bWin screenshot
Ruaj RSS

bwin

bwin synon të ofrojë platformën e lojrave më të sigurta dhe më inovative në botë. Me linjën tonë të drejtë dhe të përgjegjshme, çdo përdorues mund të luajë brenda mjeteve të tyre financiare dhe të marrë shërbimin më të mirë të mundshëm. bwin angazhohet për integritet, drejtësi dhe besueshmëri dhe ne gjithmonë bëjmë çmos për të parandaluar problemet e lidhura me lojrat. Së bashku me institutet kryesore kërkimore, shoqatat dhe ofruesit e këshillimeve, ne kemi zhvilluar masa që sigurojnë një vend të përgjegjshëm, të sigurt dhe të besueshëm për lojëra online.

1. Drejtësi reale

Është përgjegjësia jonë të krijojmë një ambient lojrash që bazohet në frymën e lojës së drejtë. Besimi i klientëve tanë është thelbësor për suksesin tonë. Besimi i klientit është i varur nga ne, duke mbrojtur drejtësinë e lojrave dhe duke mbrojtur klientët tanë nga mashtrimet. Ne punojmë ngushtë me autoritetet e pavarura që monitorojnë drejtësinë e produkteve të lojrave që ne ofrojmë. Kur bëhet fjalë për mashtrime dhe manipulime, hetimet tona të dedikuara dhe ekipet online të monitorimit sigurojnë mbrojtjen tuaj.

2. Siguri reale

bwin është subjekt i një mbikëqyrje të rreptë rregullative dhe ne përputhim me një gamë të gjerë ligjesh, rregulla, standardesh dhe rregullash në të gjitha juridiksionet e ndryshme. Verifikimi i rregullt i pajtueshmërisë me anë të rishikimeve të pavarura konfirmon se gjeneratorët e numrave të rastësish punojnë siç duhet, se depozitat tuaja mbahen të sigurta në llogaritë e ndara dhe që të dhënat tuaja personale mbrohen.

3. Parandalimi real

Lojërat e lojrave janë një burim i madh argëtimi për miliona njerëz e gjithë bota. Por, për një pakicë, lojrat mund të shkaktojnë probleme. Ne jemi të angazhuar për identifikimin e rreziqeve sa më shpejt që të jetë e mundur dhe ndërhyrje për të parandaluar këto probleme para se të dalin. Kemi një kornizë të lojrave të përgjegjshme që përfshin kontrolle për të ndihmuar klientët të luajnë brenda kufijve të tyre dhe për të shmangur një situatë ku lojrat shkaktojnë probleme. Ashtu si me çdo gjë që bëjmë, ne besojmë se masat mbrojtëse duhet të bazohen në shkencën e shëndoshë. Kjo është arsyeja pse ne ishim kompania e parë që bashkëpunojmë me shkencëtarët për të analizuar sjelljen reale të lojrave online dhe për të zhvilluar një koncept të lojrave përgjegjëse të bazuar në prova.

ElectraWorks Limited

bwin është markë kryesore e basteve sportive të GVC Holdings PLC (LSE: GVC), operatori kryesor i lojrave elektronike në të dy tregjet B2C dhe B2B. GVC ka katër vertikalet kryesore të produktit (sport, Kazino, Poker, Bingo) me një numër markash; Etiketat e sporteve (bwin, Sportingbet, gamebookers), etiketat e lojërave (partypoker, partycasino, Foxy Bingo, Gioco Digitale, CasinoClub), Studios (B2B) dhe aktivet jo-thelbësore.

GVC bleu bwin.party digital entertainment plc në 1 Shkurt 2016. Grupi ka selinë në Isle of Man dhe ka licenca në Alderney, Austri, Bulgari, Danimarkë, Francë, Gjermani, Greqia (e përkohshme), Gjibraltari, Irlanda, Itali, Maltë, Rumani, UKdhe SHBA (New Jersey), Përveç kësaj, nëpërmjet marrëveshjeve partnere aktivitetet e saj janë të licencuara në Belgjikë dhe Afrikë të Jugut.

ElectraWorks Limited drejton aktivitetet operative në bwin.com nga Gibraltari në bazë të basteve sportive dhe licencave të kazinove të lëshuara nga Qeveria e Gjibraltarit. Me një ekip prej mbi njëqind personash, kompania kujdeset për biznesin e libralidhjeve, menaxhimin e rrezikut dhe mbështetjen e konsumatorëve për bwin.com dhe platformat e tjera të grupit.

bwin kryesohet nga një ekip menaxhues me përvojë dhe i përgatitur mirë. Anëtarët e ekipit kanë përvojë të gjerë profesionale në industrinë e lojrave, duke bërë të mundur zgjerimin e ekipit në përputhje me rritjen dinamike të Grupit.

Ju lutemi t'i drejtoheni pyetjeve tuaja drejtuesve të:
management@bwin.com

Rregullat për kënaqësinë e lojërave të përgjegjshme

Shumica e njerëzve luajnë për argëtim, që do të thotë lojrave në një masë të përgjegjshme dhe brenda mjeteve të tyre financiare. Por, për një përqindje të vogël, lojrat e fatit nuk janë një formë e argëtimit - ato janë një problem që duhet marrë seriozisht.

Çfarë është bixhozi i çrregulluar?

Lufta patologjike është renditur si një çrregullim i njohur psikologjik në sistemet ndërkombëtare të klasifikimit DSM dhe ICD që nga 1980. Ajo është definuar si kumari këmbëngulës, përsëritur dhe shpesh në rritje pavarësisht nga pasojat negative personale dhe sociale si borxhi, prishja e marrëdhënieve shoqërore dhe dëmtimi i zhvillimit profesional.

Kur duhet të konsiderohet sjellja problematike?

Ne dëshirojmë të theksojmë se diagnozat që lidhen me çrregullimet klinike mund të bëhen vetëm nga specialistë të trajnuar. Kjo faqe ofron materiale që do t'ju lejojë të vlerësoni shpejt dhe të konsideroni sjelljen tuaj. Nëse mund të identifikoheni me katër ose më shumë nga karakteristikat e mëposhtme, ju rekomandojmë që të vetë-përjashtoni dhe të kontaktoni një ofrues të këshillimit.

 • A ndjeni nevojën për të bastisur me shuma në rritje të parave për të arritur eksitim të dëshiruar?
 • A ndiheni të shqetësuar apo nervozë kur përpiqeni të ulni ose të ndaloni bixhozin?
 • A keni bërë përpjekje të përsëritura të pasuksesshme për të kontrolluar, ulur ose ndaluar lojrat e fatit?
 • A jeni shpesh i preokupuar me lojrat e fatit?
 • A keni shpesh lojëra kur ndiheni të shqetësuar?
 • Pas humbjes së parave të lojërave të fatit, a ju shpesh ktheheni një ditë tjetër për të marrë edhe?
 • A gënjeshtet për të fshehur shkallën e përfshirjes me lojrat e fatit?
 • A keni rrezikuar apo humbur një marrëdhënie të rëndësishme, punë, ose mundësi arsimore apo karriere për shkak të lojërave të fatit?
 • A mbështeteni te të tjerët për të siguruar para për të lehtësuar situatat e dëshpëruara financiare të shkaktuara nga lojrat e fatit?

Je në rrezik?

Provoni shkurtimin vetëvlerësim zhvilluar nga Divizioni për Varësinë për të gjetur nëse jeni në rrezik të zhvillimit të problemeve të lidhura me lojrat. Të gjitha përgjigjet tuaja janë plotësisht anonime dhe nuk mbahen nga bwin.

Rregullat për lojrat pozitive

Duke respektuar rregullat e mëposhtme, ju do të jeni në gjendje të relaksoheni dhe të gëzoni lojrat tuaja:

 • Argëtim është vetëm për argëtim, jo ​​për një mënyrë për të fituar para
 • Luaj vetëm kur jeni të relaksuar dhe të koncentruar
 • Merrni pushime të rregullta
 • Vendosni aksionin tuaj mujor të lojrave paraprakisht. Vetëm bast çfarë mund të përballojë për të humbur
 • Pavarësisht nga kufijtë e depozitave tona standarde, mund të caktoni një sasi më të ulët si kufirin tuaj personal
 • Mos e rrisni kufirin maksimal që keni vendosur për vete më vonë
 • Para se të filloni të luani, vendosni shumën fituese në të cilën do t'i jepni fund lojës
 • Vendosni paraprakisht sa e lartë mund të jetë humbja juaj
 • Asnjëherë mos luani nën ndikimin e alkoolit ose ilaçeve
 • Asnjëherë mos luani nëse ndjeheni në depresion

Luaj Tanihttps://bwin.com

Bonuse aktive

Total: 11,651
280 free spins at bWin 77X Wager requirements$762000 Max cash outSpecial Bonus: Eur 2890 NO DEPOSIT CASINO BONUS on Retro Reels Extreme Heat Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$145 FREE CHIP CASINO at bWin 65X Wager€527000 Max cash outExclusive Bonus: €333 Online Casino Tournament on Electric Nights Ainsworth Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$960 No Deposit Bonus Casino at bWin 30X Wager requirementsEUR 102000 Max WithdrawalExtra Bonus: 620% casino match bonus on Stars n Stripes... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2930 No deposit at bWin 60X Wagering£381000 Max cash outSpecial Bonus: 785% casino match bonus on Supercars HD... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 130 Para të lira në bWin 55x Kërkesat e bastitEURO 193000 Max Bonus tërheqjeExtra Casino: $ 570 Chip Falas në lojën elektronike të çastit të padukshëm të njeriut të padukshëm ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

985% Ndeshja në një kazino në bWin 45X WagerEURO 869000 Maksimumi i parave të gatshme jashtë vendit: EURO 65 Casino Falas për Chip në Zeus 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 Pa pagesë kazino rrotullohet në bWin 33x Luaj përmes Bonus 327000 Max CashOutSpecial: $ 1000 Asnjë depozitë në Slots Pigs Casino Cayetano Little ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

360 € CASINO FALAS CASINO në bWin 66x Luaj përmes £ 204000 Max Bonus tërheqjesExtra Kazino: 495% Bonus ndeshjesh me Kazino në Luaj lojërat tuaja të drejta Lojëra elektronike të hapura të kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 30 turne të kazinove falas në bWin 45x Luaj përmes Kazinës $ 826000 Bonus Max CashOutSpecial: Europa 430 çip falas në kungull Smash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35% Bonusi i ndeshjes së depozitave në BWin 60x Luajnë përmes Casino € 100000 Bonus shtesë të parave të gatshme Bonus shtesë: Eur 910 Turneu i Kazinosë në Partinë e Lojërave Slot Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

665% Bonus i Mirëseardhur në bWin 33x Kërkesat e basteve € 931000 Maksimumi i tërheqjes Bonus i Kazinosë Shtesë: $ 470 CHIP CASINO FALAS në Pirates Night ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 220 turne i lojrave freeroll për celularë në bWin 40x Luaj përmes bonusit 641000 Max CashOutSpecial: 15 Rrotullime falas në lojëra elektronike të pasurive romake Microgaming Slots Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

155 Rrotullime falas në bWin 50x Wager $ 596000 Max CashOutExtra Casino Bonus: 245% Ndeshje në një kazino në Lojërat Slot Lojëra Kazino Lojëra elektronike Lojëra elektronike Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

111 Spin Pa pagesë nuk ka kazino depozitë në BWin 66x Luajnë përmes Kazinos € 172000 Maksimum Bonus i tërheqjesExtra Kazino: 235% Bonus i Mirëseardhur në Vegas Hot 81 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
EURO 815 Turneum at bWin 77x Luajnë përmes CasinoEURO 481000 Bonusi maksimal i tërheqjes: casino Kazino pa chip 330 në lojëra elektronike 5 Knights Nextgen lojëra elektronike lojëra elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

715% Casino Bonus Regjistrimi më i Mirë në bWin 60X WagerEURO 356000 Max CashOutAdditional Bonus: 120 Spin Pa pagesë nuk ka kazino depozitë në Demon Jack 27 Wazdan Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 95 FALAS CASINO CHIP në bWin 35x Luajnë përmes Casino bonus 456000 Max Max Bonus tërheqje: £ 790 Pa Casino Bonus Depozitash në Cluster Aloha paguan lojëra elektronike të pavërteta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus i Mirëpritur 575% në bWin 33X Luaj përmes Kazinos € 576000 Bonus i parave të jashtme ekskluzive: € 935 Turneu i Kazinosë Falas në Linjat e Hotit 34 Slot Kajot Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

250 Rrotullime të lira nuk ka kazino depozitash në bWin 60x Luaj përmes Bonusit 240000 Max CashOutSpecial: 300% Bonus ndeshjesh me depozitat në Hen House ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 135 turne i lojrave freeroll për celularë në bWin 33x Wagering £ 656000 Bonusi maksimal i tërheqjes Ekskluzive: € 325 Turneu i Kazinosë Falas në Njeriun e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Xipi i lirë i 320 EUR në bWin 33X Luaj përmes Casino ino 873000 Max CashOutExclusive Bonus Casino: 995% Casino Bonus Regjistrimi më i Mirë në Wizard Of Oz Wicked Riches Wms Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

830 € Tournament në bWin 77X Kërkesat e basteve $ 207000 Bonusi maksimal i tërheqjes: € 585 Turneu i Kazinosë Falas në Pallatin e Poseidon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

3935 $ nuk ka bonus depozitash në BWin 77X Luajnë përmes Casino $ 512000 Max Max tërheqje Bonus shtesë Kazino: £ 220 turne i lojrave freeroll në Royal Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 500 $ çip pa kazino në bWin 45x Wager $ 710000 Max CashOutExtra Casino Bonus: 40 Spin Pa pagesë nuk ka kazino depozitë në Picnic Panic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 1725 nuk ka bonus depozitash në BWin 77x Luaj me Bonus 168000 $ Bonus maksimal i parave të gatshme: 170 lirë nuk rrotullohet asnjë depozitë në Bugs Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
220 Rrotullime falas në bWin 55X Luaj përmes Bonusit CasinoEURO 116000 Max CashOutSpecial: 225% Bonus ndeshjes së depozitave në Listën e Dëshirave Slots Spinomenal Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 990 turne i lojrave freeroll për celularë në bWin 44X Luaj përmes CasinoEURO 576000 Bonusi i parasë maksimale të parave të gatshme: 525% Pa Bonus Rregullash! në Slots Casino Diamond Tower Amaya ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65 Rrotullime të lira pa depozitë në bWin 55X Luaj përmes Kazino $ 690000 Bonus të holla maksimale Bonus Kazino: £ 2750 Asnjë depozitë në Lojërat e Krishtlindjeve Charm Booongo Slots Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

410% Bonusi i Parë i Depozitave në BWin 30X Luaj përmes Kazinos € 272000 Max Maksimumi i tërheqjes: ip Nipi i 395 Falas në Lojërat elektronike të Rilindjes Egjiptiane Spinomenale Spinomenal Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 970 Turneu i Kazinosë Falas në BWin 60x Luajnë përmes CasinoEur 189000 Maximum TërheqjeExtra Bonus i Kazinosë: € 155 Tournament Online i Kazinosë në Mayan Mystery ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

810% Bonus i Parë i Depozitave në bWin 55x Luaj përmes Kazinës $ 461000 Bonus i Parasë së Jashtme Ekskluzive e Kazinosë: Eur 1970 Asnjë kazino bonus depozitash në Land Of Warriors ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95% Kazino më e mirë e bonusit të regjistrimit në BWin 44x Luajnë përmes Casino $ 989000 Bonus i parave të jashtme ekskluzive të Kazinosë Ekskluzive: € 790 turneu i slotave ditore të freerollit në lojën elektronike të Slot Microgaming Secret ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

2210 € asnjë kazino bonus depozitash në bWin 30x Kërkesat e bastitAUR 496000 Max Cash Bonus i veçantë: 245 Rrotullon falas në Shefin e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44 € Turneu në Kazino Online në BWin 30x Luaj përmes Kazinës € 72000 Max CashOutExclusive Bonus: 205 rrotullon falas nuk kazino depozitë në Scrooge & Jackpot s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 490 FALAS Casino Casino në bWin 35X Luaj përmes Bonus $ 977000 Max Tërheqje Ekskluzive: $ 4905 Asnjë Kazino Bonus i Depozitave në Lojën Slot Rtg të Listës Naughty ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 815 turne të kazinove falas në bWin 66X Wager € 25000 Maksimumi i bonusit të tërheqjes: 270 Spin falas nuk bën asnjë depozitë në Slots Delicious Casino Portomaso Casino në Kinë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Money 120 Paraja Falas në Luaj me Botë 50X Luaj Nëpër Kazino £ 229000 Maksimumi i TërheqjesAdmirimi i Bonusit të Kazinës: Europa 90 Tournament në Kazino në Shtatë Lojëra të Larta të Shpejta të Shpejta ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 999 No Bonus Casino Depozite në BWin 35X Luaj përmes Kazino £ 25000 Max TërheqjeExtra Bonus i Kazinosë: $ 270 Tournament Kazino në Lojëra elektronike Slots Lojë Zeus Iii ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

90% Bonus i Parë i Depozitave në bWin 44X Luaj përmes Kazino $ 661000 Bonus Max CashOutExtra: £ 230 turneu i slotave ditore për freeroll në Endorphina të Vampires ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Euro 570 Turneu në Kazino Online në bWin 66x WagerEURO 728000 Bonusi maksimal i parave të gatshme: $ 111 ipip i lirë kazino në Terminator 2 Slot Microgaming Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

780 € Turneu i Kazinosë në bWin 40x Luaj përmes € 435000 Bonus i parave të gatshme Max: Eur 2590 asnjë depozitë në Sherlock Holmes ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

222 Rrotullime Falas tani në BWin 30X Luaj përmes Kazinos € 900000 Max para të parave Bonus Kazino Shtesë: 22 FALAS Rrotullohet në Disco Funk Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 370 çip falas kazino në bWin 66x Wager £ 78000 Bonus maksimal i tërheqjesEkskluzive: € 365 FREEipi i Kazinosë FALAS në lojëra elektronike të çastit Jimi Hendrix ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

4600 € Asnjë bonus i depozitave në kazino në bWin 60x Luaj me $ 630000 Max Max tërheqjeExtra Casino Bonus: 720% Ndesh me kazino bonus në Reel Gangsters Pragmatik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
Chip Kazino 170 $ në bWin 33X Luaj përmes Kazinos € 620000 Max Bonus tërheqësAddicion: Bonus 88 FALAS në King Arthur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

495 € Turneu i Kazinosë Falas në BWin 35x Luaj përmes Kazinos € 44000 Bonus i Parave të Jashtme të Veçanta: 230 Rrotullime të lira pa depozitë në Pandas Run Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 100 Turneu i Kazinosë në bWin 55X Luaj përmes Euros 836000 Bonusi maksimal i parave të gatshme: 170 Casino Spins Falas në Qershi Gone Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 225 Tournament i Kazinosë Falas në BWin 60X Luaj përmes Bonusit CasinoEUR 928000 Maksimumi i TërheqjesExtra Bonus: 90 SPINS FALAS në Lojërat elektronike Slot Magic Princess ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

3960 $ nuk ka asnjë bonus depozitash në bWin 35x Kërkesat e basteve £ 850000 Max CashOutExclusive Bonus Casino: 905% Bonus i Mirëpritur i Kazinos në Ming Warrior Ainsworth Slot Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

15 FALAS rrotullues në bWin 60X Wagering bonus 337000 Maksimumi i bonusit të tërheqjes: 700% bonus i ndeshjes së kazinosë në Invaders Hapësirë ​​... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 380 $ turne i flotës freeroll ditor në bWin 30x Luaj përmes Kazinës $ 873000 $ Bonusi maksimal i tërheqjes: 1580 € Nuk ka asnjë depozitë në Mirror Magic Deluxe II ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

790% Casino Bonus Regjistrimi më i mirë në bWin 77x Kërkesat e BastitEUR 857000 Max Bonus tërheqës Ekskluzive: € 3500 JO KODI BONUS DEPOSIT në Fat Cat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 85 Pa pagesë të Parave të gatshme në BWin 45x Luajnë përmes CasinoEUR 717000 Bonusi maksimal i tërheqjes: 880% Ndeshja e Bonusit me Kazino në lojëra elektronike Slot Rabcat Slot Penguin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 265 Tournament i Kazinosë Falas në bWin 66x Luaj përmes Kazinos £ 509000 Bonus i Parasë së Jashtme Ekskluzive: 4320 NO NO DEPOSIT BASUS CASINO në Theme Park Biletat e Lojë me fat të çastit Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

655% Bonus ndeshjesh Kazino në bWin 33x Luajnë përmes Bonusit CasinoEur 242000 Max CashOutExclusive: EUR 3295 NO DEPOSIT BONUS CASINO në lojërat elektronike Slot Isoftbet Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

4550 € Asnjë bonus i depozitave në kazino në BWin 66X Luaj përmes Kazino $ 749000 Max CashOs speciale: 45 lirë nuk rrotullohet asnjë depozitë në Nights Of Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

3630 € JO DEPOSIT CASINO BONUS në bWin 44x Luajnë përmes Casino $ 498000 Bonus ekspektive maksimale të parave të gatshme: 3005 € JO JO DEPOSIT CASINO BONUS në 20000 Leagues Slot Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ Nipi i Kazinove 255 Falas në bWin 77X Luaj përmes bonusit EURO 305000 Max CashOutexclusive: € 2060 Nuk ka kod bonusi të depozitave në Big Top ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

1425 € JO BONUS DEPOSIT në bWin 33x Wager £ 583000 Max CashOutadadicionale: € 1770 Asnjë kazino bonus depozitash në Lojat e Lojërave të Kazinosë Golden Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 200 Chip i lirë në bWin 65X Luaj përmes Bonus CasinoEUR 633000 Max CashOutExtra Bonus: $ 235 Tournament Kazino në Pachamama Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

740% Bonus i Mirëpritur i Kazinos në BWin 55x Luaj Nëpër Kazino € 444000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: 33 FALAS Dritat në Dritën e Gjelbër ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 2495 Jo Kodi i Bonusit të Depozitave në bWin 55x Luajnë përmes € 744000 Bonus Max CashOutAdAdicionale të Kazinosë: Eur 333 Biletën e Kazinosë Falas në Planet e Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

605% Kazino Bonusi i Regjistrimit më të Mirë në bWin 66X Wager $ 180000 Max CashOutExtra Bonus i Kazinosë: 130 Pa pagesë nuk rroton asnjë kazino të depozitave në 4th dhe Qëllimi ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
140 rrotullime falas në bWin 33X Luaj përmes bonus 53000 Max Cash Bonus i Veçantë: EURO 985 turne falas në turne të Kazinos në Lojërat Slot Rtg të listës së bukur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 445 Turneu i Kazinosë Falas në bWin 60X Wager € 636000 Maksimumi i bonusit tërheqës: 90 FALAS FALAS në Qendrën e Gjykatës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1801 2 3 ... 180

Bonuset e pabesueshme

Total: 140
275 FALAS SPINS në bWin 45X Luaj me Kazino € 94000 Max CashOutadditional bonus: Eur 3865 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në lojë Rocky Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

155 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në bWin 35X Luaj Me Kazino € 786000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: Eur 325 Freeroll frekuentare në turnetë e Zonja Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 690 Kazino e lirë e kazinove në bWin 35X Luaj Nëpërmjet Kazinosë 55000 Max Bonus i Tërhequr nga Special: EUR 960 Turneu i Kazinosë Online në Reels Ruletë Jack dhe Jill Microgaming Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2705 JO KODI I DEPOZITIMIT BONUS në bWin 35x Luaj me € 916000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: € 130 Free Casino Ticket në Magic Ocean ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 565 FALAS CASINO CHIP në bWin 40X WageringEURO 577000 Bonus maksimale CashOutexclusive: £ 295 çip i lirë kazino në lojëat e Sloteve Casino Playtech të Mbretërisë së Bashkuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 965 No Depozitave Bonus Code në BWIN 30x Bast € 14000 Max holla Bonus outSpecial: Eur 440 Casino Tournament në Wheel e parave të gatshme Slots Rival Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 3560 JO KODI I DEPOZITIMIT TË BONUS në bWin 60x Play throughEur 143000 Maksimumi i tërheqjes shtesë: € 100 Casino Tournament në Alice dhe Mad Te ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
Eur 300 Tournament në bWin 65X WageringEUR 269000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 30% Match bonus kazino në Tale Polare ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 400 chip falas në kazino në bWin 55x WageringEur 259000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të kazinosë: $ 130 Paratë e Lirë në Foxin fitojnë Slotsin e Lojërave të Kazinove të Nextgen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

435% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino në bWin 77X Luaj me € 615000 Max nga Bonuset Ekskluzive të Kazinosë: $ 3210 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT në Royal Cash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

245 Free Spins nuk ka depozitë në bWin 55X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 811000 Max CashOutadditional bonus: $ 60 Ticket Free Kazino në Dice Dhe Roll Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
70% Bonus i Ndeshjeve në bWin 55X Luaj me € 793000 Max cash out Bonus ekskluziv Kazino: € 745 Turneu i Kazinosë në Kupën e Futbollit të Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

95% Bonus më i mirë për tu regjistruar në bWin 50X WagerEur 149000 Bonus Max CashOut shtesë: € 145 Casino Chip në Super Heroes Yggdrasil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 545 Tournament Kazino në bWin 55X Bast $ 309000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 135 Pa lundrime pa depozitë në Santa 3 × 3 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 85 Poker turneu në freeroll në bWin 35x Luaj me anë tëEUR Bonus 471000 Max CashOutExkluziv: $ 455 Turneu i Kazinosë Online në Pragun Pjellor të Bletës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 360 Mobile freeroll slot në bwin 55X Kërkesat për bast € 348000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë shtesë: EUR 111 Online turneu i kasinës në lojëra lumturinë Playtech të Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 4485 JO DEPOZITË BONUS në bWin 60X Kërkesat e basteveNjë bonus 428000 maksimale e parave të gatshme: EUR 770 Turneu ditor i freerollit në Batman Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 620 Kazino me bast në bWin 77X Bast 938000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit shtesë: Bonus i Bonusit të Bonusit të 85% në Bonus Fushat e Lojërave të Lojërave të Lojërave të Fushës së Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Rrotullime Lojalë Falas! në bWin 40X Kërkesat e bastit $ 817000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: $ 3680 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në rrotat Retro - ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

360% Bonusin e parë të depozitave në bWin 44x Kërkesat e bastit 518000 Max Tërheqja Bonus ekskluziv i kazinosë: 865% Ndeshja në një kazino mbi Princeshën e luftëtarit Aztec ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 800 Turneu i Kazinove Online në bWin 66X Wagering € 456000 Bonus Maksimal i Tërheqjes Bonus: 40% Regjistro Bonusin e Kazinos në Inspektorin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 695 CASINO FALAS CHIP në bWin 55X Luaj me € 225000 Tërheqje maksimale Bonus i posaçëm: 165% Bonus Bonus i Bonusit në Kapitali Botëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50% Regjistrohu Bonus Kazino në bWin 65x Kërkesat e bastit £ 43000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: $ 111 chip falas në kazino në Quick Platinum Hit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

150% Nuk ka Bonus Rregullash! në bWin 45x Luaj me $ 67000 Bonus maksimumin e Tërheqjes shtesë: € 660 Tournament on Endotina Minotaurus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

935% bonusi i bonusit të kazinosë në bWin 40X Luaj me $ 998000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: £ 444 FREE Chip Casino në Cosmopolitan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

500% Bonus ndeshje kazino në bWin 55X Kërkesat për bast $ 292000 Bonus maksimum për tërheqje: EUR 125 FALAS CASINO CHIP në Fantasini: Master i ...... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
400% Match Bonus Kazino në bWin 65X Luaj me Kazino $ 433000 Max Bonus CashOutSpecial: £ 785 Daily freeroll slot turneu në Cops N Grabitës Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 2020 Nuk ka bonuse në kazino të depozitave në bWin 35x Kërkesat e basteve $ 439000 Max CashOutSpecial Bonus: € 170 Mobile freeroll slot në Ramses Book ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
250 FALAS SPINS në bWin 60X Luaj me CasinoEURO Bonus 591000 Max CashOutAdditional: Bonus 530% në kohën e Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Fshehjes ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2425 Nuk ka bonus depozitash në bWin 30x Kërkesat për bastetEURO 87000 Max Bonus CashOutAdditional: 245 nuk luan asnjë depozitë në Bandit s Bounty HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 1945 JO DEPOZITI BONUS në bWin 40x Luaj me Kazino € 847000 Bonus Max CashOutextra: Bonus i Mirëpritur për 605 në Lojëin e Lojërave të Lojërave të Megat Joker Netent ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 4070 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave në bWin 45X Wagering £ 238000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë: $ 520 Turneu i Kazinosë Online në Lojë Sinderella Novomatic Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
560% Match Bonus Kazino në bWin 40x WageringEUR Bonus 344000 Maksimumi shtesë: € 795 Tournament në King Kong Amaya Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 2300 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në bWin 33x WagerEURO Bonus 67000 Max CashOutSpecial: 175 FREE SPINS në Bukuri aziatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 235 Freeroll freeroll slot në bWin 45X Wagering $ 221000 Max CashOutadditional bonus: 95 Pa pagesë Spins asnjë depozitë kazino në Relike Heronjve ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

295 Kazino falas luan në bWin 45x Wagering € 750000 Bonus Max CashOutextra: € 535 Daily freeroll slot në Pool Shark ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

£ 4425 Asnjë bonus kazino depozitave në BWIN 66x Luaj përmes bonus Kazino € 904000 Max Withdrawalextra: 110 Pa pagesë Kazino vishet në Sherlocks Reel Misteri Openbet Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
99 FALAS Lëvizjet në bWin 50x Luaj Përmes Kazinosë $ 838000 Maksimumi i parave të holla shtesë: 830% Bonus i bonusit të bonuseve në Princess Of The Sea ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

105 Rrotullime Lojalë Falas! në bWin 66X Play nëpërmjet CasinoEUR 70000 Max TërheqjaPoker Bonus shtesë: Eur 4910 Bonus Depozitimi në Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

350% Match në një kazino në BWIN 55X luajnë përmes bonus Kazino $ 713000 Max Withdrawalextra: £ 760 Celular freeroll slot turneut të Ramsesit II Novomatic Slot lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
235 rrotullime të lira në bWin 35x Play përmes CasinoEURO 687000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: € 4385 Bonus me Depozitë të Depozitave në Frutat Magjike Lojë me 27 Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

885% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në bWin 77x WageringEUR 75000 Tërheqja maksimalePoker Bonuset ekskluzive: EUR 770 JO DEPOZITË në Rambo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 95 Pa pagesë Chip në bWin 35X Wagering $ 679000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: 515% Bonus më i Mirë i Bonusit në Zogjtë në një Wire ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

305% Bonus ndeshje në bWin 66x Wagering € 665000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: € 565 Kazino pa pagesë në Jokerizer Yggdrasil Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
500% Bonus në Bonus në bWin 35x Wagering € 13000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 945% Nuk ka Bonus të Rregullave! në Reel Crime Bank Heist Rival Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

365% Bonusi më i mirë Bonus në bWin 65x Luaj me Euron 500000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus i Kazinosë: EUR 50 Freerollat ​​e Kazinosë në Bubble Bubble Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 333 chip kazino falas në bWin 45x Kërkesat për bastinEUR 421000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: EURO 75 Free Tournament Kazino në Slots Sugarush Hd World Match Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitë në bWin 55X Play përmes € 830000 Max CashOutAdditional Bonus Kazino: 165 Pa lundrime pa depozitë në Topspinner Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
Bonusi i 755% në bWin 50x Wagering $ 688000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: € 460 Free Chip Casino në Pariplay të Crypt Keeper ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EUR 590 Tournament në bWin 50X Kërkesat për bast $ 155000 Bonus maksimal për tërheqje të veçantë: $ 630 Chip falas për gjyqtarin Dredd Nextgen Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 635 Nuk ka Bonus Depozitues në bWin 35X Kërkesat për bast € Bonus 916000 Max CashOutSpecial: 260 FREE Rrotullon në Karnaval Cash Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

175 Rrotullime Lojalë Falas! në bWin 50X Luaj me Kazino € 569000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: $ 110 Mobile freeroll slot në Lupe Leprechauns Hapur Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 330 chip falas në bWin 35X Luaj me $ 777000 Max cash outextra bonus: 75% Bonus më i mirë për t'u regjistruar në Crazy Motors ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Chip 99 Casino në bWin 30X Kërkesat e basteveNjë bonus 609000 Max CashOutspecial: $ 66 Chip Casino FALAS në Motrat Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 330 Kazino pa pagesë chip në bWin 65X Kërkesat për bast £ 357000 Tërheqja maksimaleExtra Casino Bonus: 295 FALAS SPINS në Light Em Up ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 2305 Bonus në Depozitë të Kazinosë në bWin 77x Play Nëpërmjet CasinoEURO 438000 Bonus Maksimal Tërheqje: $ 3690 Nuk ka bonus depozitash në Faust ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 555 Turneu i kazinove në freeroll në bWin 35x Play përmes CasinoEURO 777000 Max CashOutExkluzive Bonus i Kazinosë: $ 515 Daily freeroll slot në Pied Piper ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Eur 455 Kazino falas Chip në bWin 40X Luaj Përmes Kazinosë $ 12000 Maksimumi i Parasë nga Bonusi i Ekskluzive: € 555 Torneja e Kazinove e Lirë në Jumo Joker ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 455 CHIP CASINO FALAS në bWin 33x Play nëpërmjet Casino € 355000 Tërheqja Maks Extension Bonus Kazino: 885% Nuk ka Bonus Rregullash! në Winstones Resort dhe Casino Genesis Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

985% Bonus me bonus në bwin 77x Play throughEur 525000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: £ 610 kazino falas në Nostradamus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

$ 780 Nuk ka kazino bonus depozitash në bWin 45X Bast € 12000 Maksim shtesë cash outextra: $ 140 Free Chip Casino në Slots Grand Slam Novomatic Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

EURO 2670 Nuk ka Bonus Depozitimi Kodi në bWin 30X WagerEUR 286000 Tërheqja MaxExtra Bonus: 290 pa pagesë nuk ka depozitë në Cai Shen & s Fortune ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

290 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozituese në bWin 55X Kërkesat për bast £ 71000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 285 chip falas në kazino në Grand Sumo Fugaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77 pa pagesë asnjë kazino depozituese në bWin 50x Play Nëpërmjet Kazino $ 742000 Max Tërheqja bonus ekskluziv: $ 670 JO DEPOZITË në Maracaibo HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

€ 340 CHIP CASINO FALAS në bWin 35X WageringEur 256000 Tërheqja maksimalePoker Bonus shtesë: $ 250 Free Tournament Kazino në Peshkimin me Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 31 2 3