Kazino 440 screenshot
Ruaj RSS

Kazino 440

Kazino 440 Casino440 është një licencë që vepron në kazino në internet, i rregulluar nga Qeveria e Curacaos nëpërmjet Ligjeve Shtetërore, nën mbikëqyrjen zyrtare të Drejtorisë së Lojërave të Zeza në det të hapur.

Kazino 440, me licencë 8048 / JAZ është i licencuar dhe i drejtuar nga 440 Group NV, i vendosur në numrin e regjistruar të Curaçao 126068 një kompani që bordi i tij i drejtorëve ka mbi 10 vite përvojë në industrinë e lojërave të fatit që veprojnë në mediat sociale.

Ju lutemi lexoni Kushtet dhe Kushtet e Shërbimit tonë për më shumë informacion.

440 Grupo de NV
E-Commerce Park
Curazao

Disa metoda të pagesës mund të drejtohen nga 440 Media Group Limited, një kompani e regjistruar në Maltë, një degë e 440 Group NV, me numër C56724, me zyrë të regjistruar në Suite 724, Ftieh Street, Birkirkara Bypass, Birkirkara, Malta.

Kazino 440, ne jemi një kompani e re dhe dinamike; Kazino 440 synon të bëhet alternativa në një treg shumë të njëtrajtshëm. Programi ynë i kazinove është dizajnuar për të ofruar argëtimin më të mirë digjital me cilësi më të lartë.

Me më pak se një të dhjetën e madhësisë së konkurrentëve më të njohur, Kazino 440 ju jep + lojra 250 të reja të kazinove dhe shumë më tepër për të ardhur. Jepni një provë, ne do t'ju bindim se ju nuk duhet të vendosni për më pak. Përveç kësaj, nëse keni ndonjë problem ose dyshim, ekipi ynë i kujdesit ndaj klientit do të jetë gjithmonë në dispozicion me këshillime profesionale përmes disa mënyrave të kontaktit

Për komoditetin tuaj me bankën, Kazino 440 ofron një shumëllojshmëri të gjerë të depozitave dhe opsioneve të tërheqjes pa mundim me siguri se në çdo kohë ne sigurojmë integritetin e tyre dhe kontrollet strikte të sigurisë. Ne kemi zbatuar softuerin më të efektshëm të enkriptimit SSN-bit të 128 për të siguruar privatësinë tuaj. Ne sigurohemi që të gjitha të dhënat janë të sigurta dhe se nuk mund të përdoren për qëllime të tjera.

Përfundimisht, për të na ndihmuar të arrijmë qëllimet tona, ne duam të dëgjojmë nga ju, prandaj na dërgoni email ose na telefononi në çdo kohë për të ndarë përvojat dhe idetë tuaja. Shënim: Gjithmonë kërkoni në Google dhe forumet para depozitimit në një kazino online. Shikoni për ne që të shohim se çfarë kanë për të thënë të tjerët për ne!

Lojëra Kazino 440

Rreth Kazino 440. Informacioni ynë i kazinosë 440 online. Gëzoni të gjitha lojrat e kazinove me ne. Kazino 440 ofron lojërat më të mira të lojërave të kazinosë online.

Luaj Tanihttps://www.casino440.com

Bonuse aktive

Total: 104
280 lojëra falas në Kazino 440 44X Luaj me Kazino € 857000 Max CashOutexclusive bonus: £ 140 Tournament on Perandoria Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

490% Ndeshja në një kazino në Kazino 440 65x Wagering $ 143000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: 35 nuk luan asnjë depozitë në Shpatën e Aleksandrit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4645 Nuk ka bonus depozitash në Kazino 440 50X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 399000 Paratë e Parasë nga Extra Bonus Kazino: EUR 190 Tournament në Xmen Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 370 FALAS CASINO CHIP në Kazino 440 33x WageringEur 789000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: 520% Ndeshja në një Kazino në karamele të ngrira ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 Kazino falas luan në Kazino 440 66x Wager € Bonus 134000 Max Tërheqje Bonus shtesë: 600% Bonus me bonus ndeshje në Vegas Vetëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 135 Kazino Kazino në Kazino 440 66x WagerEURO 376000 Tërheqje MaksimaleExtra Kazino Bonus: 120 Besnikëritë Pa pagesë! në Fitoren e Fitimit të Lojërave Playn Go Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

855% Ndeshja në një kazino në Kazino 440 60x Depozita £ 307000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 595 chip kazino në Jumbo Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

905 bonus bonus në kazino në Kazino 440 44X Bast $ 851000 Max CashOutzgjedhja e bonusit: Bonus i Bonusit të Depozitave 450 në Gin Jackpot të Përbashkët Lojrat Kazino të Kazinove të Ash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

225 luan falas kazino në Kazino 440 30x Kërkesat për bast $ 478000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 200 Tournament në Slot Game Treasure Island Quickspin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 565 FALAS Kazino Chip në Kazino 440 40X Luaj me Kazino € 473000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 400% Bonus më i mirë për tu regjistruar në Moonshine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 Kazino falas luan në Kazino 440 66X WageringEUR Bonus 272000 MaxOutadditional: € 444 Casino Freeroll në Lost Island ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 680 Casino turneu freeroll në Kazino 440 40X WagerEUR 512000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: Eur 1710 asnjë kazino bonus depozitash në Piramidën 100,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 1350 NUK KA DEPOZITI BONUS KASINO në Kazino 440 33x Wagering € 149000 Maksimumi i parave nga bonus shtesë: € 255 Daily freeroll slot në Gamblers Gangster ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 150 Casino Tournament në Kazino 440 44X Kërkesat e basteve $ 906000 Max cash outspecial bonus: € 495 FREE Chip Casino në Suckers gjakut ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 200 nuk ka bonus kazino depozituese në Kazino 440 35x Bast £ 676000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 125 Spins Pa pagesë Kazino në Supertron ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

240 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozituese në Kazino 440 55X Kërkesat për bast € 449000 Bonus Max ExtraText: £ 380 Bonuset e Torinos Kazino në Syrin e Lojërave të Lojërave të Amuletit Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 335 Paratë e Lirë në Kazino 440 55X Bastuni $ 656000 Maks Bonus CashOutAdditional Kazino: $ 2660 Nuk ka kod depozitimi bonus në lojë Cricket Star Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

110 Rrotullime të Lirë tani në Kazino 440 65X Kërkesat për bast $ 884000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: $ 2995 NUK KA DEPOZITI BONUS CASINO në Mbretërinë Magjike Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 620 Chip Casino falas në Kazino 440 60X Wager $ 947000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus i Ekskluzive: Eur 415 Turneu i Kazinove në Super Jackpot Partia WMS Lojë me Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165% Bonusin e Parë të Depozitave në Kazino 440 44X Luaj Përmes CasinoEUR 295000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinos: 145 pa pagesë nuk ka depozitë në Mit të Shkretëtirës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 795 Daily freeroll slot në Kazino 440 44X Bast £ 216000 Max CashOutspecial bonus: $ 435 Tournament në Oqeanin Magjike Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

165 falas luan kazino në Kazino 440 50x Luaj me Kazino $ 3000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 4375 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Jetën e Plazhit Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Kazino 440 35X Play Nëpërmjet CasinoEURO 314000 Tërheqja MaksimaleSpecial Bonus: Eur 470 Turneu në Sovran e Seven Seas Slots Microgaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

25 Rrotullon falas Kazino në Kazino 440 60x Luaj Përmes CasinoEUR 502000 Max CashOutaditë shtesë: Eur 1005 nuk ka bonus për kazino depozitash në Basketball Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 3600 nuk ka bonus depozitash në Kazino 440 55X Luaj me Kazino $ 784000 Max CashOutExkluziv Bonus Kazino: Bonus 675% në Groovy Revolution ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 190 Free Casino Tournament në Kazino 440 60x WagerEUR 646000 Max Tërheqja e bonus shtesë: $ 510 çip falas në Marinën e Vajzës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45 Kazino falas luan në Kazino 440 55X Luaj me Kazino $ 227000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: € 70 Daily freeroll slot në Magic Idol ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 680% në Kazino 440 65X Play Nëpërmjet Kazino € 257000 Paratë maksimale nga Extra Bonus Kazino: EUR 675 Çip Pa pagesë në Voyager & s Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

795% Match Bonus Kazino në Kazino 440 33x Luaj Me Kazino € 312000 Maksimumi i Tërheqjes Extra: 225 Pafund Pa Fun! në Lojrat Magjike të Leander Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

270 Rrotullime të lira nuk ka depozitim në Kazino 440 30x Wager € 178000 Max cash out Bonusi Special: Bonus i 920% bonus kazinoje në Joker Strong ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 595 Pa pagesë Cash në Kazino 440 50x WagerEURO Bonus 685000 Max CashOutSpecial: 485% Bonus më i mirë për tu regjistruar në Pluhur ari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 775 Mobile freeroll slot në kazino 440 55x Kërkesat e basteve € 786000 Tërheqja maksimalePërzgjedhja shtesë: 50 falas luan spinën në lojrat e lojërave të lojërave Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

300 Kazino falas spins në Kazino 440 44X Bast $ 880000 Max para nga Bonus shtesë Casino: £ 475 kazino falas chip në Frog Grog Thunderkick ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 845 Turneu i Kazinove Online në Kazino 440 30X Bast € 419000 Maksimumi i Bonus shtesë: 165 FREE Spins në Slotomoji Slot Lojë Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

525% Ndeshja në një Kazino në Kazino 440 66X Kërkesat e bastit $ 721000 Max cash outspecial bonus: £ 333 Freeroll freeroll turneu i orëve në River Of Riches Lojë Rabcat Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 630 Free Tournament Kazino në Kazino 440 50X Kërkesat për bast £ 722000 Max CashOutspecial bonus: € 115 Kazino chip në Natyrale Thesari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 550 Kazino falas Chip në Kazino 440 44X Luaj me $ 611000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: $ 3610 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Lucha Libre Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 565 Paratë e Lirë në Kazino 440 44x Wagering $ 106000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes: 25 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Peek Një lojë me lojëra Microsofte ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 450 Free Casino Tournament në Kazino 440 35x Luaj Përmes CasinoEur 316000 Tërheqja Maksimale Bonus i Ekskluzive: EURO 1065 JO DEPOZITA në Frikë Zombies Slots Fugaso Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 465 Nuk ka bonus depozitash në Kazino 440 35x Shpërblim $ 714000 Maksimum shtesë në para të gatshme: Eur 100 Casino Chip në Katmandu ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi i 870% në Kazino 440 44X Shpërblimi $ 281000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: Bonus 665% në Puppy Love Lojë Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 500 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Kazino 440 55X Luaj me Kazino € 659000 Tërheqja Maksimale Extra Bonus Kazinoje: $ 2005 asnjë kazino bonus depozitash në Safari Heat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 770 Freeroll Daily Tournament në Kazino 440 60x Wager $ 669000 Maksimizëm shtesë Bonus shtesë në Kazino: £ 335 Paratë e Lirë në Kawaii Dragons ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 325 Pa pagesë Chip në Kazino 440 35x WageringEUR Bonus 72000 MaxPërdorimi shtesë: EUR 1700 Nuk ka bonus depozitash në Udhëtim Epik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

395% Bonus i ndeshje në kazino në Kazino 440 45x Bast $ 986000 Maksim prej cash outextra Bonus: Eur 30 Turneu ditor freeroll në slotin Hocus Deluxe Deluxe Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

340% Regjistro bonin e kazinosë në Kazino 440 55X Luaj Përmes CasinoEUR 99000 Max TërheqjeShumë ekskluzive: 55 Kazinoja falas luan në Thunderstruck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4885 NO CASINO BONUS TË DEPOZITIMIT në Kazino 440 30x WagerEUR 438000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: € 445 Bonuset e Kazinove të Kazinove në Gems Gone Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 365 Casino Tournament në Kazino 440 40X Bast $ 968000 Max cash outspecial bonus: £ 930 Casino Tournament në Vegas Partisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 375 CHIP CASINO FALAS në Kazino 440 65x Wagering € 952000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: € 2385 Bonus me Bonus Depozitues në Kitty Kash Daub Lojra Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 335 FALAS CHIP në Kazino 440 60X WageringEur 811000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: 65 FREE Spins në Wolf Rritja lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino 80 falas luan në Kazino 440 55X Luaj me $ 100000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv në kazino: 30 FREE Spins on 4th and Goal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Kazino 440 60X Kërkesat për bast £ 246000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 630 Turneu i Kazinosë Online në 5 Verbuar Hot Slotet e Kazinove Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 350 Free Casino Tournament në Kazino 440 40x Luaj Përmes CasinoEURO 793000 Bonus MaksimumiTë tërhequr: 55 Pa lundrime asnjë depozitë në Maharaja Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4540 Nuk ka kazino bonus depozitash në Kazino 440 77x Luaj me $ 624000 Max CashOutaditë shtesë: € 2060 JO DEPOZITË PËR KLIENTËT KOSMIK ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 135 FALAS CASINO CHIP në Kazino 440 44X Luani Përmes CasinoEur 848000 Tërheqje MaksimaleSpecial Bonus: € 450 Kazino në Aventurë Amazon Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 495 Kazino Chip në Kazino 440 30X Luaj Përmes Kazino $ 486000 Max CashOutextra bonus: 105 Pa lundrime pa depozitë në Nefertari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 345 Kazino falas Chip në Kazino 440 45x WagerEur 611000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 865% Bonus i depozitave në Hollywood Film Hd Match Botërore të Lojërave të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 85 chip falas në Kazino 440 77X Luaj me $ 761000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 20 Casino Tournament në Jungle Boogie ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4175 JO DEPOZITË CASINO BONUS në Kazino 440 50X Kërkesat për bast $ 805000 Max Bonus CashOut shtesë: 45 Pa lundrime tani në Madder Scientist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Kazino Kazino EURO 350 në Kazino 440 65X Wagering £ 344000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 290 luan pa pagesë kazino në Arthurs Quest Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

220 Pa pagesë Spins asnjë kazino depozituese në Kazino 440 44X WageringEur 510000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: $ 390 FALAS CHIP në Banane shkoni Bahamas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

540% Bonus në Bonus në Kazino 440 45x Luaj Me Kazino £ 838000 Tërheqje Maksimale Bonus Extra Kazino: $ 4235 Bonus Depozitues në Bonus Ghost Rider ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 4090 Nuk ka Bonus Depozitimi në Kazino 440 60x Kërkesat e Bastit € 918000 Max Tërheqja Bonus shtesë për Kazino: 100 Besnikëritë e Lirë! në lojëra zhytjeje në lojë me mikrofaminë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 650 Asnjë depozitë në Kazino 440 55x Luaj Përmes CasinoEURO 543000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 222 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në lojë Super Nudge 6000 Slot Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

485% Bonus ndeshje në Kazino në Kazino 440 50X Bast € 303000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 465% Bonus i Mirëseardhjes në Një Natë në Paris ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 21 2

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino