Screenshot Casinia
Ruaj RSS

Casinia

Casinia ju jep mundësinë të zhyteni në botën e paharrueshme të emocioneve dhe të luani lojërat më të licencuara me përqindje të lartë të kthimit nga kompani të tilla si Pragmatic Play, Rival Gaming, NetEnt, Amatic, Quickspin, Quickfire, Habanero, Yggdrasi1,1SoftBet, ELK, Igrosoft. Prioritet i Casinia është krijimi i lojërave të rehatshme dhe të sigurta për klientët e saj. Kazinoja jonë ofron një shumëllojshmëri të madhe të lojërave dhe madje edhe mysafirët më të zgjedhur do ta gjejnë lojën për t'iu përshtatur nevojave të tyre. Duke luajtur në Casinia ju merrni fitimet e mëdha dhe jackpots të garantuara, si dhe argëtimin e lojës dhe shumë emocione pozitive.

PAYOUTS FAST
Një nga avantazhet e kazinos tonë është pagesa më e shpejtë dhe një zgjedhje e gjerë e sistemeve të pagesave. Depozitat e bëra përmes purses elektronike janë kredituar në llogarinë tuaj në çast. Depozitat e bëra nëpërmjet një karte krediti marrin më shumë kohë, pasi merr kohë për t'i përpunuar ato.

SHËRBIMI KONSUMATOR DHE I KUALIFIKUAR
Mbështetja e Casinia përbëhet nga një staf shumë të kualifikuar i cili do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë në zgjidhjen e problemeve. Qëllimi ynë supporrs është që ta bëjmë vizitën tuaj në sit sa më të rehatshme dhe më të kënaqshme që të jetë e mundur. Ju mund të na kontaktoni përmes Live Chat ose duke shkruar një e-mail në support@xasinia.com

Faqja e internetit Casinia.com është në pronësi të Grupit Tranello të Kompanive, që ka zyrën e regjistruar në Grigory Afxentiou, 133, Agios Dometius, 2369, Nikosia, Qipro. Grupi përfshin Tranello Ltd., një kompani e themeluar sipas ligjeve të Qipros me numër regjistrimi të kompanisë HE363026 dhe me zyrën e tij të regjistruar në Grigory Afxentiou, 133, Agios Dometius, 2369, Nikosia, Qipro dhe Araxio Development NV një kompani e themeluar sipas ligjeve të Curacao me numrin e regjistrimit të kompanisë 141409 dhe me zyrën e regjistruar në E-Commerce Park, Vredenberg, Curacao, i autorizuar nga Validator i Licencës së Antillephone NV, numri i licencës E-Gaming Nr. 8048 / JAZ.

Luaj Tanihttps://casinia.com

Bonuse aktive

Total: 1,027
45X Luaj me Kazino € 765000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 45 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Cash Reef Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66X Luaj me Kazino $ 216000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: 920% Regjistrohu bonusin e kazinos në Zanafillën e Kupës së Artë të Euro ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Kazino $ 573000 Max cash outextra bonus: $ 1970 Nuk ka depozitë bonus kazino në Best of Luck ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Luaj me $ 245000 Max TërheqjaExtra Casino Bonus: € 565 Free Casino Tournament në botën e bateristëve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 737000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: € 4840 Nuk ka bonus kazino të depozituar në Star Trek Igt Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WagerEUR 261000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: EUR 50 pa çip në Royal Secrets Slotet Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play nëpërmjet CasinoEur 357000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecialë: EURO 3205 NUK KASINO BONUS DEPOZITË NË TITO TIBETANE 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play throughEur 880000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: £ 4375 Nuk ka depozitë në Reef Sunshine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e bastit $ 135000 Max para nga Extra Bonus i Kazinosë: £ 310 Daily freeroll slot në Shaolin Fortunes Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino $ 872000 Bonus Maksimumi TërheqjeSpecialë: $ 135 FALAS Kazino Chip në Red Pragë Prag të Bardhë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play përmes € 28000 Max CashOutExtra Bonus: 110 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Buffalo Blitz Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Luaj me Kazino € 5000 Paratë shtesë të cash-it shtesë: EUR 115 FALAS CHIP në Kulla Quest Playn Go Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 827000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: 290 pa pagesë asnjë kazino depozitimi në Slot Gatim Slotet Portomaso Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj me Kazino $ 681000 Maksimumi i tërheqjes ExtraText: 10 pa pagesë pa depozitim në Medusas Gaze Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me CasinoEURO 73000 Max para nga Extra Bonus Kazino: $ 825 Free Tournament Kazino në Slotland Chinatown ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Play Through Kazino £ 858000 Max Bonus CashOutAdditional: $ 755 Turneu i Kazinove Online në Playtech Buffalo Blitz ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me bonus € 557000 Max CashOutexclusive: $ 3990 bonus pa depozite ne Wizard of Gems ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x WageringEur 924000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: 325% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në shifrën e fatit të ngadaltë Merkur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X WageringEURO 317000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: € 745 Casino Tournament në Multitimer Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Bast $ 61000 Max para nga Extra Bonus Kazino: Bonus 45% në Egjipt Slots Kazino të Egzekutit Eg ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44x Wagering Bonus $ 717000 Max CashOutExclusive: 260 Spins Pa pagesë tani në Krijesë nga Bl ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager $ 598000 Bonus Max Outextra Bonus: Bonusin e Parë të Depozitave 865 në Golden Game Microgaming Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Kërkesat për bast $ 170000 Bonus maksimum cash ekskluziv: € 620 chip falas në Ace Adventure HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30x Wagering $ 457000 Bonus Max CashOutAdditional: € 605 Freeroll në turneun e kasinës në Gunslinger Playn Go Slots për Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Kërkesat e bastit $ 429000 Max CashOutExclusive Bonus: 280 Pa lundrime pa depozitë në Lindjen e Diellit, Wes ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65x WagerEur 664000 Max tërheqje bonus special: 55% Bonusin e parë të depozitave në Monopoly Sapo ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wagering £ 1000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: $ 66 JO DEPOZIT në Slots Kazino Kangaliens Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager $ 639000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: £ 155 Freeroll në turneun e Kazinos në Lojë Pharos Ii Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager Bonus £ 643000 Max CashOutSpecial: EUR 330 Bonus nuk Depozitave Kazino në Barsnsevens Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Kërkesat e basteveEURO 728000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: 245 Pa pagesë tituj pa depozitë në Mermaid Gold Slots Casino Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play throughEUR Bonus 199000 Max outexclusive: $ 3950 NUK BONUS DEPOZITON NË 50S Pinup Hd Match Botërore të Lojërave të Kazinosë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X WagerEURO 726000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: 960% Bonus i Mirëseardhjes në Prekje Poshte Hd Matchet e Kazinove të Ndeshje Botërore ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat e basteveEURO 940000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Bonus i ndarjes së Bonusit 385% në Ramses II Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 315000 Max TërheqjaSpecial Bonus: $ 1080 Pa depozitë në Artë të Ri të Artë Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play përmes Kazino € 491000 Max Tërheqje bonus special: EURO 110 Mobile freeroll slot në slotet olimpike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering $ 881000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 88 Chip Free Kazino në lojë Bubble Craps Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WagerEURO 984000 Bonus Max CashOutextra: EUR 120 Freeroll freeroll në turneun e Big Slots në Grand Slot Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Play Through CasinoEURO 248000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të kazinosë: 25 Pa lundrime tani në Deadworld ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Luaj Nëpërmjet Casino € 418000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: € 90 Kazino Chip në Fortune Teller lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Luaj Përmes CasinoEur 774000 Maksimumi i Tërheqjes Bonus shtesë: 970% Match bonus kazino në Piggies dhe Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino € 559000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: € 2510 Nuk ka bonus depozitues mbi Banana Party ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 61000 Maksimumi i Parashikueshëm nga Bonusi i Veçantë: Bonus i Mirëkuptimit i 275% në Lojrat e Kazinove të Ftohtë të Ftohtë të Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play përmes Kazinosë £ 346000 Max cash outSpecial Bonus: EURO 610 Tournament në Vegas Hits Bally Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luani përmes Bonusit $ 177000 Max CashOutExclusive Kazino: EUR 3510 Nuk ka bonus për kazino depozitash në Celebrity në xhungël ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager $ 922000 Max cash outextra bonus: 77 Kazino falas spins në Dino mund ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play përmes Kazino £ 258000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: EURO 350 Free Tournament Kazino në lojë me pesë yje luksoz të lojërave automatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEur 629000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 4280 nuk ka depozitë në Princess Of Paradise Slots Kazino High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wager $ 155000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: Eur 845 Tournament në Kazin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 777000 Max Tërheqja Bonus Special: £ 2130 Asnjë depozitë në Olimp Evolution ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44x Luaj Përmes Kazinosë 851000 Max bonus cash outexclusive: 270 Free Spins nuk ka depozitë në Rocket e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Wager $ 188000 Bonus Max CashOutAdditional: € 765 Turneu i Kazinosë Online në Lojrat Joker të Kazinosë Novomatic Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
33X Bast $ 865000 Max Bonus i tërhequr shtesë: € 1825 nuk ka depozitë për të shmangur një lojë me fruta Spinomenal në Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play throughEURO 742000 Maksimumi i parave të gatshmeSpecial Bonus: € 355 Freeroll të turneut të Kazinosë në Mega Gems ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj nëpërmjet Kazino $ 259000 Max cash outextra bonus: 260 Pa pagesë Spins në Reel Cash Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 726000 Max Tërheqja Bonus shtesë: $ 222 Kazino pa pagesë chip në Butterfly Classic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEURO 255000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: £ 450 Tournament on Soccer World ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wagering £ 326000 Bonus Maksimal Tërheqje Special: 205 FALAS SPINS në një Switch Në Rival Slots Online Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
35X Luaj me anë të Casino $ 122000 Maksimizo bonusin e tërheqjes: Bonusin e bonusit të bonusit 675% në ditën e pjekjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino € 261000 Maksim prej cash outextra: EUR 100 Casino Tournament në La Playa Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x WagerEUR 429000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 165 Rrotullon falas në kazino për Playn Play Royal Play Mana ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 857000 Bonus Maksimumi i Tërheqjes shtesë: Eur 70 Tournament në Columbus Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering Bonus $ 995000 Max CashOutExtra: £ 545 Daily freeroll slot në lojën Lucky 88 Aristokrat Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X WagerEUR 913000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: Eur 400 Çip i lirë kazino në Thesaret Atlantike Lojëra elektronike Kazino Spinomenal ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast $ 125000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: € 555 Turneu i Kazinove Online në Lojë e Luck Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 290000 Bonus Maksimal TërheqjeSpecial: $ 1595 Nuk ka kazino bonus depozitash në Wheel Of Wealth Microgaming Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino