Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat për bast € 392000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 4030 Nuk ka Depozitim në lojë me Lojëra të Lojërave të Rugovës Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X WageringEUR Bonus 950000 Max CashOutSpecial: Bonus 95% Bonus në Pemët Purpuri Kazino Teknologji Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering Bonus £ 884000 Max CashOutSpecial: $ 290 FALAS Chip në bizhuteritë sekrete të Azteca ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino $ 348000 Bonus Max Getdrawalextra: € 510 Turneu i Kazinove Online në Super Strike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 110000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: Bonus i bonusit të kazinosë 125 në skullet e modës Slots për lojëra të zeza të Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play nëpërmjet CasinoEur 253000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonuset ekskluzive: € 3840 Pa Bonus Depozitues mbi Cops N Grabitës lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat për bast € Bonus 293000 Max CashOutExtra: $ 2490 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Djegia Desire Microgaming lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WagerEur 90000 Max CashOutadditional bonus: $ 405 Pa pagesë chip në Planet e Apes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Bast $ 835000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecial: EURO 135 Turneu i Lirë i Kazinove në Dragon Prosperitet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play përmes CasinoEUR 533000 Maksimumi i cash-it nga Bonuset Extra: 33 Pafundat Kazino në Binjakët Kitty Gameart lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino € 872000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 310 Free Chip Casino në Big Cash Fitoni lojëra elektronike Rival Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WagerEur 775000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: EURO 735 Freeroll për turneun e kasinës në thesaret e Mayan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WageringEur 662000 Max tërheqje bonusin më të madh: £ 435 turneu i Freerollit të Kazinosë në Slots Wild Slots Topgame Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEUR 722000 Bonus Maksimal Tërheqje: 170 pa pagesë pa depozitë në Kapiteni Venture Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Wagering $ 773000 Max cash outextra Bonus: £ 2270 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Dragons Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Bonus $ 18000 Max CashOutExclusive Kazino: Bonus 320% në Lojëra të Rënda të Lojërave Playtech të Santa Surprise ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me € 850000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: 105 Rrotullon falas kazino në karamel Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 822000 Bonus Max outexclusive maksimale: 60 rrotullime të lira në Kupën e Artë të Kazinove Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me $ 524000 Bonus Maksimal Tërheqje: 115 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozitë në Monsters Pra shumë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat për bast € 252000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: £ 4125 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Cannon Thunder Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager $ 69000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 360 Çip i Lirë në Gunin e Makinerisë Unrn Genesis ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering € 539000 Max CashOutzgjedhje bonus: € 470 Chip falas në Dynamite Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play Through Kazino € 922000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 990 Tournament në Humpty Dumpty Push Gaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Kazino € 402000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: $ 4045 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Mania Tattoo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 187000 Max CashOutExkluzive Bonus i Kazinos: 490% Nuk ka Rregulla Bonus! në Story Frog ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 131 2 3 ... 13

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino