Kazino Las Vegas screenshot
Ruaj RSS

Kazino Las Vegas

Kazino Las Vegas është një nga destinacionet e lojërave të fatit në internet. Ne jemi të përkushtuar për të sjellë lojtarët tanë më shumë lojëra, jackpots më të mëdha dhe më shumë argëtim dhe eksitim se edhe më të mirë të kazinove Las Vegas '.

Historik i shkurtër

Kazinoja Las Vegas u krijua në 2002 e cila e bën atë një nga kazinotë më të vjetër në internet dhe si rezultat sjell me vete një sasi të madhe eksperience. Gjatë viteve ne kemi fituar një reputacion si një vend lojrash të kënaqshme, të besueshme dhe, më e rëndësishmja, krejtësisht të besueshme në internet, ku lojtarët mund të jenë të sigurt se ofrohen me një shërbim të mirë.

Pronë

Kazino është në pronësi të GVC Holdings, një bast sportiv shumëkombësh dhe grup lojrash që respektohet jashtëzakonisht e gjithë bota. Grupi operon me disa nga sektorët kryesorë të lojërave të fatit si bwin, Sporting Bet, PartyPoker dhe Foxy Bingo. Për më tepër, GVC Holdings gjithashtu ofron shërbime të lojrave online në baza biznesi-biznes për një numër operatorësh të palëve të treta.

Lista e bursave

Aktualisht aksionet e GVC Holding janë të listuara në Listën Zyrtare (Premium Listing) dhe tregtohen në tregun kryesor të bursës së Londrës. Kjo shërben si provë se është një lojtar i rëndësishëm në industrinë e basteve dhe një kompani që mund të besohet. GVC është përfshirë në FTSE 250 të respektuar.

Licencimi

Kazino është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Lojërave të Gjibraltarit, që do të thotë se ajo është mbajtur në standarde jashtëzakonisht të larta të lojës së drejtë dhe sigurisë. Kliko këtu për detaje. Si rezultat lojtarët në Las Vegas mund të sigurohen se paratë dhe privatësia e tyre janë në duart e sigurta.

Regjistrohu për Kazino Las Vegas dhe menjëherë mund të filloni të përfitoni nga destinacioni më i besueshëm, emocionues dhe i gjerë i lojërave të fatit në internet.

Kodi i Sjelljes i Kazinosë Las Vegas

Casino Las Vegas është në pronësi të GVC Plc (i cili është gjithashtu pronar i Bwin, PartyGaming, Casino Club & Sportingbet), një lider në lojrat në internet, duke u zotuar me standardet më të larta në industrinë e kazinove online. Në veçanti, angazhimet e mëposhtme për klientët tanë do të praktikohen dhe mbahen nga kompania në çdo kohë.

  • Lojërat e rregulluara dhe të licencuara nga autoritetet më të larta në botë
  • Termat dhe Kushtet e qarta dhe të drejta
  • Kufizime Bujare Javore të Tërhequr
  • Jackpotet progresive janë paguar në mënyrë të plotë në një pagesë
  • Pagesat bëhen brenda dy ditëve të punës
  • Rregullat e qartë dhe të ndershme të Promovimit
  • Mbështetja më e lartë e cilësisë dhe menaxherët e llogarisë për t'ju përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni

Luaj Tanihttps://www.casinolasvegas.com/

Bonuse aktive

Total: 80
£ 3535 Nuk ka bonuse në kazino të Kazinosë Las Vegas 50X Kërkesat për bast £ 941000 Max Bonus CashOutSpecial: € 3085 asnjë bonus depozitues në lojën e lojërave të lashta të Gongit të lashtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

485% Bonus i ndeshje në kazino në Kazino Las Vegas 55x Bast € 945000 Max CashOuta shtesë: 475% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Fortune Space ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 125 Chip FALAS në Kazino Las Vegas 44X Luaj Përmes CasinoEur 33000 Tërheqje Maksimale Bonus i Përjashtuar: € 1111 Turneu i Lirë i Kazinove në Krijesë nga Lojëja e Slotit të Netonit të Lagunës së Zezë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 370 Kazino Chip në Kazino Las Vegas 55X Luaj Me Kazino £ 145000 Max cash outspecial bonus: € 375 Casino chip në Të gjitha Frutat HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Turneu EURO 40 në Kazino Las Vegas 40x WagerEURO 970000 Paratë maksimale të bonusit shtesë të Kazinosë: Bonus i 815% në Dame karamel ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 665 Daily freeroll slot në Kazino Las Vegas 50X Luaj Përmes Kazino $ 69000 Bonus MaksimumiTrajniText: $ 3370 asnjë depozitë në Triumph Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 695% në Kazino Las Vegas 55x WageringEur 504000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 390 Freeroll në turneun e kazinove në The Love Casino Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

205 kazino falas në Kazino Las Vegas 45X Kërkesat e basteveEURO 523000 Bonus maksimal i tërheqjes së bonusit: 11 lojëra falas në Reaktorët Rocky Big Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 585 Kazino falas në Kazino Las Vegas 77x Luaj Përmes Kazinosë 641000 Maksimumi i cash-it outekskluziv: 285 luan pa pagesë në kazino për të fituar atë Lojëra elektronike me Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135% Regjistro bonin e kazinosë në Kazino Las Vegas 30X Luaj Nëpërmjet Kazinosë 232000 Max Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 150 FALAS Chip Casino në Fruit Royal B3w Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 705 Daily freeroll slot në Kazino Las Vegas 35X Luaj me Kazino € 752000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 615% Bonus më i mirë Bonus në Casino Retromania ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35 Rrotullime të lira kazino në Kazino Las Vegas 40X Luaj me $ 358000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: $ 180 Tournament on Dolphins Luck 2 Lulja e Lojërave Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 375 Chip Kazino falas në Kazino Las Vegas 40x WageringEur 797000 Paratë e gatshme shtesë nga Casino Bonus shtesë: Eur 230 Turneu i Kazinosë Online në Lojën e Sloteve Lab Elk ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

15 Kazino falas luan në Kazino Las Vegas 55x Luaj Përmes Kazinosë $ 408000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: 111 Pa pagesë Tërheqje tani në Roller Derby Genesis Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 luan falas në Kazino Las Vegas 45x Luaj me € 981000 Max CashOutexclusive bonus: $ 675 Free chip në Dragon Orb ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 4250 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Kazino Las Vegas 33X Kërkesat e basteve $ 322000 Max tërheqje bonusin më të madh: 130% Bonus më të Mirë Bonusi në disko Funk Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

745 bonus bonus për kazino në Kazino Las Vegas 40X Luaj me € 322000 Max cash outSpecial Bonus: $ 185 Turneu i Kazinosë Online në Portalet Magjike Lojë me Rrjetin Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4305 Nuk ka bonus të depozitave në Kazino Las Vegas 66X Kërkesat për bast £ 829000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 280 Pa pagesë Spins asnjë depozitë në Draglings ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4090 JO DEPOZITË në Kazino Las Vegas 55X Kërkesat për bast $ 201000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: £ 345 Free Chip Casino në Royal Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 325 Kazino e lirë për kazino në Kazino Las Vegas 60x Luaj Përmes CasinoEURO 308000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: € 740 Turneu i Kazinosë në Lojë Shpërthimi Joker i Lojërave të Wazhanit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

195 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Kazino Las Vegas 65x Kërkesat për bast $ 843000 Max cash outSpecial Bonus: £ 145 Turneu i Kazinosë Online në Lojë Karate Pig Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3950 JO DEPOZITIM BONUS në Kazino Las Vegas 77X Luaj me Kazino € 704000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: EURO 625 Casino Tournament në Devil Belles ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 820 Tournament në Kazino Las Vegas 66X Luaj me Kazino € 796000 Max cash outextra bonus: 850% Regjistrohu Bonus Kazino në Fermë Cash Lojë Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

550% Match bonus kazino në Kazino Las Vegas 33x Wagering € 998000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: EURO 1635 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Jackpot Crown Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

135 kazino pa pagesë në Casino Las Vegas 44x Wager € 335000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 3440 asnjë kod bonus depozitimi në Wild Berry Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

235 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Kazino Las Vegas 66x WageringEURO 490000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: EUR 385 Pa pagesë Cash në Reel Party Platinum ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

260 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Kazino Las Vegas 55x Luaj me € 21000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: $ 290 Çip i Lirë në Disko Spins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300% Ndeshja në një Kazino në Kazino Las Vegas 77X Luaj me € 532000 Bonus Max CashOutextra: € 570 Çip i lirë në Royal 7 Frutat Slots Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino 60 luan falas në Kazino Las Vegas 65X Wagering $ 782000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra ekskluziv i Kazinosë: 40 nuk luan asnjë depozitë në Zeus 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 680 chip kazino në Kazino Las Vegas 30X WagerEur 528000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: EUR 345 JO CASINO BONUS DEPOZITË për Dr. Jekyll & Mr ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 425 kazino falas në Kazino Las Vegas 77X Luaj Përmes Kazino $ 741000 Max CashOutextra bonus: 70% Bonus ndeshje bonus në Nascash Saucify Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 830 Online Casino Tournament në Kazino Las Vegas 50x Play përmes Casino $ 910000 Bonus Max CashOutextra: EURO 2570 KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Mbretëresën e Oqeaneve HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 650 Kazino falas në Kazino Las Vegas 45X Bast Bonus $ 859000 Max CashOutExkluziv Kazino: $ 995 Turneu i Kazinove Online në Pirates Arrr Na Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 285 Paratë e Lirë në Kazino Las Vegas 44x Wagering £ 881000 Paratë MaksimaleUdhëzim shtesë: 980% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Tokën e Karamit Zeus Play ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Turneu i Kazinove EURO 300 në Kazino Las Vegas 50x Wager € 122000 Maksimumi i ParasëSpecial Bonus: $ 330 Turneu i Kazinove Online në Slotin e Humbur të Lojërave të Pasurisë Daub Lojëra Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 180 Kazino falas Kazino në Kazino Las Vegas 66X Bast $ 844000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 970% Regjistrohu Bonus Kazino në Treasure Kingdom Teknologji Kazino Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 515 FALAS CASINO CHIP në Kazino Las Vegas 33X Kërkesat për bast $ 281000 Max CashOutExclusive Bonus Kazino: € 310 Kazino pa pagesë chip në Grand Monarch ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 Trial Spins në Kazino Las Vegas 77x Play përmes Kazino € 94000 Tërheqje MaxSpecial Bonus: € 545 Online Turneu Kazino në Lojë të fshehtë Spell Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

765% Nuk ka Bonus Rregullash! në Kazino Las Vegas 60X Play Nëpërmjet Casino € Bonus 823000 Max CashOutSpecial: $ 4185 Bonus Depozitave në Slots Online Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 444 Pa pagesë Chip në Kazino Las Vegas 65X Luaj me Kazino $ 758000 Tërheqja Maksimale Bonus i Ekskluziv i Kazinosë: 870% Bonus me Bonus në Një Ditë në Derby ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

400% Depozitave Bonus në Kazino Las Vegas 77x WageringEUR 665000 Max CashOutspecial bonus: 645% Bonusin e parë të depozitës në Slot Musketeer ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 240 FALAS CHIP në Kazino Las Vegas 55X Kërkesat e basteveNumri 172000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: Eur 195 FALAS Chip Casino në Serenity Microgaming lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 155 Paraja e Lirë në Kazino Las Vegas 55X Luaj me € 426000 Maksim prej Cash bonus shtesë të Kazinosë: 940% Bonus për Kazino në Vetëm Jewels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2780 Nuk ka Bonus Depozitimi në Kazino Las Vegas 30x Wagering $ 663000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 125 Kazino Pa pagesë Kazino në Richards Rainbow Casino Slots Barcrest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 670 Asnjë Bonus Depozitues Kazino në Kazino Las Vegas 50x Luaj me $ 21000 Max BonusTërheqjeSpecialë: 99 FREE Spins në Keep It Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

11 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Kazino Las Vegas 30x Wager € 57000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: $ 360 Bonus Depozitimi në Agjentin Jane Blonde ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2050 Nuk ka bonus kazino depozituese në Kazino Las Vegas 33X Wagering € 152000 Max CashOutspecial bonus: 200 falas luan në kazino me fruta të freskëta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4740 Nuk ka Depozitë në Kazino Las Vegas 77X Play Nëpërmjet CasinoEURO 208000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: 165 Trial Spins në Guns N Roses Slots Kazino Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

110% Match bonus kazino në Kazino Las Vegas 65x Wagering € 785000 Max Bonus CashOutSpecial: 22 Lojrat e Lirshme Pa pagesë! në Blade ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 kazino falas luan në Kazino Las Vegas 44X WagerEUR Bonus 787000 Max CashOutExtra: 95 Play Pa pagesë Kazino në Millionaires Club III ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4045 Nuk ka Bonus Depozitimi në Kazino Las Vegas 35X Luaj me Kazino $ 960000 Bonus Out ekskluziv të parave të gatshme: € 3840 Nuk ka bonus depozitues në 100 Super Dice ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 690 Daily freeroll slot në Kazino Las Vegas 50X Luaj me Kazino € 384000 Bonus Max CashOutextra: € 540 Casino Tournament në 7 Classic Fruta Slots Casino Mrslotty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

470% Bonusin e depozitave në Casino Las Vegas 77x Luaj me anë të kazinosë $ 55000 Max CashOutExtra Bonus: 470% Bonus i Bonusit në Bonus Line ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

315% Bonus me bonus në Kazino Las Vegas 66x Luaj me Kazino $ 529000 Max Bonus CashOutExkluziv: $ 635 Kazino falas në Vikings Go Berzerk Yggdrasil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 740 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Kazino Las Vegas 66x Kërkesat e BasteveNjë 201000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus: Eur 655 Daily freeroll slot në Feldor & s Island ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 800 Turneu i Kazinove Online në Kazino Las Vegas 40X Play Nëpërmjet CasinoEURO 201000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: 240 Trial Spins në Nights Samba ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

215 FALAS SPINS në Kazino Las Vegas 45x Play përmes Casino $ 752000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: EUR 2930 nuk ka depozitë në Wasabi-San ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

830% Bonus në Bonus në Kazino Las Vegas 55X Play nëpërmjet CasinoEURO 785000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 185 luan pa pagesë kazino në Diamond Joker Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

525% Ndeshja në një kazino në Kazino Las Vegas 55X Kërkesat për bast € 519000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 80 çip falas në Artë Egjipt Igt Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 1165 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Kazino Las Vegas 40X Wagering € 207000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: Eur 2165 Nuk ka depozitë bonus kazino në Legjendar Romë Egt Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 1040 JO DEPOZITË në Kazino Las Vegas 60x Luaj me € 792000 Max Tërheqje bonus special: € 555 Casino Tournament në Lady Of Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 425 FALAS CASINO CHIP në Kazino Las Vegas 77X Luaj me KazinoEUR 521000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: € 3175 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në heqjen e Diamantit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

99 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Kazino Las Vegas 55x Luaj me Kazino € 433000 Tërheqja Maksimale Bonuset ekskluzive Kazino: £ 335 Mobile freeroll slot në Mania Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 400 kazino falas në kazino Las Vegas 33X Kërkesat e basteve $ 403000 Max cash outextra Bonus: € 205 Tournament në Kazino të Dante Purgatory HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 105 FALAS CHIP në Kazino Las Vegas 45x Luaj Me Kazino € 244000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 310 Pa pagesë Cash në Conan Barbarian ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino