Buran Kazino screenshot
Ruaj RSS

Buran Kazino

BuranCasino.com ju jep mundësinë të zhyteni në botën e paharrueshme të emocioneve dhe të luani lojërat më të licencuara me përqindje të lartë të kthimit nga kompani të tilla si Pragmatic Play, Rival Gaming, NetEnt Amatic, Quickspin, Quickfire, Habanero, Yggdrasil, ISoftBet, ELK, Igrosoft. Prioritet BuranCasino.com është krijimi i lojërave të rehatshme dhe të sigurta për klientët e saj. Kazinoja jonë ofron një shumëllojshmëri të madhe të lojërave dhe madje edhe mysafirët më të zgjedhur do ta gjejnë lojën për t'iu përshtatur nevojave të tyre. Duke luajtur në BuranCasino.com ju merrni fitimet e mëdha dhe jackpots të garantuara, si dhe argëtimin e lojës dhe shumë emocione pozitive.

PAYOUTS FAST
Një nga avantazhet e kazinos tonë është pagesa më e shpejtë dhe një zgjedhje e gjerë e sistemeve të pagesave. Depozitat e bëra përmes purses elektronike janë kredituar në llogarinë tuaj në çast. Depozitat e bëra nëpërmjet një karte krediti marrin më shumë kohë, pasi merr kohë për t'i përpunuar ato.

SHËRBIMI KONSUMATOR DHE I KUALIFIKUAR
BuranCasino.com Mbështetja përbëhet nga staf shumë të kualifikuar i cili do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë në zgjidhjen e ndonjë problemi. Qëllimi ynë i mbështetjes është që ta bëjmë vizitën tuaj në sit sa më të rehatshëm dhe më të kënaqshëm që të jetë e mundur. Ju mund të na kontaktoni përmes Live Chat ose duke shkruar një e-mail në support@burancasino.com

Luaj Tanihttps://burancasino.com

Bonuse aktive

Total: 1,018
55X WagerEur 399000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: EUR 510 çip i lirë në 300 Shields Lojë tjetër të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojrave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me £ 484000 Max cash out Extras Bonus: $ 88 Turneu i Kazinosë Online në Dragons Myth lojë e lojërave Rabcat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Play përmes £ 186000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 335 Çip i Lirë në Lojrat Lucky Blue Softswiss Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play nëpërmjet Casino $ 883000 Bonus Max CashOutextra: Bonusin e Parë të Depozitave 490 në Triple Fortune Dragon ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me € 714000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: Eur 220 Çip i lirë i kazinove në Frostin e Frutave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X WageringEUR 343000 Bonus maksimal për tërheqjen e bonusit: 230 Pa lundrime asnjë depozitë në Jewels Star ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Kërkesat e basteveEUR Bonus 155000 Max CashOutExtra: EURO 2035 Nuk ka kodin bonus të depozitave në lojëra të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Lojërave të Warspace ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 95000 Max Tërheqja bonus special: € 4970 JO DEPOZITË BONUS CASINO në Las Cucas Locas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x luaj me anë të kazinosë $ 318000 Pagesa maksimale e tërheqjes Bonus shtesë: EUR 845 turneu i Lojërave Olimpike në Jour de l & Amour ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Play nëpërmjet CasinoEur 597000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: EUR Bileta 440 falas e kazinosë në Las Vegas Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Wagering $ 650000 Maksimumi i bonusit shtesë: 340% Bonusi më i Mirë i Bonusit në Amigos Fiesta Spinomenal Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering £ 562000 Max Bonuset e tërheqjes: $ 70 Pa pagesë Cash në Lojërat e Ngadhura të Ujit Igt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x Luaj me Kazino $ 877000 Maksimumi i cash outextra: 25 Rrotullime falas në Poker Spins ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Play përmes Kazino € 61000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 1930 Bonus Pa Depozitë në Kinë MegaWild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
45X Luaj me $ 589000 Tërheqje MaxExtra Bonus: € 500 NUK KONSOLIDO BONUS KASINO në Regal Riches Rtg Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66x Play throughEURO 272000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: € 65 Freeroll në turneun e kazinove në Wu Long Jackpot Playtech Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me € 890000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv i kazinosë: $ 235 Kazino falas në kazino në Slots Classic Slots Portomaso Casino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play përmes Kazino € 490000 Tërheqja maksimale Bonus i Veçantë: EURO 670 Free Tournament në Alice in Wonderland ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wagering € 935000 Max CashOutExtra Bonus: £ 370 Turneu i Kazinosë në Frikën e Vërtetë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj me Kazino € 521000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: $ 3985 JO DEPOZIT në Tumblin Thesaret Big Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Luaj me Kazino $ 608000 Tërheqje Maksimale Bonus ekskluziv: Eur 510 Mobile freeroll slot në Jackpot 3 × 3 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Përmes CasinoEur 30000 Max CashOutekskluziv bonus: $ 200 FALAS Chip Casino në Atlantis Frymëzuar Lojëra Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me CasinoEUR 834000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonus shtesë: $ 4805 JO KODI I DEPOZITIMIT TË BONUSIT në Slot Machine në Anglisht Rose Casino Technology ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Wager € 889000 Max cash outextra Bonus: EURO 220 Kazino chip në Disco80 HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wager € 828000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: € 575 Casino turneu freeroll në Slots Casino Casino Fruiterra Booongo ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play nëpërmjet Kazino € 923000 Max CashOutSpecifik shtesë: EURO 930 Tournament në Santa Wild Helpers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast £ 838000 Paratë maksimale të bonusit shtesë të Kazinosë: xhiron 25 falas në 34 Super Wave ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me € 476000 Max Tërheqja Extra Bonus Kazino: £ 3770 Nuk ka bonus depozitash në Më shumë Dice Roll Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play Through Kazino € 847000 Bonus Maksimal TërheqjeSporte Kazinoje: € 795 Free Tournament Kazino në Orca Novomatic Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering $ 49000 Bonus Max CashOutExclusive: 180 Pa pagesë tituj asnjë kazino depozitë në Red Chili Hunter Pragmatic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Wagering £ 641000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: EUR 125 nuk ka bonus depozitues mbi Lucky Rabbit & s Loot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 128000 Maksimimi i Tërheqjes Bonus shtesë: EUR çip falas 480 në Fortune House ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me € 368000 Max Bonus CashOutAdditional Kazino: 105 Pa lundrime pa depozitë në Betejat e Transformatorëve ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Play përmes CasinoEur 33000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: £ 665 chip falas në kazino në Dreams Diamond Slots Casino Betsoft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me bonus € 8000 MaximumText: $ 4475 NUK KASINO BONUS TË DEPOZITIMIT në Fortune Mystic ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj përmesEUR 230000 Maksimumi i parave të bonusit ekskluziv: 55% Llogari bonusin e kazinosë në hakmarrjen e Rook & s ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me $ 696000 Max cash outspecial bonus: EURO 540 CHIP CASINO FALAS në faraonët Treasure Ash Gaming Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50X Wager € Bonus 984000 Max CashOutExkluzive Kazino: Bonus i Bonusit të Depozitave 140% në Dr Jekyll Goes Wild ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play throughEURO 528000 Paratë maksimale të bonusit shtesë: € 3980 Nuk ka depozitë Bonus Kazino në lojë të dyfishtë të rastësishme Merkur Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Bast £ 121000 Bonus Maksimal TërheqjeShumë shtesë: € 345 Freeroll Freestoll Orari në Gorilla të Artë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play Through Kazino € 272000 Bonus Maksimumi Maksimumi: 360% Bonus më i mirë i regjistrimit në sekretin e humbur të Lojërave Olimpike të Atlantis Rival ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Bast £ 339000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë: 185 FREE SPINS në 5 Verbuar Hot Slots Kazino Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj me $ 289000 Max TërheqjaSpecial Bonus: $ 215 chip lirë kazino në Summer Bliss Egt ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Luaj me € 938000 Max cash out Bonus ekskluziv: Match 630% në një Kazino në Lojrat e Lojrave të Lojrave të Lojrave Gaming1 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me $ 589000 Max CashOutexclusive bonus: € 520 Pa para në Maharaja Riches ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Luaj me Kazino $ 448000 Tërheqje MaksimalePoker Bonus Extra: € 95 FALAS CHIP në Tequila Fiesta Bf Games Kazino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 879000 Maksimumi i Parasë nga Bonusi i Ekskluziv: 145 Pa pagesë Spins Kazino në Mbretin e Lojërave të Lojërave të Lojërave Elektronike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj me Kazino € 361000 Maksimimi i Tërheqjes Bonus ekskluziv: Bonus i 675% në Booster ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WagerEURO 313000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: Bonus i Parë i Depozitave 840 në Mbretëresha e Lojrave të Queens Ii Habanero ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Luaj me € 594000 Max cash jashtë Bonusit ekskluziv të Kazinosë: € 2645 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Supertron ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Play përmes CasinoEURO 391000 Tërheqja maksimale Bonus i veçantë i Kazinosë: 110 Pa pagesë rrotullime nuk ka kazino depozite në zotat e Gizës Slots për Zanafilla të Gjenezës ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Kërkesat e bastit $ 428000 Maksimumi i tërheqjes Bonus ekskluziv: Eur 915 Tournament në Genesis Jazz Live ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat për bast € Bonus 165000 Max CashOutSpecial: £ 95 chip falas për kazino në lojën Thunderfist Netent Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wager € 463000 Max Bonus CashOutSpecial: Eur 595 Tournament në 108 Heroes Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play nëpërmjet Kazino £ 886000 Max cash outextra Casino Bonus: EURO 300 nuk ka bonus depozitues në Odysseus Playson Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Play nëpërmjet Casino £ 168000 Tërheqja maksimaleSpecial Bonus: Eur 910 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në Pirates Cayetano Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Play Through CasinoEUR 369000 Tërheqja MaksimaleExtra Casino Bonus: 815% Bonusin e parë të depozitave në Kampionatin e Futbollit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Play throughEURO 679000 Paratë maksimale jashtë Bonusit të Ekstradës Kazino: £ 190 Paratë e Lirë në Cleopatra ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wagering € 614000 Tërheqja Maksimale Bonus shtesë për Kazino: 60 Kazino Pa pagesë Kazinohet në Tre Musketeers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Wagering € 194000 Max para nga Bonuset ekskluzive Kazino: $ 980 nuk ka kazino bonus depozitash mbi Innocence ose Temptation ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wager $ 678000 Max cash outSpecial Bonus: 305% Bonus më i mirë i regjistrimit në xhevahiret e Orientit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x WageringEURO 619000 Tërheqja maksimale Extra Bonus i Kazinosë: Bonus i ndarjes së kazinosë 310% në Nacho Libre ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

sukses 100%
44x Kërkesat për bast € Bonus 973000 Max CashOutExclusive Kazino: 33 futet pa pagesë në kazino në Thunder Reels ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Play nëpërmjet CasinoEURO 917000 Maksimumi i parave nga bonuset shtesë të Kazinosë: 115 Kazino Pa pagesë Kazino në Caesars Lojë Empire Rtg Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77x WagerEur 996000 Paratë MaksimalePjesa shtesë: $ 520 Kazino në Diamond Cherries Diamond ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 161 2 3 ... 16

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino