Sheshi i Rimbursimeve të Kazinosë
Ruaj RSS

Shpërblime në Kazino

Zgjedhja e preferuar e veteranëve dhe lojtarëve të rinj të lartë të rulit.
Të jesh VIP në Shpërblime Kazino ju jep të drejtën për një eksperiencë të pashembullt të lojrave me një kontakt personal. Programi ynë ekskluziv i VIP është projektuar posaçërisht për t'u kujdesur për të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja në kazino.

Ne vazhdimisht përpiqemi të shkojmë milje shtesë për VIP-t tona dhe ne punojmë pa u lodhur për të siguruar që gjithmonë të keni një eksperiencë të paharrueshme të lojrave.

Si një Rewards Kazino VIP, mund të jeni të sigurt që do të shpërbleheni vazhdimisht për besnikërinë dhe gameplay tuaj.

Të jesh VIP në Rewards Kazino është më shumë se një titull, është një përvojë!

Çfarë statusi VIP në Shpërblimet e Kazinove ju jep të drejtë?

Ekipi VIP në dorë 24 / 7
Një Ekip VIP i dedikuar në dispozicion 24 / 7 për t'ju ndihmuar.
Pret VIP personale
Jepni pronarin tuaj VIP që do të kujdeset për ju dhe për të gjitha nevojat tuaja për kazino.


Oferta ekskluzive dhe marrëveshje të përshtatura
Përfitoni nga oferta speciale të personalizuara - të përshtatura sipas nevojave tuaja individuale dhe stilit unik të lojës.
Bonus shtesë
Pranueshmëria për shpërblime të veçanta të tilla si Shpërblime të Rulit të Lartë dhe Bonuset e Ditëlindjes.
Qasja në lojëra VIP vetëm
Bëhu i pari që luan lojëra të reja në dispozicion vetëm për një numër të zgjedhur lojtarësh.
Rritja e kufijve të basteve
Maksimizo pagesat tuaja duke qenë në gjendje të vendosni baste më të larta dhe të fitoni jackpots më të mëdha.
Dhurata të veçanta dhe unike
Jini të prishur me dhurata të tilla si bileta sportive dhe përvojat e ngrënies së yjeve 5.
Buletini mujor i VIP dhe korrespondenca shtesë ekskluzive
Gëzoni lajme VIP specifike dhe jini të parët për të dëgjuar për promovime dhe oferta speciale.
Promovime VIP
Promocione më të shpeshta, më emocionuese dhe më të dobishme.
Më shumë shënime në tërheqjet ekskluzive
Ju automatikisht do të merrni më shumë shënime në vizatimet tona speciale.

Luaj Tanihttps://www.casinorewards.com

Bonuse aktive

Total: 760
77x Kërkesat për bast £ 53000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: $ 350 Casino Chip në Genie & s Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e bastit $ 541000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: Bonus i Parë i Depozitës 465 në Wizard Of Gems Playn Go lojë me lojëra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj Përmes CasinoEURO 450000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: EURO 60 Turneu në Kazino Online në Aladdins Loot Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast £ 935000 Bonus maksimal për tërheqje të veçantë: € 655 FALAS CHIP në lojëra elektronike Shamrock Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 323000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 125 Turneu i Kazinove Online në lojë Dragonz Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj Me Kazino € 534000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: Bonus i 710% në Records Krimit HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Kërkesat e basteveEURO 791000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: 260 Pa pagesë kazino në karamele Bare Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play Through CasinoEURO 467000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus shtesë: € 2620 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në World Tour Slotet e Kazinosë të Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Bast £ 57000 Bonus Maksimumi Maksimumi: Bonus 265% në Fantazi Park Slots Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play nëpërmjet Kazino £ 859000 Max CashOutadditional bonus: 170 rrotullon falas kazino në Zanafillën e Aventurës së Dinosaur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino $ 497000 Max cash outSpecial Bonus: $ 4275 JO DEPOZITË BONUS në Vegas Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast $ 786000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 99 Chip Casino falas në Joker & s tricks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me bonusin $ 620000 Max Excuse bonus ekskluzive: Bonus 125% në Spectra 2000 Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEur 506000 Max CashOutexclusive bonus: $ 2425 Nuk ka depozitë bonus kazino në Million Monedha Respin Slots Isoftbet Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Kërkesat e bastit £ 693000 Max para nga Bonuset ekskluzive të kazinosë: Bonusin e 510% të Deposit në Lady Godiva ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Bast $ 450000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: $ 4995 Nuk ka kazino bonus depozitash në magjistarin e mosmarrëveshjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino $ 639000 Max Bonus CashOutSpecial: EURO 4265 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Slider Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveNjë 773000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: 85 Pafundime në Break Pranvera ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e bastit $ 77000 Bonus maksimale cash outexclusive: € 2480 nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Five Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering £ 811000 Bonus Max CashOutextra: € 666 Torneja e Lirë e Kazinove në Luginën e Amajës së Scarab ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wagering $ 81000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: 95 Pa pagesë Spins nuk ka depozitim në Charms Clovers Slot Game Betsoft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me CasinoEUR Bonus 281000 Max CashOutSpecial: $ 690 FALAS CHIP në Cops & n Grabitës ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WageringEur 828000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 1225 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS mbi etjen e errët ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play përmes Kazino £ 69000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 111 Tournament në Kazino Sumatran Storm Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 675000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 130 Spins Pa pagesë Kazino në Futboll Frenzy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me Kazino € 387000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 425% Bonus i mirëpritur në Ugga Bugga ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 767000 Maximum Tërheqja Bonus Special: € 2005 nuk ka kazino bonus depozitash në Double Flash Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play nëpërmjet Kazino € 361000 Max CashOutSpecial Bonus: € 235 Mobile freeroll slot në Graffiti Black paguan Slots Fugaso Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Përmes CasinoEur 603000 Max CashOutadditional bonus: 680% Regjistrohu Bonus Kazino në Ultimate Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Kërkesat për bast € 783000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 200 Pa para në Pinocchio ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast $ 932000 Max cash bonus outexclusive: 80 falas spins nuk ka depozitë në Triumph Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e bastit $ 880000 Max CashOutspecial bonus: Bonus i ndarjes së 275% të kazinosë në karo mesatare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X WagerEUR 168000 Maksimumi i parave të gatshme shtesë Bonus shtesë: 45 Rrotullime falas në Gold Heavyweight ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 688000 Max cash out Bonus shtesë Casino: $ 340 Casino Freeroll turne në Deserts Dreams Slots Kazino Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me $ 274000 Max cash outextra bonus: € 785 JO DEPOZITON BONUS KODI në Lodrat e Lojërave Joy Spinomenal Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me $ 286000 Bonus Maksimensional Plus: 865% Ndeshja në një kazino në Lojë Kapitale Venture Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me £ 839000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 980 Turneu i Kazinosë në lojëra Microgaming për lojëra Arktike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through CasinoEURO 709000 Bonusi maksimal i tërheqjes shtesë: EUR 605 Çip i lirë në 20 Super Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me Kazino $ 631000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 210 Free Spins nuk ka kazino depozitimi në Slotlandin e Lost World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play Through Kazino € 180000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: $ 265 Kazino Chip në Bingo Slot Topgame Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering $ 140000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: EUR 560 Mobile freeroll slot në Slot Cocco ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e basteve € 87000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonuset ekskluzive: € 1780 Nuk ka Depozitim për Inferno ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X WagerEur Bonus 577000 Max CashOutExkluziv: € 260 Freeroll në turnetë e Lojërave të Kazinosë në Lojën e Çelës së Hënë Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 10000 Maximum TërheqjaExtra Casino Bonus: EURO 195 Chip Free Casino në Jackpot Block Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me € 786000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 265 falas luan pa kazino për depozita në Slotet e Kazinove të Zanafillës Detare të Maidens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj Përmes CasinoEUR 799000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: Bonusin e bonusit të bonusit 645% në aktivitetin paranormal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast £ 642000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazinoje: EURO 990 Tournament në Tiki Madness Pariplay Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play Through Kazino € 767000 Max cash out Bonus i Veçantë: Eur 400 Mobile freeroll slot në Aladdin S Treasure Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet Kazino € 990000 Bonus Maksimal i Tërheqjes: 11 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Spud O & Reilly & ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me Kazino $ 940000 Paratë e gatshme shtesë nga Casino Bonus shtesë: $ 3695 Nuk ka kazino për depozita në skuadrën Demolition Game Slot Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering $ 995000 Max CashOutorial bonus: EUR 77 Freeroll frekuentare në 20,000 League ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me bonus $ 476000 Max outexclusive: 445% Ndeshja në një kazino në Fort Brave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEURO 756000 Maksimumi i parave të gatshme bonus shtesë: 35% Bonusi më i mirë i regjistrimit në Jesters Follies Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Kërkesat e bastit $ 83000 Max CashOutSpecial Bonus: € 3135 Nuk ka depozitime në lojrat e kazinosë Firestarter Novomatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveEURO 930000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: EURO 875 Freeroll freeroll në turnetë e Frutave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager € 883000 Max Tërheqja Bonus Extra Kazino: 485% Bonusin e Parë të Depozitës në Lojëra të Pambrojtura Panda Microgaming Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play throughEur 245000 Max cash outSpecial Bonus: 260 Spins Pa pagesë nuk ka depozitë në Pimp My Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat e basteveNjë 477000 tërheqje maksimaleSpecial Bonus: 115 spins pa pagesë kazino në Loch Ness Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through Casino € 262000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 965 Daily freeroll slot në South Park Netent Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast $ 76000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 905 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITËS NË GARANTËN E FUNDIT ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEURO Bonus 941000 Max CashOutExkluziv: € 345 Chip Casino FALAS në Paratë e Energjisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering £ 800000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 65 Mobile freeroll slot në Futbollin Botëror Futboll 2014 Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj nëpërmjet Kazino $ 460000 Max Bonus CashOutExtra: Bonusin e Bonusit të Depozitave 410% në Slider Easy Slots Nextgam Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 763000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 77 Kazino pa pagesë në kazino të Kazinove Da Vinci B3w ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me $ 299000 Max Tërheqje shtesë bonus: € 535 Pa pagesë Chip në Las Cucas Locas Pariplay ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 121 2 3 ... 12

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino