Buzzluck screenshot
Ruaj RSS

Buzzluck

Duke vepruar që nga 2004, Buzzluck është një nga kazinove më me përvojë dhe më të besuar në industri.

Kazinoja e Buzzluck Online është një RTG Powered Casino, i projektuar për të ofruar përvojën më realiste të lojrave të mundshme. Lojërat tona përfshijnë lojërat më të mira Online Kazino, Online Video Poker, Online Blendë, Online Baccarat dhe lojëra të tjera të kazinove në internet në Vegas. Shkarko programin tonë të lirë të kazinosë dhe përjetoni suitë tonë mbresëlënëse të lojrave kazino.

Si një anëtar i familjes BuzzLuck, ju do të gëzoni luajtje të lirë; Bonuset e mirëpritur të 100%; promovime në para të gatshme; ofertat e përditshme dhe një përvojë vërtet të personalizuar.

Ju gjithashtu mund të bëheni Affiliate e Kazinosë për Buzzluck dhe të fitoni të holla me të vërtetë të mirë duke promovuar softuerin tonë të mrekullueshëm në internet.

Kazino jonë online është e lehtë për përdorim dhe pa probleme. Shfletoni lojrat e kazinove gjatë shkarkimit dhe krijimit të llogarisë suaj në disa hapa të lehtë! Ne ofrojmë të gjitha lojrat klasike të tavolinës, si dhe lojëra elektronike tuaj të preferuar dhe progresistë për të fituar bucks të mëdha.

Në Buzzluck, konsumatori gjithmonë vjen së pari, për çdo pyetje, pyetje, shqetësime ose reagime të përgjithshme që mund të keni, ju jeni të garantuar një përgjigje të menjëhershme dhe personale. Kontakto me mbështetjen e klientëve tanë nëpërmjet, emailit, telefonit, bisedës së çastit ose postës. Shërbimi ynë i klientit nuk është asgjë më pak se më efikas dhe më profesional në industri.

Buzzluck Online Casino është plotësisht i licencuar dhe qëllimi ynë është të ju ndihmojmë të përjetoni përvojën e fundit të Kazinosë Online. Ne jemi i vetmi grup online i kazinove që e vendos lojtarin e parë.

Luaj Tanihttps://www.buzzluck.com

Bonuse aktive

Total: 972
60x WagerEURO 820000 Tërheqja maksimale Bonus i posaçëm: 130 Pa lundrime asnjë depozitë në Rally ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering $ 945000 Max cash outPoker Bonus shtesë: 175% Bonusin e parë të depozitave në Mystic Wreck Casino Technology Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me Kazino € 751000 Tërheqja maksimale ExtraText Bonus: Kazino falas 90 e kazinosë në Lojë të Gëzuar Vitin e Ri Microgaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40X WageringEURO 632000 Paratë e gatshme maksimale shtesë Bonus shtesë: 850% Bonus Bonus për Bonusin e Bonusit të Gjigantit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66x Luaj Përmes CasinoEur 562000 Max CashOutSpecial Bonus: € 60 Free Tournament Kazino në Butterflies Lojë NextGen Gaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Kërkesat e bastit $ 85000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 300 Kazinoja e lirë e kazinove në Grabbers Grave Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X WagerEur Bonus 952000 Max CashOutSpecial: EUR 275 Casino turne freeroll në Black Knight 2 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering £ 650000 Bonus Max CashOutExtra Kazino: € 350 chip kazino në Battlestar Galactica Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play throughEUR 738000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë: $ 400 Mobile freeroll slot në Pashkët Vezë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteve € 402000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: 290 lojëra falas në New York Gangs Gamesos Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33X Luaj me Kazino $ 702000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: € 545 Freeroll në turneun e Kazinos në Super Spins Bar X Gold ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Play throughEURO 827000 Bonus Max CashOutSpecial: 110 gjyqi shpërthen në të ftohtë si akull Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Nëpërmjet Casino € 785000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus i Ekskluzive: £ 690 JO DEPOZITË në Rrota Slot Slots Multislot Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66X Wagering Bonus £ 488000 Max CashOutExtra: € 750 Turneu i Kazinove Online në Dragons Realm Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Play throughEur 342000 Tërheqja maksimalePlus Bonusi ekskluziv: 685% Ndeshja në një kazino në Grupin Aloha Paguan lojëra Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEUR Bonus 166000 Max CashOutAdditional Kazino: Chip 80 FALAS në Hatterin e Madh HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x WagerEur 629000 Paratë maksimale jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: Bonus i bonusit të depozitës 560 në Forest Magic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me Kazino $ 527000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: € 777 Daily Freeroll Tournament në Million Coins Respin ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering £ 389000 Tërheqja MaksimaleExtra Kazino Bonus: EUR 435 Tournament on Power Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 229000 Max Bonus CashOutAdditional: Bonus Kazino 80% Match në Cloud Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat e basteveEUR Bonus 915000 Max Tërheqje Bonus shtesë: Bonus Kazino 970% Match në Fish Tank ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Play nëpërmjet CasinoEUR 159000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: $ 580 Çip i lirë i kazinove në Pasuritë Aziatike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 388000 Paratë maksimale nga bonus shtesë: € 360 CHIP FALAS CASINO në Kings Of Chicago Lojë Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me Kazino $ 341000 Maksimum ekskluziv i parave të gatshme: 520% Bonus i Ndeshjes në Chilli Heat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WageringEURO 963000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 385% Bonus i Depozitave në Marilyn Monroe Lojë Playtech Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Kërkesat për bast € 697000 Bonus shtesë maksimale në para të gatshme: € 4355 Nuk ka Bonus për Depozitën në Joker & s Tricks ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30X Play throughEUR 339000 Tërheqja maksimalePlusi ekskluziv: 65 spinon falas kazino në Zanafillën e Artistëve të Shpëtuar ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me Kazino € 614000 Maksimumi i parave të gatshme Bonus shtesë: 675% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë në Super Diamond Deluxe Slots Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Kërkesat për bast € Bonus 842000 Max CashOutExclusive Kazino: Bonus 800% në Treasure Hunter Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
40X Play nëpërmjet Kazino £ 731000 Max cash outextra bonus: € 610 Free Tournament Kazino në Golden Knight Slots Kazino High5 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
33x Wager € 503000 Max CashOutextra bonus: 185 gjyqi spins në Giovannis Gurë Kristali ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Luaj me CasinoEur 760000 Paratë e gatshme maksimale jashtë Bonusit ekskluziv: $ 4550 Nuk ka bonuse në kazino depozituese në lojë me lojëra Cirku Playson ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Luaj me $ 715000 Max cash outSpecial Bonus: € 3115 Bonus nuk Depozitave në Hulk Incredible ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Play Through Casino $ 69000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: Bonus i Ndeshjes 685% të kazinosë në shansin e nxehtë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50x bast kërkesatEUR 405000 Tërheqja maksimaleExtra Bonus: 115 FREE Spins në Prowling Panther Lojë Igt Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wager € 707000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Eur 290 Chip Casino FALAS në Sirens ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Play përmes CasinoEURO 171000 Maksimumi i cash-it nga Bonus i Veçantë: $ 365 Tournament Free Casino në Highlander ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino $ 149000 Bonus me para të gatshme: Eur 790 Nuk ka bonus kazinoje në Aloha! Cluster paguan ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Luaj me Kazino € 34000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: Bonus 650% bonus kazino në Ali Babas Treasure Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes CasinoEUR 760000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonuset ekskluzive: 80 Pa pagesë Spins nuk ka depozitë në Sam On The Slots Casino Elk Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WageringEUR 663000 Max para nga Bonuset Ekskluzive Kazino: 45 FREE Spins në Dante Paradise Hd Lojë Botërore Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Play Through Kazino $ 243000 Bonus Max ExtraText: 55 Pa pagesë kazino në Portalet Magjike Slot Netent Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Play nëpërmjet CasinoEur 867000 Bonus Max CashOutextra: EURO 3320 JO BONUS DEPOZITË në Fortune Forest Sherwood ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Bast £ 649000 Bonus Maksimum Tërheqje ekskluzive: Bonusin e 605% bonus kazinoje në Reels Steaming ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 344000 Max cash outextra Casino Bonus: $ 715 Daily freeroll slot në 300 Shields ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
66X WagerEur 411000 Max Tërheqja e bonusit ekskluziv: 265 Pa pagesë rrotullime nuk ka kazino depozituese në Viking & s Plage ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e bastit $ 202000 Max cash outextra Bonus: $ 610 Free Casino Ticket në Silver Fox ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X WageringEUR Bonus 751000 Max CashOutExkluziv: Bonus i Parë i Depozitës 195 në Samba Brazil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x WagerEURO 748000 Bonus maksimal i tërheqjes: 120% Kazinoja më e mirë e regjistrimit në Fruta Zen ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Luaj me Kazino € 750000 Bonus Maksimal i Tërheqjes shtesë: £ 3640 Nuk ka Depozitë Bonus Kodi në Tiki Pishtari ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Wagering $ 709000 Max cash outspecial bonus: 185 pa pagesë asnjë kazino depozituese në Nouveau Riche ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj me Kazino € 797000 Max CashOutexclusive bonus: 225 Spins Pa pagesë tani në Leonardo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
77X Kërkesat e bastit $ 774000 Max Bonusi i Tërheqjes: 30 FREE Spins në Partinë Conga Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering Bonus $ 619000 Max CashOutExkluziv: 255 Pa pagesë Spins Kazino në Diamante Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me $ 691000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 130 Pafundime në Slotlandin e Humbur Botëror ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
50X Luaj me $ 676000 Max cash outSpecial Bonus: 775% Bonus më të Mirë Bonusi në Thesaret e Egjiptit Casino Slot Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Bast £ 470000 Max Bonus CashOutExtra: Bonus 325% Bonus në Cirque Du Soleil Kooza lojë Bally Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Wager $ 754000 Max cash outPoker Bonus shtesë: $ 280 Daily freeroll slot tournament në Madder Scientist ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Kërkesat për bast € 778000 Max cash outextra Bonus: £ 225 FREE Chip Casino në Annunaki Portomaso Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Wagering € 634000 Max CashOutadditional bonus: 415% Regjistrohu Bonus Kazino mbi Rregullat e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat e basteve $ 693000 Max cash out Bonus shtesë: $ 500 Daily freeroll slot në Piggies dhe Wolf ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering Bonus $ 542000 Max CashOutSpecial: 111 Spins Pa pagesë asnjë depozitë në Flying Colors ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Luaj me CasinoEURO Bonus 143000 Max CashOutExclusive Casino: 290% Bonusin e Parë të Depozitave në Slots Mexican Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play përmes CasinoEUR Bonus 361000 Max CashOutExkluziv: 65 Pafundime në Masterplanin e Amsterdamit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Wager $ 284000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: EURO 320 Mobile freeroll slot në Bikini Beach HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 151 2 3 ... 15

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino