Bovada screenshot
Ruaj RSS

Bovada

5 vjet

Kush jemi ne - Vitet e para të Bovada 5

Që nga dhjetori 2011, Bovada ka ofruar përvoja online bastesh si asnjë tjetër. Pesë vjet më vonë, ne jemi krenarë ta festojmë përvjetorin tonë. Ne kemi qenë një burim i besueshëm argëtimi lojrash për qindra mijëra lojtarë që kërkojnë të ngrenë lojën e tyre dhe numri i tyre vazhdon të rritet. Njerëzit vazhdojnë të kthehen në faqen tonë për të vendosur bastet në sportin tonë dhe garën e racave, dhe të luajnë në kazinën tonë të stilit Vegas - dhe kjo vlen të kremtohet.

Numrat flasin për veten e tyre. Gjatë pesë viteve të fundit, bastet 282,465,789 janë vendosur në sportin tonë, që përfshin gjithçka nga ligat e mëdha sportive, për të errësuar ngjarjet që ndodhin në pjesë të tjera të botës.

Kazinoja jonë është bërë një vend i nxehtë për lojtarët që kërkojnë një emocion të shpejtë. tonë Blendë tavolinat kanë parë shumë veprim gjatë viteve dhe vazhdojnë të jenë tabela më popullore në tryezë; Rundet 1,198,909,137 janë luajtur dhe numri vazhdon të rritet.

Skena jonë e lojërave elektronike vazhdon të tërheqë lojtarë që kërkojnë të hedhin në erë avull në një mjedis pa presion. Mbi 4 miliardë rrotullime janë regjistruar që nga fillimi i Bovada-s. E vetmja kërkesë që kemi marrë nga lojtarët ishte të shtonim më shumë lojëra dhe dëgjuam. Ne tani ofrojmë dyfishin e numrit të lojërave elektronike në internet se sa që ishte në dispozicion kur filluam; ne jemi gjithmonë në gjueti për lojëra të reja të reja.

Nëse gara e kuajve është më e jotja, ne kemi gjurmët 94 për të bast. Një total i 132,560 fitimeve individuale superfecta janë paguar që nga dhjetori 2011 - gjë që është e pabesueshme duke pasur parasysh se duhet të parashikoni katër të parët e radhës në mënyrë korrekte për ta fituar atë.

Përshëndetje për pesë vjet shërbim të madh që vazhdon të përmirësohet vetëm sa kalon koha. Dhe nëse nuk e keni nënshkruar ende - bashkohuni me partinë dhe i referoni miqtë tuaj sepse është duke u nisur.

Kredencialet tona

Besuar për shërbime të nivelit të parë, Bovada është krenar për ta vendosur standardin në lojëra online.

Ne jemi këtu për ju 24 / 7. Na jepni një telefonatë në 1-888-263-0000 ose na dërgoni email në service@bovada.lv.

Pagesa të shpejta

Ne kurrë nuk kemi humbur një pagim, kështu që kur luani me Bovada, prisni të paguani - shpejt.

Reputacioni ynë i besueshëm

Ne kemi qenë një lider në industrinë e lojrave online për gati 20 vite dhe kemi ndërtuar një reputacion të fuqishëm në trajtimin e lojtarëve tanë, sigurinë e faqes sonë të internetit dhe, më e rëndësishmja, duke siguruar një lojë të drejtë!

PLAY MORE, get more

Bonus bujare ofron thjesht të tregojë se paguan për të luajtur në Bovada.

Luaj Tanihttps://www.bovada.lv

Bonuse aktive

Total: 9,301
Merrni Bonusin tuaj 100% në Bovada Casino. Fito deri në $ 1,000 ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonusi më i madh i mirëseardhjes. Deri në $ 5,000 me Bitcoin në Kazino Bovada ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bovada Bonus Kodi Bonus Shuma e Kërkesës Bovada Casino Bonus Mirëkuptimi NEWWELCOME Bonus 100 bonus deri në $ 1,000, i rikuperueshëm tre herë 25x Casino Bovada - Bitcoin Bonus ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Luaj Nëpërmjet Casino € 286000 Paratë e Max nga Bonus shtesë Casino: 220 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozitë në lojë Elementals Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 530000 Paratë shtesë të cash outextra: £ 1365 Nuk ka depozitë Bonus Kazino në lojë Magic Playson Magjike Lojë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me bonusin $ 21000 Max CashOutextra: Bonusin e bonusit të depozitës 585% në Bingo me pesë bobina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45X Luaj Nëpërmjet Kazino $ 154000 Maksimumi Tërheqja Bonus ekskluziv: € 4865 JO BONUS DEPOZITAL në Empire Fortune Yggdrasil ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
65x Play përmes CasinoEur 839000 Max cash outextra Casino Bonus: 33 rrotullime të lira në Pumpkin Smash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40x Play përmes Kazinosë 524000 Max Tërheqja Bonus shtesë për Kazino: 480% Ndeshja në një Kazino në Monopoly Sapo ... ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wager € 576000 Max Tërheqje bonus ekskluziv: 110 Pa pagesë Spins Kazino në Pinocchiocadoola Portomaso Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
35x WageringEur 451000 Max Tërheqja e bonusit shtesë: 190 nuk luan asnjë depozitë në Bruce Lee ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35X Wagering € 275000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: € 335 Tournament në xhuxhat 7 Lucky ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30X Wager € 240000 Max para nga Extra Bonus Kazinoje: $ 385 Tournament on Banana Splash ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play throughEur 989000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 720 nuk ka bonuse të depozitave të kazinosë në lojë me lojëra logjike të heronjve Darts ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

66X Kërkesat e bastit £ 544000 Maksimumi i Tërheqjes shtesë: 99 Spin Pa pagesë në Kristal Kozmik ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X WageringEur 139000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: Bonus i ndarjes së depozitave 955 në Reel Fear ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wager $ 800000 Tërheqja MaxExtra Casino Bonus: $ 500 Pa pagesë Cash në Ice Pirates Endorphina ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
44X WageringEUR 887000 Tërheqja maksimale Bonus ekskluziv: £ 700 Free Chip Casino në Fortune e Halloween ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Wager $ 10000 Tërheqja MaksimalePoker Bonus Extra: € 110 chip kazino në Warp Time ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Kazino $ 670000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: EURO 475 Tournament në Lady Glamour HD ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Play nëpërmjet € 735000 Max CashOutspecial bonus: $ 590 Mobile freeroll slot në treasure Island Slots Tom Horn Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30x Kërkesat e bastit $ 370000 Maksimumi i tërheqjes Bonus shtesë shtesë: $ 685 Kazino e lirë për chip në Gëzuar Spinning ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55x Wager $ 549000 Max Çmimi i tërheqjes shtesë: € 170 Çip i lirë i kazinosë në Artic Adventure Hd World Match Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45x Play përmes € 311000 Max TërheqjaSpecial Bonus: Eur 390 Cash falas në Gems Hot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
60X Play përmes € 640000 Maksimumi i tërheqjesSpecial Bonus: Bonus i Parë i Depozitave 950 në Avengers Playtech Slot Game ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
30x Wager $ 993000 Tërheqje MaksimaleExtra Bonus Kazino: EUR 850 Daily freeroll slot në Blue Diamond Red Tiger Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Wagering $ 210000 Bonus Max Extractingxtra: $ 625 chip kazino në The Avengers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj me CasinoEUR Bonus 412000 Max CashOutextra: € 999 Mobile freeroll slot në PinocchioCadoola ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Bonus 55X WagerEUR 385000 Max CashOutAdditional Kazino: $ 3425 Nuk ka kazino bonusesh të depozitave në Egjiptin e Madh ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
55X Wagering Bonus $ 577000 Max CashOutSpecial: Eur 1275 Nuk ka Depozitë Bonus Kazino në 40 Hajdutë Lojë Bally Wulff Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Luaj Nëpërmjet Kazinosë $ 734000 Maksimumi i bonusit të parave të gatshme: 275% Bonusin e parë të depozitës në Tokën e Kangur ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Kërkesat për bast £ 311000 Tërheqja maksimaleExtra Kazino Bonus: EUR 495 FALAS CASINO CHIP në Karaoke Star Gamesos Casino Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering € 335000 Paratë maksimale të cash-it të jashtëzakonshëm: € 4125 NUK KUPTOJË CASINO BONUS në Pariplay të Mystery Quest ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Play throughEur 271000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë i Kazinosë: 680% Bonus i parë i depozitave në portat e Persisë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44X Wager € 492000 Bonus Max CashOutextra: Eur 380 çip falas në Lojrat e Filmit në Betsoft Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Play throughEur 469000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: £ 3795 asnjë depozitë në glutters ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Kërkesat e basteveEUR Bonus 47000 cash outexclusive: $ 1895 asnjë bonus kazino depozitash në Big Vegas ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

40X Wagering $ 633000 Max Tërheqja Bonus shtesë i Kazinosë: € 2580 Nuk ka depozitim ndaj Kristaleve Magjike ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

35x Wagering $ 709000 Max Bonus CashOutAdditional: $ 200 asnjë bonus depozitimi në Shark Hungry ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
40x Play Through Kazino € 238000 Max Bonus CashOutAdditional: $ 2010 Bonus nuk Depozitave në Vegas Show ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55X Luaj me Bonus $ 207000 Max CashOutExclusive: EUR 835 Nuk ka depozitë në kazinën e Dolphin Slots Nextgam Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60X Play Through Kazino € 493000 Max cash out Extras Bonus Kazino: EURO 2325 nuk ka kazino bonus të depozitave në Angry Bells Simbat ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Play nëpërmjet € 505000 Max CashOutExtra Bonus Kazino: 200 kazino falas luan në Starlight Kiss Lojë Microgaming Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

77X Kërkesat e bastit $ 200000 Max cash outPoker Bonus shtesë: € 2900 nuk ka kazino bonus depozitash në Lojën e Copave Betsoft ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
45X Kërkesat e basteveEUR Bonus 385000 Max CashOutAdditional: £ 680 Cash falas në Rock On! ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65X Luaj me bonusin $ 485000 Max Excise bonus ekskluzive: £ 415 Pa pagesë Cash në Slots Emoji Slots Slot Kazinoje ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
40x Wager Bonus $ 423000 Max CashOutExtra: Bonusin e parë të depozitës 840 në lojën e Heidis Bierhaus Wms ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Wagering € 150000 Bonus Max CashOutAdditional: $ 95 Kazino pa pagesë chip në Gin Jackpot Bashkëpunimi i përbashkët me Ash Gaming Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55x Luaj me $ 689000 Tërheqje maksimale Bonus ekskluziv: 30 Pafundime në lojë të fshehur të betonit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

30x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 679000 Bonus Maksimal Tërheqje: 245 FREE SPINS në Charms & Clovers ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
45X Luaj me $ 10000 Max cash out Bonus ekskluziv: EUR 1725 JO DEPOZITË BONUS në Aloha Island ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
30X Play nëpërmjet Kazino € 577000 Maximum Tërheqja Bonus shtesë Casino: 50 falas perde kazino në Artë Tank Peshku Yggdrasil lojë Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

60x Luaj Nëpërmjet Kazino $ 745000 Max BonusTërheqjaSpecialë: 855% Regjistrohu Bonusin e Kazinos në Pucker Up Princi Habanero Slot Machine ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33X Wagering € 132000 Max cash out Bonus shtesë: Bonus i Bonusit të Depozitave 995 në Anije Ghost ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Luaj me anë tëEUR 98000 Maksimumi i parave të gatshme nga Bonusi shtesë: 740% Regjistrohu Bonusin e kazinosë në Lojë të Lirë Microgaming të Lojërave të Lirë ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

55X Play nëpërmjet Casino € 282000 Tërheqja MaksimaleExtra Bonus Kazino: EUR 175 Pa pagesë Chip në Linjë Kryeministri lojë Mercury Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Luaj me $ 864000 Bonus Maksimal Tërheqje shtesë e Kazinosë: Bonusin e Parë të Depozitave 160 në Sekretet e Sloteve të Slotave Novomatic të Rreshtit ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

44x Luaj Përmes CasinoEur 65000 Bonus Max CashOutAdditional Kazino: Bonus 315% bonus depozitash në Lojë Spy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x Kërkesat e basteveEUR 323000 Tërheqja maksimale Bonus shtesë: € 1055 nuk ka depozitim në ishullin e thesarit Slots Kazino Tom Horn ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
33x Wagering Bonus $ 491000 Max CashOutSpecial: € 405 FALAS Chip Kazino në Lojrat e Kazinosë të Zhveshur Slots ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

💎
sukses 100%
55x Luaj me CasinoEURO 74000 Bonus Maksimal Tërheqje: Eur 1540 nuk ka bonus depozitash në Lojrat e Artë Bf Lojrat Slots Kazino ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

50x Play përmes CasinoEURO 691000 Bonus Max CashOutAdditional: $ 222 Turneu i Kazinosë Online në Frutat Magjike Lojë 81 Wazdan Slot ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

45x Wagering £ 838000 Bonus maksimum outexclusive: EUR 2470 JO DEPOZIT në Kameleonët e Crazy ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

65x Play Through Kazino € 707000 Max CashOutExtra Bonus: EUR 100 Casino turne freeroll në Columbus Treasure ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

33x WagerEur 838000 Max CashOutadditional bonus: € 444 FALAS CHIP në Ajo / He_beach ... 👁️ më shumë >>

📁 Kategoria:

Krijuar:

skadon:

Faqe 1 e 1441 2 3 ... 144

Bonuset e pabesueshme

Total: 0

Na vjen keq, nuk u gjet asnjë bonus kazino