Screenshot Cashmio
Ruaj RSS

Cashmio

Cashmio u themelua në 2015 nga dy sipërmarrës skandinavë që kanë parë shumë aspekte të ndryshme të biznesit të lojrave. Duke punuar në mbështetje për të qenë menaxherët e shoqërive dhe pastaj bashkëpunëtorët e pavarur (dhe natyrisht lojtarët e kazinosë), ata po marrin tani sfidën e ardhshme.

Përcaktuar për të krijuar një kazino të përshtatshme për të gjithë, të rinj dhe të vjetër, receta zbriti menjëherë: Gjëja më e rëndësishme është të argëtohesh.

Me zgjidhje të reja teknologjike vetëm qielli është kufiri dhe pas orëve dhe orëve në tavolina vizatimesh cashmio.com ngadalë filloi të merrte formë.

Në Cashmio ne besojmë se të kesh kënaqësi kur të luash ndeshja juaj e preferuar është shumë e rëndësishme. Me ekipin tonë të vogël të punës të cashmios ne kemi ndërtuar një kazino të mbushur me misione, çmime dhe lojëra. Çdo gjë është e paketuar lehtë dhe është zbehur kështu që lojtarët që gjejnë lojërat e tyre të preferuara ose që kuptojnë promovimet tona nuk janë kurrë të vështira.

Na kontaktoni në: support@cashmio.com

Luaj Tanihttps://www.cashmio.com

Bonuse aktive

Total: 1,011
33x Wager $ 878000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 55 Kazino falas luan në Sevens dhe Bars ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino $ 969000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 4495 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në Jetën e Plazhit Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me Kazino € 916000 Tërheqje maksimale Bonus shtesë: £ 685 Freeroll freeroll në garat e slotit Classic Slot Slot Casino Portomaso ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEURO 23000 Maksimumi i tërheqjeve të veçanta: € 445 pa pagesë në Michael Jackson King ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteve € 176000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë Casino: € 980 Online Turneu i Kazinosë në Mirë se vini në Fort Knox ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Wager € 636000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: EUR 2265 NUK KASINO BONUS DEPOZITË në Slots Kazino Pesë Star Red Tiger ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet Kazino £ 314000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 215 gjuan spin falas në Diablo 13 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play Nëpërmjet CasinoEURO Bonus 728000 Maksimum shtesë: 210 Pa pagesë Spins Kazino në Fenix ​​Luaj 27 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Play Through CasinoEURO 61000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: 65 Pa rrotullime pa depozitë në Dragons dhe Perlat Gameart Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 120000 Tërheqja maksimale e Bonusit shtesë të Kazinosë: EURO 295 Chip Kazino në Lojtarin e Rimbushjes Isoftbet ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X WageringEur 743000 Bonus Maksimal Tërheqje: 320% Bonusin e parë të depozitës në Get Clucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play nëpërmjet CasinoEur 505000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: Bonus i Parë i Depozitave 540 në Lojë Betsoft të Lojërave të Bletës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 244000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 190% Bonus i Mirëkuptimit i Kazinosë në Reptoids lojë Yggdrasil Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet CasinoEUR 490000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 625% Bonus i Depozitave në Simsalabim ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play throughEUR Bonus 577000 Max CashOutAdditional: € 4180 Bonus Depozitues në Legjendën e Nilit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering € 931000 Max cash out Bonus shtesë: $ 4485 asnjë depozitë në monedhën e zotave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Luaj me Kazino $ 482000 Max Tërheqje bonus special: $ 4955 asnjë bonus bonus depozitues në Botën e Humbur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
65X Kërkesat për bast € 219000 Maksim shtesë tërheqje shtesë: $ 3530 Bonus depozitash në GrandX ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEURO Bonus 115000 Max CashOutSpecial: Eur 255 FREE CASINO CHIP në Pirates Treasures ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEURO 380000 Tërheqja maksimale Extra Bonus Kazino: € 975 Nuk ka depozitim në Gjykatën e Gjykatës Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering $ 175000 Bonus maksimale e tërheqjes ekskluzive: EURO 545 Paratë e Lirë në Bondat e Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteveEURO 906000 Bonus maksimal i tërheqjes ekskluzive: € 50 Free Tournament Kazino në Robbie Jones ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Wagering € 277000 Tërheqja maksimalePoker Bonusi i Ekskluzive: Eur 405 Mobile freeroll slot në Cannon Thunder Merkur Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X WageringEur 724000 Maksimumi i bonusit të parave të jashtme: € 65 Çipi i lirë i kazinove në 2014 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Play Through Kazino € 678000 Max Bonus CashOutAdditional: EURO 4910 Nuk ka depozitë në Legend Of The Sea ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play Through Kazino € 762000 Max cash out Bonus shtesë: $ 660 Mobile freeroll slot në shkencën e çuditshme ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me € 44000 Max cash outextra Casino Bonus: Euro 610 Kazino chip në Miss White Igt lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wager € 945000 Max cash out Extras Bonus Kazino: 465% Bonus Mirë se vini në Red Shtatë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Play Through Kazino $ 367000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: € 525 Kazino chip në Monte Cristo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEUR 536000 Maksimumi i parave të holla të posaçme: 66 Pa pagesë Spins Kazino në Smasherin e Fruta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino € 570000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: € 720 Free Tournament Kazino në Frymën e Krishtlindjeve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WageringEURO 695000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: EURO 3840 NUK KA DEPOZITË BONUS CASINO në Shaolin Spin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Wager € 834000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte 20 Besnik Pa pagesë! mbi Sahara & s Dreams ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj Përmes CasinoEURO 840000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: Match 170% në një Kazino në Lojë tërheqje Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play throughEur 361000 Tërheqja maksimalePoker bonus ekskluziv: € 210 Free Chip Kazino në Cazino Zeppelin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me € 525000 Max CashOutexclusive bonus: 670% Ndeshja në një Kazino në Cops N Grabitës Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X Kërkesat e basteve € 775000 Max CashOutspecial bonus: € 2090 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në Arizona Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X WageringEURO 555000 Bonus Max Cash Out: 85 Pa pagesë rrotullon kazino në pesë gjenerat e tigrave Slots Kazino Playtech ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Wager $ 742000 Max cash outBeus Exclusive: 55 pa pagesë nuk ka depozitë në Twin Spin Deluxe ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play throughEURO 739000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstra Kazino: € 580 Turneu i Kazinove Online në Gjithmonë Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 148000 Max cash out Bonus ekskluziv: $ 3045 JO DEPOZITË CASINO BONUS në Dragon Spin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager $ 922000 Bonus maksimal i tërheqjes shtesë të kazinosë: EURO 999 Turneu i Kazinosë Online në Udhëtimin Rrugor Max ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wagering Bonus $ 863000 Max CashOutExclusive: € 2590 Nuk ka depozitë në Rrotullat e Djegur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveNick Bonus 495000 Maksimumi shtesë i Kazinosë: Bonus i Mirëkuptimit i 710% në Shpërndarë Skive Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj me Kazino $ 69000 Maksimumi i TërheqjesSpecial Bonus: £ 3100 JO KASINO BONUS DEPOZITË në Gëzuar Spinning Lojrat Lulëzuese Lojë me Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Bast $ 676000 Max cash outAditional Casino Bonus: 20 FREE SPINS në Kingwinter ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering € 474000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 245 futet në kazino falas në Farm Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj Përmes CasinoEUR Bonus 130000 Maksimumi Plus Bonus i Kazinos: € 88 CASINO FALAS CHIP në Flautin Magjik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat për bast £ 84000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EURO 105 Paratë e Lirë në Slotlandin e Humbur Botëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 331000 Bonus Max CashOutAdditional: 455% Bonus më të Mirë Bonusi në Bonus Savannah King Tom Hor Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X Wagering $ 168000 Bonus maksimum outexclusive: € 650 NUK KA DEPOZITUAR BONUS CASINO në Griffin Madh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play përmes Kazino $ 997000 Max cash outextra bonus: $ 460 Pa pagesë chip në Sam në plazh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play nëpërmjet € 35000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: EUR 165 Turneu i Kazinosë Online në Xhevahir Në Lojrat e Prera ​​Barcrest të Kurorës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Bast Bonus $ 621000 Max CashOutAdditional Kazino: EURO 595 Free Casino Tournament në Lotto Mania Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Play përmes € 18000 Max CashOutSpecial Bonus: 140 Pa pagesë rrotullon kazino në Pigët e vegjël Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Wager € 961000 Bonus Maksimale e Tërheqjes Bonus: 35 FREE SPINS on Fortune Panda ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Kërkesat e basteveEUR 435000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 430 Free Tournament Kazino në Joker & s tricks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat për bast € 931000 Bonus maksimal për tërheqje ekskluzive: EUR 555 FALAS CASINO CHIP në Grease Pink Zonja Zogj Zogj Daub Lojra Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Play Through Kazino $ 224000 Max cash outSpecial Bonus: 95 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitë në Sos Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77X Kërkesat e basteveEUR 427000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: 695% Bonus i parë i depozitave në Golden Sevens Novomatic Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play throughEUR 444000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: 110 Pa pagesë Tërheqje pa depozitë në Gëzuar Spinning Lojrat Lulëzuese Lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 627000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë: $ chip 80 kazino në qiell dhe xhep Openbet Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77x Kërkesat e basteve $ 785000 Bonus maksimale të cash-it out-ekskluziv: Bonus 495% bonus kazinoje në Wheres Aristokrat i Artë i Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wager € 216000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: EURO 655 Freeroll turneu i kazinove në Sunday Classics pasdite ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
44X Play nëpërmjet Kazino £ 819000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: EURO 200 Chip Casino FALAS në Leonardo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino