Screenshot i Kazino Luck
Ruaj RSS

Kazino Luck

Një mesazh nga Ekipi i CasinoLuck.com:
Lojërat në këtë faqe janë mundësuar nga softueri që i përket Aspire Global International LTD, një kompani me bazë Malta, e cila është një operator i licencuar plotësisht (MGA / CL1 / 408 / 2007) nën Autoritetin e Lojrave të Malta.
Vetëm në Britaninë e Madhe, lojërat në këtë faqe interneti drejtohen nga AG Communications Limited, një kompani me bazë Malta, me numër regjistrimi C48328 dhe me seli në 135, Rruga e Lartë, Sliema SLM 1549, Maltë, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Mbretëria e Bashkuar Komisioni i lojërave të fatit (Numri i Licencës së Telekomit të 000-039483-R-319409-001).
FAIR GAMING
Në CasinoLuck ne jemi të përkushtuar për të ofruar lojëra të ndershme në çdo kohë.
SIGURIA & PRIVACY
CasinoLuck përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit SSN (Secure Socket Layer) të 128 për të siguruar që të dhënat e ndjeshme të transferohen në mënyrë të sigurtë në internet në serverin tonë të sigurt, i cili është i mbrojtur nga firewall-i më i fundit.
PËRPUNIMI I PAGESËS
Në CasinoLuck ne duam që ju të kënaqeni dhe të lironi mendjen tuaj, në çdo kohë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të depozitave dhe arkëtimeve të shpejta, të cilat janë miqësore dhe të sigurta. Të gjitha transaksionet tona me kartë krediti dhe debiti përpunohen nga Aspire Global International LTD, një kompani e vendosur, e licencuar dhe e inkorporuar në Maltë. Aspire Global International LTD, siguron CasinoLuck me transaksionet më të mira, më të sigurta dhe më të sigurta.

PËRGJEGJËSIA E GAMBING & SUBDERAGE GAMBLING
Ne ju inkurajojmë të PLAY RESPONSIBLY në CasinoLuck. Nëse gjeni veten me një problem të fatit të sëmurë, kërkoni ndihmë profesionale. Ju mund të gjeni degën tuaj lokale të Gamblers-Anonymous në: www.gamblersanonymous.org
Për njohuritë tuaja është e paligjshme për këdo nën 18 të hapë një llogari ose të luajë në CasinoLuck.
MBËSHTETJE KLIENTËT E shkëlqyeshme
CasinoLuck është e angazhuar për "CARE" - Konsumatorët janë vërtet gjithçka. Ne kemi implementuar një ekip profesional të mbështetjes së klientëve të gatshëm për t'ju ndihmuar 7 ditë në javë nga 6am në 11pm CET. Ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni ekipin e CasinoLuck. Vetëm klikoni Na kontaktoni

Luaj Tanihttps://casinoluck.com/

Bonuse kuponi kazino

Total: 99

Bonus Kazino Kuponi

Bonus Kazino Kuponi

Faqe 2 e 7 1 2 3 4 ... 7

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino